Autor Téma: Fyzická připravenost  (Přečteno 2092 krát)

SoňaR

• Host
Re: Fyzická připravenost
« Odpověď #50 kdy: Leden 06, 2020, 08:25:20 dopoledne »
Ano - v kryté aréně, kde je tma a občas umělá mlha  :)

Tak nebyl to tým  profíků, ale byla jsem tam jediná baba. Ale taky tam byli dva kluci (jakože děti) no a pak v první hře dva dospělí chlapi, ve druhé jeden :) . No nicméně v přesnosti střelby jsem ve statistikách ze všech hráčů, co tam chodí, jedna z nejlepších. Ale nemám iluze, že bych podobně  obstála, kdyby tam naběhli kluci ze urny  ;D

Já bych chtěla zkusit i tu venkovní variantu, ale zbytku týmu se moc nechce. Baví je bojovat ve tmě.

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #51 kdy: Leden 06, 2020, 10:13:19 dopoledne »
Kluky z URNY jsem zrovna nemyslel :-)

Jestli to je Pernikove stejne jako v Praze tak ty vesty ve tme sviti, takze vidis kde se kdo pohybuje a situaci to dost zjednodusuje.

Doporucuji dat dohromady partu lidi a vyrazit s tim do lesa, nedaleko mas kluka co komplety pujcuje, kdyz das dohromady lidi poslu kontakt, pocitej ze to stoji +/- 500 za kus na par hodin (presny cenik netusim). S ohledem na to ze to neni ze zakona zbran s tim muzes bez problemu vyrazit do prirody (ve meste bych to radeji nenosil :-) ).
-> celkem zahy zjistis ze najit cil neni snadne, zejmena pokud jde o obrance ktery je nekde "zakopany". Bohuzel jsou to prilis tiche hracky, takze jej neodhalis podle doprovodnych efektu realneho vystrelu. A s ohledem na dostrel to klidne muzes dostat ze 100m vzdalenosti ... taky narozdil od realne zbrane zasahnes na tuhle vzdalenost kazdeho v kruhu +/- 1m od záměrné, "nekope" to a pokud si vezmes standardniho "star wars" plastaka skoro nic to nevazi.
-> efektivitu nedela jeden dobry strelec, ale nekolik alespon primerene spolupracujicich clenu teamu.

SoňaR

• Host
« Odpověď #52 kdy: Leden 06, 2020, 11:26:00 dopoledne »
Díky za tipy. Mimochodem - není to ten týpek, který organizuje tyto akce v bývalém vojenském prostoru za hřbitovem? Tam je to dost mazec, lidi si to nemůžou vynachválit :) . Divočina, bezďáci, rozpadlé mosty... Bohužel už si toho "všimlo" město a obáváme se, že to bude další kout, který "zrevitalizují" a "zpřístupní široké veřejnosti pro sportovní aktivity a volný čas". Což obvykle ve výsledku znamená průhledový řídký lesík se zpevněnými osvětlenými cestami, lavičkami a aspoň jedním dětským hřištěm. A bude po srandě :(

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #53 kdy: Leden 06, 2020, 12:22:25 odpoledne »
Ja vim jen o prostorech nekde u letiste, ale nikdy jsem tam nebyl, schazime se pri nasem poctu ve vhodnejsich, odlehlejsich lokalitach  ;)
Poznavaci znameni je silny rusky prizvuk :D

Vyrazte do lesu, idealni je driv nez se vse zazelena a z lesa se stane "zelena dzungle" nepruchozi pro infra paprsky na vic nez par desitek metru.