Autor Téma: Barterový obchod  (Přečteno 11035 krát)

alwarez

  • Host
Re:Barterový obchod
« Odpověď #50 kdy: Únor 24, 2013, 01:23:31 dopoledne »
To bude jediny obchod v PA...........

alwarez

  • Host
Re:Barterový obchod
« Odpověď #51 kdy: Únor 24, 2013, 07:12:35 odpoledne »
V Rusku trvala ekonomicka krize asi 12 let az pak se to zlepsilo ne lidi nevyhodili ,   ale byli placeni tim co podnik vyrabel a zamestnanec musel nekoho sehnat kdo by to koupil v Rusku je vse primitivni a barter byl take primitivni Argentina je dale....v organizaci atd. jinak se vse zhroutilo a bylo plno mrtvych, penize jako takove nemely cenu.......ruska povaha krizi ujdelala jeste horsi .......

štika

  • Host
Re:Barterový obchod
« Odpověď #52 kdy: Únor 24, 2013, 07:28:41 odpoledne »
V Rusku trvala ekonomicka krize asi 12 let az pak se to zlepsilo ne lidi nevyhodili ,   ale byli placeni tim co podnik vyrabel a zamestnanec musel nekoho sehnat kdo by to koupil v Rusku je vse primitivni a barter byl take primitivni Argentina je dale....v organizaci atd. jinak se vse zhroutilo a bylo plno mrtvych, penize jako takove nemely cenu.......ruska povaha krizi ujdelala jeste horsi .......
Alwarezi,stále se učím sebeovládání.
Mám ale takový pocit,že žiješ po celém světě.Argentina,Brazílie,Amerika,Řecko,Bulharsko,Anglie no a Česko.
Kdo na to má?Že tě ještě nevyhmátli pro našeho ministra místo Kalouska?

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Barterový obchod
« Odpověď #53 kdy: Únor 24, 2013, 07:31:33 odpoledne »
štika: NESTRAŠ.

Alwarezi: Krize v Rusku dle mne byla ruskou povahou spíše zmenšena. Klasické ruské ničevó, my poměňájem je klasika už několik desítek let minimálně. Rusové se z toho střílet nebudou.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

alwarez

  • Host
Re:Barterový obchod
« Odpověď #54 kdy: Únor 24, 2013, 07:38:04 odpoledne »
V mnoha zemich jsem byl ani si to nepamatuji -co je jedno ......

Offline Cajgalamo

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1675
Re:Barterový obchod
« Odpověď #55 kdy: Únor 24, 2013, 11:40:57 odpoledne »
Mám ale takový pocit,že žiješ po celém světě.Argentina,Brazílie,Amerika,Řecko,Bulharsko,Anglie no a Česko.

Máme globalizáciu. Alwarez žije v štáte zvanom YOUTUBE.
"Lepšie je mať otvorený obchod, ako obchodený otvor"

alwarez

  • Host
Re:Barterový obchod
« Odpověď #56 kdy: Březen 04, 2013, 07:21:20 odpoledne »
https://www.youtube.com/watch?v=j-So_p6s9_M

Vzkvetani barteroveho obchodu .....Iran musi pro vse uzit barter za ropu nebo za zlato........

alwarez

  • Host
Re:Barterový obchod
« Odpověď #57 kdy: Březen 04, 2013, 07:55:56 odpoledne »
Na barter potrebujete akorat vyrobek..... dnes kluby maji statisice clenu, kilo brambor vzdy nekdo koupi tak ziskame prvni kredit......kdyz klub ma 300lidi mame vyhrano ,pak je barter za stribro a nekdo mi rikal jak se drahych kovu nenajis jsou lidi co sbiraji i med......

alwarez

  • Host
Re:Barterový obchod
« Odpověď #58 kdy: Březen 04, 2013, 08:10:32 odpoledne »
Cena medi poklesla na 3,70 dolaru za libru  par mesici to bylo vice nez 4 dolary za libru a med pujde o 100 procent na horu .......podle dlouhodobe inflace daleko vice......

alwarez

  • Host
Re:Barterový obchod
« Odpověď #59 kdy: Březen 04, 2013, 08:30:33 odpoledne »
Polovina populace zije na kuponech a  Evropa se ubira stejnym smerem zde se to ubira ke barteru se stribra to je budoucnost a projevuje se ted.......

alwarez

  • Host
Re:Barterový obchod
« Odpověď #60 kdy: Březen 04, 2013, 08:56:07 odpoledne »

alwarez

  • Host
Re:Barterový obchod
« Odpověď #61 kdy: Březen 04, 2013, 09:05:20 odpoledne »
Pred 2 000lety byly 2 kozy za zlatou minci a slepice za stribrnou tak jako dnes jedna zlata mince 20 dolaru byla za kravu kolik stoji dnes nevim......./1 unce zlata/ mince ........

gimi

  • Host
Re:Barterový obchod
« Odpověď #62 kdy: Březen 07, 2013, 07:08:52 dopoledne »
 Na peníze se nedá úplně stěžovat, ale co je mi to platný, když nejsem s rodinou.

Toxic

  • Host
Konec papírků?
« Odpověď #63 kdy: Březen 09, 2013, 06:22:53 odpoledne »
Jdeme pomalu ke dnu. :(


Hotovost je příliš drahá, a proto se její používání dříve, či později začne sankcionovat, říká prezident společnosti MasterCard pro Evropu Javier Perez. Cesta ke světu bez bankovek a mincí je však podle jeho slov ještě hodně dlouhá.


http://byznys.ihned.cz/c1-59467020-platby-v-hotovosti-se-budou-trestat