Autor Téma: Internet x prepper  (Přečteno 4583 krát)

Offline Mobile

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 5
    • http://minimalisti.tym.cz/
Internet x prepper
« kdy: Prosinec 12, 2012, 11:36:13 dopoledne »
Virtuální život

Častěji se můžeme setkat, že jedinci propadnou virtuálnímu životu. Nejprve to začíná nevinně, ale později vymění reálný za virtuální. Důvodu je dost proč přešel do tohoto světa. Nejčastěji je to, že je v reálném nešťastný a osamocený. V novém světě se stává novou osobou, které dokáže vše. Velice nebezpečná je situace, když někdo Váš virtuální život ohrozí. Pak se z něj stává jeho nepřítel a Vy soustředí všechnu energii na jeho zničeni. Začne ho pronásledovat a omezovat. Když vidí, že se mu to nelíbí, tak je spokojený a dodává mu to víc síly jít dál a více mu škodit v životě. Když druhá strana toho má už plné zuby, tak prostě odejde z virtuálního života do reálného a žije dál. On pak vidí, že vyhrál a je šťastný, ale málokdo si uvědomuje, že je to on, který prohrál, protože ničeho reálného nedosáhl. Jsou bohužel případy, kdy svým chováním ohrožuje život někoho, protože nikdy nevíte, jestli druhá strana není chronicky depresivní osoba a jakýkoliv nezdar způsobí ukončení života sebevraždou. Je důležitě přemýšlet jestli jsem pánem svého života anebo mně dostala závislost na virtuálním životě.

konec

  • Host
Re: Internet x prepper
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 10, 2020, 02:22:14 dopoledne »
jakože preppeři tráví příliš moc času na internetu?

Offline xB.H

  • ***
  • Příspěvků: 1539
Re: Internet x prepper
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 10, 2020, 12:08:58 odpoledne »
Tak ono v dnešní době není jednoduché sehnat někoho aktivního, kdo by se scházel, něco podnikal, smýšlel stejně....Nad tímhle jsem nějaký čas taky přemýšlel. Já mám kliku v tom, že jsem spíš samotář a společnost mně obtěžuje ale kdybych nebyl, byl řekněme závislý na společnosti tak kde shánět sobě rovného se stejnými zájmy? Asi jedině právě ve virtuálním světě.