Autor Téma: útok mimozemšťanů  (Přečteno 1426 krát)

Offline štika

  • ***
  • Příspěvků: 5057
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #50 kdy: Srpen 02, 2016, 08:24:14 odpoledne »
To není pravda. Logika se vyučuje, mezilidské vztahy taky, asertivita taky, empatie částečně taky. Láska k matce přírodě - no tak na to je na školách už pozdě, to by měli dětem vštípit rodiče.

A s tou specializací to je taky trochu jinak. Záleží na škole. Některé jsou úzce specializované, jiné mají širší záběr. Na některých studují lidé dvě "specializace" najednou - hlavní a vedlejší. Přičemž spolu ty dvě nemusí vůbec souviset. Navíc řada škol nabízí celou škálu volitelných "kurzů", neboli předmětů, které rovněž vůbec nesouvisí se specializací a ze kterých si studenti vybírají a rozšiřují své vědomosti.

Proč to pořád máte v tématu MimozemšŤANÉ____

Offline štika

  • ***
  • Příspěvků: 5057
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #51 kdy: Srpen 02, 2016, 08:27:56 odpoledne »
PROSÍM adminy, opravdu vzdělání vyhoďte z mimozemštanů.¨
Nemůžu pochopit, proč neustále dáváte´příspěvky jiného téma.´´´´

SoňaR

  • Host
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #52 kdy: Srpen 02, 2016, 08:54:28 odpoledne »
...Pouze konstatuju, že vysokoškolské a vlastně žádné jiné není zárukou ničeho.Ani kvality jedince, jeho morálních vlastností, anoi použitelnost v životě.....

Tak v tom s tebou naprosto souhlasím.

Offline vjpm

  • ***
  • Příspěvků: 79
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #53 kdy: Srpen 02, 2016, 09:32:11 odpoledne »
PROSÍM adminy, opravdu vzdělání vyhoďte z mimozemštanů.¨
Nemůžu pochopit, proč neustále dáváte´příspěvky jiného téma.´´´´

Je to jasné, mimozemšťané ovlivnili toto vlákno. Vadí jim že si o nich povídáme a odvádí téma logicky ke vzdělání. Musel jsem svést těžký mentální útok, ale nakonec jsem to dopsal až sem. Nasadil jsem si totiž čepici z alobalu.
Prosím nezasírat vlákno narážkami na mojí mentalitu, ale věnovat se útoku.  :)

Offline milo1944

  • ***
  • Příspěvků: 1852
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #54 kdy: Srpen 02, 2016, 09:48:36 odpoledne »
Sedím si tady, čumím na monitor, a jeden mimozemšťan mi tady lítá, a lítá, a je mu fuk, že mojí maličkost maxinálně   ::!.
Čekám na něj, s plácačkou v ruce, a říkám mu : "jen se spleť, a sedni si !"
 :-\ A on si sedl.
Ale sedl si drze na tu plácačku, co mám v ruce !
Asi půjdu pro pistoli  "omg"
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline milo1944

  • ***
  • Příspěvků: 1852
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #55 kdy: Srpen 02, 2016, 09:50:58 odpoledne »
 :pa:  huráááá  !    Už je po něm  ;)
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline vjpm

  • ***
  • Příspěvků: 79
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #56 kdy: Srpen 02, 2016, 10:08:59 odpoledne »
Svině jedny lítavé.
---
Ono někdy nemusí být pro každého přitahování pozornosti na sebe pokud si s tou pozorností neumíte poradit. Od jisté doby jsem přestal brouzdat v myšlenkách o špinavé práci těch co za tím stojí a naopak se věnuji v myšlenkách těm co jsou s námi na stejné lodi.

Offline milo1944

  • ***
  • Příspěvků: 1852
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #57 kdy: Srpen 10, 2016, 06:13:17 dopoledne »
Tak co říkáte, že by tam kdosi šibalíčkoval, a třeba "parkoval" něco okolo svého sluníčka  "omg"

Teorie o mimozemské megakonstrukci znovu ožívá
Do toho přišel Bradley Schaefer z Louisianské univerzity s dodatečnou analýzou snímků na fotografických deskách pořízených ze Země během let 1890 až 1989. Podařilo se mu prokázat, že světlo přicházející z hvězdy v tomto období zakolísalo o 15 procent. To ale není všechno. Za prvních 1000 dnů Keplerovy mise se intenzita přicházejícího světla snížila 0,34 procenta za rok, za dalších 200 dní dokonce 2,5 procenta. Pak se opět vše vrátilo na normální úroveň.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/411508-hvezda-z-niz-se-taji-dech-teorie-o-mimozemske-megakonstrukci-znovu-oziva.html
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7599
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #58 kdy: Srpen 10, 2016, 09:39:10 dopoledne »
...ono musíš to svoje ničnerobenie a pozeranie do blba dáko financovať. A tak musíš improvizovať :D

Citace
......Astronomové rozjeli kampaň, pomocí které se jim podařilo vybrat sto tisíc dolarů, za které si koupí pozorovací čas v síti observatoří Las Cumbres Observatory Global Telescope, což je soustava teleskopů rozmístěných po celém světě.
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline milo1944

  • ***
  • Příspěvků: 1852
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #59 kdy: Srpen 14, 2016, 11:08:04 dopoledne »
Nakonec -- proč by mimozemšťani nepřiletěli, nebylo by to poprvé.
Jde jenom oto, jestli se s nima domluvíme. Pokud ne, budeme pro ně jenom škodlivej hmyz  ;D
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline stepan-hawk

  • Moderuje
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #60 kdy: Srpen 30, 2016, 06:51:52 odpoledne »
Nakonec -- proč by mimozemšťani nepřiletěli, nebylo by to poprvé.
Jde jenom oto, jestli se s nima domluvíme. Pokud ne, budeme pro ně jenom škodlivej hmyz  ;D
Myslíš něco ve smyslu: Stěžování mimozemšťana: "Tak já jsem si připravil takovou hezkou planetku, chvíli se o ní nestarám a představ si, že mi chytila lidi. No to je strašný. Mám to sterilizovat kompletně nebo ty lidi zkusit vymlátit? Myslíš, že jsou ty svině odolný?"
 ;)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline milo1944

  • ***
  • Příspěvků: 1852
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #61 kdy: Srpen 30, 2016, 07:12:51 odpoledne »
Já mám spíš na mysli "Piknik u cesty."
                                                :pa:
 
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5150
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #62 kdy: Srpen 30, 2016, 08:05:39 odpoledne »
Piknik u cesty je ... no prostě jako nonstop od aldise. Je to pojem,legenda, stejně jako bratři strugačtí....To nejde popsat, to se musí přečíst. :rose:

konec

  • Host
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #63 kdy: Prosinec 07, 2020, 09:28:07 odpoledne »
No právě...Žádné vzdělání, ani to humanitně zaměřené nevyučuje logiku, mezilidské vstahy, empatii ani asertivitu.
O lásce k matce přírodě nemají ani potuchy, takže z mého úhlu pohledu se jedná sice o vzdělané lidi, ale s omezenými možnostmi využití a chápáním.
A s tím širokým záběrem u vysokoškoláků jsi mimo, specializace omezuje rozsah.

To není pravda. Logika se vyučuje, mezilidské vztahy taky, asertivita taky, empatie částečně taky. Láska k matce přírodě - no tak na to je na školách už pozdě, to by měli dětem vštípit rodiče.

A s tou specializací to je taky trochu jinak. Záleží na škole. Některé jsou úzce specializované, jiné mají širší záběr. Na některých studují lidé dvě "specializace" najednou - hlavní a vedlejší. Přičemž spolu ty dvě nemusí vůbec souviset. Navíc řada škol nabízí celou škálu volitelných "kurzů", neboli předmětů, které rovněž vůbec nesouvisí se specializací a ze kterých si studenti vybírají a rozšiřují své vědomosti.

Empatii nelze vyučovat. Vyučovat lze pouze informaci o tom, co to empatie je. Empatie je charakterová vlastnost a charakter nelze vyučovat. Charakter je něco, co člověk žije, nikoliv co se naučil.

Asertivita se vyučuje, ale pro ty, kteří s ní mají jen zlé úmysly. A ti, kteří by tu alertivitu potřebovali, se ji neučí.

konec

  • Host
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #64 kdy: Prosinec 07, 2020, 09:30:00 odpoledne »
Mimozemšťané v nás vidí zdroj otrocké pracovní síly.

konec

  • Host
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #65 kdy: Prosinec 07, 2020, 09:37:05 odpoledne »
Mimozemšťané tady již dávno jsou
https://www.youtube.com/watch?v=COmefEEXYlQ

A jelikož si lidé o sobě myslí, že jsou páni tvorstva  a celého vesmíru, tak to mají již předem zpečetěno.
Vlastně se stačí podívat, co lidé dělají už dávno -- otročí, otročí, otročí, mají z toho hovno, a přesto stále tvrdí, že jsou páni tvorstva  a celého vesmíru.  Říkat "jsem největší borec" a ve stejnou chvíli mít posrané kalhoty z exekutora, je poněkud trapné.

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7599
Re: útok mimozemšťanů
« Odpověď #66 kdy: Leden 28, 2022, 04:04:23 odpoledne »
K tejto téme sa mi velmo páčia názory tohoto hrozne nenápadného ale rozhladeného človiečika: https://www.youtube.com/watch?v=uKjdUElS0dE

Má aj dalšie zaujímavé a poučné videá a prednášky...
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.