Autor Téma: Houby  (Přečteno 8115 krát)

Moucha

  • Host
Houby
« kdy: Duben 25, 2012, 04:31:15 odpoledne »
Chodíte na houby? Jaké máte nejradši?

Leňa

  • Host
Re:Země na houby. Jsme nejaktivnějšími houbaři světa!
« Odpověď #1 kdy: Červen 26, 2012, 09:51:26 odpoledne »
Zkusila jsem letos poprvé hlívu ústřičnou, pěstování v pytli naplněném slámou. Zadařilo se zatím poskrovnu, zatím jsme z hub měli jen jednou polévku. Sbírám zkušenosti - tak trochu jsem na pytel ve stodole zapomněla a neprořezala v něm včas otvory a tak nějaké houbičky zakrněly uvnitř. Další chyba byla, že jsem pytel s rostoucími houbami zavěsila na místo, kam trošku svítilo slunce, sláma (musí být vlhká) začala vysychat a růst se zastavil. No a pak tam můj neznalý manžel nalil v dobré víře vodu ze sudu na dešťovku a vznikla mi tam plíseň. Zachránila jsem ještě nějaké zdravé podhoubí a budu experimentovat znovu.

Offline Cajgalamo

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1675
Re:Re:Země na houby. Jsme nejaktivnějšími houbaři světa!
« Odpověď #2 kdy: Červen 27, 2012, 07:29:54 dopoledne »
Strýc pestoval hlivu tak, že ju naočkoval do pníka, ktorý normálne postavil na dvore pod strom.

Nevenoval som sa tomu príliš, takže detaily neviem, ale našiel som niečo také tu:

http://www.houby.estranky.cz/clanky/pestujeme-hlivu/---pestovanie-hlivy-na-pnoch-stromov.html


Ďalšia vec, o ktorej som počul, že funguje, je nahradenie pníku hotovým substrátom na hlivu v klasickom pytli.

http://www.hriby.eu/navody.php  - tu sa sa okrem info dá taký substrát aj kúpiť.

Okrem toho aj podobný substrát na šampiňóny či shii-take.
"Lepšie je mať otvorený obchod, ako obchodený otvor"

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3654
    • Forum Chedrbí
houby
« Odpověď #3 kdy: Srpen 24, 2012, 03:37:28 odpoledne »
Muj ulovek














Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3654
    • Forum Chedrbí
Re:houby
« Odpověď #4 kdy: Září 16, 2012, 04:03:08 odpoledne »











dorgo

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #5 kdy: Září 17, 2012, 03:35:29 odpoledne »
Taky něco mám. :D



Desmond

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 02, 2012, 05:22:42 odpoledne »

fallout

  • Host
Re:Re:Houby
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 23, 2012, 12:39:22 odpoledne »
Ahoj ja bych se osobne po jakekoliv globalni katastrofe rozhodne nepustil do houbareni uz jen proto ze pri uniku radioaktivity jak z elektrarny nebo treba bomby by byly houby asi silne kontaminovane konec koncu tosame lesni zver jeste dnes tu behaji kanci co jsou radioaktivni jeste z dob cernobylu.

Offline Cajgalamo

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1675
Re:Re:Houby
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 25, 2012, 12:05:54 odpoledne »
Poďme naspäť k téme: houby

Všeobecne sú huby výborným spestrením jedálničku nielen v PA dobe.
Ich široká možnosť spracovania (zaváranie, sušenie) im dáva veľký význam.
ďalším plusom je možnosť takmer "bezúdržbového" pestovania bez nárokov na pôdu.

Miki, určite s hubami pracuješ (tip)  ;)
Daj nejaký old school recept na nakladanie.
"Lepšie je mať otvorený obchod, ako obchodený otvor"

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Re:Houby
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 25, 2012, 08:05:14 odpoledne »
Houby netřeba nakládat stačí sušit. A v takovém případě při správném povaření to máte místo omáčky i masa.

Samozřejmě sušit nejde vše. hříbky usušíte babky hůře a myslím, že bedla by byla na sušení nevhodná.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline miki

  • ***
  • Příspěvků: 1036
Re:Re:Houby
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 26, 2012, 06:05:38 odpoledne »
Poďme naspäť k téme: houby

Miki, určite s hubami pracuješ (tip)  ;)
Daj nejaký old school recept na nakladanie.
Zdravím.
Tak zatím pouze "4 násobná císařská Reishi".
Odkaz :
http://preppers.cz/forum/index.php?topic=1784.0
S tím nakládáním se moc ne**ru, zaleju je nálevem na okurky z "Pikanty" (nemám rád konzervanty) dám trochu méně octa tak aby mě chutnal a steriluji. Mňam.
Miki

Offline miki

  • ***
  • Příspěvků: 1036
Re:Houby
« Odpověď #11 kdy: Leden 24, 2013, 07:05:30 odpoledne »
Zdravím,
Ještě bych mohl přičinit jeden receptík tuhle jsem vařil dobrůtku na houbách a tam vždy přidávám na zesíleni chuti a vůně houbový prášek. Tak jsem si na vás vzpoměl
HOUBOVÉ KOŘENÍ
Takže :
Jakmile přinesete houby z lesa okamžitě očistit (mechanicky, ne vodou) a nakrájet na plátky, dát do trouby teplota do 50 st. C. a usušit (jako východisko z nouze dobrý) lepší je sušička, a nejlepší je plochá nádoba s víkem s mřížkou uvnitř. Vyrobil jsem si to....dva pekáče nad sebou, vrchní obráceně a se silikonovým těsněním. V těch pekáčích se rozprostřou nakrájené houby na mřížku a na dno se dá vysušený silikagel v plátěném sáčku. Musí ho být dost tak 1 kg. Po usušení  plátky rozemelte, rozmixujte, podrťte, na prach.

Množství na 1l sklenici.
Složení :
-Hřibovité houby, všechny,
(od borováka po praváka)
3/4 litru prášku.

-babky můžou být do 1/3 množství
(absolutně zdravé hrozí plísně).
0,2-03 l prášku.

Tak a teď přísada, která tam musí být
-Pestřec,
Množství max. do 1/10 celkového množství.
0,1 l prášku.

(pozor je trochu jedovatý nepřehánět, velmi aromatická houba do které
blbci a frikulíni v lese kopou).
Jsou to takové ty "pýchavky", které když uzrají (zhnědnou) a zmáčknou se tak vypouštějí hnědý prášek. My je zbíráme když jsou zvrchu a i vevnitř ještě bílé. Nejlepší jsou když se v bílé dužnině objevují sem tam černé tečky. Vatovec obrovský je nevhodný (to je taková ta bílá koule jako kopací míč, ten si usmažte jako řízek pochutnáte si). Charakteristickou vlastností Pestřce je, že za syrova nevoní ale po usušení je to síla.

-Sůl musíme ji na pánvi vysušit a pomlet.
Ihned po tom do sklenice s víčkem.
Jedna vrchovatá polévková lžíce na sklenici.

-Libeček, tzv. rostlinné Magi,
nepřehánět je abnormálně aromatický.
2-3 lžičky prášku.

-Kmín kořenný, krátce ohřát na pánvi, ihned pomlet a do sklenice s víčkem.
2 polévkové lžíce na sklenici.

-Mletý černý pepř,
nejlépe čerstvě mletý v tříštivém mlýnku na kávu 
1-2 lžičky na sklenici.

- Sturejka,
1 lžička na sklenici.

Vím je to dost složité.
No a nebo ti ......  si to houbové koření jdou koupit do superhypermagořiny.

Je to takový základ, dává se toho na 1 kg masa tak kávová lžička. Navíc osolit, opepřit, přidat další koření, bylinky je možno podle chuti každého. Je to klasika na takové ty jemné omáčky se smetanou a pod. chuť je jemná, neostrá, lahodná.
Spotřeba plátkových hub do omáčky klesne na nezbytné minimum.

Ještě k technologii.
Ty houby jdou sušit různě ale nejvíc vůně a chuti mě zůstalo vždy v tom pekáči se silikagelem, Je to bez potřeby energie a tepla tedy pokud se nepočítá regenerace silikagelu vysušením (ale já suším silikagel na dně trouby když něco peču, takže zadara). V troubě to žere elektriku, manželka zuří (ale potom u "talíře baští až se ji za ušima boule dělaj"), a vůně teplotou utíká. Sušička je tak na prostředku.
Technické dotazy v SZ.
Miki.
 

Rob

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #12 kdy: Březen 17, 2013, 07:13:22 dopoledne »
Sběr hub patří k naším tradicím. Moje rodina ma vyhlídnuté místa už desetiletí.


homan

  • Host
Jak pěstovat pýchavky
« Odpověď #13 kdy: Březen 17, 2013, 07:35:04 dopoledne »
převzeto se svolením: http://lucka345.blog.cz/1107/jak-pestovat-pychavky


Jak pěstovat pýchavky

Dnes mi přišel takovýto mail: "Dobrý den, prosil bych o zaslání receptu jak pěstovat pýchavky, to by byla fakt pecka."
A protože odpověď není úplně jednoduchá, věnuji pýchavce tento článek...

Pýchavka obrovská neboli vatovec je poněkud zvláštní houba. Kdo ji nezná a potká ji, bude si myslet, že zde jakési dítko ztratilo svůj fotbalový míč, nebo že se právě sám setkal s nebezpečně velikým vosím hnízdem. Pýchavka může být o dost větší než lidská hlava a v porostu bíle svítí tak jako svítí na nebi měsíc v úplňku. Ale přestože je teoreticky vlastně nepřehlédnutelná, najít ji není zas tak úplně jednoduché.

Nejspolehlivější metodou jak získat tuto houbu je být ve správnou chvíli na správném místě. V našem okolí rostou pýchavky na několika zcela specifických místech. Pokud pro ni vyrazíte ve správný moment, bude houba s devadesáti procentní jistotou na naprosto stejném plácku, kde jste ji sebrali loni. Potíž je v tom, že toto místo je buď uprostřed dvoumetrových kopřiv, nebo se pro houbu musíte po čtyřech plížit nízkým, ale rozsáhlým porostem bezinek, nebo roste vysněná pýchavka hnedle vedle frekventované cestičky a tudíž po ní pátrá o dost víc očí, než jsou právě ty dvě vaše.

Vyrazit ve správný moment je kapitola sama pro sebe. Má zkušenost je taková, že jdete-li pro pýchavku na osvědčený plácek příliš brzy, nenajdete v horším případě nic, v lepším případě objevíte malou kuličku asi jako jablko velikou. Houbař hamoun zajásá, odhodí košík, vytáhne kudličku, vrhne se k houbě, ale pak ho škrholu hladového napadne, že kdyby sem zaběhl o pár dní později, nebyly by z pýchavky čtyři řízečky, ale třeba pět, šest...Opatrně se rozhlédne, jestli ho někdo neviděl, otrhá pár lopuchových listů a pýchavku si pěkně pečlivě přikryje, aby ji rozhodně už nikdo další nenašel.
No a druhý den tudy jde někdo úplně jiný a vidí hromadu podivně seschlých lopuchových listů. Kopne ze zvědavosti špičkou boty do té podezřelé kupky a už má o oběd postaráno!
Houbař lakota se sem brzy nato vrátí a rve si z hlavy poslední vlasy, že si včera nesebral tu mrňavou bílou kuličku, protože takhle má dnes akorát tak velké kulové a k večeři budou buřty s cibulí.

Existuje však řešení jak se takové houbové anabázi vyhnout....


Jak pěstovat pýchavky?

Podhoubí pýchavky si lze koupit ve vybraných prodejnách (osobně o žádné nevím), nebo si ji objednat na internetu. Já si nechala poslat hotovou sadbu - podhoubí bylo prorostlé pšenicí v nevelké sklenici a uzavřené alobalem. Počkala jsem několik dní na teplé, ale deštivé počasí a poté vyrazila s myceliem do terénu.
Vybrala jsem několik plácků, které typově odpovídaly požadovanému ideálnímu vzoru. Navíc byly všechny za plotem, takže případná mnou vypěstovaná pýchavka by byla dobře chráněná před nenechavýma hrabivýma rukama hladových pocestných.
Odborně jsem vyryla drn, s láskou rozhodila mycelium a přikryla ho hlínou jako peřinkou. Potom jsem všechna vybraná místa chodila dva týdny pečlivě zalévat, jak to stálo v návodu. Zašla jsem sem dokonce i když drobně sprchlo - jistota je jistota. V přiloženém prospektu bylo napsáno, že první pýchavky vyrostou po třech měsících až dvanácti létech. Samozřejmě, nečekala jsem, že hned za čtvrt roku budu sbírat valník plný pýchavek. Nicméně, houby nerostly ani o rok později. A upřímně řečeno, nevyrostly dodnes.
Ale není na místě věšet hlavu, protože pořád máme ještě deset let k dobru. To je poměrně slušná rezerva, takže jakmile se objeví první vatovec, dám hned vědět. Bude to fakt pecka!

Tak to je asi všechno, co jsem chtěla napsat k otázce "jak pěstovat pýchavky."

Myslím, že letos už je právě nejvyšší čas obout gumáky, oblíct nějaké omšelé montérky a jít si po čtyřech prolézt bezinkové houští...
Houbám zdar!


Toooom

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #14 kdy: Březen 18, 2013, 05:23:30 odpoledne »
Na podzim jsem byl na houbách v místech kam jsem jezdíval jako kluk, asi před 10-15 lety...Les se naprosto změnil, kde byly mýtiny je dnes hustý smrkový porost a možná proto jsem našel nebývale hodně hub, musel jsem totiž celou dobu chodit v předklonu nebo polodřepu. Ale stálo to za to. Sbírám hlavně rourkaté houby (pravák, babka,...ty co mají ze spodní strany kloubouku "rourky"), tam je totiž nižší pravděpodobnost záměny. Nejhůř si spletu pravák s hořčákem. Z lupenatých hub sbírám jenom bedly.

Axel

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #15 kdy: Březen 20, 2013, 06:19:54 odpoledne »

CyPro

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #16 kdy: Březen 22, 2013, 11:05:48 dopoledne »
Letošní houbařská sezóna už začala. Když pominou mrazy a přijde obleva, je čas vyrazit na jidášovy uši. Rostou na odumřelých větvích černého bezu. Do polévky jsou dobré. I když poněkud nevýrazné.

CyPro

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #17 kdy: Březen 22, 2013, 11:11:51 dopoledne »
Přicházíš o mnoho. Naučit se rozpoznat muchomůrku růžovku a sbírat ji rozhodně stojí za to. Rovněž čirůvka fialová je vynikající (dá se sbírat velmi pozdě do podzimu, vzpomínám si, že jeden rok jsme ji donesli na tři krále). 
...  Z lupenatých hub sbírám jenom bedly.

fallout

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #18 kdy: Březen 22, 2013, 02:43:14 odpoledne »
kamarád kdysi chodil kamsi na louku na obři píchavky ( taková ta bíla koule ) byly velký jak fotbalovej míč ... i větší.  Když se obalily v trojobalu a smažily jako řízky  ,tak byly  uplně výborný vychytat tak jak je pěstovat průmyslově tak si myslim že na zaplnění žaludku dobrý :D

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Houby
« Odpověď #19 kdy: Březen 22, 2013, 07:09:15 odpoledne »
pýchavky jsou snad dobrý jenom malý ne?
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline MDobromila

  • Včelaři sobě
  • *
  • Příspěvků: 2990
Re:Houby
« Odpověď #20 kdy: Březen 22, 2013, 07:29:36 odpoledne »
Ne, ne...ty velké pýchavky jsou vynikající...

http://www.biolib.cz/IMG/GAL/21994.jpg

fallout

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #21 kdy: Březen 22, 2013, 09:57:02 odpoledne »
presne tak ;) to jsou ony , nevite nekdo jestli se da koupit podhoubi ?

Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Re:Houby
« Odpověď #22 kdy: Březen 22, 2013, 10:29:17 odpoledne »
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Re:Houby
« Odpověď #23 kdy: Březen 31, 2013, 09:05:19 odpoledne »
Už se těším, jak prolezu lesy kolem chaty - příští víkend už má být celých 10 stupňů Celsia:)
http://www.ireceptar.cz/vareni-a-recepty/houby/kacenky-chutne-smrzovite-houby-rostou-i-na-jare/
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

Offline Cajgalamo

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1675
Re:Houby
« Odpověď #24 kdy: Duben 01, 2013, 05:19:46 odpoledne »
Ja sa teším na sírovec - za taký mesiac až 6 týždňov sa začnú objavovať.
U nás je ich v lužných lesoch doslova tony a nikto to nezbiera  :)

http://www.nahuby.sk/atlas-hub/Laetiporus-sulphureus/sirovec-obycajny/sirovec-zlutooranzovy/ID607

"Lepšie je mať otvorený obchod, ako obchodený otvor"

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re:Houby
« Odpověď #25 kdy: Duben 01, 2013, 10:14:59 odpoledne »
Ja sa teším na sírovec - za taký mesiac až 6 týždňov sa začnú objavovať.
U nás je ich v lužných lesoch doslova tony a nikto to nezbiera  :)

http://www.nahuby.sk/atlas-hub/Laetiporus-sulphureus/sirovec-obycajny/sirovec-zlutooranzovy/ID607



A to se jako dá jíst?
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Re:Houby
« Odpověď #26 kdy: Duben 01, 2013, 10:18:37 odpoledne »
To vypadá dobře, mám ráda barvičky - nastuduju a kouknu po lese. I když mám obavy, že na zahradě budu makat jak otrok a na courání po lesích nezbude ani čas, ani síly:(
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

martin

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #27 kdy: Duben 03, 2013, 10:39:14 dopoledne »
Skoro vše o žampiónech.
http://www.supertrupik.wz.cz/

Offline Cajgalamo

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1675
Re:Houby
« Odpověď #28 kdy: Duben 03, 2013, 06:26:48 odpoledne »
Ormien, Saladin, naozaj odporúčam.  ;)

Sírovec je na jar/v lete mäkký, po tepelnej úprave je konzistenciou nerozoznateľný od iných húb. Výborný je aj nakladaný či sterilizovaný. Výhodou je, že nie je žiadny odpad. Je veľmi "hutný", tým že nemá hlúb a klobúk. Zber je jednoduchý, iba ho utrhneš zo stromu. Vidíš ho zďaleka, nemusíš snoriť s nosom na zemi  :)

Na jeseň tvrdne.
Vyskytuje sa najmä v lužných lesoch - v povodí riek.
V klasických lesoch (ihličnatých ani zmiešaných) som ho nenašiel.
"Lepšie je mať otvorený obchod, ako obchodený otvor"

Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Re:Houby
« Odpověď #29 kdy: Duben 04, 2013, 08:34:29 dopoledne »
Tak to mám zase smůlu, my jsme od řeky dáleko a na jaře mi žádné toulání nehrozí, zahrada volá (ba přímo řve:)
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

Offline Cajgalamo

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1675
Re:Houby
« Odpověď #30 kdy: Květen 03, 2013, 11:16:14 odpoledne »
Tak dnes úspešný deň - nazbieral som 5 kg sírovca  :)

Ako som predpokladal, už sa začali objavovať.
Množstvo na fotke je z 3 stromov. Ostatné boli ešte malé, takže som si zapamätal miesta a prídem si pre ne neskôr  ;)
Polovicu som rovno aj zavaril. Tie veľké ploché kusy pôjdu do vajíčka a strúhanky. Už sa teším  :)

"Lepšie je mať otvorený obchod, ako obchodený otvor"

Gepard

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #31 kdy: Květen 10, 2013, 08:21:48 dopoledne »
Rostou už čirůvky májovké? Našli jste nějaké?


matkater

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #32 kdy: Květen 18, 2013, 03:07:56 odpoledne »
Můj úlovek.


bokavi

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #33 kdy: Květen 18, 2013, 05:09:26 odpoledne »
Taky se pochlubím.


Offline Cajgalamo

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1675
Re:Houby
« Odpověď #34 kdy: Květen 19, 2013, 06:19:58 dopoledne »
Super !!!  :)
"Lepšie je mať otvorený obchod, ako obchodený otvor"

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3654
    • Forum Chedrbí
Re:Houby
« Odpověď #35 kdy: Červen 20, 2013, 10:13:45 dopoledne »
Zatim se mi dari tento rok jen nachazet zampiony.

Karolik

  • Host
Re:Houby
« Odpověď #36 kdy: Červenec 09, 2013, 08:03:23 dopoledne »
pro inspiraci z Ruska

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3654
    • Forum Chedrbí
Re:Houby
« Odpověď #37 kdy: Srpen 25, 2013, 09:52:28 dopoledne »
Jak se vam letos dari sber hub? Krome par houbicek nic moc. :(


Offline Gloch

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1015
Re:Houby
« Odpověď #38 kdy: Září 26, 2013, 09:46:25 odpoledne »
Už máte nasbíráno a uskladněno? U nás konečně začaly růst, a rostou jak divé.

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3654
    • Forum Chedrbí
Re:Houby
« Odpověď #39 kdy: Září 27, 2013, 04:13:32 odpoledne »
Misi uz mam zasebou. Jsem pripraven. :D


Offline Cajgalamo

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1675
Re:Houby
« Odpověď #40 kdy: Září 27, 2013, 04:18:28 odpoledne »
Niečo je zavarené, niečo nasušené.
Zajtra sa chystám zase...
"Lepšie je mať otvorený obchod, ako obchodený otvor"

Offline Gloch

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1015
Re:Houby
« Odpověď #41 kdy: Září 27, 2013, 09:48:08 odpoledne »
Včera a dnes - pro letošek asi konec - tři plné koše nám stačí.

Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Re:Houby
« Odpověď #42 kdy: Listopad 09, 2013, 08:38:37 odpoledne »
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2459460
Doporučuji si poslechnout:) - celé...
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3654
    • Forum Chedrbí
Re:Houby
« Odpověď #43 kdy: Listopad 22, 2013, 07:20:56 odpoledne »
Tolik hub na jednom miste. ;)


Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3654
    • Forum Chedrbí
Re: Houby
« Odpověď #44 kdy: Červenec 12, 2015, 05:12:11 odpoledne »
Jeden člověk mi tvrdí, že rozhazuje bobky od koní, krav, ovcí po lese. A díky tomu má velkou úrodu hub jako hřiby atd. Nemluvím o žampionech.

Je to pravda, že houby to maji rádi nebo má jen štěstí, že žije v lokalitě, kde roste hodně hub?

Offline štika

  • ***
  • Příspěvků: 5057
Re: Houby
« Odpověď #45 kdy: Červenec 15, 2016, 06:44:22 odpoledne »
Tady ted roste podle místního názvu sinále. Někteří říkají modráci, Jinak hřib kovář. Z nich je nejlepší omáčka a smaženice.
Je jich fakt ted moc.
Zrovna vařím houbový guláš.

Offline milo1944

  • ***
  • Příspěvků: 1852
Re: Houby
« Odpověď #46 kdy: Červenec 15, 2016, 09:07:03 odpoledne »
Jeden člověk mi tvrdí, že rozhazuje bobky od koní, krav, ovcí po lese. A díky tomu má velkou úrodu hub jako hřiby atd. Nemluvím o žampionech.
Je to pravda, že houby to maji rádi nebo má jen štěstí, že žije v lokalitě, kde roste hodně hub?
To občas funguje, ale jenom pokud ovce, krávy nebo koně sežraly dotyčnou houbu, ovšem ve sádiu zralosti výtrusů.
Jinak má tvůj dotyčný přítel smolíka ;)
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5150
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Houby
« Odpověď #47 kdy: Červenec 15, 2016, 09:47:02 odpoledne »
Já to mám taknějak naopak, u mne každý září vykvete pastvina bíle žampionama.... žhavím telefon, přijedou kámoši s bedýnkama a rvou a rvou, než to ovce nerozdupou, krávy pitomý.
A vatovce taky, jen nechápu, proč to ovce nežerou, když mají potřebu občas si kousnout, frézy jedny mstivý....

Offline milo1944

  • ***
  • Příspěvků: 1852
Re: Houby
« Odpověď #48 kdy: Červenec 15, 2016, 10:16:15 odpoledne »
Jasně, tohle "rozhazování lejna"  možná funguje tam, kde houby nejsou. Ovšem ty houby musí zvířata nejdřív spást ;) jinak v lejnu spóry nebudou :D
Kde paseš ovce, tam máš houby "zasetý". Spóry už prošly trávicím traktem zvířat. Tam máš houby nafurt ;) 

;) Pokud tam sklidíš seno, usklasníš ho nad starým sklepem, po roce - dvou na 100% vyrostou žampiony zespodu, na stropě sklepa ;)
Na tý louce prostě spory, teda i podhoubí žampionů - resp. pečárka ovčí - už je !

Vypadá to divně, ale já to už viděl !
Pochlubil jsem se s tím "oběvem" kamarádům, a dozvěděl jsem se, že se jedná o běžnej případ  :P
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline plenty

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 2712
Re: Houby
« Odpověď #49 kdy: Duben 09, 2017, 07:37:24 odpoledne »
Dnešný zber
Nemožno predať pôdu, po ktorej chodia ľudia.