Autor Téma: Doomsday Preppers  (Přečteno 6838 krát)

Offline Hrobař

  • ***
  • Příspěvků: 176
Re: Doomsday Preppers
« Odpověď #50 kdy: Leden 06, 2016, 02:57:27 odpoledne »
Už je dokonce 3. série? Paráda. Pro mě je to docela zásadní dílo v žánru. A to z několika důvodů.
a) Ukazuje shromáždění zásob zatímco většina dalších věcí co jsem viděl byla o tom jak se naopak obejít bez zásob. Důležité je oboje.
b) Natočil to National geografic což dává tématu určitou důvěryhodnost. Taky je tam plno argumentace vhodné pro obhajobu prepperství. A hlavně je tam vidět že jeto pro každého. mladí staří, hubení tlustí, dokonce i nemocní Bohatí stejně jako chudí. Každý má svoje cesty jak přežít když má snahu.
c) já sám se víc soustřeďuju na přípravi než na klasické přežití v přírodě ikdyž dělám samozdřejmě oboje tak každý má specializaci.

Veď, následuj, nebo jdi z cesty.

Offline Anakin

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 2561
    • Blog Prepper.cz
Re: Doomsday Preppers
« Odpověď #51 kdy: Leden 06, 2016, 07:43:37 odpoledne »
Mně moc chudí nepřipadali. Teď ve 3. sérii v neděli na ZOOM zakopával týpek únikovou rouru dlouhou asi 40 metrů. K únikovému vozidlu.

Offline Hrobař

  • ***
  • Příspěvků: 176
Re: Doomsday Preppers
« Odpověď #52 kdy: Únor 06, 2016, 02:44:28 odpoledne »
Tak jsem zhlédl pět epizod třetí série. Třetí série mi přijde zbytečně moc prodchnutá snahou o akčnost a zároveň dělá komentářem nenápadně z prepperů blbce. Skoro mám až pocit jako by za tím stáli jiní lidé nebo prostě něčí zájem. Nicméně mi co víme svoje si v tom rozhodně najdeme spoustu zajímavých tipů.
Veď, následuj, nebo jdi z cesty.

Offline Hrobař

  • ***
  • Příspěvků: 176
Re: Doomsday Preppers
« Odpověď #53 kdy: Únor 06, 2016, 07:32:38 odpoledne »
Veď, následuj, nebo jdi z cesty.

Offline Kenny

  • ***
  • Příspěvků: 62
Re: Doomsday Preppers
« Odpověď #54 kdy: Únor 07, 2016, 11:28:22 dopoledne »
S přítelkyní jsme to všechno nedávno shlídli a dost se bavily  :D

Když to člověk protřídí, zjistí spoustu zajímavých věcí, dost často se tam ale objevují podivní lidé...

Chlápek co jde učit své děti střílet a sám si ustřelí palec? (jako fakt?  ;D)

Banda trhnutých hipíků v bývalém raketovém silu, pojídající houbičky ve svém spirituálním kolektivu...  P:-/

Každý má na osobu 30 zbraní, ovšem dvě ruce...

Někdo je spíš vášnivý zahrádkář než prepper, někdo má chorobnou potřebu naprosté čistoty...

Další tvoří "válečné vozidlo" tak že na čtyřkolku přidělá M4ku, jiný pancéřuje autobus nebo pick up...

Když se tím člověk prokouše najde spoustu dobrých nápadů a informací  ;)
Aut vincere aut mori – Zvítězit nebo zemřít

Offline Hrobař

  • ***
  • Příspěvků: 176
Re: Doomsday Preppers
« Odpověď #55 kdy: Únor 11, 2016, 12:16:05 odpoledne »
Poctivě si musíme přiznat že mi jsme taky divní. Te seriál to jenom víc podtrhuje.
Veď, následuj, nebo jdi z cesty.

Offline Cynik

  • ***
  • Příspěvků: 1431
Re: Doomsday Preppers
« Odpověď #56 kdy: Únor 11, 2016, 02:53:52 odpoledne »
Par dilu jsem skoukl a usoudil jsem, ze je to skoda casu. Pritom na internetu je tolik zdroju ktere stoji za shlednuti a nastudovani. Jeden jedinej dil s tim panem z Primitivnich dovednosti na YT ma podle meho nazoru vetsi informacni hodnotu, nez cela serie tohodle. DP bylo uz od zacatku nataceno jako velice popularni a rentabilni reality show a tak se k tomu musi pristupovat. Samozrejme pripoustim, ze se tam sem tam nejake zajimave info mihne, ale zpravidla k nemu uz nejsou treba pordobnejsi informace, takze hodnota je bohuzel takova nijaka.
Praktikující cynik

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7545
Re: Doomsday Preppers
« Odpověď #57 kdy: Únor 11, 2016, 04:25:34 odpoledne »
U DP je pozitívne asi jedine to, že nech ste akýkolvek obrpošuk, tak po zhliadnutí si pripadáte úplne normálny...  :bee:
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline Cynik

  • ***
  • Příspěvků: 1431
Re: Doomsday Preppers
« Odpověď #58 kdy: Únor 11, 2016, 05:52:04 odpoledne »
Vsak to je smysl vsech tehle televiznich show. Kamarad pred lety vzdycky rikal, ze kdyz je nejakej pruser, treba zdrazeni dani a hrozi ze budou lidi remcat, tak daj Doremi. Kdyz pak divaci videji ty exoty co tam chodej tak si reknou, ze na tom nejsou jeste tak strasne :D
Praktikující cynik