Autor Téma: role policie ve společnosti  (Přečteno 155 krát)

Offline stepan-hawk

• Moderuje
role policie ve společnosti
« kdy: Červenec 03, 2015, 02:01:31 odpoledne »
Policii pochopitelně zrušit sakumprásk a ponechat kriminálku a obecního policajta na každej rajon.

Nesouhlas. To jako budeme rušit cizineckou policii? celníky? dopravní policii? jednotky pro potlačování demonstrací? (u toho posledního - takže když někdo zorganizuje demonstraci, která se zvrhne v loupení, tak se bude narychlo mobilizovat armáda a nebo z celé republiky svážet okrskáři? A nebo se nasadí forenzní analytici, aby šli bojovat s demonstranty?)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #1 kdy: Červenec 03, 2015, 03:06:23 odpoledne »
Proč potřebujeme policii pro potlačování demonstrací, pro potlačování nebezpečných myšlenek, pro cizince, pro našince, pro dopravu a dolevu, pro děcka v parku, pro piloty v oblacích, pro potápěče pod vodou, pro peníze, drogy, alkohol i buchty s tvarohem, policejní zásahovou jednotku pro nepoctivé řezníky, darebné frizéry, zásahovou jednotku rychlého určení pro křiklouny, narušující harmonii demogratických principů, pro darebáky na internetu, pro všiváky ve sklepech, pro sedláky , co prodávají šnytlik v šedé zoně ekonomiky.......
Ryba smrdí od hlavy. AŽ lidi uvidí, že když spravedlnost dopustí, a gilotina spustí, získají naprosto jiné žebříčky hodnot a úhel pohledu. Vrátí se opatrnost, zodpovědnost, lepší zákony, nové směry. Kdo způsobí vážnou dopravní nehodu, okmžitě propadnutí majetku ve prospěch poškozených.
Kdo prokazatelně nemá majetek, rozprodat tělesné orgány na mezinárodní burze dárců....
Totéž v jiných trestech a zločinech. Napěchované kriminály nikoho nepostraší.
V lehčích případech zbavit občanských práv a na nucené práce, nebo prodat do otroctví.
Jako že mne policie umravní, a jejich šiky mne donutí, abych se choval podle dopravních předpisů?
Nikdy jsem nezpů3sobil jedinou dopravní nehodu, i kadyž jezdím již hodně let a táhne mi na druhej milion kilometrů. Že je hodně policajtů, kteří měří rychlost? Ano, to je jediné, co umí měřit, jednou budou měřit délku péra. Co je v hlavě, nezměří. Že by lidi díky bodovému systému jezdili opatrněji? Ale kdeže, chlastají jak o život, drogujou, kupujou si technické kontroly pro vraky, můj oblíbený beltronic pro lovce pokut, pojistí se proti vybodování a bodíky si koupí na mosteckém okruhu.
Za špatnou lékárničku vás zavřou, i když ji nikdo nikdy nepotřeboval, jen to stojí 4 miliardy korun ročně.
V tomhle pokryteckém a falešném světě potřebujeme i policii na kontrolu špatně utřených prdelí.
Obecní policajt, tvrdé tresty, které naženou husí kůži i otrlému¨.
Jináč nám ty Armády nic nebudou platné.....
K

Offline stepan-hawk

• Moderuje
« Odpověď #2 kdy: Červenec 03, 2015, 03:46:33 odpoledne »
příliš mírný trest ani příliš drakonický trest není řešení.
Příliš mírný neodrazuje a když bys přehnal ten drakonický směr, tak se dostaneš do světa, kde do někoho omylem na ulici vrazíš a vzápětí jsi hozen na gilotinu. Protože nikdo nebude sto dohledat jestli to bylo omylem nebo schválně. Drakonické tresty bude dle tebe provozovat obecní policajt, takže pokud někam přijde cizinec, tak se všechny zločiny automaticky hodí na něj a lidé ve vesnici si na tom dokonce finančně polepší, protože majetek cizince jim bude za toto legálně věnován jako odškodné. No tak co bych pana obecního policajta občas nepozval na gulášek. A proč by mi on na oplátku nevyšel vstříc. Vždyť nad ním už bude jenom bůh, protože celorepubliková policie nebude. Vyděláme na tom oba no néééé?
Lidé, kteří jezdí pomalu jsou na ulicích přece nejnebezpečnější. Nejlepší jsou ti machři, kteří si to kalí po ulici dvoustovkou a nějaký zas... fízl je bude měřit? No to by si dovolil dost. Ten borec přece má nárok na to, aby jel rychle a pokud se mu tam někdo připlete pod kola, tak je to jeho chyba - měl také jet autem a ne se ploužit pěšky nebo jet ve starém véééhiklu. Takovou špínu z ulic je potřeba pořádně smést a nejlépe tím, že si tihle borci, kteří kašlou na předpisy namontují na předek svých aut radlici, aby je tihle pitomci ve zrezavělých feliciích neohrožovali.
A že vadí, že si lidé kupují technickou kontrolu pro vraky... tak zrušíme technické kontroly. Vždyť to j také zbytečná policejní buzerace.
A když bude možnost, aby se lidé za libovlný zločin rovnou ze společnosti eliminovali, tak to přinese nejlepší společnost ne?
Já sice francouzskou revoluci uznávám jako správnou a pro lidstvo prospěšnou, ale to co navrhuješ mi nebezpečně připomíná Jakobínský teror a ten už prosím neuznávám jako prospěšný. Přece nenecháme lůzu, aby nám do něčeho kecala. Když někdo bude jednat nepatřičně, tak se popraví a jedéééém.

(Větší část je čistý sarkasmus.)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #3 kdy: Červenec 03, 2015, 04:47:24 odpoledne »
Současný systém je prokorupčně nastaven.Je velice málo věcí, které nemůžete zvrátit ve svůj prospěch pomocí peněz.O TOM TO JE.
Současný systém jinak pracovat nemůže, má rozdané kArty tak, jak tomu chtěli ti mocní, kteří s lůzou nežijí.
Jedině spravedlivý systém je vědomí trestu, který je definitivní a neoddiskutovatelný, absolutní.
Tak jo, nebudem sekat hlavy, ale vypalovat cejch na čelo, uříznem ucho, useknem ruku, nebo cojá vím, ale ten xindl podělanej nějak zprovodit ze světa lidi budou muset, jinak se nehnou kupředu.Jsme v pasti a ani si nic jiného neumíme představit, to je znakem dokonalého otroctví...Nesmíme ani vědět, kdo je zločinec, ani jej tak označit.
Aspoň do té doby, než nám bude vládnout umělá, nestranná a spravedLivá inteligence.
Musíš sám navrhnout řešení, které by k něčemu bylo.
Navíc, rychlost na silnici za nic nemůže. Příčinou je nezvládnutá rychlost, což je něco úplně jiného.
Dvěstě nikdo jezdit nemůže, ale jebání od policajtů za pět kiláků nad limit je úchylné.Navíc rychlostní limity VŮBEC nikdo nedodržuje, takže je předpis z morálního hlediska nesmyslný a zbytečný.
A bodový systém nefunguje ani trochu, jen se kriminalizuje věřejnost. Dostaneme se do policejního státu, z kterého se dá vylézt pouze hodně brutálním násilím.Zločin a trest, to je oč tu běží.Je to nezvládnuté a počty policajtů, úředníků nebo špiclů jen prodlouží agonii systému, který je stejně určený k odstřelu.

Offline stepan-hawk

• Moderuje
« Odpověď #4 kdy: Červenec 03, 2015, 06:22:53 odpoledne »
Navíc, rychlost na silnici za nic nemůže. Příčinou je nezvládnutá rychlost, což je něco úplně jiného.
Dvěstě nikdo jezdit nemůže, ale jebání od policajtů za pět kiláků nad limit je úchylné.Navíc rychlostní limity VŮBEC nikdo nedodržuje, takže je předpis z morálního hlediska nesmyslný a zbytečný.

Omezená rychlost je od toho, aby na silnicích bylo bezpečno, protože to, že někdo dokáže projet zatáčkou stovkou neznamená, že v té zatáčce nepotká člověka s dvoukolákem na své straně a v protisměru kamion. A pokud se tak stane, tak kdo za to může? Ten kamion, který jel po své straně? ten děda, který jel po silnici tak jak měl? Nebo ten člověk, který prolétl zatáčkou rychle tak jako už stokrát předtím a nikdy se mu nic nestalo? Nebo ten přejetý děda za to sice nemohl, ale je to jedno, prostě souhra okolností nikdo za nic nemůže, děda se pohřbí a svět jde dál?

Za pět kiláků navíc? A za kolik navíc by to úchylné nebylo? Za šest? Za deset? Za dvacet? Za sto? Ten limit není, aby se k němu ještě přičítala nějaká další hodnota. Ten limit je stanovený jako ta hranice.

Jestli nikdo z tvých známých předpisy nedodržuje, tak tě lituji za to v jaké společnosti se pohybuješ. Já se většinou pohybuji mezi lidmi, kteří předpisy dodržují. Nevím jestli dotyční na silnici tak spěchají nebo svůj čas pokládají za tak drahý, že kvůli tomu necítí potřebu spořit životy lidí kolem sebe. Je mi z takových lidí smutno.

Bodový systém fungoval než se do toho vložili lobisté a začali dělat bugr, že za chvíli nebude mít řidičský průkaz nikdo pokud to tak půjde dál. Což byla samozřejmě ptákovina, ale bylo z toho velké haló a profesionální řidiči, kteří zákony berou jako orientační doporučení pro mentálně retardované, dělali vše, aby prosadili úlevy kde se dalo. Takže výsledek byl, že bohatí nebyli zase postiženi a odnesli to jen ti, kdo v tom neuměli chodit. Ale to bych neměl říkat, protože ty přece jsi proti tomu, aby práva byla určována jen silou peněz. Akorát mi to nesedí s tím, že horuješ proti bodovému systému.

Nechápu to, že jsi proti policejnímu státu, ale prosazuješ drakonické tresty. V čem se liší policejní stát od systému, který navrhuješ ty? Že se oběsí jen ten, kdo byl dost hloupý, aby se při tom nechal chytit a ti chytří zavčasu zmizevší nesmí být vyšetřováni, protože to by byl policejní stát? Nebo budeme nechávat lidi hlasovat o tom kdo se popraví a kdo ne? Nebo budou občany před nezávislý a spravedlivý soud předvádět lidé z ulice?

Trochu mi tvá argumentace přijde jak u anarchisty. Ale za toho jsem tě zatím nepovažoval. Nechápu.

Offline Anakin

• Moderátor
    • Blog Prepper.cz
Re: role policie ve společnosti
« Odpověď #5 kdy: Červenec 03, 2015, 06:47:42 odpoledne »
Citace: votroubek
AŽ lidi uvidí, že když spravedlnost dopustí, a gilotina spustí, získají naprosto jiné žebříčky hodnot a úhel pohledu. Vrátí se opatrnost, zodpovědnost, lepší zákony, nové směry. Kdo způsobí vážnou dopravní nehodu, okmžitě propadnutí majetku ve prospěch poškozených.
Kdo prokazatelně nemá majetek, rozprodat tělesné orgány na mezinárodní burze dárců....
Totéž v jiných trestech a zločinech. Napěchované kriminály nikoho nepostraší.
V lehčích případech zbavit občanských práv a na nucené práce, nebo prodat do otroctví.

Nechápu tedy proč jsi proti muslimským imigrantům. Kdyby tady vládli hoši z IS, tak se dočkáš přesně podobných trestů. Otroctví tam jede, sekají se ruce a hlavy.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #6 kdy: Červenec 03, 2015, 08:12:24 odpoledne »
Ale jo, to jo, je to hrozné, je to drsné, budí to úžas, ... no jo, pořád se vám nelíbí to moje brutální votroubkování.
Navrhněte sami systém změn, které zamezí tomu, aby mne jako daňového poplatníka, a to platím víc než 250 tisíc nejrůznějších daní a poplatků státu a jeho organizacím.
Za to, jako poděkování mi zločinci a zloději působí každoročně škodu kolem sta tisíc.
A já budu žehnat těm zkorumpovaným policejním vemenům, kteři jediné, co umí je měřit rychlost, nebo někoho ztřískat obuškem kdesi na venzelplace.....Nebo napíchnot telefon, komu se jim zlíbí.
Navrhněte řešení a nekrčte pysky nad mýma revolučníma změnama v trestních sazbách.Já řešení navrnul a vám se nelíbí...Nu, ničevo, to jsem taky čekal,že mi nebudete líbat ruce za ty umrlence.

Offline MDobromila

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #7 kdy: Červenec 03, 2015, 08:14:24 odpoledne »
Mně se votroubkování líbí...a vesměs souhlasím s tvými názory...i co se policie týče...mám taky své zkušenosti... :"no":

Offline Anakin

• Moderátor
    • Blog Prepper.cz
« Odpověď #8 kdy: Červenec 03, 2015, 11:17:40 odpoledne »
Votroubku, chápu tvou nasranost, ale s drastickou represí já nesouhlasím.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #9 kdy: Červenec 04, 2015, 06:33:24 dopoledne »
No dobrý, tak co s tým?? Kriminalita roste, znásilněných nejvíc v dějinách země, zneužitých dětí tisíce, zloději jsou beztrestní, páč i kdyby do kriminálu, mají se tam jak prasata v žitě...
Až se tě to anakine začne týkat a někdo ti šlápne na kuří oko, což ti samozřejmě nepřeju, budeš smýšlet jináč.
Ale jinak chápu, že to je hodně praštěnej nápad, nic jiného mne nenapadá.....
Nevyznáte se někdo v létajících dronech?

Offline milo1944

« Odpověď #10 kdy: Červenec 04, 2015, 07:19:29 dopoledne »
No dobrý, tak co s tým?? Kriminalita roste, znásilněných nejvíc v dějinách země, zneužitých dětí tisíce, zloději jsou beztrestní, páč i kdyby do kriminálu, mají se tam jak prasata v žitě...

Já si ale myslím, že to je vina hlavně justice. Na každej rozsudek se čeká spoustu let, a potom dostane pachatel jenom pár měsíců. A TO JE ŠPATNĚ !
V base se maj muklové jak prasata v žitě, protože se politici nechali uřvat bandou sluníčkářů a bejvalejch kriminálníků. A TO JE ŠPATNĚ !
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline Prof

• Moderátor
  • člověk
« Odpověď #11 kdy: Září 08, 2015, 07:49:13 odpoledne »
To Votroubek.

Mě by se líbilo něco takového....
byla-li by vůle...

http://sw.gurroa.cz/trest.php

Offline stepan-hawk

• Moderuje
« Odpověď #12 kdy: Září 08, 2015, 09:13:18 odpoledne »
Prostě místo věznic zavést nucené práce. A když nebude relevantní práce pro dotyčného, tak bude přenášet kameny z jedné strany vězeňského dvora na druhou stranu.

Každý vězeň, který nemá vzdělání pro fyzickou práci se ji bude moci naučit v nějaké škole. A kdo se nějakou fyzickou práci naučí, tak mu bude o něco snížený trest.

Kdo se pokusí z vězení uprchnout, tak mu bude přidáno a bude přeřazen do tvrdší věznice. Stejně tak v případě vzpoury nebo napadení vězeňské služby.

Kdo se bude snažit v trestné činnosti pokračovat z vězení, tak dostane dvojnásob přidáno a bude přeřazen do věznice o dva stupně tvrdší.

Pokud bude někomu dokázáno, že se nedostavil k soudu i když se dostavit mohl nebo bude pančovat neschopenky za tímto účelem, tak na deset let bude u soudu předpokládána jeho účast a pokud nebude přítomný, tak za něj bude mluvit advokát a jeho přítomnost již nebude soud zdržovat ani o minutu.

Pokud někdo bude někoho neoprávněně žalovat, tak dostane varování. Pokud to udělá znovu, tak z jeho majetku bude vyměřena 0,5% daň (minimálně ale v nějaké výši jako 2000, aby takovéhle nápady neměli bezdomovci)

Trestný čin spáchaný pod vlivem alkoholu za volantem bude automaticky brán jako záměrný.

Požití drog nebo alkoholu již nebude pokládáno za polehčující okolnost.

Ve vězení bude mít vězeň možnost zábavy, ale pouze omezenou - Televize se vzdělávacími pořady, knihovna s knihami, které budou naučné, ale nikoli o právu, nikoli o zámcích a nikoli o kriminalistice, prostě pouze naučné knihy a nikoli o oborech prospěšných pro páchání kriminální činnosti.

Křivé svědectví bude honorováno poloviční sazbou činu ke kterému bylo křivě svědčeno.

Za každý trestný čin bude zločinci počítán bod a bude následně navýšen trest pokud se bude trestné činnosti dopouštět opakovaně. Týká se záměrně trestné činnosti. Nikoli činů v afektu a nedbalostních.
První trest - rok
druhý trest - 1,2 roku
třetí trest - 1,42 roku
čtvrtý trest - 1,728 roku
pátý trest - 2,0736 roku
Případně prudší progrese pokud by se tohle zdálo příliš málo.

Jídlo ve věznici každý den výběr ze tří jídel pro ty, kdo dodržují pracovní normu. Jedno (nejlacinější pro ten den) jídlo pro ty, kdo normu nesplní.

Pokud si vězeň ve vězení vydělá prací peníze, tak mu budou po skončení trestu dány pro usnadnění začátku. Vězeň nebude moci být z vězení propuštěn pokud nebude mít alespoň 500 kč pro začátek. Pokud si je nebude sto ve vězení vydělat a nebude je mít v majetku a nebo mu je nikdo nedá, tak zůstává ve výkonu trestu do jejich vydělání. (možná úleva pro zdravotně silně nezpůsobilé)

Zákaz posiloven ve vězení. Pokud chce někdo cvičit je povoleno si cvičit s vlastním tělem.

Pokud bude někdo protestovat proti kvalitě jídla nebo ubytování nebo ošacení, tak na něm nebude vyžadována konzumace této služby. Může být klidně zavřený na dvoře bez jídla a bez ošacení.

Dárky do vězení budou u těch vězňů, kteří dluží soudní poplatky nebo odškodnění poškozeným nebo náhradu škody zdaněny 90%. Takže pokud někdo pro vězně přinese čokoládu za 20kč, tak musí předat do splácecího fondu 180 kč, takže by se vězeň nemohl mít dobře pokud nebude napomáhat splácení. Ve výjimečných případech může být zdanění nastaveno na 99%. (Toto platí i pro vyšetřovací vazbu. Pokud bude obžalovaný shledán nevinným, tak mu budou peníze vráceny s běžným bankovním úrokem.)

Pokud někdo někde zaparkuje nepatřičně auto a bude mít na palubní desce kelímek s tekutinou, tak na to nebude brán zřetel, protože se zřejmě jedná o tekutinu, která nemůže auto uvnitř ohrozit jinak by tam nebyla nechána.

Pokud bude někomu doloženo přijetí úplatku, tak bude povinen zaplatit dvojnásobek doložené částky.

Pokud bude někdo mít splácet peníze na výše uvedené, tak po propuštění z vězení bude na toto odváděno 2/3 z rozdílu mezi jeho platem a sociálním minimem.

V některých věznicích nabídnout (rozhodně ne povinnost) sprchování v placených sprchách, aby se na to mohl někde někdo na internetu za poplatek dívat a ti vězni, kterým nevadí tento způsob výdělku, mohli rychleji vydělávat a umořovat dluh.

Nevím je to jen pár nápadů. Možná by to nefungovalo, ale co když třeba jo? Co když by to pomohlo?

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #13 kdy: Září 09, 2015, 01:09:43 dopoledne »
To by šlo, to by mohlo pomoct.
Pro policajty , úředníky i  vojáky každoroční výkonnostní a odborné zkoušky.Soudce a politiky nevyjímaje.
Detektor morálního kodexu či lži běžně používat při zkouškách.

Offline stepan-hawk

• Moderuje
« Odpověď #14 kdy: Září 09, 2015, 06:14:28 dopoledne »
Jde o to, že jinak se ti bude chovat policista, který za sebou má nesčetně případů, kdy ho lidé naštvaně posílali do pr... protože jeho práce "je k ničemu" + bezmoc kdy viděl že i zločinci, kterým ze svého pohledu zločin dokázal se dokázali zdržováním vyhýbat soudu roky + případy kdy i když byl dotyčný odsouzen, tak to bylo na směšně malou dobu a ani mu to nevadilo.
Prostě když někdo má výsledky a vidí za sebou kus práce, tak mívá mnohem menší potřebu si něco dokazovat. A pokud jsou za ním vidět výsledky práce, tak se mění i přístup společnosti k němu a to následně přináší jeho větší spokojenost a opět menší potřebu si něco dokazovat.

Offline k.vancura

• Praktikující prepper
« Odpověď #15 kdy: Září 09, 2015, 08:30:29 dopoledne »
Rozšířil bych to z policie i na justici, která je v tomto podlemě zásadní a tím pádem i na legislativu:

Zjednodušil bych zákony, tím bych asi začal. Po pravdě, je hodně přestupků, které běžně pácháme a ani netušíme, že děláme neco špatně (trestných činů se to snad netýká). Prostě aby i obyčejný jouda bez právního vzdělán věděl, že to co udělal je na beton v pořádku nebo naopak aby věděl, že to je nabeton proti zákonu. Tím bych asi začal. Prostě se do společnosti musí dostat právní povědomí, což bohužel jaksi dnes není. Že spát s malejma holčičkama a osáhávání chlapečků je trestný ví asi všichni, ale hodně lidí neví, žetřeba takové vypalování trávy je nezákonné, nebo že je nezákonné si udělat v lese ohníček, nebo si tam přeba zapálit. Pořád je to porušení zákona, jen si to jak si lidi neuvědomují, protože to neznají. Nebo třeba z veřejného práva, když někde starostka vyvěsila informaci o svolání ustavujícího zastupitelstva před nějakým termínem pro námitky. Prostě právní systém je zbatečně komplikovaný.

Zbatek bych jaksi nechal jak je ... jen bych posílil policejní sbory, prostě v ulicích je málo policajtů, nemůžou stíhat všechno. Prostě to technicky nejde. Takže posílit policejní sbora posílit ho o inteligentní a schopné lidi.

Soudy - zrychlit. Bezdebat. Tady souhlasím s předřečníky ... bez debat zrychlit a zkrátit. Obžalovaný nepřijde, jasný, má platnou neschopenku, tak pokud je to něco závažného, tak omluvit, ale třeba zlomená noha nebo vykloubené rameno by důvodem být jasně nemělo. Potom obviněnho na JEHO náklady nechat eskortovat k soudu, pokud to nepůjde, bude se tomu vyhýbat a podobně, tak prostě a jednoduše stíhat vazebně.

A kombinace justice a legislativy ... zpřísnit tresty. Zavedl bych zpátky hrdelní trest za zvláště závažné činy (např. vražda se sexuálním motivem, dvojnásobná vražda a podobně). Hrdelní trest bych nastavil tak, aby nebylo možné (v rámci možností) spáchat justiční omyl. Vražda - dpživotí, dvojnásobná vražda - trest smrti s odkladem vykonání za 10 let, to pro případ, že byse objevili nové skutečnosti, jako třeba tes DNA a podobně.

Celkově ale tresty zpřísnit a zahrnout a ohodnotit recidivu. Smyslem trestu je resocializace odsouzeného. Pokud spáchá úmyslný zločin dejme tomu 3 x (a mezi nimi je trest) nemá na svobodě co dělat, protože je evidentní, že je nenapravitelný. Pro vězně zavést povinnou práci, pokud možno podle jejich schopností a znalostí (IT inženýra nenechám kopat jámy, ale využuju ho na něco smysluplnějšího, že?, nebo třeba truhláře či kováře ...) za nějakou minimální mzdu, kterou by pak měnili (kupovali si) za ni věci, jako třeba stravování ve věznici, ošasení, čas u televize a podobně. Pro propuštěné vězně bych zavedl povinnou pracovní kýzeň po nějakou dobu. Jasný, trestance si ne každá firma zaměstná, ale tak bych zavedl něco jako státní pracovní agenturu, kam by ˇpropuštěný vězeň, pokud by nesehnal práci, nastoupil a pracoval. Zarostlých příkopů, černých skládek, zaneřáděných center měst a obcí je přece plno...

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #16 kdy: Září 09, 2015, 09:59:48 dopoledne »
Problem je v tom, ze policia stratila doveru a aj respekt. Naozajstnym problemom sa radsej vyhyba, a buzeruje radsej dedkov v embeckach.
Miesto aby sli po krku naozajstnym grazlom, sikanuju slusnych ludi.

P dobry den pan vodic, vase doklady.
V  nech sa paci
P  ale to nie su vase doklady!! Ved tu na fotke nemate fuzy....
V  ukazte? A fak to nie su moje doklady. Ani nohy tam nemam...
P  a co to veziete?
V  taku malu palenicku.
P  a to neviete ze vlastnit zariadenie na vyrobu alkoholu je trestny cin?
V  ale? To vazne? A to uz preco?
P  lebo vyroba a predaj alkoholu je trestny cin...
V  aha, tak to ma prosim zavrite aj za znasilnenie...
P  a koho ste znasilnil?
V  zatial nikoho, ale vercajch na to mam.... 
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.