Autor Téma: Imigranti - co nás může potkat  (Přečteno 27202 krát)

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #50 kdy: Červen 09, 2015, 10:08:50 odpoledne »
nesouhlasím. Pokud mne muslimák chce obrátit na víru- logicky se mnou mluvit musí. Jestli lže nebo ne je mi jedno, protože se na svém lhaní a na rozporech a lžích udělá sám. Já nemusím nic, co nechci. A nemusí to nikdo. Jen slabí jedinci. Kdo spolkne lanaření - je objektivně blázen.
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #51 kdy: Červen 09, 2015, 10:24:55 odpoledne »
No já nevím, Marave, ale mne přece znáš:D

Upřímně řečeno smířil jsem se s tím, že mne čeká osud Grenady a Cordóby, muslimských chalífátů, které se spolu s křesťanskými panovníky postavili invazi Almorávidů do Španělska, protože to byli barbaři a ne šiřitelé víry. Odměnou jim byla reconquista..

Souhlasím s Votroubkem, všechny jižní národy ani zdaleka netuší, co je to svědomí, nejsou schopni budovat státnost, stále ještě žijí v klanových společenstvích. Největší zlo jsou petrodolarové monarchie, které staví po celém světě mešity a exportují radikální imány do celého světa. Kdyby nedostávali peníze za ropu, byl by na světě klid..

Tedy, problém není v islámu, ale v mentalitě lidí, kteří ho vyznávají. Nevzdělaní, neschopní soustavné fyzické práce, frustrovaní a zakomplexovaní.. Svou frustraci přebíjejí nadřazeností a agresivitou. Kočovní pastevci, což jsou černoši i arabové, v žádném případě nemohou asimilovat v zemědělské populaci, což jsme mi.

Pokud se jim včas a rázně nepostavíme, čeká nás osud severní Afriky, kde před vítezným tažením Islánu byla úrodná půda a blahobyt takový, že Kartágo se dokázalo i přes porážky v punských válkách (byly tři) během necelých 100 let vždy zvednout natolik, že Římané museli nakonec jejich pole osít solí a doslova je vybít, aby se jim už nikdy nepostavili. Stáda ovcí a koz, táhnoucí s muslimskými vojsky uělali z úrodné půdy poušť, všechna hlína se splavila do moře. Kdyby Řím dokázal žít s Kartaginci v míru, žádná muslimská invaze by se nekonala a asi by ani nezaniknul antický svět.

Středoasijští muslimové, hlavně turkické národy nejsou problém, Turci také ne. Jsou to zemědělci a dokáží se uživit, nemají tedy potřebu migrovat a nezažívají žádné velké frustrace. S nárůstem vzdělanosti žen tam i porodnost klesá na snesitelnou úroveň. 

Největší problémy s Islámem mají na svědomí kočovníci z Arabského poloostrova, černoši ze severní Afriky. Pravda, trochu i horalé z Kavkazu a Afganistánu. Kavkazaní a Afgánci by ale potíže nedělali, kdyby byli necháni na pokoji. I Turci se nakonec také usadili a umravnili..

Kočovní pastevci nejsou schopni asimilace bez tlaku majority, vidíme to na našich snědých sousedech. Ty jakž-takž asimilované vybil Hitler a ze Slovenska se k nám natáhnuli další. Nemáme na to asimilovat tu invazní armádu z jihu. Buďto porazíme my je, nebo oni nás. Cokoliv jiného jsou pohádky kulturních trockistů, kteří, z mně nepochopitelného důvodu soustavně likvidují západní civilizaci.
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline štika

  • ***
  • Příspěvků: 5057

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #53 kdy: Červen 11, 2015, 10:56:26 dopoledne »
Já Ti Štiko nevím, co si o článku mám myslet. Buď je to velice promyšlený propagandistický tah paní socioložky, a nebo ja pení socioložka (teď prosím za prominutí ten výraz) totálně blbá kráva, na to nejde nic jiného říct.

Jinak, co je přirozené je i životaschopné. A naopak. Z toho mi plyne, že pokud se podívám do přírody, je zcela přirozené mít svoje teritorium a to si bránit proti vniknutí zvenčí, dokonce i některá mláďata jsou z tohoto daného teritoria po dosažení dospělosti vypuzena. Z toho plyne, že teritoriáonost je zcela přirozená a normální, je to pud vytvořený během milionů a milionů let.

Pokud někdo tvrdí, že normální je na tuto teritoriálnost zapomenout, s otevřenou náručí vítat cizince bůh ví odkud a že to je naše povinnost, je padlý na hlavu, protože je to prostě proti přírodě. A dějiny jsou plné důkazů o tom, že co je proti přírodě, přestane dříveči později fungovat nebo se překlopí do přirozeného gardu samo.

Logicky, obrana vlastního teritoria je tedy přirozená, pokud tomu tak nebude a teritorium si přestanu pránit, přijdu o něj. Analogie z přírody, jedno území obývá nějaká skupina zvířat (třeba lvů). Pokud se vyskytne v blízkosti jiná, větší skupina, dané území přebere. Pokud je ta nová skupina slabší, je zahnána. Nejdehovořit o tom, že by jedna skupina asimilovala druhou. Stejně tak ,pokud se podíváme na naše blízké příbuzné, lidoopi. Třeba šimpanzi na sebe dělají promyšlené útoky a vyhlazují jiné skupiny, pokud jim to síla skupiny vlastní dovolí. Takže je to přirozené, nepřirozené (rozumějte proti přírodě) je dělat opak.

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7599
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #54 kdy: Červen 11, 2015, 12:11:02 odpoledne »
Sa mi páči, ako sa úplne zabudlo na dáku Ukrajinu... ::)
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #55 kdy: Červen 11, 2015, 01:32:36 odpoledne »
Já si myslím Dagu, že problém Ukrajiny, nyní myslím v perspektive uprchlíků, je někde úplně jinde.

Uprchlík z Ukrajiny je pořád Evropan, s velice podobnou kulturou, případně podobným náboženstvím, většinou pracovitý a jako takový může být přínosem pro naši zemi bez nebezpečí radikalizmu a terorizmu.

Jinak, že je UK problém, a vlastně celá záležitost Rusko, Ukrajina a NATO, o tom není třeba pochybovat, to je průser par excelance a ještě větší z toho může být. No a nyní upřímně, je ptázkou, zda by konflikt, který by se mohl rozhořet z této strany nemohl vyřešit problém s uprchlíky ze zemí, které kulturně nemají s Evropou moc solečného....otázkou je, co by bylo větší zlo.

Offline stepan-hawk

  • Moderuje
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #56 kdy: Červen 11, 2015, 02:52:06 odpoledne »
aby nás nepotkalo oboje.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #57 kdy: Červen 11, 2015, 03:03:57 odpoledne »
Také jsem si říkal, jestli je sem neposílají, aby jim nabídnuli práci ve válce proti Rusku..
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5150
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #58 kdy: Červen 11, 2015, 05:47:10 odpoledne »
No, víte, je to naše chyba, že nemáme svůj džihád, korán, fatvu...
Měli bychom se chovat k muslimům, jako oni k nemuslimům.
No co, oni otroky můžou, já bych chtěl taky.Zčerstva by proorávali erteple, na hřbetě by nosili nemohoucí babičky po výletech až na sněžku,nákupy by nemohoucím nosili až do domu a obzvláště ztepilé jedince bych nechal táhat dříví v lese, aby si koně odpočali.Pořád řešíme co s přibíhajícíma...... já bych věděl, ale budu za špatnýho.
Každej z nich má ledviny, játra, plíce, krev, střeva a bůhví co se dá ještě transplantovat....někteří mají i srdce..¨.
Nesmíte se na to dívat tak staticky. Trochu fantazie a oni brzy zjistí, že prchají špatným směrem....
Muslimy zde žijící bych do toho nepletl, jsou mezi nimi moji známí a kámoši....

Offline štika

  • ***
  • Příspěvků: 5057
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #59 kdy: Červen 11, 2015, 06:01:11 odpoledne »
Už vidím, jak se Sobotka domlouvá s Alí Babou proti Rusku. Doufám, Saladine. že to byl od tebe černý humor.


Spíš mě zaujaly poslední cifry z letopočtů.
Pro nás hlavně 8 (1948,1968...?)
Teď ale převládá 5 (1905, 1915, 1925, 1935, 1945,-----2015????)

Offline stepan-hawk

  • Moderuje
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #60 kdy: Červen 11, 2015, 06:50:13 odpoledne »
Jen tak pro mne - co se stalo v roce 1935 tak zvláštního?
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline štika

  • ***
  • Příspěvků: 5057
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #61 kdy: Červen 11, 2015, 07:05:31 odpoledne »
Jen tak pro mne - co se stalo v roce 1935 tak zvláštního?

Vznik Wermachtu, Itálie začala válku v Habeši (Etiopii), kterou Hitler podporoval.

Ony ty pětky byly samé revoluce a války, jen 45 jediný konec války. Ten mír  je strašně dlouho a nic netrvá věčně. Možná jsme usnuli na vavřínech.

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #62 kdy: Červen 11, 2015, 08:17:33 odpoledne »
dnes na ČT u Jílkové - můžete sledovat:
Máme přijmout kvóty na uprchlíky? Dnes ve 21:30. Hosté: Jiří Pospíšil – europoslanec a bývalý ministr spravedlnosti (TOP 09), Petr Hampl – sociolog, Vladimír Günter – ředitel Centra pro integraci cizinců, Milan Kohout – filozof a vysokoškolský pedagog, Petra Procházková – novinářka. Do publika se z našich lidí dostali blogerka Lea Vojteková, Jana Volfová za Blok proti islámu a další.
 -EAS-
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline štika

  • ***
  • Příspěvků: 5057
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #63 kdy: Červen 11, 2015, 08:34:24 odpoledne »
Díky za informaci

Offline štika

  • ***
  • Příspěvků: 5057
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #64 kdy: Červen 11, 2015, 09:59:06 odpoledne »
Na ČT 1 pěkně hádavá diskuze o  imigrantech.

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #65 kdy: Červen 11, 2015, 10:00:50 odpoledne »
ten sluníčkový magor v čepičce ... to je trága
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline štika

  • ***
  • Příspěvků: 5057
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #66 kdy: Červen 11, 2015, 10:09:12 odpoledne »
No ještě byl výbornej ten mladej hejkal, co kecal, ať je vezmeme, že pro ně máme peněz dost.

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #67 kdy: Červen 11, 2015, 10:18:03 odpoledne »
S uspokojením konstatuji, že v dnešní Jílkové se sluníčkáři ale nádherně znemožňují  ;D ;D ;D
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #68 kdy: Červen 12, 2015, 02:22:45 dopoledne »
To bylo něco strašného. Jílková by měla mít bič a právo bít nedisciplinované diskutéry.

Jestli ta fousatá hrůza v čepičce byl vysokoškolský pedagog, tak to znamená, že naše vysoké školství je toálně v prdeli. Vysokoškolský student měl mikrofon na klopě, připadalo mi to dost divné.

Sluníčkáři opravdu byli organizováni, hlavně ten jejich potlesk. To byla organizovaná skupina vybraných lidí, jejich odpůrci byli lidé sebraní na ulici. Očekával bych tam třeba Haišmana z OAMP (Odbor Azylové a Migrační Politiky) ne nějakého neurotika z o.p.s. (Obecně Prospěšná Společnost), tedy organizace, která žije z grantů a dotací a která je osobně a ekonomicky zainteresovaná na tom, aby bylo imigrantů čím více, tím lépe. Oni ze "začleňování" imigrantů žijí, a ne zrovna špatně. Emigrant z Kanady byl asi jediný normální diskutér a pak ti dva naproti, Pospíšil také moc nezabodoval.
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline stepan-hawk

  • Moderuje
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #69 kdy: Červen 13, 2015, 04:21:20 odpoledne »
Mimochodem jen postřeh (ale můžete v tomto ohledu opravovat známé, aby bylo povšechné povědomí) - Evropská unie nestanovila kvóty s počty pro přijetí, ale stanovila poměry podle kterých se uprchlíci rozdělí. Pokud tedy přijde dvojnásobek uprchlíků, tak dostane každá země dvojnásobek uprchlíků. Takže když vám bude někdo říkat kolik byl ten počet, tak ho upozorněte, že se sice mluvilo o počtu, ale stěžejní jsou poměry. A s rostoucím počtem celkem poroste počet i pro jednotlivé země. 

Já si tento rozdíl uvědomil při čtení tohoto článku:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/372247-rakousko-prestalo-vyrizovat-zadosti-o-azyl-chce-aby-uprchlici-sli-i-jinam.html

Mimochodem tak jsem si poslechnul ten pořad. A docela mne to nabudilo. Protože ten Kohout byl fakt otřesný. Jestli takhle jedná v hodinách, tak to potěš koště.

A docela se mi líbil ten dotaz jestli by nebylo lepší za peníze na jednoho uprchlíka nenechat šest afričanů vystudovat střední školu. A jediná odpověď na kterou se zmohli byla, že je rasista.
A myslím, že je pravda v tom, že by se mělo velice rozlišovat mezi uprchlíkem, který je doma ohrožen na životě a ekonomickým běžencem, který sem jde buď za prací nebo za vyžrkováním. A pokud nechce pracovat, tak je to pravděpodobně ta druhá možnost a takových lidí tady máme dostatek. Ty dovážet opravdu nemusíme. (Ty bychom mohli vyvážet. Za svatého Václava jsme do Německa posílali 200 volů.... neobnovíme to? ;-) )
Já bych pana Kohouta poslal do Afriky, aby tam vyučoval na škole, aby odčinil svoje provinění na tom co Evropa Africe udělala. To by bylo vůči němu fér.  :P ;D

Mimochodem tady je info co je dotyčný Kohout zač: http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/123141-dohra-jilkove-kohout-neni-filozof-ale-divaci-byli-zdeseni/
filozof opravdu ne.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline Anakin

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 2561
    • Blog Prepper.cz
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #70 kdy: Červen 16, 2015, 06:44:33 dopoledne »
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/na-reckem-ostrove-lesbos-se-vzbourili-imigranti-z-iraku-a-syrie/1227947

Docela jim i rozumím. V Iráku a Sýrii byli zvyklí na normální civilizovaný život než tam vypukla válka. Mladým mužům se tam navíc nechtělo narukovat, protože hrůzy IS jsou známé... Přesto všechno by se měli chovat vděčněji. Lepší podmínky jim krachující Řecko asi ani poskytnout nemůže. Mimochodem Řekové už dělají takové ty runy na banky a vybírají hotovost. Napadl mě takový experiment. Existuje nějaká půda ležící ladem, kde by se dalo obdělávat? Že bychom zkusili uprchlíky, zda mají chuť pracovat. Hezky by si sami vypěstovali jídlo v uměle založených vesničkách a třeba by se experiment ujal. Veškerá materiální podpora by byla zajištěna, včetně přídělů do první či druhé sklizně než se podaří to zaběhnout. Mohli by to od nás okopírovat v celé Evropě a ti kteří by se odmítli zúčastnit by byli deportováni zpět.

Offline Prof

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 901
  • člověk
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #71 kdy: Červen 16, 2015, 12:45:38 odpoledne »
článek který vyšel na idnesu. stejně jak spousta komentátorů pod článkem, nevěřil jsem...
http://zpravy.idnes.cz/komentar-jiriho-weigla-k-imigraci-dlc-/zahranicni.aspx?c=A150615_120232_zahranicni_jav

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5150
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #72 kdy: Červen 16, 2015, 01:15:39 odpoledne »
existuje jediná země na světě, která má dostatek úrodné půdy, kde by si mohli běženci vytvořit stát spojené běžecké emiráty, ovšem ta země je na indexu nepřátel.Sám jsem musel vidět celiny a je to fakt mazec. jedete 500 kilometrů prostředkem neobdělaného pole a smích s vámi řeže, jako oživot.Teda, nevíte. ešli to je propstředek, páč na konec boků nedohlédnete, ani kloudným dalekohledem.
Já to musel vidět, fakt to stojí za to.Je to nechutný.
Když se stanete rusem, dostanete půdy, co hrdlo ráčí. Nezaplatíte ani korunu, nemůžete to prodat, děcka ty užívací práva můžou zdědit.Myslím, že černým hubám nikdo nic nedá, ani nepůjčí, takže s nimi musíme počítat tady. Moji dva kamarádi utekli do ruska a hospodaří tam k naprosté spokojenosti. Asi se taky stanu běžencem, konvertuju k pravoslavným a vodu vyměním za vodku..
Taty platím daně z půdy a nemovitostí v takové výši, že by se jeden pogrcal.A tam NIC....

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #73 kdy: Červen 16, 2015, 01:30:43 odpoledne »
Také jsem uvažoval o emigraci do Ruska..
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5150
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #74 kdy: Červen 16, 2015, 02:29:34 odpoledne »
Ty se saladine možná budeš smát, ale já o tom opravdu vážně uvažoval. A nejsem sám, a je fakt postavený na hlavu....A kdyby mi to někdo před dvaceti lety řekl, vysmál bych se mu.

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #75 kdy: Červen 16, 2015, 03:57:19 odpoledne »
Vůbec se ti nesměji. Kdyby mi někdo před 25-ti lety řekl, že jednou budu číst ruské noviny (na internetu) proto, abych byl nezávisle informován, tak bych se mu také vysmál.
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline plenty

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 2712
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #76 kdy: Červen 16, 2015, 05:32:25 odpoledne »
http://www.konzervativnyvyber.sk/podla-kvoty-eu-moze-prist-na-slovensko-viac-ako-100-tisic-imigrantov/4848/

No asi by bolo dobré zvážiť zbalenie tých pár slivák, naložiť nimi vlak a smer východ cez bielorusko ....
Nemožno predať pôdu, po ktorej chodia ľudia.

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #77 kdy: Červen 16, 2015, 09:13:47 odpoledne »
Poslouchejte příští vysílání Kupředu do minulosti.

Bude tam velmi zajímavý diskutér (nevím kdo), který v upoutávce říká:

"Evropa je vinna především svou naivitou, naivitou v tom smyslu, že se domnívá, že liberální demokracie je v této době v arabských islámských zemích průchodná a reálná možnost.."

Pokračuje dále:

".. to řešení je, kolonizovat část Severní Afriky, asi Libie, kde už stát selhal, a dát jim tam to, co oni chtějí: bezpečí, pořádek, příležitosti ekonomické.. Ale v podstatě je nutné, ty ilegální migranty, kterým se povedlo dostat do Evropy, deportovat zpět."
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #78 kdy: Červen 17, 2015, 06:12:28 dopoledne »
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5150
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #79 kdy: Červen 17, 2015, 06:43:10 dopoledne »
Mno, já si myslím, že medvěděv s putinem takhle navečír hulej trávu a řičej smíchy, co jsme to za národ idiotů, kteří se dobrovolně nechají likvidovat, a ještě u toho chrochtáme blahem.
Tečou jim slzy smíchu, jako hrachy a nemůžou se utišit.Myslím, že z venkovního úhlu pohledu to může být k popukání.
Tohle jsou nevratné změny, za které půjdou socani do pekla.Do toho socanskýho.

Offline Anakin

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 2561
    • Blog Prepper.cz
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #80 kdy: Červen 17, 2015, 07:26:58 dopoledne »
Přitom v Petrohradu mají krásnou mešitu a muslimů je v celém Rusku 14 %. Všichni jsou to však původní obyvatelé nikoliv naplavenina migrantů kdesik z Afriky. Řekl bych, že krom pár Čečenců s tím nemají problém. Je to tím, že ruská asijská mentalita je jim blíže a jakékoliv pokusy o netolerantní chování vůči nemuslimům by pro ně znamenalo represi. Rusko má mnohem jiné problémy... Takže v tomhle ohledu se nám asi fakt smějí.

Offline Anakin

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 2561
    • Blog Prepper.cz
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #81 kdy: Červen 18, 2015, 09:39:19 dopoledne »
Tak už jsou prej v Olomóci.

http://lelek.blog.idnes.cz/c/465667/na-nadrazi-v-olomouci-se-objevuji-desitky-imigrantu-nove-foto.html

Až na to že si autor plete Afriku s Blízkým východem. Ti na těch fotkách budou lidé z balkánské cesty, tedy opravdoví uprchlíci před válkou nebo narukováním do armády. Tedy Syřané, Afgánci, Iráčané. Mezi nimi samozřejmě i bezpečnostní riziko v podobě současných či budoucích extrémistů.

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #82 kdy: Červen 18, 2015, 09:46:00 dopoledne »
Zajímavý článek, kde se mluví už konečně konkrétně o číslech v masovém médiu:

http://www.novinky.cz/zahranicni/372664-ve-svete-je-rekordnich-60-milionu-migrantu.html



Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #84 kdy: Červen 18, 2015, 12:10:03 odpoledne »
Zajímavý článek Štiko. Chtěl jsem si ještě přečíst k tématu článek od šéfa zbrojařů, co je pod tímhle článkem odkazovaný, ale jaksi to hlásí chybu ... že by to byla cenzura, nebo fakt náhoda?

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #85 kdy: Červen 18, 2015, 12:29:53 odpoledne »
Naštěstí jsem si ten článek už přečetl, když jsem se ho pokoušel otevřít, tak mi to hlásí chybu na straně serveru - funguje jen úvodní stránka parlamentních listů, žádné odkazy.
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline milo1944

  • ***
  • Příspěvků: 1852
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #86 kdy: Červen 18, 2015, 12:38:38 odpoledne »
Taky jsem to stihl přečíst, dneska se touž neotvírá.

Z těch uprchlíků mi je nanic, ale docela věřím, že to někdo dobře organizuje.
Mezi těmi ******* je hodně kvalitně vystudovanejch odborníků, mimo jiný i ve vojenskejch vědách. A vlády, tady v Evropě, to jsou bandy kolaborantů.
Najednou čumněj  :o a Maďaři už stavěj ploty  :-\ 

Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #87 kdy: Červen 18, 2015, 12:50:41 odpoledne »
No, za totáče byl domovní důvěrník, donašeči a příslušníci STB ... a bylo veřejným tajemstvím, kdo to je, tak si člověk dával pozor na pusu a bylo to. Informace se množili přes kopírák na stroji...

Dneska, když tvrdíme, jak jsme v lůně demokracie, jakou máme svobodu slova a informací, jak nikde nikdo na nikoho nedonáší, nesbírá informace a podobně ... a pak najednou, když si někdo pustí hubu na špacír jiným směrem, než je oficiální názor, tak je najednou dole server. Tohle není moc demokratické...a navíc, proti časům STB člověk neví, odkud to přiletí.

Jedna jistota ale je, že na nás vědí skoro všechno a dřív nebo pozdějc to někdo použije.

Offline štika

  • ***
  • Příspěvků: 5057
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #88 kdy: Červen 18, 2015, 03:22:53 odpoledne »


Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #90 kdy: Červen 19, 2015, 07:58:05 dopoledne »
Abych byl spravedlivý, večer jsem se na oba články už dostal bez problémů, takže buď byly upraveny (neumím poovnat). nebo byl problém vážně jen se serverem...

Offline stepan-hawk

  • Moderuje
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #91 kdy: Červen 19, 2015, 08:15:50 dopoledne »
Trochu bych si dovolil na příliv uprchlíků a řešení použít jednu alegorii, která mne napadla. (možná je to blbost.)
Je to jako by se Vám do sklepa začal zničeho nic sypat ze stěny písek. Můžete udělat to, že zjistíte, že ve vedlejším domě vzniklo skladiště písku a mají děravou podlahu a domluvit se s nimi. Nebo můžete stěnu opravit, aby se k Vám do sklepa písek nesypal. A nebo můžete písek nechat sypat a když už ho bude ve sklepě moc, aby jste se dostali k kotli, tak ho můžete přesunou do garáže. A až vám dojde místo v garáži, tak ho začít dávat i do předsíně. A pak na půdu, do koupelny, na záchod, do obýváku...... ale tohle vše váš problém nevyřeší, protože se vám do sklepa sype neustále další a další písek.
Mám pocit, že přeorganizovávání imigrantů podle kvót se dá přirovnat k tomuto přendávání písku do dalších a dalších místností v domě. Řeší to zhruba úplně stejně. Zatímco předchozí dva kroky jsou schopny situaci minimálně dočasně vyřešit (oprava stěny odpovídá hlídání hranic a domluva s majitelem vedlejšího skladiště odpovídá řešení problému imigrace na místě podporou tamní vzdělanosti a ekonomického a potravinového rozvoje.)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #92 kdy: Červen 19, 2015, 08:26:21 dopoledne »
Štiko, byl to zajímavý článek, jsem přesvědčen, že pan poslanec má z velké části pravdu a za to musí být dostatečně potrestán a dostat přes prsty, protože tohle se přece ve slušné společnosti neříká, že ano...

Je jediná věc, se kterou nemohu tak úplně souhlasit. A to je rovnítko mezi muslin (islám) = terorista

Druhá věc je, že to tak ve většině případů je, neb se to tomu dost blíží, ale apriori to tak není. Zrovna tak není žid = vyčůraný obchodník až zloděj.

Že to ve většině případů platí to je druhá věc, ale podle mě je to spíš sociálním prostředím a kulturním dědictvím, než důsledek islámu. I když to může mezi sebou souviset ... ale po pravdě, v této oblasti se necítím být dostatečně pevný v kramflecích na to, abych tady něco tvrdil jako dogma, protože by to byl jen můj osobní názor a k tomu nepodložený dostatkem znalostí.

Třeba někdo znalejší a povolanější bude moci posloužit jako studna informací.

Nic, to ovšem nemění nic na faktu, že se jedná o úplně jiné sociální prostředí a že to je nebezpečí pro naši evropskou kulturu a civilizaci celkově. Naše kultura je z části řecko-římská (po právních základech), židovsko-křesťanská a humanistická. Pro islám tady moc prostoru není.

Jinak stephan-hawk:  "hold" "hold" "hold"

Offline štika

  • ***
  • Příspěvků: 5057
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #93 kdy: Červen 19, 2015, 08:36:06 dopoledne »
Štěpáne, super přirovnání, také  "hold" "hold" "hold"

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #94 kdy: Červen 19, 2015, 09:02:57 dopoledne »
uvědomte si, že to co se děje bylo dlouho připravováno a defacto se konspirace stala skutečností. SSA začaly cíleně destabilizovat Afriku a směřovat imigranty do Evropy. Evropa, jako jedna z nejhustěji obydlených oblastí je určena jako cílový prostor k vyhlazení veliké části lidské populace. Proč myslíte, že ti imigranti jdou do Evropy, a nikoli do SA a dalších bohatých muslimských států- tedy jim mentálně a kulturně mnohem kompatibilnějších ?  Protože tak to je mezi SSA a SA dohodnuté !!!
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #95 kdy: Červen 19, 2015, 09:29:24 dopoledne »
Marave, já bych za tím konspiraci neviděl, i když na druhou stranu je to jedno, protože to neřeší problém s přistěhovalci.

Evropa jako taková je prostě reálný socialismus v praxi a dotažený do dokonalosti, což se ani komunistům při jejich experimentech nepodařilo. Takže, pro jakéhokoli uprchlíka je EU dokonalu destinací, protože se tady o něj náš sociální systém postará a to se vším všudy a zadarmo a ještě se mu pomalu klaníme.

USA je pro ně nedosažitelně daleko, navíc jejich imigrační politika je daleko a daleko přísnější, prostě pokud se nelíbíš imigračnímu úředníkovi, prostě tě neppustí do země a hotovo, mazej zpátky. Na hranicích s Mexikem je čas od času nírodní grada ve větším počtu, tu a tam v menším ... takže tam je hranice taky hlídaná tak, jak se o tom u nás nezdálo ani třeba Zápotockému. Takže tam to nejde. Navíc, tam by museli něco dělat.

To samé další arabské (muslimské) země. Jednak je tam problém sunnita X šíita, za druhé, zadarmo tam holubi do huby nelítají. Navíc, imigrant tam je považován za méněcenného člověka, prostě třeba taková SA, pokud nejsi rodilý občan (genealogicky), jsi občan druhé kategorie (pokud jsi oficiálně přicestovalý businessman muslim), třetí kategorie (pokud jsi oficiálně přicestovalý businessman ze západu) a totální, s prominutím hovno u cesty, pokud jsi uprchlík bez zázemí a majetku, nebo bez podpory církve (nejsi třeba muslimský hodnostář).

Tak co by tam dělali? Navíc, třeba Saudové by si je tam nepustili. Takže, i bez nějaké konspirace je EU pro tyto lidi logickým a ideálním cílem, protože se tady budou mít tak, jak by se doma neměli, ani kdyby tam nebyl žádný konflikt. Pokud máš pravdu a je za tím konspirace, tak ta jenom a pouze podporuje tuhle přirozenou a logickou cestu, takže o to víca hůř.

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #96 kdy: Červen 19, 2015, 10:50:54 dopoledne »
tys mne nepochopil .... konspirace to mohla být kdysi ...... teď je to realita. A to navíc jsou penězi z SSA placeny neziskovky, které pak organizují toto: http://www.securitymagazin.cz/zpravy/vitejte-v-evrope-humanitarni-organizace-vyzyvaji-uprchliky-k-ceste-do-eu-a-poskytuji-neocenitelne-rady-1404045629.html
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #97 kdy: Červen 19, 2015, 12:11:45 odpoledne »
Marave, tak to se omlouvám, sice jsme mluvil (psal) o tom samém, ale z úplně jíné perspektivy, skoro by se dalo říct že jiné reality ... prostě jsem z tvého příspěvku pochopil něco jiného, než co jsi psal, respektive ... začínám se do toho zamotávat. Každopádně teď jsem pochopil Tvoji myšlenku a plně s Tebou souhlasím.

A ten záměr tady musel být už hodně dlouho, já bych to možná hodil až do války v zálivu, protože tím to de facto začalo, respektive jeho přípravu tím pádem ještě dále. To by, jestli dobře počítám, dávalo náskok cca čtvrt století, takže teď ze dne na den se to asi moc nevyřeší...

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #98 kdy: Červen 19, 2015, 02:37:49 odpoledne »
jo.... válka v zálivu byla začátek plánu SSA napadnout a zničit systém 7 předem určených států .... byla to součást jejich válečné doktríny
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline štika

  • ***
  • Příspěvků: 5057
Re: Imigranti - co nás může potkat
« Odpověď #99 kdy: Červen 19, 2015, 03:39:27 odpoledne »
Také dobrý nápad.
 Citace:

A pak ještě jeden ztřeštěný nápad – jak by totiž ztrápené Evropě mohl pomoci Putin. Migrace by totiž mohla vyústit do zalidnění Sibiře, tam je neskutečně malá hustota obyvatelstva, které navíc musí pracovat, aby nezhynulo – Rusko by tak mohlo překvapivě odlehčit Evropě a získat si tak její neskonalý dík – a toto realistické vyústění by se jistě rozneslo po Africe a možná by účinně snížilo poptávku po migraci.