Autor Téma: Jak oškubat slepici?  (Přečteno 1401 krát)

Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Jak oškubat slepici?
« kdy: Leden 09, 2013, 10:00:32 dopoledne »
Jiné téma - něco pro masožravce:
http://www.cuketka.cz/?p=10960
Schválně - už si někdo z nás zkusil oškubat kuře nebo slepici? Já ano, a protože maso nemusím, zašly by slepice u mě přirozenou smrtí:)
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Jak oškubat slepici?
« Odpověď #1 kdy: Leden 09, 2013, 10:10:19 dopoledne »
Jiné téma - něco pro masožravce:
http://www.cuketka.cz/?p=10960
Schválně - už si někdo z nás zkusil oškubat kuře nebo slepici? Já ano, a protože maso nemusím, zašly by slepice u mě přirozenou smrtí:)

Spíše po vynesení by jsi je mohla směnit s nějakým sousedem za něco jiného a on by si z nich udělal poté polívku.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Re:Jak oškubat slepici?
« Odpověď #2 kdy: Leden 09, 2013, 10:12:59 dopoledne »
Slepice jsou kámošky - báječně se s nimi povídá, skvěle se ve spolupráci s nimi třeba učí na zkoušky (slepice si chodí, zobe, poslouchá a občas kvoknutím dává najevo, že slyší, co jí povídáš:) - jak bych je mohla vraždit???
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Jak oškubat slepici?
« Odpověď #3 kdy: Leden 09, 2013, 12:06:17 odpoledne »
Já si s nimi u babičky svého času taky rozuměl, ale když byla vynesená, tak to v 99.5% skončilo polívkou. To půlprocento byla jedna slepice, která ještě snad po pěti sedmi letech nesla (i když ke konci už spíše málo) tak jí asi potkalo stáří a postě na něj umřela a ráno ležela v kurníku pod bidýlkem.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.