Autor Téma: Varování pro pardubické .....  (Přečteno 1098 krát)

Offline Marav

Varování pro pardubické .....
« kdy: Duben 20, 2015, 09:59:10 dopoledne »
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline Tamie

Re: Varování pro pardubické .....
« Odpověď #1 kdy: Srpen 18, 2015, 02:39:35 odpoledne »
Zdravím, ono už nejde jen o lokalitu Pardubicka a Teplic. Sháním také něco, již opravdu dlouhou dobu a nedaří se mi. Nicméně při posledním pokusu jsem byla opravdu zaskočena. V jedné obci jsme mluvili s pánem. Zmínil se, že mu zemřel otec a bude prodávat starý dům a pozemky. K domu patřilo pár hektarů půdy- pole. Nám by stačil klasicky jeden hektar, zajásala jsem. Pak pan dodal, že již kupce na pole má. Jistá skupina Arabů mu nabídla 30 milionů, jen za ty pozemky! Zvažuje, že jim to prodá.  >:(
Chápu, že pro normálního smrtelníka je taková částka úchvatná. Na druhou stranu zřejmě jsem vlastenec a cizinci bych neprodala. Na Mělnicku patří dlouhé širé lány Nizozemci. Nechápu, jak někdo může prodat půdu na které hospodaří či přímo pod svým stavením.Tímto stylem nám tu nezůstane žádná půda pro našince.
Problémy neexistují, jsou jen výzvy!

Offline arbiczech

« Odpověď #2 kdy: Září 04, 2015, 09:33:11 odpoledne »
Tak nevim, já jsem teda především člověk, a pokud se kdokoli jiný chová slušně, tak mi je úplně jedno jestli je to Holanďan nebo Arab. IMHO To že je někdo Čech neznamená, že bude s půdou zacházet dobře. Ostatně, důkazem toho že je to spíše naopak je to, jak špatně na tom se zemědělskou půdou jsme - http://www.svazvlastnikupudy.cz/cs/aktuality/v-cesku-se-ztraci-zemedelska-puda-rocne-za-tri-miliardy-korun.html

Offline TNT1973

• Praktikující prepper
« Odpověď #3 kdy: Září 05, 2015, 08:14:16 dopoledne »
arbiczech
teraz sa nebavime o tom ako kto s pôdou zaobchadza.teraz sa bavime o tom komu patri.ak bude patrit cudzincom,tak uz vlastne ako stat nebudeme existovat,pretoze narod bez uzemia nieje narod!nestaci mat iba vytycenu ciaru na mape,to uzemie musi stat realne vlastnit.pokial ho nevlastni prestava byt stat statom!
dalsia vec co si napisal:... já jsem teda především člověk, a pokud se kdokoli jiný chová slušně, tak mi je úplně jedno jestli je to Holanďan nebo Arab...
v akom svete to prosim ta zijes???to si pis ze to nieje jedno ci je tvoj sused holandan alebo arab!holandana ako suseda mozes mat,ale araba v ziadnom pripade.arab k arabovi sada a rovny rovneho si hlada.ten arab nebude chiet za suseda teba,pretoze si pre neho podradny neveriaci pes.on bude ako susedov akceptovat iba arabov. A kam pojdes byvat ked budu vsade v europe araby(moslimovia)?
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

nacelnik Seattle 1854