Autor Téma: Kupředu do minulosti  (Přečteno 15092 krát)

Offline MaunaKea

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 2387
 • Mus uni non fidit antro.
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #250 kdy: Květen 16, 2018, 08:55:23 dopoledne »
Sumo zde je odkaz na úvodní článem MK k Svobodnému universu....jejich nezávislé veřejně dotované platformě:
https://www.kupredudominulosti.cz/kupredu-do-minulosti-zpet/

Offline Saladin

 • Moderuje
 • *****
 • Příspěvků: 9499
 • I' ll be back!
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #251 kdy: Červen 19, 2018, 08:42:55 odpoledne »
Poslední KDM je bombózní.. Doporučuji k pozornému poslechu..

https://www.kupredudominulosti.cz/cerny-pavel-1d-neschvaleni-zakona-ktery-mel-podporit-pravo-obcana-cr-na-legalni-zbran-bylo-zradou-politiku-kteri-nechteji-zabranit-snaham-bruselu-odzbrojit-slusne-lidi/

Mimo jiné pplk. Černý vysvětlil, proč západní státy odzbrojují své občany a proč nemohou zavést zbraňovou legislativu obdobnou té naší.. Jsou totiž v pr..i a mají tam občany doslova nebezpečné pro svůj stát. A toto již zřejmě i slouží u policie a v armádě..
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline MaunaKea

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 2387
 • Mus uni non fidit antro.
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #252 kdy: Červen 20, 2018, 09:04:00 dopoledne »
No a nyní je jasné, co by měli obyvatelé ČR dělat pokud jim jde o tu zprofanovanou otázkou bezpečnosti. Zatím nebezpečí migrace využívají jen politici pro strašení obyvatel a populisticky si na tom honi preference a volební hlasy a to včetně MZ, který na tom a diskreditaci odpůrce přes nálepku vítač migrantů z velké části vyhrál volby....A pak skutek utek. Pokud nám bezpečnostní experti tvrdí, že 300t se ZP jsou větší zárukou bezpečí než nezbranná společnost volající strachy po dalším a dalším direktivním zpřísňování zákonů a zakazuje nošení kladiva, nože a jiných běžných nástrojů....a přitom naši politici neschválili zákon podporující střeleckou obec...je třeba se pozorně podívat, kdo hlasoval proti a pak jej bez ohledu na politickou příslušnost, která dnes již prakticky nic neznamená, jako volič nepodporovat. Tito lidé, ať už jsou jejich motivy jakékoliv, aktivně ČR škodí a je třeba je odstavit a eliminovat z tvorby zákonů....Aby nám za 3-5 let policejní prezident nedoporučoval nošení vysokých podpadků, aby naše ženy mohly lépe utíkat před násilníky...jako to doporučují policejní důstojníci ženám v Německu. A nápad obnovit organizaci typu Svazarmu docela vítám. Je určitě levnější a pro stát dostupnější podporovat vybrané dobrovolníky a umožnit jim kvalitní odbornou instruktáž, než verbovat, vyzbrojovat, ubytovat, platit a materiálně zabezpečit další tisíce vojáků, kteří nám chybí.

Offline votroubek

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 5225
 • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #253 kdy: Červen 20, 2018, 12:17:15 odpoledne »
určitě se jedná o populismus, když vidíme bordel v německu, francii i itálii. I židi přísahali, že je nikdo nemůže vyvraždit....každ strana, každý člověk bojující proti přivandrovalectví je a musí být xenofob, rasista, extrémista. I já jsem takový. Tak káže vůle politicky korektní evropy.Každá partaj bujující proti těmto pravidlům musí mít nálepku populistická.Nás to opravdu nemusí trápit, naše děcka a vnoučata doplatí na naši pohodlnost.Časy svazarmu se vrátit nemůžou. V našem okresním městečku byly čtyči kluby střelecké, byla to rudá hvězda a junioři rudé hvězdy a svazarm a jeho mladí.A protože jsem jako mladý v závodě vystřílel druhou výkonnostní třídu, byl jsem puštěn na závody dospělých a tam jsem s otcovou margolinou vystřílel taky dvojku a tak jsem dostával já, i můj otec mistr příděly střeliva na tréning každej tuším 400 22LR na měsíc, pokud jsme se účastnili všewch klubových akcí.Stát nemá peníze ani na svazarm, ani na střelnice, ani klubové zázemí, ani na pořádání soutěží, ani na rozvoj mladých, ani na nic, takže se lidi musí spolehnout sami na sebe, a to je v pořádku, protože začínají fungovat komunitní spolupráce, osvěta s odborníky na krav magu i ruské speciality, zejména pak bez účasti státu, který dokáže vše jen zničit i pustošit.Já bych to uzavšel tím, že stát na to už dlouhou dobu nemá ani fyzicky, ani morálně.

Offline MaunaKea

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 2387
 • Mus uni non fidit antro.
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #254 kdy: Červen 20, 2018, 12:42:53 odpoledne »
Jenže pokud to stát nemá pod kontrolou, začne se všech těchto spolků po čase obávat. A nejenom, že je nebude podporovat, ale začne evidovat jejich členy a monitorovat a sbírat o nich informace a třeba je zařadí na seznam potenciálních extremistických sil...A v důsledku je opravdu levnější provozovat pár střelnic a dodat instruktory, než nabírat lidi, cvičit je a živit....Ono jestli ty koupíš patronu lugru za 5Kč, stát při vojenské objednávce ji sežene asi za 1/2....A ví, komu a jak by tu munici ji rozdělil. Když si ty zaplatíš instruktora bude tě to stát pěkných pár stovek na hodinu. Když ti do střeleckého klubu pošle armáda nebo policie instruktora a bude se věnovat 10-15 lidem, vydělá armáda i střelci....Ale chápu, že to bude problém....v Perníkově je i problém dostat se na krytou policejní střelnici....i když časově není rozhodně 100% využitá. I střelecké zkouška se dělají na veřejných otevřených střelnicích a to i v zimě. Sám jsem zkoušku skládal někdy v lednu a byl to zážitek se zmrzlýma rukama to odstřílet....ještě když ta CZ75 měla tak tvrdou spoušť. Svazarm toto zajišťoval velice dobře...byli střelci, radisté, modeláři, parašutisté....Netvrdím, že by se musel obnovovat se vším všudy, ale poskytoval vyžití mnoha lidem a stát z toho měl i užitek...

Offline votroubek

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 5225
 • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #255 kdy: Červen 20, 2018, 10:07:46 odpoledne »
no, dneská je stát firma ANO, zítra ANO plus socani a pozítří, kdo ví....Takže stát má každý rok nebo tři diametrálně odlišný názor na cokoli, a ještě se k tomu nevyjádřili naši praví páni z euroatlantické aliance.A tak se místo pomoci státu a organizování branných schopností či dovedností dává dohromady síť státem neorganizovaných a neregistrovaných spolků, klubů, z nichž polovička bude politicky jinde, než je žádoucí. Chápu, že to je obrovské bezpečnostní riziko, protože nikdo nemůže rozeznat střelecký klub od nějakých fašounů, nebo podobných šílenců. Na rozdíl od státu mají k dispozici kryté střelnice ve sklepích, v lomech a v izolovanýchg vnitřních prostorách. Bez tréningu to nelze a viděl jsem střelnici v interiérech k trénování IPSC. Už to jede mnoho let, a stát zaspal desítky let. Nikdo nemůže brát stát vážně, který je k smíchu, takže se nelze lidem divit, když sklouznou naprosto odlišným směrem, přičemž nikdo netuší, který směr je ten správný, protože netušíme, kdo bude vládnout zítra.Ano, spolehlivé jsou podzemní organizace a spolky kočičí pracky, které nabízejí nadstandartní přístup, financování i možnosti. Naprosto přesně analogicky, jako italské mafie, nebo klidně hitlerjugend, či mnoho jiných. Stát nenabídne pochopení, zázemí, důvěru, porozumění ani  pomoc. Stát v současné podobě bude kulhat čím dál více.Za komunistů okresní tajemník třísknul pěstí do stolu, zajelo se s avií do divišova pro sedm motorek  a za půl roku byl plochodrážní stadion i s špičkovýma motorkama a zázemím,....byl jsem u toho zázraku.Dneska je stát pro smích, ani pro ten není dobrý.Nemám z toho vývoje  žádnou radost, ale sám buduju privátní střelnici, sice jen na padesát metrů, a to musím val navýšit o řtyži metry, ale pro traktorbagr a devítku vlečku práce na jeden den. A pak už jen střeliště na max dva střelce a ploty.A tak to chodí, žádná veřejnost, pouze důkladně prověření jedinci.Nežijeme v socialismu, ale v tom perlivém kapitalismu a tak to musíme přijmout se všemi aspekty.A pokud má stát něco pod kontrolou, nestojí to za řeč.A upřímně, mám hrůzu z toho, jak to frčí tam, kde jsou pořádné peníze....Chybí jakákoli dlouhodobá koncepce pro oblast brannosti či výcviku branců, nebo čehokoli podobného.Ani nejsou lidi, jako za komančů, kteří by to dělali s radostí a zadarmo.Dneska jsme úplně jinde.

Offline Saladin

 • Moderuje
 • *****
 • Příspěvků: 9499
 • I' ll be back!
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #256 kdy: Červenec 13, 2018, 07:37:55 odpoledne »
Zase bomba..

Profesorka Strunecká .. https://www.kupredudominulosti.cz/strunecka-anna-1d-princip-predbezne-opatrnosti-rika-kdyz-o-necem-vis-ze-to-muze-skodit-tak-se-tomu-radeji-vyhni/

Fruktóza se zpracovává jen v játrech, a to tak, že se mění na TUK.. Tuk, který obaluje naše vnitřnosti.

Jak je to s fruktózou v medu? Neměl bych přehodnotit zámět sázet akáty?
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline MaunaKea

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 2387
 • Mus uni non fidit antro.
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #257 kdy: Červenec 14, 2018, 12:03:52 dopoledne »
Profesorka Strunecká sice říká pravdu, ale.....Nejhorší smrt je z vyděšení. Takže nepanikař a akáty sázej ;). Fruktoza takto působí, pokud si tím budeš přímo sladit nebo když se to přidává do sirupů apod. V ovoci si fruktozu baštíš společně s vlákninou a nic ti to nedělá. A když si namažeš chleba s medem nebo si osladíš vločkovou kaši, vlákninu tam budeš mít taky. Jde o to zpomalit metabolismus rychlého cukru....Jinak pocitově je fruktoza cca 2x sladší - nepotřebuješ ji tolik.

Offline Saladin

 • Moderuje
 • *****
 • Příspěvků: 9499
 • I' ll be back!
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #258 kdy: Červenec 18, 2018, 07:47:31 dopoledne »
Jako obvykle, Martin Koller poslouchatelný.. Rusko-filní weby prý vůbec nesleduje, přesto dochází k zajímavým závěrům..

https://www.kupredudominulosti.cz/koller-martin-1d-hrozi-nam-dve-velka-nebezpeci-jaderna-valka-mezi-nato-a-ruskem-a-afro-islamska-invaze/
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

chpslst

 • Host
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #259 kdy: Červenec 18, 2018, 08:59:50 dopoledne »
Myslím že to s tou at. vojnou nieje tak  horké. Amik potrebuje s Rusom aspoň naoko kamarátiť keď je s Janom Cetiangom pomaly vo vojne...

Offline siedler

 • ***
 • Příspěvků: 513
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #260 kdy: Červenec 18, 2018, 09:29:39 dopoledne »
Také si myslím, že Rusko - USA se do sebe nikdy nepustí. To by si strejdové
Rothschildové - Rockefellerové rozbili píseček. Kde by si potom hráli. Budou
obsrá..t  jiné státy. Je to jenom takové divadélko, dobrý scénář.
Mluvil jsem s jedním kamarádem Řekem, prý je válečný konflikt Řecko -Turecko na spadnutí, pak se  do toho namíchá Rusko, bude pomáhat Řecku, srazí Turecko na kolena.
Asi je president Erdoğan s Tureckem zřejmě pro obě země USA - Rusko nepohodlný. Erdoğan neposlouchá strejdy Rothschildy, Rockefellery, tak dostane výprask. Potom to oba strejdové zapijí šampusem, rozdělí si kšefty.
Rusko a USA je v rukou obou strejdů, tak jako celý svět.


Offline votroubek

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 5225
 • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #261 kdy: Červenec 18, 2018, 09:57:06 dopoledne »
No, koler jako vždy logický, a věcný...OUI BONNO, TO JE ONO.Amerika se propadá a pást husy s nimi už praktick nikdo nechce, ale mají obdivuhodnou schopnost si vyrábět nepřátele.Úplně stejně, jako si rusové vrábějí přátele....Pomalu, systematicky a opatrně.
A moje teorie o tom, že rusové použijou áčko na dosažení klidu má reálný základ.
Amerika nemá peníze ani suroviny, evropa nemá pozemky a rusko má všechno, navíc prodává víc zbraní a obilí, než celá velká amerika, což je špatně pro velké a dominantní státy americké.Válka je logické vyústění současné situace.

Offline siedler

 • ***
 • Příspěvků: 513
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #262 kdy: Červenec 18, 2018, 01:14:36 odpoledne »
No, já nevím s tím zázračným Ruskem.
Lidé tam demokraticky :) volí opakovaně Putina, proto mě nedojímá, že západní hospodářské sankce dopadají hlavně na obyčejný ruský lid.
Ti lidé volí Putina také proto, že jsou asi přesvědčeni, že Putin pracuje pro Rusko. Že nemíní z Ruska udělat na rozdíl od Jelcina  přívěsek někoho ze zahraničí, resp. další působiště nadnárodního kapitálu. Jestli to tak je,
nechám na každém samotném. :)
Ve třicátých letech si nezaměstnaní či krizí postižení Němci, na které byly uvaleny válečné reparace, zvolili Hitlera. A také za to pak tvrdě zaplatili. V dějinách se za něco platí pořád. Často platí s vinnými i nevinní. Tak to chodí.Offline Loki

 • ***
 • Příspěvků: 390
 • I'm the Key I'm the Gate
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #263 kdy: Červenec 18, 2018, 02:50:14 odpoledne »
Koler? Vážně?

Offline TNT1973

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 1497
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #264 kdy: Červenec 18, 2018, 08:28:30 odpoledne »
eééé
kollera neodporuča 9 s desiatich novinarov BBC
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

Offline SoňaR

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 4422
 • Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #265 kdy: Červenec 18, 2018, 08:45:55 odpoledne »
možná i jedenáct z deseti  ;D

Offline Loki

 • ***
 • Příspěvků: 390
 • I'm the Key I'm the Gate
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #266 kdy: Červenec 19, 2018, 09:55:26 dopoledne »
Tank Martin Koller? Institut slovanských strategických studií, Úsvit a spol.? Jako vážně? A Oskar Krejčí nic?

Problém Martina Kollera je, že když ho vytáhli na světlo, aby komentoval Ukrajinu, tak se ji snažil komentovat "s odstupem" - a především nezaujatě. Jeho argumenty "demaskovaly" jak jednu, tak druhou stranu. Jenže jak na něj byl "činěn tlak" té které strany, tak se "zlomil".

Dnes je "na straně pro-ruské", což je vcelku pochopitelné - jakkoli si to nejspíš sám nepřál. Neměl na výběr. Díky jeho minulosti ztratil kredit neutrality a samozřejmě ani nemůže "být pro-západní". Vykopli ho z ministerstva obrany, kde měl teplé místo až do důchodu, udělali spojku mezi kontrarozvědkou a STB atd. Tato "nespravedlnost" se projevuje v jeho čím dál větší tendenčnosti, stejně jako mnohem "bulvárnější" práci. Je to škoda. Jeho první výstupy byly argumentačně na úrovni, ale to, co předvádí poslední dva tři roky, je prostě otřes.

Offline Saladin

 • Moderuje
 • *****
 • Příspěvků: 9499
 • I' ll be back!
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #267 kdy: Srpen 14, 2018, 10:00:29 odpoledne »
Dneska se pan Koller fakt rozjel, natočeno to bylo asi někdy v dubnu a na vysílání příští týden se taky těším, upoutávka na příští úterý zní zajímavě a drsně :D

https://www.kupredudominulosti.cz/koller-martin-3d-spojene-staty-dnes-znaji-pouze-tri-zpusoby-diplomacie-vojenske-vyhruzky-hospodarske-sankce-na-cizi-ucet-a-vojenskou-agresi/
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline Saladin

 • Moderuje
 • *****
 • Příspěvků: 9499
 • I' ll be back!
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #268 kdy: Srpen 15, 2018, 09:14:36 dopoledne »
Zní ten Kollerův rozhovor fakt hodně drsně.. Teď jsem si přečetl přepis.
Asi nás ta III světová válka opravdu nemine, jak tu furt sýčkuje Votroubek.. Jediná šance je nějak rozumně uchopit volby a Ústavu, protože Stát jsme mi, Lid české republiky.. A to samé platí u našich sousedů na Slovensku.

Achjo, a já si myslel, že si budu na stará kolena klidně a spokojeně včelařit.
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline Saladin

 • Moderuje
 • *****
 • Příspěvků: 9499
 • I' ll be back!
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #269 kdy: Srpen 21, 2018, 09:16:18 odpoledne »
Dnes opět Koller .."ve velkých německých městech upadá vzdělanost německých dětí na afro-islámskou úroveň, absolventi škol jsou doslova nepoužitelní.."

https://www.kupredudominulosti.cz/koller-martin-4d-vsichni-imigranti-kteri-prisli-ilegalne-by-meli-byt-bez-pardonu-odsunuti-po-dobrem-nebo-po-zlem/
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline Saladin

 • Moderuje
 • *****
 • Příspěvků: 9499
 • I' ll be back!
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #270 kdy: Srpen 24, 2018, 06:52:40 odpoledne »
Tak, právě jsem si natáhnul do mobilu dnešní vysílání - David Štorch.. Toho pána ještě neznám.

https://www.kupredudominulosti.cz/storch-david-1d-diskuse-o-prelidneni-se-stala-politicky-nekorektni-protoze-pak-nasleduje-otazka-co-s-tim-a-zadna-odpoved-neni-korektne-prijatelna/

Dobrou noc přeji, jedu bydlet.. :D
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline Saladin

 • Moderuje
 • *****
 • Příspěvků: 9499
 • I' ll be back!
Re: Kupředu do minulosti
« Odpověď #271 kdy: Říjen 14, 2018, 02:47:29 odpoledne »
Plukovník Karel Klinovský.. Už třetí díl.. Tento pátek to bylo obzvláště velmi zajímavé - o psychologické přípravě a potvrzení tátova hesla, že když člověk padne vyflusaný na zem a řekne, že už opravdu nemůže, tak ještě třikrát tolik vydrží..

Také se nechal slyšet, že velí od roku 1983. Kdyby kluky, kterým tehdy velel, povolal na cvičení, tak by to byli 52 letí pupkatí tátové od rodin. Vyjádřil přesvědčení, že by dnešním mladým vojákům "dali pohulit"

Také vysvětlil, že lidé, kterým říká špinavci, se bojí jen větší síly a rozhodného odporu. Mám v naší vesnici dva takové. Musím vymyslet, jak je už v dnešní klidné době v souladu se zákonem vyděsit natolik, aby s nimi nebyly potíže až bude průšvih a státní moc daleko..

Navíc pí. Kociánová pustila informaci, že s plukovníkem Klinovským píšou knihu. Tak na tu jsem hodně zvědavý. Kdo se hlásí na autogramiádu?

Příští pátek bude ještě čtvrtý díl a předpokládám, že bude dost prepperský.. V upoutávce plukovník hovoří o momentu, kdy město už neuživí rabovací bandy, a kdy se tyto paramilitantní uskupení vydají na venkov. Předpokládám, že to bude mít podloženo reáliemi z misí v bývalé Jugoslávii.

https://www.kupredudominulosti.cz/karel-klinovsky-1-dil-balkan-neni-vyresen-je-pridusen-nekdo-hodil-mokry-hadr-na-ohniste-takze-neslehaji-plameny-ale-uhliky-tam-jsou-a-az-hadr-doschne-plaminky-vyskoci/

https://www.kupredudominulosti.cz/klinovsky-karel-2d-v-jugoslavii-jsme-se-podileli-na-etnickych-cistkach/

https://www.kupredudominulosti.cz/klinovsky-karel-3d-vubec-nejsme-pripraveni-na-krizove-situace-nepokoje-nedostatek-vody-zaplavy-nebo-blackout-zkratka-na-nic-neprijemneho-ci-katastrofalniho/
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)