Autor Téma: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu  (Přečteno 13867 krát)

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #150 kdy: Březen 22, 2015, 11:23:39 odpoledne »
No je fakt, že jsem mohl udělat Lukášovu reakci podle tebe a ukončit příběh definitivně popisem jak se obě skupiny vzájemným bojem oslabí natolik, že je zbytek Kamilovy dorazí. Ale nějak mne to nelákalo. (I když je fakt, že bych tím měl konec ohledně otravování s pokračováním.  ;D Že bych to ještě zvážil? )
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #151 kdy: Březen 23, 2015, 06:02:37 dopoledne »
uz to nechaj tak,uz je to vonku :D
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #152 kdy: Březen 23, 2015, 07:04:19 dopoledne »
Co bych pro tebe neudělal.... Akorát jestli by tě za to někteří, kterým takový konec, jaký jsem napsal, vyhovuje, nepochválili tak, že by ti ulítly brejle. ;-)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #153 kdy: Březen 23, 2015, 07:33:20 dopoledne »
je to mozne,pretoze som sa ohradil iba ja.takze ostatny su asi s takymto koncom spokojny :D
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #154 kdy: Březen 23, 2015, 08:32:58 dopoledne »
Kdyby to neřekl ještě jeden další člověk, tak to neřeším. ;)

Ono se obecně moc lidí nevyjádřilo.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #155 kdy: Březen 23, 2015, 08:43:51 dopoledne »
Chtěl bych poděkovat za hezkou povídku ... novlelu? V tom se nevyznám, tak to nechám, prostě se to dobře četlo.

Konce je sice trochu, řekněme, noooo...nepravděpodobný, ale ryze praktický a otevřený případnému pokračování.

V celém příběhu mi nejvíc vrtá hlavou, co že se to vlastně vůbe cstalo? To jsem tak nějak nepostřehl ...

Jinak, vesměs to celé bylo i reálné, respektive ... dalo to přehled o tom, co se nejspíš bude dít v podobném případě, jen bych očekával, že daleko větší slovo bude mít armáda (více přeživších) a lokálnš to bude trochu jinak, ale pro potřeby literárního díla super vykresleno.

Ještě si neodpustím k tomu konci ... v reálu, pokud by jednání dopadlo tak, jak se to vyvíjelo, kdy už na jednačce je mrtvola a podobně, nejspíš by k té řeži došlo a ne že ne. Ale takhle je to takové romantičtější.

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #156 kdy: Březen 23, 2015, 09:07:21 dopoledne »
armáda má momentálně 20 000 členů. cca. Takže z nich by bylo přeživších cca 200 na celou republiku. A pár z nich by asi bylo i v zahraničí. Značná část těchto vojáků skončila v Zbirohu (cca 30) a byli onáramkováni nebo eliminováni. Nějací se udělali sami pro sebe když zjistili rozsah průseru a teprve časem začnou pomocí vysílaček začít hledat kde by byla nějaká skupina vhodná k připojení. Nějací se shromáždili u některé přeživší skupiny a po tom rádiovém rozhovoru Náměšť - Zbiroh se jim do Zbirohu spěchat nechtělo.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #157 kdy: Březen 23, 2015, 09:32:24 dopoledne »
Jasný, to je z příběhu zřetelné, spíš jsem měl na mysli (ale  to je ve spojitosti s tím, co bylo vlastně příčinou onoho kolapsu) to, že pokud to bylo něco očekávatelného (například zbraň, která selhala?????), žena to armáda bude připravenější než obyčejné obyvatelstvo, tedy že jich nebude jen 200, ale alespoň řádově víc. To jsem tím chtěl říct.

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #158 kdy: Březen 23, 2015, 09:40:10 dopoledne »
Možná na to nějaká armáda připravená byla, ale česká to nebyla.  ;)

Příčinu mám vymyšlenou, ale nebylo jak jí dát ve známost.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #159 kdy: Březen 23, 2015, 10:28:11 dopoledne »
Já nevím jestli nějaké další díly budou.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #160 kdy: Březen 23, 2015, 05:26:56 odpoledne »
Já nevím jestli nějaké další díly budou.
ty to este nevies?my sme sa svorne zhodli v tom ze budu! :D :D :D
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #161 kdy: Březen 23, 2015, 06:02:08 odpoledne »
 8) A kdo se toho ujme?
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #162 kdy: Březen 23, 2015, 06:06:58 odpoledne »
zavřeme tě do chlívku a to by v tom byl čert, aby jsi něco nenapsal..
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #163 kdy: Březen 23, 2015, 06:39:48 odpoledne »
Já na stole chlívek mám, ale nečekal jsem, že by to mělo vliv na moje psaní. Že bych se mýlil?  ;D
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #164 kdy: Březen 28, 2015, 07:34:57 odpoledne »
Ještě, že mne TNT neukecal, abych zveřejňoval po dvou kapitolách. To by byl konec mnohem dříve.  ;D

Vvity: Vem si Den triffidů k ranní kávě.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline MDobromila

  • Včelaři sobě
  • *
  • Příspěvků: 2990
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #165 kdy: Březen 28, 2015, 11:38:06 odpoledne »
Možná nám Štěpán chystá epilog... ;)

Offline plenty

  • Moderuje
  • *****
  • Příspěvků: 2712
Re:Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #166 kdy: Březen 30, 2015, 04:21:39 odpoledne »
Asi vypracujem tú zbierku úloh čo som sľuboval  8)
Nemožno predať pôdu, po ktorej chodia ľudia.

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #167 kdy: Září 19, 2015, 10:34:41 dopoledne »
Tak jsem se pohyboval na místech, kde se odehrává část KK, tak jsem vytáhnul mobil a udělal několik foteček. :-)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #168 kdy: Prosinec 24, 2015, 01:18:21 odpoledne »
Tak jsem vám k štědrému dni napsal o prázdninách (když jsem myslel, že už mám školu hotovou) povídku. Další hned tak nebude, tak prosím tritola a elylalkohola, aby si prosím odpustili poznámky. (ptát se má cenu nejdříve v březnu)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #169 kdy: Prosinec 27, 2015, 10:31:51 odpoledne »
Moji čtenáři mi rozumějí. A když na ně uhodím, tak mi k povídce i pár slov napíší.  ;)

jasne ze sa mi pačila a rozmyslam preco si ju nezaclenil do celku.tato čast bola prave taka,ake chybali v tvojom diele.aj napriek tomu ze je clovek pripraveny nemusi to znamenat ze sa mu dari alebo dokonca ani nemusi prezit.a ta myslienka ze kolko krat moze clovek urobit chybu....ta sa mi tiez pacila a je to tiez na zamyslenie aka mala hlupost staci aby clovek prisiel o zivot

Akorát jsem doufal, že se vyjádří více lidí. :(
Ale co člověk nemůže mít vše.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #170 kdy: Prosinec 28, 2015, 01:21:53 dopoledne »
Etylalkohol je Chlast? hezké.. Připomíná mi to asi tak před 30-ti léty v Plzni inscenovanou komedii o Alexandru Makedonském a gordickém uzlu.. Alexandrovi osobní kuchaři se v té hře jmenovali Propan a Butan :D
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #171 kdy: Prosinec 28, 2015, 01:33:02 dopoledne »
Nic jsem ti nenapsal, neb jsem celý den makal na zobytňování bytu nad dílnou..

Mám tam skoro 30 m2 terasu a už se těším, jak si tam udělám zahrádku. A nad terasou je ještě plochá střecha, tam budou, kromě rajčat i včely. Koukal jsem, že v okruhu 5 km je dost zeleně, až mne samotného zarazilo jak moc jí tam je.. Kdo mi svěří včelstvo do pěstounské péče?

Škoda, že se na tu střechu musí lézt po žebříku. Alespoň si konečně koupím ten ruxak :D (ruksak)

Hlavně se mi líbí, že už nebudu muset vyhazovat do popelnice šlupky od brambor a další organiku, budu to rovnou kompostovat. Postavím si tam i komín a budu moci topit dřevem. Musím vymyslet nějaká kamna na vaření, která budou ohřívat topnou vodu a boiler a ještě vyrábět elektriku pro oběhová čerpadla.
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

chpslst

  • Host
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #172 kdy: Prosinec 28, 2015, 09:05:05 dopoledne »
no pekne, dosť že niesom denaturák...
ina pekná poviedka. gratulácia.  ;)
chlap mal hlavne smolu že bol evidentne postarší. nestačil na mladé hieny...

Offline Prof

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 901
  • člověk
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #173 kdy: Prosinec 28, 2015, 11:18:10 dopoledne »
Tak jsem se po pár dnech dostal k netu.
Děkuji Stephanovi za pěkný vánoční dárek, byť byl konzumován opožděně. Povídka se mi celkem líbila včetně několika skrytých vtipů... (např. ..poznámka kolektorům..). Oceňuji i narážky na postavy z jiných děl.
Pro radost bych si dovolil  parafrázovat kmenovou otázku na větu.

Každá činnost, opomenutí či stav, který se ukáže býti životu fatální,...... je bez ohledu na svou velikost prostě fatální....

Přeji mnoho sil k další tvorbě.

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #174 kdy: Prosinec 28, 2015, 11:59:47 dopoledne »
Díky za povídku. Zajímavé čtení a je tam jedno zásadní ponaučení, které tak hezky vyíchnul Prof. Díky za počteníčko.

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #175 kdy: Prosinec 28, 2015, 01:31:38 odpoledne »
Poznámku pro korektory jsem smazal. Ta tam zůstala omyléééém. Omlouvám se.

Děkuji za všeobecně kladné hodnocení.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline plenty

  • Moderuje
  • *****
  • Příspěvků: 2712
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #176 kdy: Prosinec 28, 2015, 08:01:30 odpoledne »
Akú poznámku ?  Čo som prešvihol ?  :-[

Ako korektor sa veľmo vyjadrovať nemôžem, lebo by som bol narieknutý zo zaujatosti ale za mňa veľké bonusové plus. Má to síce drsný dej ale myslím, že primeraný. Ono sa KK časom bude dávať ako povinné čítanie aj v rámci psychologickej prípravy na PA ....
Nemožno predať pôdu, po ktorej chodia ľudia.

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #177 kdy: Prosinec 29, 2015, 03:42:45 odpoledne »
Stačí, aby si Saladin stěžoval na žebřík a hned je mu nabízena jako alternativa šibenice.
(pro neznalé žebřík se občas říkalo skřipci - mučícímu nástroji na natahování odsouzence.)

A mimochodem konec offtopicu. Tady vládnu já a nerad bych mazal.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline chodec

  • ***
  • Příspěvků: 69
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #178 kdy: Únor 23, 2016, 07:31:31 odpoledne »
Super čtení, uvažoval si jestli to necháš vydat jako knihu? Popř. anonymně?

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #179 kdy: Únor 24, 2016, 07:38:11 dopoledne »
Super čtení, uvažoval si jestli to necháš vydat jako knihu? Popř. anonymně?

To bych musel:
1) Znát někoho v nějakém vydavatelství. (četl jsem například jak začínal se spisovatelstvím Jiří Kovařík a je to takové trošku odrazující. http://napoleon-knihy.blogspot.cz/2015/01/jak-jsem-se-staval-spisovatelem.html)
2) Dodělat definitivně korektury... (byl jsem se od napsání podívat v Táboře, kde jsem si prošel některá místa a některé věci se mi "povedly" respektivě spíše povedly netrefit.) Sice mám valnou část té definitivnější verze hotový, ale v poslední době se snažím po těžším období nabrat síly.
3) Aby si to přečetlo pár lidí co nemají s preperstvím nic společného a vyjádřili se k tomu.
4) Bylo by poměrně dost potřebné, aby se mi někde podařilo sehnat někoho, kdo by byl ochoten a schopen k tomu nakreslit obrázky. (A nevím zda bych v tomto nebyl požadavky příliš hrozný.)

Ale zní to zajímavě, že by se z toho opravdu stala kniha. Je to lákavé a takové pro dušičku hřející.  :)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #180 kdy: Červen 08, 2016, 03:31:19 odpoledne »
Kdyby náhodou jsem chtěl napsat další povídku na Vánoce... má někdo odvahu specifikovat co by rád slyšel za vyprávění? Má to být ztracený příběh a nebo ne? Má to být z Jižních čech nebo odjinud z republiky? Nebo to má být odjinud ze světa?  ;D

Kdo chce, ať napíše názor. Třeba někoho poslechnu. Výhrůžky ignoruji. Uplácení jsem otevřen.  ;D
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline Prof

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 901
  • člověk
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #181 kdy: Červen 08, 2016, 07:39:54 odpoledne »
Od tebe ? reálnou akci ala  šikovné ručičky a nápady v nedostatku, za ztížených podmínek. Technické vychytávky poutavou formou. Žádný popis boje, zbraní.... Ke zpestření maximálně sex...
Uplatím tě při setkání nějakou kofolou, či co vymyslíme...

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #182 kdy: Červen 08, 2016, 07:49:57 odpoledne »
Souhlas, měla by to být nějaká prepperská propaganda.
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #183 kdy: Červen 08, 2016, 07:52:03 odpoledne »
Co takhle nějaká post post PA? Série "Dědo, vyprávěj".. Jak to bylo tenkrát, když to ruplo, a co se dělo pak?
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7598
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #184 kdy: Červen 08, 2016, 11:36:59 odpoledne »
Hej, určite sa do toho dej. Držím palce. S kludom môže byť trochu romatiky, ale aj drsňárna, kanibali, osady ovešané mrtvolami, štika s kušou, a aj sahaw v unimobunke zo Saladinom chlípajúci skromnú polévku, spomínajúc na zašlú slávu prepers fóra. V pohode to môže byť aj paródia na nás. Alebo príbeh o nás v dobe PA. Hlavne, aby ťa to bavilo.  ;)
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7598
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #185 kdy: Prosinec 13, 2016, 07:37:05 odpoledne »
Kdyby náhodou jsem chtěl napsat další povídku na Vánoce... má někdo odvahu specifikovat co by rád slyšel za vyprávění? Má to být ztracený příběh a nebo ne? Má to být z Jižních čech nebo odjinud z republiky? Nebo to má být odjinud ze světa?  ;D

Kdo chce, ať napíše názor. Třeba někoho poslechnu. Výhrůžky ignoruji. Uplácení jsem otevřen.  ;D

Vánoce za rohem...?
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5150
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #186 kdy: Prosinec 13, 2016, 09:43:11 odpoledne »
Zajímal by mne příběh lidí z paneláku, sám jsem cosi rozepsal, ale nemůžu to najít, abych navázal....

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7598
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #187 kdy: Prosinec 13, 2016, 09:46:17 odpoledne »
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

chpslst

  • Host
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #188 kdy: Prosinec 14, 2016, 05:08:31 dopoledne »
Kdyby náhodou jsem chtěl napsat další povídku na Vánoce... má někdo odvahu specifikovat co by rád slyšel za vyprávění? Má to být ztracený příběh a nebo ne? Má to být z Jižních čech nebo odjinud z republiky? Nebo to má být odjinud ze světa?  ;D

Kdo chce, ať napíše názor. Třeba někoho poslechnu. Výhrůžky ignoruji. Uplácení jsem otevřen.  ;D
no mne by sa páčila nejaká poviedka na spôsob, ako je klimatická dlhodobá, zhoršujúca sa situácia v Európe, a jediná varianta je presídlenie národov do Afriky. no a celé to boom okolo toho, ako černoškovia si nás vozia na lodiach a zachraňujú pred utopením a tak, proste tá klasika čo máme možnosť vidieť teraz len opačne. samozrejme nesmie chýbať v príbehu pekná čierna Mugambi, humanitárna pracovníčka, deliaca sa o svoju charismu...

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #189 kdy: Prosinec 14, 2016, 08:45:15 dopoledne »
Dag to napisal jasne,takze otazka znie:kde mame nase pokracovanie?
a netvar sa ze si toto vlakno este nečital  :-[
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

chpslst

  • Host
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #190 kdy: Prosinec 14, 2016, 10:09:37 dopoledne »
a si nečítal že po novom vyberá "dobrovolné" poplatky?
ja som mu poslal padíka a príbeh bol obratom doma...
ale lakomci ako ty sa načakajú.   :pa:

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #191 kdy: Prosinec 14, 2016, 11:31:22 dopoledne »
aha ho!ten pravy co ma od lakomosti uz niekolkonasobne prevrtane kolena sa ozval  ;D
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #192 kdy: Prosinec 18, 2016, 12:48:57 odpoledne »
Vaše vzájemné poměřování intimních partií je úsměvné.  :)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #193 kdy: Prosinec 18, 2016, 03:46:46 odpoledne »
aha!sam pan tvorca sa unuval vstupit do debaty.len sa trochu obavam o jeho duševne zdravie,my o voze a on o koze  :o  :pa:
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #194 kdy: Prosinec 18, 2016, 04:06:39 odpoledne »
Vy jste dámy? Aby vaše intimní partie byly kozy? :-)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #195 kdy: Prosinec 18, 2016, 05:35:12 odpoledne »
prepač,ale zasa si vedla.napriklad kozy mojej manželky SU IBA MOJE intimne partie.(samozrejme trochu aj jej)  ;D
a teraz k veci:kedy budu dalsie časti KK??????????????????
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

chpslst

  • Host
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #196 kdy: Prosinec 18, 2016, 06:28:33 odpoledne »
prepač,ale zasa si vedla.napriklad kozy mojej manželky SU IBA MOJE intimne partie.(samozrejme trochu aj jej)
to si pekne povedal. príde mi to ako majitel auta a jeho šofér. šofér si na auto tiež môže šáhnuť, ale len keď ho má poumývať... je to dobrý pocit byť majitelom auta čo TNT... :)

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #197 kdy: Prosinec 18, 2016, 06:39:16 odpoledne »
a šoferujem si ho sam.teda aspon pokial viem  ;D
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #198 kdy: Prosinec 19, 2016, 07:46:10 dopoledne »
a šoferujem si ho sam.teda aspon pokial viem  ;D

Možná by jsi ještě toleroval pokud by se řídilo samo. :-)

kedy budu dalsie časti KK? ??? ??? ??? ??? ??? ??

Jé to bych mohl dát alespoň něco jednostránkového na štědrý den co? :-) Tak, že bych něco sepsal?  ;)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re: Diskusia ku Kalejdoskopu Krachu
« Odpověď #199 kdy: Prosinec 19, 2016, 08:10:53 dopoledne »
ak zo seba nevytlačiš nic viac,tak aspon tu jednu stranku na štedry večer
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854