Autor Téma: Začne 3.sv.v. na Ukrajině?  (Přečteno 921 krát)

Offline Gloch

• Moderátor

Offline stepan-hawk

• Teoretik prepper
Re:Začne 3.sv.v. na Ukrajině?
« Odpověď #1 kdy: Březen 08, 2014, 02:36:12 odpoledne »
Chce to najít starší zdroj a podívat se co se tam říká o událostech ke kterým došlo mezitím. :)
http://telepatie.wordpress.com/2010/04/05/baba-varga-vanga-a-jeji-predpovedi/

A pobavilo mě, že se má Čína stát světovou mocností v roce 2018. Jako kdyby jí už dávno nebyla.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline romans001

« Odpověď #2 kdy: Březen 08, 2014, 06:43:40 odpoledne »
americko izraelsky domcek sa ruca, pojde to s nimi dole vodou, a ked budu na tom zle, je mozne ze bude vojna, ale pevne verim, ze nie. MOzno sa rozpadnu USA a ostanu samostatne staty. a na ukrajine urcite nebude vojna :) dufajme

Offline Ormien

• Gardening
« Odpověď #3 kdy: Březen 08, 2014, 07:36:29 odpoledne »
Chce to najít starší zdroj a podívat se co se tam říká o událostech ke kterým došlo mezitím. :)
http://telepatie.wordpress.com/2010/04/05/baba-varga-vanga-a-jeji-predpovedi/
Bájo, už dlouho jsem se tak nenasmála (pomíjím gramatickou úroveň):
- 2111 - lidé se stávají androidy - 2196 Asiaté a Evropani zcela promíseni - 2273 vzniká nová rasa - jak asi, když jsou z lidí androidi? No, může to být mým nedostatkem fantazie a mou neznalostí "state-of-art" v oblasti vývoje androidů...
- 2262 - planety mění oběžné dráhy. Tak to bude opravdu ideální prostředí pro vznik nové rasy...
- 2271 - fyzikální zákony se mění a 2279 Síla se tvoří z ničeho - konečně perpetuum mobile?
- 2291 - slunce se ochlazuje - a na co ho asi androidi potřebují? Neříkejte mi, že se budou staromódně živit zemědělskými produkty... Vzhledem k tomu, že se slunce ochlazuje průběžně, je to opravdu objevná předpověď. Ale pochybuju, že to do stavu pro Zemi nebezpečného ochlazení zvládne za 300 let. To by ten ulejvák na sobě opravdu musel začít vážně pracovat...
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman