Autor Téma: BITCOIN končí  (Přečteno 1517 krát)

Offline Richard

  • ***
  • Příspěvků: 34
BITCOIN končí
« kdy: Únor 25, 2014, 01:07:09 odpoledne »
Zdravím vás přátelé :)

asi měsíc zpátky jsem sledoval velké třesení pod základy Bitcoinu, byl toho plný internet a všude se spekulovalo kdy ona úžasný / převratná / naprosto bezpečná "měna" a pro většinu lidí i druh investice, zhroutí a trh s Bitcoiny přestane fungovat....

tady například zajímavé video o Bitcounu od youtube uživatele StormCloudsGathering :)
https://www.youtube.com/watch?v=PfeA94BedQI#aid=P-k7mqmIve0

tak jak to vydíte ? ?? je to tady, že by pád další "měny" už byl realitou.
pokud tomu tak je, statisíce lidí si nyní asi rvou vlasy jak šly jejich "investice" přímo do záchodu.....
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/328609-obri-bitcoinova-burza-skoncila-lide-prijdou-o-penize.html

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re:BITCOIN končí
« Odpověď #1 kdy: Únor 25, 2014, 02:30:06 odpoledne »
ale prdlačky ... Bitcoin nekončí ..... zkončila jedna jediná burza aani to ještě není definitivní
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re:BITCOIN končí
« Odpověď #2 kdy: Únor 25, 2014, 06:03:47 odpoledne »
ale moze to byt zaciatok konca BTC.strata doveri a uz spochybnena dokonala ochrana obchodnikov....
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re:BITCOIN končí
« Odpověď #3 kdy: Únor 25, 2014, 06:16:47 odpoledne »
bitcoin lítá nahoru dolu +- 500$ ...... pád jedné burzy ho nepoloží .... to už by neexistoval $ ani €
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: BITCOIN končí
« Odpověď #5 kdy: Listopad 25, 2019, 09:41:59 odpoledne »
Kdopak se věnuje BITCOINu?

Offline BartH8

  • ***
  • Příspěvků: 1946
Re: BITCOIN končí
« Odpověď #6 kdy: Listopad 27, 2019, 07:40:22 dopoledne »
Nějaký kousek BTC mám...
Dobré časy dělají slabé muže.
Slabí muži dělají špatné časy.
Špatné časy dělají silné muže.
Silní muži dělají dobré časy.

www.no-deal.eu

Offline CZmacek

  • ***
  • Příspěvků: 8
Re: BITCOIN končí
« Odpověď #7 kdy: Březen 19, 2020, 11:52:50 odpoledne »
Nějaký kousek BTC mám...

BTC i další AltCoiny máme ;-)

konec

  • Host
Re: BITCOIN končí
« Odpověď #8 kdy: Leden 02, 2021, 12:24:59 dopoledne »
Je nutné správně interpretovat informace. Konec jedné burzy není konec bitcoinu. Nyní se píše rok 2021 a můžete se podívat na to, jak cenný je bitcoin. To znamená, že investice do bitcoinu rozhodně nebyly peníze vyhozené do záchodu. Naopak. Lepší investice nebyla. Nic se nezhodnotilo tak skvěle, jako právě bitcoin.
Nyní, jako generál po bitvě, se mě dobře machruje. Ale musel jsem napsat update.
Do záchodu vyhodili peníze ti, kteří věřili jedné deiblní burze. Ale ti, kteří věřili bitcoinu, tak peníze rozhodně nevyhodili.