Autor Téma: MMS ..... zázračný lék ?  (Přečteno 2068 krát)

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
MMS ..... zázračný lék ?
« kdy: Prosinec 04, 2013, 10:01:19 odpoledne »
Je to fakt moc zajímavé ...


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=k8vwKYNT0QA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=k8vwKYNT0QA</a>
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re:MMS ..... zázračný lék ?
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 05, 2013, 07:16:54 dopoledne »
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline survival10

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 18
  • Chemik a vodař
Re:MMS ..... zázračný lék ?
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 05, 2013, 08:15:12 dopoledne »
Je to jen podvod, stejně jako různé nesmysly typu pí voda a homeopatika.
To už raději rovnou čarodějný lektvar dle receptu z pohádky o ježibabě.

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re:MMS ..... zázračný lék ?
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 05, 2013, 04:50:10 odpoledne »
to tedy obdivuji vaši jistotu ....... já to nevím jestli je to možné nebo ne .... vy máte nějakou studii ?
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline survival10

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 18
  • Chemik a vodař
Re:MMS ..... zázračný lék ?
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 06, 2013, 06:40:41 dopoledne »
na tohle není třeba studie, na to stačí mé 40 leté zkušenosti chemika a znalost toxikologie, abych věděl, že je to nesmysl, navíc s těmi látkami pracuji v provoze (prevence bakterií legionella v TUV), jediný pozitivní případ, jsem zažil před lety, kdy to jedné ženě v naší nemocnici odstranilo nějaký druh lupénky, tak mě přišla děkovat, že máme zázračnou vodu, ovšem pochybuji, že jí to vyléčení vydrželo a negativa jedovatých chloritanů na živý organismus, která vznikají reakcemi ClO2 ve vodě převažují. Jen je to zatím účinnější prostředek než samotný chlor k likvidaci nežádoucích legionell v TUV a tím ohrožení málo imunních pacientů po operaci.
Podotýkám : nejsem zdravotník, ale chemik.
Vy jste snad zdravotnický odborník nebo vám stačí reklamy toho typu co jsou např. na stránkách http://www.czmms.info/?
Navíc, když vidím ty ceny, tak myslím, že ti podvodníci upadli na hlavu, je to prostě jen další podvodný byznys.
Kupte si chloritan třeba na http://www.p-lab.cz/kosik.pl?akce=mod&katc=Q+37502&mnozstvi=1&from=polozka&id=2134 a když z toho navážíte roztok a budete to prodávat jako ti "vychcánkové" na http://www.czchem.cz/ , tak budete brzy boháč, stačí jen šířit dobrou reklamu.Normálně bych je za tohle zavřel na 10 let do basy a denně omýval roztokem chlordioxidu. ;D

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re:MMS ..... zázračný lék ?
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 06, 2013, 07:25:04 dopoledne »
pokud jste si nevšiml, tak jsem psal, že nevím, ale že je to zajímavé. Je mi tedy záhadou kde jste sebral, že "mi něco stačí".
Nejsem chemik ani biochemik ani zdravotník, a ty ceny se mi zdají také přehnané.
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Re:MMS ..... zázračný lék ?
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 06, 2013, 08:48:56 dopoledne »
Podpořila bych názor survival10, že jde o podvod. S trestem pro obchodníky bych v plné míře souhlasila. Zneužívat důvěry neinformovaných lidí je trestuhodné.
Jak je něco takhle "jednoduché", je vždy třeba zapojit zdravou míru nedůvěry a radši se dvakrát zeptat, než jednou naletět. Je dobře, Marave, žes to téma sem postavil, díky.
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

Offline survival10

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 18
  • Chemik a vodař
Re:MMS ..... zázračný lék ?
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 06, 2013, 01:27:28 odpoledne »
Já bych to uzavřel s tím, že není zázračných léků a době prepperské bychom měli spoléhat na znalosti a ne reklamní a propagační nabídky.
Nijak jsem nechtěl napadat Marava, to je jen moje reakce existenci podobných nabídek, kde ten podfuk poměrně rychle vidím. Pokud bych byl třeba zaměřením filozof nebo učitel dějepisu, tak bych asi také nevěděl, zda na těch lžích není nějaká pravda.
Přeji všem pěkný víkend s minimem chlordioxidu doma v teplé vodě  ;D