Autor Téma: Zásoby preppera  (Přečteno 37062 krát)

Offline Včeliš

  • ***
  • Příspěvků: 888
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #350 kdy: Leden 17, 2020, 08:40:25 odpoledne »
Nalime, tvoje sdělení znamená, že ta polívka je z nekvalitního masa? Nebo nějaký rozpor v názorech? Já příspěvku nerozumím.

Nalim

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #351 kdy: Leden 17, 2020, 09:07:15 odpoledne »
To sdělení je, že cokoli je vyrobené z velkovýrobně "vyrobeného" kuřecího masa (zvířata se nikdy nevyráběla, ale chovala) je hodno naší ostražitosti.

Shodou okolností bydlím nedaleko jisté potravinářské firmy jistého potravinářského oligarchy, a shodou okolností se tak znám s pár lidmi, co tam pracují. A také sleduji zprávy na všech možných "kanálech".

Tak i ve mně převládl pro mnohé divný názor, že "bacha na polské maso". Nechce se mi věřit, že ty zdokladované aféry by byla jen něčí anti-propaganda.

Offline Včeliš

  • ***
  • Příspěvků: 888
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #352 kdy: Leden 17, 2020, 09:09:30 odpoledne »
S tím naprosto souhlasím.

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #353 kdy: Leden 17, 2020, 09:22:33 odpoledne »
To sdělení je, že cokoli je vyrobené z velkovýrobně "vyrobeného" kuřecího masa (zvířata se nikdy nevyráběla, ale chovala) je hodno naší ostražitosti.

Shodou okolností bydlím nedaleko jisté potravinářské firmy jistého potravinářského oligarchy, a shodou okolností se tak znám s pár lidmi, co tam pracují. A také sleduji zprávy na všech možných "kanálech".

Tak i ve mně převládl pro mnohé divný názor, že "bacha na polské maso". Nechce se mi věřit, že ty zdokladované aféry by byla jen něčí anti-propaganda.

No možná bys tedy ale neměl podobná varovná prohlášení navazovat na výrobky úplně jiné firmy, o které nic nevíš. Ono to totiž poškozuje její dobrou pověst a pověst jejích výrobků a to se takové firmě nemusí vůbec líbit.
Zejména když to konkretizuješ "jucháním nad veřejně známou pofidérní kvalitou", čímž jsi jasně ukázal, že reaguješ na můj příspěvek o kuřecí polévce. Nikdo jiný tu - pokud vím - nad ničím "nejuchal".

Offline Včeliš

  • ***
  • Příspěvků: 888
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #354 kdy: Leden 17, 2020, 09:32:26 odpoledne »
Nebyl bych tak ostrý, ten příspěvěk v citaci je jen takové obecné upozornění a docela dobře jím Nalim vybruslil z ukvapeného hodnocení konkrétního produktu.

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #355 kdy: Leden 17, 2020, 09:40:11 odpoledne »
oukej  ;)

Offline milo1944

  • ***
  • Příspěvků: 1852
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #356 kdy: Leden 18, 2020, 07:17:09 odpoledne »
Tak jsem o víkendu v naší únikové lokaci objevila rok prošlé fazolové konzerv (Lidl, 9,90 v akci) a rok prošlou pohanku. Obojí otestováno a obojí v pohodě - bez změny chuti, konzistence či zdravotních následků  :D 

"Záruční dobu"  nemůžeš brát úplně vážně.
Zákazník si může (za plnou cenu) koupit zboží v poslední den záruky, zblajzne to za týden, ale nesmí z toho zboží mít zdravotní potíže.
Pokud není konzerva nafouknutá, a pokud  ji dobře tepelně ošetříš, rozhodně není na okamžité vyhození.

Jistě, že jisté riziko je vždycky, ale řešil bych to u starších konzerv.
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Nalim

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #357 kdy: Leden 19, 2020, 11:33:19 dopoledne »
Nebyl bych tak ostrý, ten příspěvěk v citaci je jen takové obecné upozornění a docela dobře jím Nalim vybruslil z ukvapeného hodnocení konkrétního produktu.
Včeliši, dík za pochopení "jádra pudla".

Zpracovatel může být ten nej-, nej- , a přitom vůbec nemusí mít tuchu, jaký "materiál" od veksláka dodavatele nakoupil. Papírově může být všechno OK.

Ty náhodně objevené (kamionové) dodávky pofidérních surovin, které tu a tam zadrží orgány (než jim to nadřízené orgány zakáží) přece nesměřovaly do kafilérií - ale na potravinářské zpracování. Papírově byly oukej, jen ta kvalita byla asi fakt pofidérní, když už se to dostalo i na veřejnost.

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7535
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #358 kdy: Leden 19, 2020, 03:42:50 odpoledne »
Ja som zástancom zdravej a domácej stravy. A zrovna pri preperstve vidím dôvod aj spôsob.
- Nákup vo velkom býva výhodnejší. Pestovanie a chov prospieva aj penaženke, aj psychickému a fyzickému zdraviu.
- Spracovanie a zakonzervovanie väčšieho množstva surovín síce stojí viac námahy, ale potom zase šetrí čas.
- Pestovaním, chovaním /lovom/ a následným spracovávaní udržujeme tradície, zručnosti, vedomosti, prostriedky, nástroje a zariadenia v plnej pohotovosti.
Je velice bežné sledovať onen známy jav, že sa veci odkladajú napotom. Teda, že sa ludia hodlajú začať venovať činnostiam až keď nebude čo jesť, alebo až dojdú zásoby. Ale to už bude hodne neskoro.

Je to v nepreperskej oblasti najlepšie vidno vtedy, keď sa ludia začnú starať a zaujímať o zdravie, až o neho prídu. Zväčša už je tiež neskoro.
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #359 kdy: Leden 19, 2020, 04:15:35 odpoledne »
Nebyl bych tak ostrý, ten příspěvěk v citaci je jen takové obecné upozornění a docela dobře jím Nalim vybruslil z ukvapeného hodnocení konkrétního produktu.
Včeliši, dík za pochopení "jádra pudla".

Zpracovatel může být ten nej-, nej- , a přitom vůbec nemusí mít tuchu, jaký "materiál" od veksláka dodavatele nakoupil. Papírově může být všechno OK.

Ty náhodně objevené (kamionové) dodávky pofidérních surovin, které tu a tam zadrží orgány (než jim to nadřízené orgány zakáží) přece nesměřovaly do kafilérií - ale na potravinářské zpracování. Papírově byly oukej, jen ta kvalita byla asi fakt pofidérní, když už se to dostalo i na veřejnost.

Skutečně, Nalime, dobře jsi z toho vybruslil a zdárně bruslíš dál. Skvělý výkon  "hold"

Pro info - Dovast bere maso výhradně z českých chovů, ale o to tu vlastně vůbec nejde, že ne?  ;) . No a lidé s "dlouholetými zkušenostmi" o tom naštěstí něco skutečně vědí a tudíž je něčí "osobní názor nepodložený skutečnými znalostmi" nerozhodí  :) .

Takže pokud byste chtěl někdo rozšířit své zásoby o kuřecí nebo gulášovou polévku, či masové konzervy nebo hotová jídla, směle si vybírejte z nabídky Dovastu, můžu je jen doporučit nejen já  :) ... (těch několik příspěvků výše jsou jen obecná varování, která se Dovastu netýkají  :D )

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #360 kdy: Leden 19, 2020, 04:26:06 odpoledne »
Ja som zástancom zdravej a domácej stravy. A zrovna pri preperstve vidím dôvod aj spôsob.
- Nákup vo velkom býva výhodnejší. Pestovanie a chov prospieva aj penaženke, aj psychickému a fyzickému zdraviu.
- Spracovanie a zakonzervovanie väčšieho množstva surovín síce stojí viac námahy, ale potom zase šetrí čas.
- Pestovaním, chovaním /lovom/ a následným spracovávaní udržujeme tradície, zručnosti, vedomosti, prostriedky, nástroje a zariadenia v plnej pohotovosti.
Je velice bežné sledovať onen známy jav, že sa veci odkladajú napotom. Teda, že sa ludia hodlajú začať venovať činnostiam až keď nebude čo jesť, alebo až dojdú zásoby. Ale to už bude hodne neskoro.

Je to v nepreperskej oblasti najlepšie vidno vtedy, keď sa ludia začnú starať a zaujímať o zdravie, až o neho prídu. Zväčša už je tiež neskoro.


Domácí strava je fajn,  bohužel vždy neplatí, že domácí strava = zdravá strava. Ať už zavařená, nebo normální. Stačí se jenom podívat, kolik lidí zavařuje okurky v Deku ... a jak se panečku radují, že mají vlastní, domácí!... protože u těch kupovaných nevědí, co tam je za sajrajty  :D

Ne každý má možnosti pěstovat, chovat a zavařovat a přesto chce mít zásoby. Pro takové lidi je výhodné, když mají možnost někde kvalitní hotové výrobky nakoupit. Ani těstoviny si všichni preppeři nevyrábí vlastní a že by mohli  :)

Nalim

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #361 kdy: Leden 19, 2020, 04:50:33 odpoledne »
Oukej, pojďme se zamyslet, jak nás vyzýval ve vánočním projevu prezident české republiky:
 
- kolik už bylo průšvihů s kvalitou těstovin?
- a kolik ZVEŘEJNĚNÝCH průšvihů už bylo s (nejen) kuřecím masem?

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #362 kdy: Leden 19, 2020, 04:58:48 odpoledne »
Aha, koukám, že sdělení pro Daga bylo pochopeno poněkud jinak... No nic. Tož to rozeberte. Mě zrovna robot domíchává těsto na chleba, tož se jdu chvíi věnovat něčemu zajímavějšímu  :)

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #363 kdy: Leden 23, 2020, 12:28:38 odpoledne »
Juchu! Tak Dovast opět rozšířil sortiment - jak v jídlech, tak tentokrát i v polívkách - krom gulášovky už nabízejí i kuřecí vývar  :). Už ho máme doma, tak jsem na něj zvědavá.

Tak už jsme ten "kuřecí vývar" otestovali, tak přináším malou recenzi - je v něm spousta masa, víc, než bych čekala, nahrubo nastrouhaná zelenina a poměrně malé množství těstovin. Vývar je příjemné plné chuti, akorát trochu slanější, ale to jenom vítám, protože s ohledem na množství masa je vhodné ho naředit na větší množství a zavařit do něj těstoviny navíc.

Offline Žabka

  • ***
  • Příspěvků: 599
  • Bohové pomáhají těm, kdo si pomohou sami.
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #364 kdy: Únor 01, 2020, 01:35:16 odpoledne »
Ve vlákně o epidemii byl dotaz na levné, vyzkoušené a výživné jídlo. Nemám teď kapacity to tu celé pročítat, ale můj tajný typ je hrách.
Je to výživná luštěnina, je z nich nejlevnější, je variabilní při vaření. Jak žlutý půlený - snáz se vaří - tak zelený celý, dá se naklíčit, takže je to zdroj vitamínů a když tak se dá i zasadit, takže je to jídlo i osivo v jednom. Naklíčený hrách se dá jíst buď syrový - jako salát, nebo třeba usmažený na slano, ale i na sladko - tak ho snáz nacpete do dětí. Také se dá rozmixovat do pomazánky. Do pomazánky se dá použít i žlutý uvařený hrách, z něj se dá dělat bezva kaše, která se dá buď rozředit na polívku, nebo zahustit na placky. Taky se vystydlá hustá hrachová kaše dá nakrájet a osmažit podobně jako polenta. Rozvařeným hrachem na kašičku se dá zahustit i jiná polévka.
Problém může mít ten, kdo není na luštěniny zvyklý, protože pak ho můžou nadýmat. My luštěniny jíme několikrát týdně a hrách vařím nejmíň jednou za čtrnáct dnů (ale pak se jí třeba tři dny), hrachová polévka s osmaženým chlebem a kuličkami zmraženého zeleného hrášku je jedno z neoblíbenějších jídel mých dětí.

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #365 kdy: Únor 01, 2020, 01:45:32 odpoledne »
Já mám různé druhý mouky, sušené droždí, kvásek vyrobím kdykoliv. Cukr, olej , těstoviny, luštěniny sušené i v konzervě, rýži, maso v konzervě a v mrazáku, kysané zelí a samozřejmě  brambory. Jo a taky zavařená rajčata a protlaky, povidla, kompoty.... Nic z toho nestojí majlant,  b ěžně to jíme, lze to delší dobu skladovat a lze z toho celkem pestře vařit i péct.

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #366 kdy: Únor 01, 2020, 02:05:22 odpoledne »
Jo a abych nezapomněla - tuňák a sardinky. S tím se dá dělat věcí! :)

Offline Chinalady

  • ***
  • Příspěvků: 1045
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #367 kdy: Únor 01, 2020, 02:07:52 odpoledne »
K seznamu bych doplnila ještě kokos - pořádná výživná porce kalorií která se dá jíst bez tepelné úpravy.
Zavařenou zeleninu - rajčata, hrášek, kukuřice, plechovky s fazolemi..
Datlová pasta - obsahuje šílené množství kalorií bez vaření, ve zdravé výživě koupíš velkou cihlu za cca 40 kč. (60 když tě natáhnou)

Můj tajný tip jsou Soba nudle z Asijského týdnu v Lidlu - jeden mrňavý balíček za 19 kč obsahuje 4 porce hotové do dvou minut, navíc se dá v pohodě sbalit do kapsy nebo do přetékajícího batohu. Skladnější a výživnější alternativa k instantním nudlím, obsahují hodně proteinu, manganu a vlákniny.
Bonus- po uvaření můžeš do slité vody přidat trochu sójovky a dostaneš tradiční "polévku chudého Japonce"



Offline Žabka

  • ***
  • Příspěvků: 599
  • Bohové pomáhají těm, kdo si pomohou sami.
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #368 kdy: Únor 01, 2020, 05:10:56 odpoledne »
Jedna zajímavá trvanlivá vychytávka je Vajahit. Je to sušený prášek, prodává se ve zdravých výživách, nahrazuje vajíčka při pečení (omeletu z něj neuděláte, ale dá se použít do všech možných těst). Krabice stojí 40 - 50 Kč a nahradí 20 vajíček, já ho používám v zimě, když slepice nenesou tolik, abych mohla vajíčky plýtvat do těsta. Funguje i na kynuté buchty a tak.

Místo šetří a dlouho vydrží citronová šťáva. Pozor ale na různé "citronky," které kolem citronu možná letěly (cena je násobně nižší, ale stejně tak množství vitamínů).

Jelikož hrozí horečky, doporučuji doplnit zásoby o minerálku, při horečnatých onemocněních je potřeba doplňovat jak tekutiny, tak minerály.

Když jsem si teď dělala seznam, co potřebuju doplnit, až několikátý den jsem si vzpomněla na zubní pastu a náhradní kartáčky v dostatečném množství (mým dětem kartáčky moc dlouho nevydrží, rychleji zničí snad jen ponožky, ty doporučuju nakoupit taky včas, nekazí se  :bee:).

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #369 kdy: Únor 01, 2020, 05:15:04 odpoledne »
A což takhle arašídové máslo? Zrovna jsme byli v Lidlu, tak jsem si na něj vzpomněla a přikoupila, mají ho teď v akci.

Offline Chinalady

  • ***
  • Příspěvků: 1045
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #370 kdy: Únor 01, 2020, 05:36:40 odpoledne »
Arašídové máslo je super, obsahuje velké množství železa, proteinu, hořčíku, manganu, fosforu, zinku a vitamínů.
Doporučuje se jako lék na podvýživu.


SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #371 kdy: Únor 01, 2020, 05:44:50 odpoledne »
No a určitě bych ráda připomněla a doporučila sádlo, nejlépe domácí... jenže to, co teď nabízejí řezníci jako syrové sádlo to je dost smutná podívaná.

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #372 kdy: Únor 01, 2020, 05:50:19 odpoledne »
Mimochodem - v lékárně jsem objevila sprej od Sanytolu - osvěžovač vzduchu který prý zabíjí 99,9% mikroorganismů ve vzduchu. Doporučují ho na období epidemií.... pravda, není to zrovna strava, tak jen taková vsuvka  :)

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #373 kdy: Únor 02, 2020, 10:23:45 dopoledne »
Ještě mě napadlo - taky zásobu vajec to chce (teď mají v Kauflandu akci na 60). Já mám výhodu, že mám spižírnu, takže 60 - 100 vajec není problém. Ale i v obyčejné lednici třicítku uskladníte. A pak ještě mléko - to je na výběr podle možností uskladnění a financí - trvanlivé, sušené, kondenzované v konzervě.

edit: Pardon, opožděně jsem si všimla že Žabka už o vejcích psala, byť ve verzi Vajahit  :) .. ale Vajahit zas vlatně nejsou vejce. Dá se koupit zvlášť sušený žloutek i sušený bílek, ale to už jsme cenově zase jinde.

Offline Včeliš

  • ***
  • Příspěvků: 888
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #374 kdy: Únor 07, 2020, 09:23:26 odpoledne »
Někde na začátku vlákna je příspěvek o Maslowově pyramidě, který úplně zapadl. Vlastně všichni řeší zásoby pouze pro fyziologické potřeby.
Je to určitě to nejdůležitější, ale i vyšší patra si zaslouží pozornost.
Mě teď napadá pro pocit bezpečí nějaká ta zbraň a zásoba munice (nemusí být na ZP).

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7535
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #375 kdy: Únor 07, 2020, 10:10:22 odpoledne »
Som musel snorit /a bolo to v inom vlákne/:

Tak nějak - Maslowova pyramida potřeb  ;)
1. fyziologické potřeby
2. potřeba bezpečí
3. potřeba sounáležitosti, lásky
4. potřeba uznání
5. potřeba seberealizace
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #376 kdy: Únor 08, 2020, 07:20:21 dopoledne »
Velice dobrá připomínka. Z krátkodobého hlediska lze řešit pouze fyziologické potřeby, ale po nějakém čase to nestačí.

Ideální by podle mě mělo být v zásobách i nějaká ta hra, já vsazim na karty, které hrajeme, není k zahození nějaký hudební nástroj ( vhodné je něco na co umíte hrát, jinak je to spíš pro zlost), u nás třeba flétna ( navic je to skladné) ale třeba někdo i foukací harmonika nebo doma kytara.

A trocha něčeho ostřejšího nejen jako desinfekce taky potěší.

To jsme někde ve třetím patre pyramidy. Pokud pak bude potřeba už jít zase výš po stupinkach pyramidy, je už po pruseru.

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #377 kdy: Únor 08, 2020, 09:35:38 dopoledne »
V náročné době možná bude snazší uspokojit tu 4 a 5.... Bude potřeba plnit různé samostatné úkoly a je fajn mít na paměti, že bychom tomu druhému měli poskytnout náležité uznání, pochvalu za to, že to dobře pořešil. Člověk má potom hned jinou motivaci k další práci.

Offline MaunaKea

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 3625
  • Mus uni non fidit antro.
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #378 kdy: Únor 08, 2020, 09:57:28 dopoledne »
A já sem přidám poznámku o odpočinku ba přímo o válení.....Ač se zdá, že v době průšvihu budou muset všichni kmitat....ono to jde jen do určité míry. Pak se dostaví vyčerpání fizické i psychické a pokud je člověk sám, není dobré jet až na doraz. Vyčerpaný jedinec snáze podléhá depresi. A pokud je to skupina - rodina je dobré čas rozdělit na společnou práci, společný odpočinek i jistou míru samoty a přemítání. Míru určí situace a individuální potřeby, ale ani jedno by nemělo chybět pokud nechcete vyhořet. A je dobré, aby vždy alespoň jeden byl trošku odpočinutější a mohl převzít vedení....Nejhorší situace je, když se vydá ze sil celá skupina a pak podlehnou beznaději....A jinak nejlepší antidepresivum je smysluplná práce....workoholici depresí nikdy netrpí....dokud nevyhoří. Proto je dobré to střídat.

Offline milo1944

  • ***
  • Příspěvků: 1852
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #379 kdy: Březen 16, 2020, 05:21:54 odpoledne »
A je to jasný   :pa:
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #380 kdy: Leden 26, 2021, 11:08:54 dopoledne »
Určitě to nepatří k úplně akutním věcem, ale jednak to pomůže, jednak pokud bude velký průšvih, tak se to bude blbě shánět...psací potřeby. Bloky, papíry, tužky, inkoust, plnící pera...kuličkovy spíš ne, ty vyschnou.

Offline Goof

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 489
    • Goofy's vintage workshop
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #381 kdy: Leden 26, 2021, 05:48:47 odpoledne »
Ještě před měsícem, díky vládním opatřením, to byl průšvih :-)
"Člověk je jediný tvor, který konzumuje, aniž by produkoval."

George Orwell (vlastním jménem Eric Arthur Blair)

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #382 kdy: Únor 10, 2021, 09:34:04 dopoledne »
Debatovala jsem s jedním prepperským kolegou, jak nás epidemie zatím otestovala. Shodli jsme se, že pestré zásoby potravin, se kterými člověk umí zacházet a pravidelně je používá, mohou situaci hodně ulehčit. Chtěla jsem původně onomu kolegovi poslat pro inspiraci seznam toho, co mám běžně doma já, ale dám to sem, třeba to inspiruje i další (zejména začínající) preppery. Jsou to potraviny léty vychytané a odzkoušené pro naše potřeby a chutě a nejsou zde zahrnuty krizové dlouhodobé zásoby. Možná tam není všechno, ale to mi jistě odpustíte  :)

Trvanlivé v plechu, ve skle:
konzervovaná masa ve vlastní šťávě, konzervované hotovky (obojí od Dovastu), tuňák, sardinky, tresčí játra, fazole v nálevu, fazole v rajčatové omáčce, čočka, cizrna, kukuřice, hrášek, hotdog párky ve skle, sterilovaná zelenina do bramborového salátu, luncheon meat (Čongrády... ale ten od A. byl lepší  :) ), sterilovaná rajčata, rajčatové protlaky, kečupy, kyselé okurky, kysané zelí, bazalkové pesto, olivy, kokosové mléko, salko, kompoty, marmelády, povidla (švestková, meruňková, jablečná), javorový sirup, sirupy ovocné a bylinkové, med.

Trvanlivé suché:
mouka pšeničná (hladká, polohrubá, hrubá), krupice pšeničná, mouka pšeničná chlebová, mouka žitná celozrnná, mouka žitná chlebová, mouka pohanková, mouka špaldová, vločky, těstoviny (různé druhy), hrách, fazole, čočka, cizrna, pohanka, jáhly, rýže, ořechy, sušené mléko, směs na burisonový knedlík, instatní polévky.

V mrazáku:
krůtí, kuřecí, vepřové a hovězí maso, rybí filé bez kostí pro děti, jiné ryby, obalený sýr na smažení, mražená zelenina (různé druhy), špenát, vývar hovězí a slepičí, mražené ovoce (z letní sklizně), případně nějaká hotovka, kuličky z mletého masa, nebo sekaná, které úmyslně dělám víc.

V lednici vždy:
vejce (min 30), máslo, sádlo, tvaroh, žervé, tvrdý sýr (různé druhy), cottage, jogurty, majonéza, čerstvé droždí, čerstvá zelenina

Ostatní:
česnek, cibule, čerstvá zelenina, ovoce, brambory, trvanlivé mléko, olej, ocet, cukr, sůl, sušené droždí, kvásek, koření, čaj, káva, džusy, pivo, víno, pálenka, domácí likéry, sušenky, čokoláda, kakao, pečivo na dopečení, bylinky….. a určitě ještě něco dalšího, ale už nevím  :)

A malý doplněk (rychlá ukázka), co z toho jde vařit:
Pomazánky:
tuňák (tresčí játra) + tvaroh nebo žervé + cibule
vejce na tvrdo + cottage + bylinky
sardinky + žervé + vejce na tvrdo + kyselá okurka + cibule
máslo + cibule + čerstvé droždí + vejce
vařená brambora + sterilovaná zelenina + majonéza

Hlavní jídla:
těstoviny + tuňák + sterilovaná kukuřice
čočka na kyselo + vejce
hrachová kaše + párek
kuře s pohankou
pečené krůtí stehno + chlupaté knedlíky + zelí
jáhelník s povidly nebo s kompotovanými či mraženými švestkami
.........................atd. atd. možností z výše uvedeného seznamu je spousta a nemusíte vytáhnout paty z baráku :)

Offline Kokin

  • ***
  • Příspěvků: 1
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #383 kdy: Únor 10, 2021, 12:41:35 odpoledne »
Zdravím, chci přispět k příspěvku -   SonaR jak sama píše (inspirovat zejména začínající preppery) - jak to děláme my.
  V zásobách nemáme až takovou pestrost, ale spíše  kvantitu.
A k samotným zásobám a uložení.
Mouka, hrách, fazole, čočka, cizrna aj.   Rýže jakákoliv, těstoviny - malé mašle rýžové těstoviny (kvůli skladnosti bude vysvětleno) krupice, dětská krupice, kroupy, cukr. A jiné - nebudu vše vypisovat.
 A samotné uložení - 5 L kanystr  1,5, 2 L Pet. Samozřejmě může být větší menší.
Postup - roztokem vody a sava pořádně vypláchnem pet. a kanytry a pak čistou vodou. Necháme pořádně vyschnout!!!! Do vyschlých pet a kan. nasypem produkty pořádně sklepnem (ano mašle a rýžová těstovina nezabírá tolik místa jako např. kolínka) a dotáhnem a kolem víčka po směru dotahování přetáhnem elektrikářskou izolepou - taky pořádně nešetříme bo vlhkost je svina.
 Konzervy řešíme tak, že v místě kde je tenší plech tak se to začistí a nastříká sprejem na boty, protože vlhkost umí projít tou ztenčenou částí  a konzerva může chytnout lišku i zevnitř. Hlavně u samootevíracích konzerv.
 Podle prepperů v Kanadě, Usa a Polsku - videa jsou na youtube vydrží takto uložené zásoby 20 až 30 let. 
Takto zakonzervované potraviny lze uložit doma, ve sklepě a popř. v lese na případný survival. Pořizovací cena 100 kilo rýže, luštěnin mouky soli apod. není velká kupuji po 5 kilových baleních a jde to i když není člověk milionář.
 Podle prepperů v Kanadě, Usa a Polsku - videa jsou na youtube vydrží takto uložené zásoby 20 až 30 let.
Přeju pěkný den kvuci.

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #384 kdy: Únor 10, 2021, 02:26:25 odpoledne »
V pohodě, vždyť je to pravda  :) . Košík a Rohlík už taky využívám a to nejsem z Prahy. Jezdí už asi všude a pro spoustu lidí je to velká pomoc.

Ty bedničky jsou dobrý tip, taky by se mi hodily na chalupu na běžně spotřebovávané zásoby. Zkusím se po nich podívat.

Offline milo1944

  • ***
  • Příspěvků: 1852
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #385 kdy: Únor 10, 2021, 03:28:29 odpoledne »
Rohlík jezdí, ale nevozí "čerstvé",  tedy máslo, uzeniny, maso, zeleninu ani ovoce.
Prý ta jejich dopravní banda nemá chlaďáky.

Okolo vánoc měli výpadky, ale za zpožděnou dodávku jsem dostal kilo slevu na další nákup.
Když jsem jednou řval hodně (opozdili se 3 dny), sleva byla 200.-
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline Chinalady

  • ***
  • Příspěvků: 1045
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #386 kdy: Únor 10, 2021, 05:55:51 odpoledne »
V Praze opravdu vozí všechno, kámoška od nich nakupovala celou karanténu. Akorát si stěžovala, že tulipány jí přišly zmražené ;D

Offline Včeliš

  • ***
  • Příspěvků: 888
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #387 kdy: Únor 10, 2021, 07:10:41 odpoledne »
Já vidím jako problém, že většina zásob se musí vařit, nebo je k nim potřeba nějaká příloha. A ta se taky musí vařit, nebo upéct.
Pečivo má naskladněný málokdo a bez něj jsou všechny konzervy a salámy v lednici skoro k ničemu.
Začal jsem se letos snažit mít alespoň na 3 dny pečivo stále doma. Kombinuji stálou zásobu chleba a pečiva v chlebníku (co se nesní jde do strouhanky a zvířatům), zásobu chleba a pečiva v mrazáku, balené trvanlivější druhy pečiva a chleba (např. toustový chléb) a trvanlivé pečivo tybu křehký chléb.
Nezdá se to, ale aby se nemuselo vařit 3 dny, musím držet pro 7 lidí pořád cca 9 kg pečiva v pohotovosti. A není to na žádnou hitparádu, ale zase by určitě nikdo nestrádal.

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #388 kdy: Únor 10, 2021, 07:44:38 odpoledne »
To je pravda. Tos mi připomněl, že také mívám naskladněný tousťák a křehký chléb. Ale jinak se mi zatím dařilo výpadky pečiva z obchodu řešit vlastním pečením. Pro případ, že bych nemohla péct, mám tousťák a dopékací pečivo.

Offline MDobromila

  • Včelaři sobě
  • *
  • Příspěvků: 2990
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #389 kdy: Únor 10, 2021, 08:31:32 odpoledne »
Pro mě je základ mít obiloviny. Z nich peču chleba 1-2x týdně na celý týden( 2-4 bochníky), vyrábím knedlíky, halušky, těstoviny, placky, obilí používám do kaší i polévek.
Mám neustále několik desitek kg různých obilovin. Investovala jsem do mlýnku na obilí s vločkovačem a využívám prakticky denně. Mám i starý ruční mlýnek na obilí ze SSSR, to kdyby nebyla elektřina.
Jednoduché placky na kamnech upeču vždycky.

Offline Včeliš

  • ***
  • Příspěvků: 888
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #390 kdy: Únor 10, 2021, 08:41:55 odpoledne »
To je jasný, jsem připravený stejně. Jen pro lidi, kteří bydlí v paneláku a těch je většina, když vypnou proud je to takhle neřešitelný. A málokdo si to uvědomuje. 

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #391 kdy: Únor 10, 2021, 09:42:54 odpoledne »
Ona stačí i nějaká ta blbá viróza, kdy člověk fakt nemá na pečení energii. To se pak nějaké to trvanlivé pečivo, či rozpékací, nebo v mrazáku hodí. V podstatě ze stejného důvodu si v mrazáku udržuju i zásobu těch vývarů - snadno se rozmrazí a ohřejou, jsou výživné, pro nemocného ideální. Mohou se vypít samotné, jako čistý horký bujón, nebo obohatit zeleninou, vajíčkem apod.

Offline Chinalady

  • ***
  • Příspěvků: 1045
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #392 kdy: Únor 10, 2021, 10:00:22 odpoledne »
Já mám stabilní zásobu sladkého musli, sušeného ovoce, Chia a trvanlivého pečiva.

Ono dost věcí jde připravit i bez vaření, kromě obligátní chia v čemkoliv můžete vyzkoušet i jedlé sušenkové těsto nebo čaj a kávu metodou cold brew.

Offline Lucina

  • ***
  • Příspěvků: 396
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #393 kdy: Únor 10, 2021, 11:01:25 odpoledne »
Chia semínka mám taky pořád doma, mám ráda malinový chia pudink, máme dost malin, takže jdou i do mrazáku, tak můžu mít chia pudink celý rok :)

Prosím co je jedlé sušenkové těsto?

Offline Lucina

  • ***
  • Příspěvků: 396
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #394 kdy: Únor 10, 2021, 11:07:17 odpoledne »
Já vidím jako problém, že většina zásob se musí vařit, nebo je k nim potřeba nějaká příloha. A ta se taky musí vařit, nebo upéct.
Pečivo má naskladněný málokdo a bez něj jsou všechny konzervy a salámy v lednici skoro k ničemu.
Začal jsem se letos snažit mít alespoň na 3 dny pečivo stále doma. Kombinuji stálou zásobu chleba a pečiva v chlebníku (co se nesní jde do strouhanky a zvířatům), zásobu chleba a pečiva v mrazáku, balené trvanlivější druhy pečiva a chleba (např. toustový chléb) a trvanlivé pečivo tybu křehký chléb.
Nezdá se to, ale aby se nemuselo vařit 3 dny, musím držet pro 7 lidí pořád cca 9 kg pečiva v pohotovosti. A není to na žádnou hitparádu, ale zase by určitě nikdo nestrádal.

Mám z pečiva v zásobě pita chleba. Dá se to jíst jen tak nebo naplnit.

Offline Chinalady

  • ***
  • Příspěvků: 1045
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #395 kdy: Únor 10, 2021, 11:56:27 odpoledne »
Jedlé sušenkové těsto je obyčejné  bezvaječné těsto na cukroví/sušenky, jenom ho nepečeš.
Prostě smícháš mouku, cukr moučku a máslo a po chvilce odpočinku nabíráš lžičkou jako zmrzlinu. Je to hodně syté a dobré.
Vypadá to asi takhle:
https://www.cookingclassy.com/edible-cookie-dough/

https://www.wilton.com/easy-edible-cookie-dough-recipe/WLRECIP-8811.html

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #396 kdy: Únor 11, 2021, 09:09:08 dopoledne »
Tak to taky neznám. Ale trochu mám obavy z té syrové mouky, nebude to dělat při trávení neplechu? Myslím, že syrová mouka je hůř stravitelná, a hlavně může obsahovat škodlivé bakterie.

Offline Chinalady

  • ***
  • Příspěvků: 1045
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #397 kdy: Únor 11, 2021, 09:44:26 dopoledne »
No, ty recepty doporučují nepoužívat vejce ani žádné prášky do pečiva, jedlou sodu nebo kvasnice. Ty jsou špatné na žaludek.
Jinak šance, že v moderní mouce budou nějaké škodlivé bakterie je minimální, v americe kde se jedlé sušenkové těsto těší velké oblibě zaznamenali jenom nějakých pět případů, protože v továrně nedodržovali hygienická opatření.
Kdyžtak doporučuji syrovou mouku pře použitím opéct v troubě.

Jinak syrová mouka (bez droždí či prášku do pečiva) žaludek nedráždí. Zato je strašně sytá, půlka hrnku naplní žaludek jako svíčková se šesti.

SoňaR

  • Host
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #398 kdy: Únor 11, 2021, 09:57:57 dopoledne »
To je pravda, v dnešní době je mouka skladována v dobrých podmínkách, takže šance na škodlivé bakterie je minimální. Horší to bude, jestli přijde nějaká krizička, nebo pokud si někdo skladuje větší množství mouky či obilí doma sám. Tam už bych měla obavy.

Četla jsem, že mouka v syrovém stavu vyvolává plynatost a může být i žaludeční nevolnost, kvůli obsaženým amidům. Já to teda nikdy nezkoušela, mám tak nějak naučeno, že cokoliv s moukou musí projít důkladnou tepelnou úpravou :) . Možná to jedlé těsto vyzkouším s tou opečenou moukou. Díky za tip  :)

Offline Chinalady

  • ***
  • Příspěvků: 1045
Re: Zásoby preppera
« Odpověď #399 kdy: Únor 11, 2021, 10:18:19 dopoledne »
Jestli mi zbyde čas, pokusím se sem hodit pár receptů bez vaření. Třeba cold brew nebo falešný marcipán je až směšně jednoduchý a suroviny má každý doma.