Autor Téma: Samonosný slaměný dům  (Přečteno 1341 krát)

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Samonosný slaměný dům
« kdy: Červenec 31, 2013, 10:34:32 dopoledne »
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

štika

  • Host
Re:Samonosný slaměný dům
« Odpověď #1 kdy: Červenec 31, 2013, 11:02:26 dopoledne »
Marave, slaměný dům, který stojí na Moravě, jsem už na fórum dávala.
http://www.domyzeslamyahliny.cz/?p=81

Proč pořád chodit do ciziny, i Češi a Moraváci mají své nápady.

Offline Marav

  • ***
  • Příspěvků: 1039
Re:Samonosný slaměný dům
« Odpověď #2 kdy: Červenec 31, 2013, 03:21:21 odpoledne »
já ti to neberu štiko, ale ten samonosný se mi prostě líbí víc.... do PA i vhodnější. Vypadá jako z Hobitína.
"Nejlepší obranou před zlými lidmi se zbraní v ruce jsou dobří lidé se zbraní v ruce" Thomas Jefferson

"Když své poddané odzbrojíš, pak je svou nedůvěrou urazíš. Budou si myslet že jsi zbabělý, nebo že jim nevěříš.V každém případě tě budou nenávidět" Nikoló de M.

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Samonosný slaměný dům
« Odpověď #3 kdy: Srpen 01, 2013, 02:13:57 odpoledne »
Vypadá to vyloženě jak z hobitína. Nicméně bych se bál, že to bude mít životnost 5 - 10 let. Ale nevím. Každopádně myslím, že baráků budo po VP dost i bez stavění dalších.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.