Autor Téma: PRAVIDLA FÓRA  (Přečteno 3690 krát)

Offline Mobile

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 1
  • http://minimalisti.tym.cz/
PRAVIDLA FÓRA
« kdy: Květen 26, 2012, 07:57:51 dopoledne »

NOVÁ PRAVIDLA FÓRA

1.   Registrací souhlasíte s pravidly a zavazujete se k jejich dodržování. Přispívat smějí jen registrovaní uživatelé, registrace je bezplatná.

2.   Dbejte pokynů administrátorů a moderátorů. Pro sdělení administrátorů a moderátorů ostatním diskutérům je vyhrazena modrá barva, proto je používání této barvy ostatním diskutérům zakázáno. Administrátoři a moderátoři mají právo jakkoliv zasahovat do všech příspěvků. Sdělení a rozhodnutí moderátorů a administrátorů jsou závazná a smí se o nich věcně a korektně diskutovat výhradně ve vlákně „Připomínky“, nebo formou SZ.

3.   Jeden uživatel smí vlastnit jen jeden účet.

4.   Chovejte se slušně,  vulgarismy a urážky ostatních diskutérů jsou zakázány, včetně vulgarismů a urážek jen naznačených (vytečkovaných, zkomolených apod.).

5.   Nevyvolávejte hádky, nepoužívejte zbytečně provokativní sdělení. Mezi diskuzí a hádkou je rozdíl.

6.   Dodržujte zákony. Je zakázané propagovat či diskutovat jakoukoliv tématiku, která je v rozporu se zákony ČR a SR. Pokud se diskuze pohybuje „na hraně“, je na rozhodnutí moderátora / administrátora, zda takovou diskuzi povolí či ne.

7.   Zakazuje se diskuze zejména na tato témata: politika (s výjimkou upozornění na zprávu o aktuálním dění související s prepperskou tématikou či s možnými zásadními následky), úředníci a systém, náboženství, nelegální výroba a úprava palných zbraní, výbušnin či pyrotechniky, rasistická, neonacistická či jakákoliv jiná extremistická témata.

8.   Zakládání témat. Před založením nového téma si ověřte pomocí Vyhledávání na horní liště, zda stejné nebo podobné téma již neexistuje, duplicitní téma bude smazáno. Pro nové téma vyber odpovídající sekci a zvol jednoduchý, spisovný, srozumitelný název, aby bylo později vyhledatelné (např.: špatně: „mrkvičkáááá!!!“, správně: „Mrkev“). Je zakázáno zakládat nová témata pouhým vložením odkazu na nějakou stránku. Nově registrovaní uživatelé získají oprávnění zakládat nová témata až po splnění podmínky určitého počtu kvalitních příspěvků.

9.   Při psaní příspěvků se držte tématu a to v celém příspěvku. Pokud napíšete k tématu jednu větu a zbytek bude „plevel“, může se stát, že váš příspěvek bude smazán nebo přesunut bez ohledu na informační přínos dané jedné věty k tématu. Lépe méně příspěvků, zato kvalitních a se skutečnou informační hodnotou. Vyjadřování se ke všem tématům za každou cenu není žádoucí ani přínosné. Pro kecání jen tak máme vlákno Kecání jen tak.

10.   Jakákoliv inzerce je povolena pouze v sekci Inzerce, v ostatních sekcích bude okamžitě mazána. Reklama na komerční produkty je zakázána a bude okamžitě mazána. S jinými weby a médii (nekomerčními i komerčními) je možná předem domluvená spolupráce (kontaktujte SoňaR).

11.   Chraňte identitu ostatních diskutérů a bez jejich souhlasu veřejně nesdělujte informace, které by vedly k jejich identifikaci.

12.   Buďte přístupní názorům druhých. Jiný názor neznamená špatný názor. Věcnou diskuzí a argumenty se můžeme všichni poučit.

13.   Přežití je stav mysli. Proto myslete pozitivně a zbytečně neutápějte sebe ani ostatní návštěvníky fóra v negativních myšlenkách, postojích a komentářích. Jsme tu proto, abychom hledali řešení a cesty, nikoliv provaz a větev.

14.   PŘIJMĚTE ZODPOVĚDNOST A DODRŽUJTE PRAVIDLA FÓRA, NEJDE JEN O VÁS, ALE O DALŠÍ FUNGOVÁNÍ FÓRA A O BEZPEČNOST JEHO ČLENŮ. PORUŠENÍ PRAVIDEL ŘEŠÍ MODERÁTOŘI / ADMINISTRÁTOŘI DLE VLASTNÍHO UVÁŽENÍ. MOŽNOSTI ŘEŠENÍ JSOU: NAPOMENUTÍ, DOČASNÝ BAN (1denní, 3denní, 7denní, 14denní), TRVALÝ BAN. Příspěvky porušující zákon budou mazány okamžitě a bez předchozího upozornění.


Kolektiv autorů: Saladin, Sahaw, SoňaR, MaunaKea

Offline Mobile

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 1
  • http://minimalisti.tym.cz/
Re:Pravidla fóra
« Odpověď #1 kdy: Květen 30, 2012, 09:40:59 dopoledne »
9. Uživatel smí vlastnit jen 1 účet.

Offline Mobile

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 1
  • http://minimalisti.tym.cz/
Re:Pravidla fóra
« Odpověď #2 kdy: Listopad 03, 2012, 09:46:51 dopoledne »
Přidáno pravidlo 10.

Offline Saladin

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 9481
 • I' ll be back!
Re: PRAVIDLA FÓRA
« Odpověď #3 kdy: Červen 29, 2019, 11:49:01 odpoledne »
NOVÁ PRAVIDLA FÓRA

Brzy je zveřejníme..

Původní pravidla fóra, viz níže, aby byly uchovány v původní podobě, než přepíšeme první příspěvek, ve kterém jsou uvedena, jsem se rozhodnul po diskusi s nejvíce aktivními moderátory mírně změnit, respektive upřesnit, a o to více trvat na jejich dodržování.

Příspěvky, které shledáme nevhodnými, budou mazány a budou i udíleny BAN-y.

Sebekriticky uznávám, že na vině jsem především já, protože jsem připustil zatažení politiky na stránky fóra, sice zprvu jen pro diskutéry, se kterými se osobně znám, ale i to byla chyba. Co více, i já jsem se těchto diskusí aktivně zúčastňoval.

S lítostí jsem zjistil, že sem již dlouho nechodí lidé, které mám rád a že se fórum utápí ve sporech Babiš Ano/Ne a proč, steskům na zlé úředniky a t.d.

Jako majitel domény preppers.cz jsem za toto fórum nejen právně, ale i morálně odpovědný. Je mou povinností být zahradníkem, a proto se nemohu vyhnout ani plení..1.Registrací souhlasíte s pravidly.

2.Chovejte se slušně a dodržujte zákony.

3.Příspěvky podle možností vkládajte do správných sekcí.

4.Je zakázané propagovat dětskou pornografii a jakoukoliv jinou tématiku, která je v rozporu se zákony ČR a SR.

5.Každý užívatel je zodpovědný za svůj příspěvek na tomto fóru.

6.Členství na těchto stránkách je bezplatné.

7.Souhlasíte s občasným zasíláním informačních emailů.

8.Zakazuje se debata o politice, náboženství a střelných zbraní.

9. Uživatel smí vlastnit jen 1 účet.

10.Je zakázané zakládat nové téma jen vložením odkazu na nějakou stránku.
Příspěvek musí obsahovat alespoň nějaký Váš komentář, pokud chcete o tématu debatovat. Pokud nemáte komentár, chcete jen upozornit na zajimavé informaci, bude v každé kategorii vytvořena sekce rozcestník anebo odkazy.


Pravidla se budou doplňovat a upravovat podle situace.
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

SoňaR

 • Host
Re: PRAVIDLA FÓRA
« Odpověď #4 kdy: Červenec 03, 2019, 09:17:11 dopoledne »
NOVÁ PRAVIDLA FÓRA ZVEŘEJNĚNA, VĚNUJTE JIM PROSÍM POZORNOST!

Děkujeme
Saladin, Sahaw, SoňaR, MaunaKea