Autor Téma: PŘIPOMÍNKY  (Přečteno 28147 krát)

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
Re: PŘIPOMÍNKY
« Odpověď #50 kdy: Prosinec 20, 2020, 12:50:44 dopoledne »
...Jestli neporušuje pravidla fóra a jen je protivnej svojí aktivitou, tak ho nechte být. ...

Tak pro zacatek porusuje bod 9 pravidel fora.

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #51 kdy: Prosinec 20, 2020, 01:00:24 dopoledne »
A teraz to riešenie...

Zadne resenie nebude idealni ;) Ale ban na den, dva by neskodil. Za posledni dny jsem se tu dozvedel ze Stika nerozumi zubarine, elity planuji vyhlazeni populace a par dalsich konspiracnich teorii, a par navodu hrozicich poskozenim zdravi.. je to fakt nutne cist v kazdem prispevku, v temer kazdem vlakne?

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #52 kdy: Prosinec 20, 2020, 07:54:58 dopoledne »
...Jestli neporušuje pravidla fóra a jen je protivnej svojí aktivitou, tak ho nechte být. ...

Tak pro zacatek porusuje bod 9 pravidel fora.

A bod 3 také.

Offline sahaw

• Minimalista
    • Forum Chedrbí
« Odpověď #53 kdy: Prosinec 20, 2020, 09:36:22 dopoledne »
Sahaw: a rekl mu to nekdo ?

Dali jsme mu velký prostor k vyjádření až tak, že jsme kritizováni za nic nedělání.:)  Když si udělal druhý účet a nehrál duo, že si u prvního účtu přitakával, tak jsem bral, že se chce začít od začátku, protože prvním účtu byl hrubý na některé lidi.

Většinou se člověk upíše a pak přestane do pár dnů. Občas se objeví vyjímka. Dá se to řešit, že lidem, kteřím to vadí mi napíšou a dám jim moderátorské pravomoce a slíbí, že budou jen nehodící komentáře přesouvat do Hnojiště.
 http://preppers.cz/forum/index.php/board,220.0.html A je to vyřešení. Každý může být lokální moderátor dané kategorie, která ho zajimá.

Já beru, že forum je živé a život dávaji uživatelé. Bez nich bude mrtvola. Tak pokud někdo touží kategorie, které ho zajimaji, tak je může moderovat.

Offline Akutol

« Odpověď #54 kdy: Prosinec 20, 2020, 09:15:54 odpoledne »
To ja by som sa hlásil tiež na moderovanie nejakej tej chlastačky ak mi dobre rozumieš...
Ďakujem.
P.s prihoď Daga nech nepospáva...

Dag nepospáva, Dag bdie.

Offline sahaw

• Minimalista
    • Forum Chedrbí
« Odpověď #55 kdy: Leden 05, 2021, 10:49:19 odpoledne »
Tak jsem promazal uživatele, kteří byli neaktivní. Už se tu registrovalo 4084.

Offline sahaw

• Minimalista
    • Forum Chedrbí
« Odpověď #56 kdy: Únor 04, 2021, 02:01:57 dopoledne »
Zdravím,
některým vadí jeden uživatel. Nebudu ho jmenovat, ale sakra je jasný koho myslím. Je nás tady jen pár.:)   Nemám problém ho bloknout pokud poruší pravidla. Je fakt jedno jestli plní fórum neboli tu dělá šum. Každý i já musím dodržovat pravidla.

Když měl dva účty a viděl jsem napadání uživatelů, tak měl blokaci. Když znova použil druhý účet, tak toho androidprepper, který byl více toxický natrvalo bloknul.

Vím, že je to pro někoho slabost, ale jsem pro demokracii. Je tu riziko, že se objeví někdo, kdo bude něco zneužívat, ale pokud neporušuje pravidla neboli zákony našeho světa, tak jsou na něj zákony krátké.

Můžeme vytvořit nové zákony, že třeba bude možné udělat 5 příspěvků denně a pokud udělá víc, tak týdenní ban. Já věřím, že každý zákon, který omezuje někoho se časem obrátí i proti těm co ho podporovali. Každé omezení se může obrátit časem proti všem.

Stát se lokálním moderátorem neboli dané kategorie se může stát každý, kdo napsal pár věcných komentářů a z nich má člověk pocit, že je chytrý a dokáže dodržovat pravidla. Není potřeba nějaká prověrka nebo osobní setkání.

Globálním moderátorem se stává člověk, když tu je nějakou dobu a buď se kvalifikuje z lokálního moderátora nebo je tu už dlouho a jde vidět, že má o fórum zájem.

Admin se stává, když se jiný admin setká s nim a získá důvěru v něm, že  bude nad věcí. I když ho někdo bude štvát a nezneužije pravomoc.

Fakt si tu nehrajeme na bohy. Je to jen fórum. Hraní na bohy si nechávám do komunity, až přijde konec světa.:)

Fakt každý má možnost být moderátor. Spravovat si svoji kategorii a dokonce ji zamknout. A tak nikdo do ní nebude moc přispívat. Beru, že fórum je svobodná platforma, kde se musí jen dodržovat pravidla.

Občas se stalo omylem, že se něco smazalo, ale myslím, že moderátoři už se nespletou a všechny nehodící komentáře přesunou do Nemazaného koše. Mazání komentářů totiž působí, že tu není demokracie. A člověk může vidět, co by se mělo smazat a může to sloužit jako sebereflexe.

Já třeba přispívám do skryté kategorie, kterou nikdo nevidí. Jedině na pár hodin (pokud se na fórum přispívá) v sekci Poslední komentáře. Aj jsem omezil komentáře, tak snad už moc rušivě na fórum nepůsobím.

Já se nebráním diskuzi nebo změně pravidla. Fórum je živá entita a bez lidí bude mrtvé. A pokud většině lidí se něco nelíbí, tak se dají upravit pravidla, aby se problém vyřešil.

Já beru, že většina lidí tady je dospělá a ví, že pokud se nekrmí zvířátko, tak umře hlady. Taky pokud někdo reaguje na někoho a vkládá do toho emoce, tak prohrál, protože přistoupil na jeho hru.

Mně by se líbilo, kdyby třeba z facebookové skupiny preppers, se po úpravě kopírovali komentáře sem. Pak by se někdo k tomu vyjádřil a nakonec by se z toho udělal článek na prepper.cz
Nenápadně bychom pak ten facebookový status dali sem a ten článkem získali možná nějaké uživatele, nebo reakci, kde bychom tady na to reagovali.

Zkoušel jsem takhle ze skupiny permakultura, ale když použiju moji češtinu, tak fakt mám nulové šance. A pokud máte jen nulové šance, tak sou to jen plchy neboli keci. Tedy o ničem.

Zajimaji mně třeba hry https://settlerson.blogspot.com/ , ale nízkonákladový život nebo prostě další kraviny, které  nesouvisí s preppers.  Ale dokážu o tom hodiny psát a diskutovat.

Pak  mně napadlo psát o seriálu Příprava na soudný den, když mně baví seriály, ale zas na to nemám. Jen bych kritizoval lidi, kteří něco udělali pro přípravu.

V čem se vyznám a jsem v tom dobrý je dělání výpiskú. Odborně rešerše. A tak udělat na oko odborné fórum dokážu. Jít a vypisovat z knížek fakty fakt zvládnu. Dělal jsem to i za prachy. Fantazíroval jsem, jak to udělat v knihovně se skenováním, abych si naskenoval co nejvíc a nemusel tam tolik chodit. Ono je použitelných třeba jen pár stránek z knížek o daném tématu. A koupil jsem v antikvariátu knížky. A co mně odradilo? Fórum nemá být odborné. Lidi na něm mají být odborníci a radit lidem a tím se poučit a naučit jiné věci. Příklad byl třeba ohledně kůže, kdy někdo sem přišel a zajímalo ho jiné věci ohledně dané problematiky.  Nemusím moc zacházet daleko a stačit se podívat na rajčata.

Při založení fóra jsem chtěl udělat vykrádačku fór hlavně z USA. Mají přece náskok a nic. A to samé česká. Kolik procent příspěvků musí mít fórum, aby se dalo označit za odborné? Nemají ani 5 procent. Tedy 5000 příspěvků ze 100 000. 

To, že někdo napíše teorii, kterou vykradl z knížek nedělá fórum odborné, ale ty lidi, kteří jsou ochotni poradit a předat svoje zkušenosti.

První idea, že budou dvě fóra, kdy jedno bude jen odborné a zamčené  a druhé otevřené a z něj brát ty odborné texty. A časem dávat z nich články na prepper.cz časem skončilo.

Zkusím si sehnat scanner a vyzkouším převod textu a budu psát odborné texty, aby fórum bylo pro veřejnost odborné, ale reagovat na dotazy musí někdo jiný.

Fakt bych chtěl, aby si lidi uvědomili, že fórum je jen platforma, kde si lidé určují obsah a pokud chtějí o něčem diskutovat, tak musí oni tou diskuzí začít.

Offline lucy.lxv

« Odpověď #57 kdy: Únor 04, 2021, 10:12:11 dopoledne »
Zdravím,

sice aktivně nepřispívám, ale pravidelně to tu pročítám. Dovolím si tedy napsat svůj názor, protože jen přihlížet je už značně ubíjející.

Místní stránky vnímám jako skvělý zdroj informací a osobních zkušeností, jejichž znalost může být v jakékoli krizi velmi cenná. Pokud jsou ale některá vlákna zahlcena neozdrojovanými, nekonzistentními texty, které navíc mají agresivní podtón, výrazně to snižuje informovanost daného vlákna, případnou odbornost. Nemluvě o extrémní nepřehlednosti. Myslím, že v jakékoli formě příprav na cokoli je důležité rychle najít vhodnou informaci/návod/postup, proto bych byla pro „méně řečí, více zkušeností“.

Zkrátka prosím, aby zde převažovaly diskuze založené na vlastní zkušenosti (já to dělám takhle a takhle, toto jsem zkusila a dopadlo to takto…) nebo diskuze odborné s uvedením zdrojů (četla jsem tady a tady, shrnuji podle…) – obzvláště, když je diskutující na ně několikrát dotazován.

Vím, že se zde jedná o fórum, tedy místo určené k výměně názorů, zároveň je podle mě možné držet se v diskuzích věcné argumentace a tím obohatit nejen sebe, ale i další čtenáře.

Díky.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #58 kdy: Únor 04, 2021, 11:25:43 dopoledne »
Právě kvůli těm, kteří sem chodí jenom pro informace, je potřeba, aby byly kvalitní a pravdivé. A ne snůška lží, polopravd a nesmyslů. Vůbec to nemusí být vlastní zkušenosti (nikdo jich tolik nemáme), klidně i odkazy třeba na polské nebo americké prepperské diskuze. A vždy odzdrojované. A ne pouze stažené z netu včetně chyb gramatických i věcných včetně odborných výrazů, kterým dotyčný ani nerozumí.
Mrzí mě, že je pryč doba, kdy se tady diskutovalo inteligentně, věcně, slušně, stručně a vtipně. Pravda, někdy jsme si vjeli do vlasů, ale všichni věděli, kde je hranice, za kterou se prostě nechodí. Platilo, že když mě nějaké téma nezajímá, tak na něj nereaguji. Ale nereagovat na tvrzení, že u nás nejsou smrkové lesy, nebo že vakcína nebude účinná na zmutovaný vir ( když to zatím neví ani odborníci)?
Sahaw: O něco výše se píše o porušování bodů 3 a 9 pravidel. A když má někdo dva nicky, není řešením jeden zablokovat. To je jako když někdo neoprávněně vyinkasuje dotaci 50 milionů na nějaké hnízdo a když ho usvědčí, tak je vrátí a řekne, že se nic nestalo. Nedávno tady jeden moderátor popisoval, za jakou blbost dostal BAN na Rozpadu.
Je v pořádku, že jsi demokrat, ale demokracie není chaos. A proč omezovat počet příspěvků? Ať jich klidně někdo napíše za den dvacet, když budou kvalitní. S tím mazáním s tebou souhlasím, věřím, že to od Daga byl pouze úlet, je potřeba to nemazat, ale házet na hnojiště. Jenže to by v případě Konce znamenalo tam naházet dvě třetiny příspěvků, což by zaměstnalo jednoho moderátora na plný úvazek.

Offline Goof

• Praktikující prepper
    • Goofy's vintage workshop
« Odpověď #59 kdy: Únor 04, 2021, 12:00:38 odpoledne »
Plně souhlasím s tím nechat lidi přispívat i více příspěvků, když se rozjede diskuse k tématu (hodnotná diskuse), tak je blbost čekat po 5ti příspěvcích (nebo třeba i 20) do druhého dne.

Jinak by to chtělo dodržovat v tématech daný směr, dle názvu tématu. Příspěvky které budou mimo, nebo urážející, hned přesouvat na dané místo do hnojniště. Tady není místo na zbytečné hádky, diskuse o ničem a jen se urážet, nechci aby to tady bylo jako v diskusi na Seznamu. Myslím že tento názor bude tady sdílet většina.     

Je to spíše apel na moderátory diskusí (od toho je tu máme), aby udržovali své témata na úrovni.

To že se např. u Konce trochu zaspalo, není ještě takový problém, stačí si rozkliknout všechny jeho příspěvky a nevhodné jeden po druhém začít přesouvat na hnojniště. Ostatní si mohou tyto své "nevhodné" reakce na tohoto provokatéra promazat sami stejným způsobem, myslím že většina z nás je tu toho schopná.

Musíme si uvědomit, že tyto jeho nesmysli, tady pak mohou viset i několik let. Některé bych tu nechal, jako odstrašující příklad jak to nedělat :-)

Je sice fajn, že to tu Konec trochu oživil, ale za jakou cenu.
"Člověk je jediný tvor, který konzumuje, aniž by produkoval."

George Orwell (vlastním jménem Eric Arthur Blair)

Offline BartH8

« Odpověď #60 kdy: Únor 05, 2021, 06:08:38 dopoledne »
Proto jsem u jednoho jeho příspěvku psal, že by bylo dobré na jeho témata udělat vlastní chlívek třeba v hospodě...
Slepému neukážeš
Hluchému neřekneš
Hloupému nevysvětlíš

Offline sahaw

• Minimalista
    • Forum Chedrbí
« Odpověď #61 kdy: Únor 05, 2021, 01:05:46 odpoledne »
Tak konec se smazal. A to jsem mu napsal včera, abych s ním hodil řeč jak se má a poznal ho více.  Poučil jsem se, že musím oslovit toho člověka dřív než se situace vyhrotí. Pak přicházíme o Sonar, Alziera a další lidi. A nejhorší, že se nikdo nepotkal a má jen zkreslené představy z toho kdo něco napsal.

Já doufám, že nikdy nenastane kolaps společnosti, ale pokud ano, tak jedna z nejdůležitějších dovedností bude umět s lidmi vycházet. A to bohužel většina neumí. Musí se naučit poslechnout a pak pochopit toho daného člověka co ho štve. Být jízlivý a arogantní je lehké, ale pokud člověk bude muset šetřit se zdroji, tak bez dovednosti vycházení to nepůjde.

Když se podívám na tohle video https://www.youtube.com/watch?v=huvHz_Ui-Aw , tak vidím problém, že se může objevit další skupina, která bude cenzurovat třeba prepperství. Budou říkat co člověk smí psát a pak ho nechaji.

Offline BartH8

« Odpověď #62 kdy: Únor 05, 2021, 01:10:52 odpoledne »
Bylo by rozumné po něm uklidit...
Slepému neukážeš
Hluchému neřekneš
Hloupému nevysvětlíš

Offline Lucina

« Odpověď #63 kdy: Únor 05, 2021, 01:27:58 odpoledne »
Tak konec se smazal. A to jsem mu napsal včera, abych s ním hodil řeč jak se má a poznal ho více.  Poučil jsem se, že musím oslovit toho člověka dřív než se situace vyhrotí. Pak přicházíme o Sonar, Alziera a další lidi. A nejhorší, že se nikdo nepotkal a má jen zkreslené představy z toho kdo něco napsal.

Já doufám, že nikdy nenastane kolaps společnosti, ale pokud ano, tak jedna z nejdůležitějších dovedností bude umět s lidmi vycházet. A to bohužel většina neumí. Musí se naučit poslechnout a pak pochopit toho daného člověka co ho štve. Být jízlivý a arogantní je lehké, ale pokud člověk bude muset šetřit se zdroji, tak bez dovednosti vycházení to nepůjde.

na tom něco je  "hold"

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #64 kdy: Únor 05, 2021, 01:34:40 odpoledne »
Až ten kolaps nastane, bude fajn mať čuch na ludí. Bude na tom záležať prežitie. Konec tu nehladal rady, riešenia ani pomoc.... a mám taký pocit, že ešte nepovedal svoje posledné slovo... ::)

Přišel mi soukromý vzkaz

A píše se v něm
...............................................
Datum    Předmět    Od    Nalim
Prosinec 13, 2020, 09:23:25 dopoledne    (Bez předmětu)    

Ahoj Konci,
koukám, jak moc jsi ne-šťastným člověkem. Nechceš o tom touhle jakž takž soukromou cestou podiskutovat?
Taky jsem to tak měl, po velkou většinu života. Ale podařilo se mi z toho vyškrábat, a teď jsem, díky bohu, dost jinde.
Ne tak, že bych měl nainvestováno apod., ale jsem šťastný člověk, spokojený se svým místem na světě, už nejsem otrokem systému.
Víc hlav víc ví - kdybys to chtěl taky zkusit, ozvi se.
Přeju hezkou adventní neděli,
Nalim
.............................................

Nalim tu opakovaně předvádí, že jeho schopnost empatie a soucitu jsou pod hranicí chudoby, ale dožaduje se, aby se mu druzí svěřovali. Proč?
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #65 kdy: Únor 05, 2021, 03:24:28 odpoledne »
Pak přicházíme o Sonar, Alziera a další lidi.
Přiznám se, že jsem je už chtěl následovat.
Takže kdybyste se mě chtěli zbavit, tak teď víte jak.

Online Včeliš

« Odpověď #66 kdy: Únor 05, 2021, 08:01:36 odpoledne »
Odolnost je základní vlastností preppera a vlastně každého úspěšného člověka. Nějakej trotl tě přece nemůže donutit utéct.

Offline Samotář

• Praktikující prepper
« Odpověď #67 kdy: Únor 05, 2021, 08:40:07 odpoledne »
Také mě překvapilo, jak moc se tady řešil Konec.

Hloupé příspěvky jsou daň za svobodu slova. Přečetl jsem ten jeho nesmysl, když tam nebylo nic zajímavého, dál jsem to neřešil a zapomněl na něj.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #68 kdy: Únor 05, 2021, 08:49:04 odpoledne »
Mně nevadila až tak ta osoba, trollové byli a budou, ale spíš ten přístup tady. Obohatil prý fórum, oživil stará vlákna, hodně píše, je sranda... Právě s tím jsem se nemohl ztotožnit.

Online Včeliš

« Odpověď #69 kdy: Únor 05, 2021, 08:52:48 odpoledne »
Samotáři, plnej souhlas, tohle je fórum jak psal Sahaw. Pokusy o prepperskou wiki, kde je všechno pravda a ověřené, tady nenašly podporu. Člověk musí hledat, ověřovat, obhajovat a tím se zdokonalovat. A taky se pobavit.

Offline Samotář

• Praktikující prepper
« Odpověď #70 kdy: Únor 05, 2021, 09:10:34 odpoledne »
Mně nevadila až tak ta osoba, trollové byli a budou, ale spíš ten přístup tady. Obohatil prý fórum, oživil stará vlákna, hodně píše, je sranda... Právě s tím jsem se nemohl ztotožnit.

Samozřejmě, trollování není sranda, jen ho to dál ponouká a chce vyvolat jakoukoliv reakci.

Už rozumím, proč jsi chtěl odejít. Dobře, že zůstáváš.

Offline Lucina

« Odpověď #71 kdy: Únor 05, 2021, 09:19:45 odpoledne »
Jé to je asi na mě to stou srandou, ale to zas nesmíte brát tak doslova  :) .

Offline sahaw

• Minimalista
    • Forum Chedrbí
« Odpověď #72 kdy: Únor 05, 2021, 10:20:55 odpoledne »
Dámy a pánové,
co si zahrát hru? Já mám rád hry. Co mi vadí na politice, že každý kope na svém a tím škodí i v době Covidu. Co si zahrát hru, že se lidé na fórum spojí a vytvoří jednotnou komunitu a zkusí vyřešit neshody a něco vytvoří.

Já už se nedívám na The Walking Dead a jiné seriály podobnou tématikou. Dokonce i filmy, protože mi to připomene, že pokud se dá dokupy pár lidí, kteří mají jiné názory, tak to skončí zabíjením.

Podle statistik se do 24 hodin chodí pravidelně 29 lidí. Di 48 hodin 15 lidí a pak od 2-7 dnu 14 lidí. To je 58 lidí. Nepočítám neregistrované, kteří sem chodí jen dívat.

Co si dát nějaké cvičení na mozek? Říct všechny problémy a pak navrhnout řešení a tím spustit debatu a vytvořit konzistenci neboli jednotu.

Pro mně to bude poučné jestli se dá někdy domluvit nebo lidstvo je ztracené.

Najdu tu alespoň 10 lidí? Tedy 9 + já, abychom mohli tuhle hru zahrát? Stačí mi dát like ke komentáři, kdo je pro změnu. Když nezískám těch 9 like, tak to budu brát, že fórum má nějaké malé mouchy, ale nestojí to ani za diskuzi.

EDIT 6. unora: Každý, kdo dal like, tak ho automaticky pak večer přidám.

Offline Lucina

« Odpověď #73 kdy: Únor 06, 2021, 10:32:06 dopoledne »
Mně se to líbí ale asi úplně nerozumim, jak to bude probíhat.

Offline sahaw

• Minimalista
    • Forum Chedrbí
« Odpověď #74 kdy: Únor 06, 2021, 10:43:51 dopoledne »
Kdo se přihlásí, tak půjdeme do skryté sekce a tam rozhodneme jestli chceme to řešit veřejně nebo skrytě. :) První rozhodnutí.

Další rozhodnutí, že si každý napíše co si představuje co je to forum. Tedy sjednotili si definici. Jak se dá vidět, tak hodně lidí si představují něco jiného. Pak se zkusí se udělat průnik a popřemýšlí se jestli to bude fungovat.  Tak jen plky. Odhaduji, že to zabere každému asi 2 hodky psaní.

A pak začnou řešit nápady a jestli je možné je realizovat.  Mně by se líbilo dost oholit prepper.cz a tam dám jen články asi 12, které budou řešit jen Krizové řešení. Vytvořit z toho web, kde budou mít ty data hodnotu a budou brány vážně. Tak krize, že vyhasne slunce tam nebude, ale třeba výpadek elektřiny atd.  A to s prepper.cz by bylo všechno. Pěkně by se uzamknul. Já dokážu vyplodit jeden článek za měsíc, tak to bude trvat 12 měsíců a jen bych potřeboval od všech kritický pohled, abych se vytvořil fakt kvalitní článek.

Záleží jestli bude dost lidí jít do toho. Zatím to moc nevypadá. A po tomhle co jsem napsal čekám, že někdo pro jistotu odendá svůj like, aby nemusel něco dělat.:)

Offline Akutol

« Odpověď #75 kdy: Únor 06, 2021, 02:59:23 odpoledne »
Pridal by som sa. Ale niesom až tak panom svojho času, nie vždy by som mohol včas reagovať a tiež rozumiem sa len určitým témam a tie niesu moc pre verejnosť...

Offline Mobile

• Administrátor
    • http://minimalisti.tym.cz/
« Odpověď #76 kdy: Březen 26, 2021, 03:42:11 odpoledne »
Uživatel DAGG dostal BAN.

Offline Mobile

• Administrátor
« Odpověď #77 kdy: Březen 26, 2021, 03:54:23 odpoledne »
Uživatel SIMPSON alias Petra dostal BAN.

Offline Chinalady

« Odpověď #78 kdy: Březen 26, 2021, 04:32:19 odpoledne »
O co jsem přišla, že se tady tak banovalo?

Offline BARTH-LECI-POMOCI-5G

« Odpověď #79 kdy: Březen 26, 2021, 04:38:43 odpoledne »

To se ptáš sama sebe? Ty bany přece rozdáváš ty!

Offline Chinalady

« Odpověď #80 kdy: Březen 26, 2021, 04:40:33 odpoledne »
Zajímavé, nevím, že bych rozdávala nějaké bany ;D  f-)

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
  • Pád na hubu je krokem vpřed.
« Odpověď #81 kdy: Březen 26, 2021, 04:45:20 odpoledne »

Já jsem zahlédla, co tu psal ten DAGG... asi to byl zase Konec, protože útočil na Daga. Několikrát zopakoval to stejné a pak to zmizlo. Buď to smazal sám, nebo to admin někam přesunul.

Offline Mobile

• Administrátor
« Odpověď #82 kdy: Březen 26, 2021, 05:14:20 odpoledne »
Uživatel BARTH-LECI-POMOCI-5G dostal BAN.

Offline Chinalady

« Odpověď #83 kdy: Březen 26, 2021, 05:18:43 odpoledne »
Díky za to. Může někdo vymazat tu jeho 5G apokalypsu? Je to snůška nesmyslů nejhrubšího zrna.

Offline Mobile

• Administrátor
« Odpověď #84 kdy: Březen 27, 2021, 08:34:40 odpoledne »
QQQQ BAN

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
  • Mus uni non fidit antro.
« Odpověď #85 kdy: Březen 28, 2021, 06:40:27 odpoledne »
DaGGmi psal SZ. Než jsem stačil zareagovat, zmizel z databáze uživatelů. V podstatě pouze plevelí a trolí.

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
  • Pád na hubu je krokem vpřed.
« Odpověď #86 kdy: Březen 28, 2021, 09:20:52 odpoledne »
On nejenže plevelí a trollí, ale taky uráží a hlavně šíří pomluvy, takže už se pohybuje za hranicí zákona. Dobře že dostal BAN.

Offline Mobile

• Administrátor
« Odpověď #87 kdy: Duben 10, 2021, 11:32:34 dopoledne »
To KONEC: 1 uživatel = 1 účet, jinak BAN

Offline Chinalady

« Odpověď #88 kdy: Duben 10, 2021, 12:03:47 odpoledne »
Nešlo by dát ban IP adresy? Konec si z našeho banování nic nedělá.

Offline Mobile

• Administrátor
« Odpověď #89 kdy: Duben 10, 2021, 12:10:25 odpoledne »
V tomto případě to nejde, připojuje se přes systémy zajišťující anonymizaci uživatele.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #90 kdy: Duben 10, 2021, 12:12:40 odpoledne »
Ignorovat a mazat?

Offline Mobile

• Administrátor
« Odpověď #91 kdy: Duben 10, 2021, 12:14:44 odpoledne »
To děláme. Dnes už 3 účty.