Autor Téma: PŘIPOMÍNKY  (Přečteno 26785 krát)

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
Re: PŘIPOMÍNKY
« Odpověď #50 kdy: Prosinec 20, 2020, 12:50:44 dopoledne »
...Jestli neporušuje pravidla fóra a jen je protivnej svojí aktivitou, tak ho nechte být. ...

Tak pro zacatek porusuje bod 9 pravidel fora.

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #51 kdy: Prosinec 20, 2020, 01:00:24 dopoledne »
A teraz to riešenie...

Zadne resenie nebude idealni ;) Ale ban na den, dva by neskodil. Za posledni dny jsem se tu dozvedel ze Stika nerozumi zubarine, elity planuji vyhlazeni populace a par dalsich konspiracnich teorii, a par navodu hrozicich poskozenim zdravi.. je to fakt nutne cist v kazdem prispevku, v temer kazdem vlakne?

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #52 kdy: Prosinec 20, 2020, 07:54:58 dopoledne »
...Jestli neporušuje pravidla fóra a jen je protivnej svojí aktivitou, tak ho nechte být. ...

Tak pro zacatek porusuje bod 9 pravidel fora.

A bod 3 také.

Offline sahaw

• Minimalista
    • Forum Chedrbí
« Odpověď #53 kdy: Prosinec 20, 2020, 09:36:22 dopoledne »
Sahaw: a rekl mu to nekdo ?

Dali jsme mu velký prostor k vyjádření až tak, že jsme kritizováni za nic nedělání.:)  Když si udělal druhý účet a nehrál duo, že si u prvního účtu přitakával, tak jsem bral, že se chce začít od začátku, protože prvním účtu byl hrubý na některé lidi.

Většinou se člověk upíše a pak přestane do pár dnů. Občas se objeví vyjímka. Dá se to řešit, že lidem, kteřím to vadí mi napíšou a dám jim moderátorské pravomoce a slíbí, že budou jen nehodící komentáře přesouvat do Hnojiště.
 http://preppers.cz/forum/index.php/board,220.0.html A je to vyřešení. Každý může být lokální moderátor dané kategorie, která ho zajimá.

Já beru, že forum je živé a život dávaji uživatelé. Bez nich bude mrtvola. Tak pokud někdo touží kategorie, které ho zajimaji, tak je může moderovat.

Offline Akutol

« Odpověď #54 kdy: Prosinec 20, 2020, 09:15:54 odpoledne »
To ja by som sa hlásil tiež na moderovanie nejakej tej chlastačky ak mi dobre rozumieš...
Ďakujem.
P.s prihoď Daga nech nepospáva...

Dag nepospáva, Dag bdie.

Offline sahaw

• Minimalista
    • Forum Chedrbí
« Odpověď #55 kdy: Leden 05, 2021, 10:49:19 odpoledne »
Tak jsem promazal uživatele, kteří byli neaktivní. Už se tu registrovalo 4084.