Autor Téma: Možné použití síťovaných sáčků od cibulí apod.  (Přečteno 1236 krát)

Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Možné použití síťovaných sáčků od cibulí apod.
« kdy: Březen 09, 2013, 07:32:07 odpoledne »
Já VÍM, že je to prkotina. Narazila jsem při úklidu na hromadu síťovaných sáčků od cibule, červené řepy apod. A tak vznáším to haškovské "Kam(co) s ním(nimi)?" v naději, že je nebudu muset vyhodit (vím, minimalisté mezi Vámi obracejí oči v sloup, ba i preppeři si ťukají na čelo:)...

První jiskřičky či záchvěvy myšlének:
- na skladování česneku apod. - rozvěšené po stěnách mi ve sklepě na chatě (snad) nesežerou myši
- na suchý chleba - nepamatuju se, kdy u nás naposledy nějaký suchý chleba zbyl
- na zahradě na lůj a lojové koule pro ptáčky - u nás ptáčci dostávají celé slunečnice přivázané k větvi
- síťka do vlasů:) - na mých pět vlasů snad takového luxusu netřeba
- ???
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

Offline Gloch

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1015
Re:Možné použití síťovaných sáčků od cibulí apod.
« Odpověď #1 kdy: Březen 09, 2013, 07:42:46 odpoledne »
Já v nich uchovávám kukuřičné klasy - pověšené, aby do nich nelezly myši

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re:Možné použití síťovaných sáčků od cibulí apod.
« Odpověď #2 kdy: Březen 09, 2013, 08:21:50 odpoledne »
ja v nich skladujem vlašske orechy kym su este v škrupine aby sa vetrali a ked dozrieva slnečnica,tak do nich zabalim kazdu slnecnicovu hlavu zvlast aby ju nevyjedli vtaci
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Re:Možné použití síťovaných sáčků od cibulí apod.
« Odpověď #3 kdy: Březen 29, 2013, 05:44:27 odpoledne »
A vtáci se přes ty díry v síťce na slunečnicová semínka nedostanou? A to jsem měla o jejich inteligenci teda vyšší mínění:(
Soused používá síťované sáčky nebo pruhy z nich nastříhané k vyvazování stromků a všeho možného na zahradě - tvrdí, že jsou pružné a prakticky nezničitelné a stromky/rostliny nepoškozují. Taky má tyhlety sáčky uvázané v několika vrstvách okolo ústí okapové roury (neboli "rýny"), aby se mu do nádrže na dešťovou vodu nedostávalo zbytečně listí a jiné hrubé nečistoty.
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re:Možné použití síťovaných sáčků od cibulí apod.
« Odpověď #4 kdy: Květen 10, 2013, 06:59:55 dopoledne »
Vcera jsem ho hledal. Nekde bych ho mel mit. Krome skladovani veci, ktere jsem chtel ususit, tak jsem to chtel pouzit na poveseni na plot naplneny treba travou atd, aby slepice klovovali a klovali. Nebuodu se nudit. ;)