Autor Téma: Dotazy  (Přečteno 13349 krát)

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Dotazy
« kdy: Únor 27, 2013, 02:34:03 odpoledne »
Nevadilo by tu téma dotazy?

Já bych jeden měl: Dneska jsem koukal, že někteří lidé u sebe mají napsáno mladší člen, starší člen... smím se zeptat co to znamená?
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline Mobile

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 5
    • http://minimalisti.tym.cz/
Re:dotazy
« Odpověď #1 kdy: Únor 27, 2013, 02:41:18 odpoledne »
...někteří lidé u sebe mají napsáno mladší člen, starší člen... smím se zeptat co to znamená?
Zrušeno. Přepsáno na vše na prepper. Ty statusy byli podle příspěvků. V květnu, když jsme testovali fórum, tak to přestalo fungovat. Až teď to zase začlo fungovat.  ;D Díky za upozornění.

Offline Mobile

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 5
    • http://minimalisti.tym.cz/
Re:Dotazy
« Odpověď #2 kdy: Březen 10, 2013, 12:20:31 dopoledne »
Citace
Jak založím téma?


Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Re:Dotazy
« Odpověď #3 kdy: Březen 30, 2013, 12:27:56 dopoledne »
Moderátoři, co prosím znamenají žluté/červené/modré/zelené puntíky pod nickem? Nedaří se mi v tom najít logiku:)
Děkuji.
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

Offline stepan-hawk

  • Teoretik prepper
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Dotazy
« Odpověď #4 kdy: Březen 30, 2013, 05:57:00 dopoledne »
Já jsem si v tom jistou logiku našel, ale  jestli je to tak si nejsem jistý.... kdyžtak mě někdo z těch opravdových moderátorů opraví:
červeně je administrátor
modře je minimalista
zeleně je moderátor
žlutě jsou všichni ostatní.

A počet teček je pokud se nepletu podle počtu příspěvků.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Re:Dotazy
« Odpověď #5 kdy: Březen 30, 2013, 10:11:10 odpoledne »
Mám tu ve čtyřech souborech naskenovaný ten sešit s tykvovými recepty - poradíte mi prosím, jak a kam to mám umístit? Má to 48 kB, 580 kB, 935 kB, 360 kB.
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re:Dotazy
« Odpověď #6 kdy: Březen 30, 2013, 11:40:24 odpoledne »
Ormien, pod každým oknem pro psaní textu je čtvereček se znamínkem +, u něhož je napsáno "Rozšířené možnosti"

Když na něj klikneš, uvidíš, mimo jiné i tlačítko vybrat soubor. Můžeš do svého příspěvku zahrnout až 10 souborů a maximální velikosti 15.000 KB, tedy, 15 MB a každý ze souborů by neměl mít více než 5.000 KB, tedy, 5MB..
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline Ormien

  • Gardening
  • *****
  • Příspěvků: 3540
Re:Dotazy
« Odpověď #7 kdy: Březen 31, 2013, 09:09:18 dopoledne »
Díky, o této možnosti vím, jen jsem nevěděla, jestli někde není úložiště pro takovéto věci, které by možná stálo za to zachovat nebo umístit ve vláknu k dané tématice do nějakého separé šuplíku...
Dar je darem tomu, kdo dává, a vrací se k němu zpět. Walt Whitman

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re:Dotazy
« Odpověď #8 kdy: Červen 26, 2015, 03:39:46 odpoledne »
Je to v nastavení účtu - Přátelé/ignorování . A tam stačí zadat koho chcete ignorovat.

Ale jen neuvidíte obsah komentáře. Pokud si kontrolujte poslední komentáře, tak je uvidíte.

chpslst

  • Host
Re:Dotazy
« Odpověď #9 kdy: Červen 26, 2015, 09:51:11 odpoledne »
Setik, nechcem sa nikoho zastávať, ale keďže tuším koho máš na mysli, tak malá rada: nesúď čokoládu podla obalu. Na druhej strane ti však rozumiem. Podla čoho ineho posudzovať, keď nič iné ako obal nemáš k dispozícii...

Offline Pipina

  • ***
  • Příspěvků: 14
Re:Dotazy
« Odpověď #10 kdy: Červenec 01, 2015, 08:10:53 dopoledne »
Dobrý den,

nějakou dobu se po Vašich (našich) stránkách pohybuji, proto si dovoluji vznést dotaz . Přečetla jsem na Protiproudu článek Mika Adamse, včetně testu. Vcelku se zdá, že malá šance na přežití by u mně byla, ale nepochopila jsem a nemohu přijít na to, proč je třeba mít v zásobě 40 kg soli? Děkuji za odpověď.

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re:Dotazy
« Odpověď #11 kdy: Červenec 01, 2015, 08:23:13 dopoledne »
Zdravím,
test je sestaven člověkem z jiného státu a připravuje se na určitý kolaps. Proto některé položky jsou divné nebo k ničemu v ČR.

Sůl slouží jako konzervační složka. Proto se hodí. Slouží i jako ochucovadlo. Měl bych napsat, že je k životu potřebná, ale jde bez zní žit.

Offline k.vancura

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Re:Dotazy
« Odpověď #12 kdy: Červenec 01, 2015, 08:24:28 dopoledne »
Sůl je artikl, který:

1) je lokálně většinou nedostupný a musí so dovážet - tedy v případě, že to klekne, bude nedostatkový
2) je nutná pro správnou funkci organismu (z dlouhodobého hlediska) - proč to tak je, by vysvětlil určitě někdo líp než já - třeba štika
3) je nutná pro konzervaci např. masa. Když např. padleelektrická rozvodná síť a nebude šťáva, jaksi nepůjde mrazák ... a jediný rozumný způsob, jak z něj maso zpracovat je konzervace za pomoci soli (uzení, zavařování ...) a nato je sůl potřeba
4) je prostě v jídle dobrá ...a "bez soli to nebude nikdy ono" abych parafrázoval jednu českou pohádku

Offline Pipina

  • ***
  • Příspěvků: 14
Re:Dotazy
« Odpověď #13 kdy: Červenec 01, 2015, 08:25:40 dopoledne »
Děkuji, to byla rychlost. Mám co dohánět, souvislost s konzervací je mi známa, ale vůbec mne to nenapadlo.  Přeji hezké léto.

Offline Mája

  • ***
  • Příspěvků: 544
Re:Dotazy
« Odpověď #14 kdy: Červenec 01, 2015, 08:26:41 dopoledne »
Dobrý den,

nějakou dobu se po Vašich (našich) stránkách pohybuji, proto si dovoluji vznést dotaz . Přečetla jsem na Protiproudu článek Mika Adamse, včetně testu. Vcelku se zdá, že malá šance na přežití by u mně byla, ale nepochopila jsem a nemohu přijít na to, proč je třeba mít v zásobě 40 kg soli? Děkuji za odpověď.

A diskuze k testu ( a i k množství soli ) je tady - http://preppers.cz/forum/index.php/topic,9340.msg125603.html#msg125603

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Dotazy
« Odpověď #15 kdy: Červenec 01, 2015, 02:44:27 odpoledne »
200 milionů let sůl ležela v zemi, pak ji někdo vykopal, nasypal do krabice a napsal na ní:

Minimální trvanlivost: viz dno.
a tam je napsáno: 15.5.2017 7:49
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5151
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Dotazy
« Odpověď #16 kdy: Červenec 01, 2015, 03:04:41 odpoledne »
No jasně, aušusový obal se rozpadne a prospékavé látky vyšumí. Nebo tak něco. Sůl vydrží věky, maximálně zkamení...
Kdysi jsem investoval nemalé úsilí do zkamenění soli z lídlu a .... nic.
Je levnější, než kusy kamene z velkoskladu, nebo cokoli jiného. A to vysolím ročně víc než tři tuny soli.
Dnes už to neřeším, koupím, co je, ale ta z lídlu za tři kačky, je levnější, než posypová....kouzla a čáry.

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7534
Re: Dotazy
« Odpověď #17 kdy: Červenec 02, 2015, 12:39:24 dopoledne »
Hlavne cena soli je dnes úplne smiešna. A tak to stojí pár halirov si urobiť zásobu aj na celý život. V dákej PA verzii bude pravdepodobne soľ ťažko dostupná. A jesť mizerné jedlo bez chuti bude ešte horšie, ako si vieme predstaviť. Veď si to vyskúšajte.... ;D
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline Pipina

  • ***
  • Příspěvků: 14
Re: Dotazy
« Odpověď #18 kdy: Červenec 02, 2015, 08:41:52 dopoledne »
Dobrý den,

děkuji za odpovědi,  bylo-li by třeba, mohu na oplátku poskytnout informace pro začínající chovatele
drůbeže. Mám samoreprodukční chov (bez líhní) vodní a hrabavé drůbeže.

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Dotazy
« Odpověď #19 kdy: Červenec 02, 2015, 06:46:57 odpoledne »
Dobrý, Sahaw sice zatím ještě líhne elektricky, ale každá zkušenost dobrá..
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5151
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Dotazy
« Odpověď #20 kdy: Červenec 02, 2015, 07:39:00 odpoledne »
pipino, tebe mi seslalo samo nebe, teda možná..Potřebuju vědět, jestli houser, kterej žije ve spořádaném svazku s dvěma husama přijme do haremu další manželku, páč my jsme pořídili od nemocného kámoše dvě další husy a houser, jako pán domácí se tváří, že tam nikdo jinej není.A co pojímání, řešíš nasucho, či mokro?

Offline Pipina

  • ***
  • Příspěvků: 14
Re: Dotazy
« Odpověď #21 kdy: Červenec 03, 2015, 08:05:13 dopoledne »
To jsem ráda, že můžu přispět troškou... Jestli jsi husy přivedl teď, skamarádí se až na další sezonu, ale počet si myslím, že zvládne. Asi si vybere favoritku, ale bokem zvládne i zbytek. Ve starých knihách udávají na 1 housera 5-6 hus.  Na pojímání a k celkově k životu musí mít vodu. Stačí řeznická lodna, denně češtěná, ta mi stačila na kmen 2+1. Přeju dobrou sezonu!

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5151
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Dotazy
« Odpověď #22 kdy: Červenec 03, 2015, 08:13:16 dopoledne »
Tak to mámem takovou plastovou bednu, denně čištěnou.
Máme potíže se synchonizací hus.
Sedí na vejcích a když jedna vyvede housata, ta druhá vstane, vyprdne se na sezení a mašíruje s housaty a první husou. I když jednu dáme 50 metrů od husníku do stodoly, stejně se slyší a začne se dobývat ven a sezení ji přestane zajímat.Jedině jí zacpat uši, ale ty jsem jaksi nenašel....
Ty nemáš tydle potíže?

Offline Pipina

  • ***
  • Příspěvků: 14
Re: Dotazy
« Odpověď #23 kdy: Červenec 03, 2015, 08:25:41 dopoledne »
Omlouvám se, odpovím až kolem poledne, časová tíseň.

Offline Pipina

  • ***
  • Příspěvků: 14
Re: Dotazy
« Odpověď #24 kdy: Červenec 03, 2015, 11:26:08 dopoledne »
Zatím jsem ten problém neměla, ale mám husu s housaty zavřenou do té doby, než se vylíhnou u druhé husy. V době, kdy se líhnou housata, většinou ještě nebývá teplo, tak je držím cca 14 dní s husou v husníku. Jaké plemeno máš? Já mám husu českou.

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5151
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Dotazy
« Odpověď #25 kdy: Červenec 03, 2015, 11:41:36 dopoledne »
To je vono, mít ji zavřenou, než porodí ta druhá.
Mám českou, dvě husy a housera, letos dvacet housat dokupy a už je nerozeznám od starých.
Mají půlhektarovej výběh, takže jsou v poho. A třetí husu jsem pořídil labutí husu a čtvrtou českou chocholatou.
Tak ešli čtyři husy zvládne houser, bylo by to fajn.Takových čtyřicet husí pečených ročně by mohlo stačit.
Od malička mi totiž zní v uších: Ubrousku, prostři nám..............pečenou husu.A se zelím a bramborovým knedlíčkem, když se to umí, je to druhé jméno boží....zelí může být pochopitelně sladké, moravské, občas i kvašená červená řepa.........ach jo.......

Offline Pipina

  • ***
  • Příspěvků: 14
Re: Dotazy
« Odpověď #26 kdy: Červenec 03, 2015, 11:49:39 dopoledne »
No tak děkuju, ještě jsem neobvědvala. Čtyři husy určitě zvládne, ale ti křížení potomci asi budou fakt jenom na jídlo, ne na chov. Gratuluju k úspěšné sezoně. Jak říkal Baloun ve Švejkovi: pánové, nejlepší škvarky jsou škvarky husí! Přeju hezký víkend.

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5151
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Dotazy
« Odpověď #27 kdy: Červenec 03, 2015, 11:57:08 dopoledne »
Kříženci mi neva,navíc to všechno moje ženuška, té patří vavřínovej věnec a dík.Dereš peří?Chceme zkusit pěřové oblečení na zimu, ovčí vlnu máme zmáklou, peří bude k tomu zajímavá alternativa.A peřinu, obrovitánskou duchnu, pod kterou se zahrabu a vylezu na jaře....

Offline Pipina

  • ***
  • Příspěvků: 14
Re: Dotazy
« Odpověď #28 kdy: Červenec 03, 2015, 12:28:39 odpoledne »
Ano, my ženy jsme světice...většinou. Na peří se chystám,  ne z podškubu, ale po zabití. Všechno to chce čas, a zatím chytám každou minutu. Ještě jsem si vzpomněla k houserovi. V době pojímání se má do krmení dávat přídavek ovsa, neb "zvyšuje ohnivost husáků".

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7534
Re: Dotazy
« Odpověď #29 kdy: Červenec 06, 2015, 11:58:22 dopoledne »
Perie sme šklbali naparovaním žehličkou cez vlhkú handru. Samozrejme u už zarezaných husí. Tiež sa teším na vlastné periny...
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

chpslst

  • Host
Re: Dotazy
« Odpověď #30 kdy: Duben 29, 2016, 01:23:53 odpoledne »
smiem vedieť prečo mám zamedzený prístup do tém ako sú napr: filmy s postapo tematikou?
ako že trest za prihlásenie?

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: Dotazy
« Odpověď #31 kdy: Duben 29, 2016, 01:26:55 odpoledne »
smiem vedieť prečo mám zamedzený prístup do tém ako sú napr: filmy s postapo tematikou?
ako že trest za prihlásenie?
Za trest, že jsi Slovák. :)))

Je to moje sekce, kde píšu kraviny. Kdokoliv si tam může přidat.

Super tajná sekce.

chpslst

  • Host
Re: Dotazy
« Odpověď #32 kdy: Duben 29, 2016, 01:32:14 odpoledne »
si sa stym slovakom sekol.
som madar žijúci na lovensku...
jaká tvoja-moja sekcia? to tu je šicičko snad naše ne? Bohušu...

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7534
Re: Dotazy
« Odpověď #33 kdy: Duben 29, 2016, 01:52:39 odpoledne »
Bratm Ištván, a ako došiel na to si, že nemáš prístup do sahowho chlívka?
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

chpslst

  • Host
Re: Dotazy
« Odpověď #34 kdy: Duben 29, 2016, 04:50:26 odpoledne »
no ištenem,
ono ma občas vyhodi znetu a sa musim nanovo nahlásiť. no a porovnávacou metodou som vzápatí zistil že so mnou niekto vyfakal...

Bratr V.

  • Host
Re: Dotazy
« Odpověď #35 kdy: Duben 30, 2016, 08:59:31 dopoledne »
Nevyhazuje tě to po 60 minutách přihlášení? Při přihlašování je totiž automaticky zvolená doba přihlášení 1 hodina, musíš zaškrtnout zůstat stále přihlášen.
Snad ti to pomůže.

chpslst

  • Host
Re: Dotazy
« Odpověď #36 kdy: Duben 30, 2016, 02:33:01 odpoledne »
vyhadzuje ma to z času na čas tak nejak samovolne...
tak ako aj to že občas môžem pridavať lajkov a občas nie.
u mňa si technika žije vlastným životom...
"zostať stále pripojený", samozrejme zaškrtnuté mám.  ;)

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: Dotazy
« Odpověď #37 kdy: Červen 10, 2016, 05:49:30 odpoledne »
To je taková zvláštnost. Občas odkazují na to téma cizí lidi, kteří nejsou registrovaný na preppers.

Tak registrované uživatelé na preppers neotravuje moje spamování a já můžu neregistrované lidi informovat o novinkách na o moji komunitní zahradě a mých pokusech. ;D

Offline milo1944

  • ***
  • Příspěvků: 1852
Re: Dotazy
« Odpověď #38 kdy: Červen 10, 2016, 06:40:41 odpoledne »
To je taková zvláštnost. Občas odkazují na to téma cizí lidi, kteří nejsou registrovaný na preppers.

Tak registrované uživatelé na preppers neotravuje moje spamování a já můžu neregistrované lidi informovat o novinkách na o moji komunitní zahradě a mých pokusech. ;D
Jo, takže ty to před náma tajíš, nebo snad ne ?
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: Dotazy
« Odpověď #39 kdy: Červen 10, 2016, 06:44:57 odpoledne »

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7534
Re: Dotazy
« Odpověď #40 kdy: Červen 11, 2016, 01:25:20 dopoledne »
Ono sahaw má fórum vo fóre. /pre minimalistov: to sú magori, čo sa nepotrebujú rozmnožovať, a k životu im stačí len PC, hry a pripojenie na internet/
Ak sa vám to nepáči, tak vás sahaw vymaže. Ak sa vám nepáči, že vás vymazal, tak sa zase prihlásite..... až vás zase nevymaže .... a tak si tu žijeme...:D
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Samotář

  • Host
Re: Dotazy
« Odpověď #41 kdy: Červenec 07, 2018, 10:05:33 odpoledne »
Mám dotaz.

Je možné si nastavit vlákno tak, že po určitou dobu může příspěvky vkládat jen zakladatel vlákna?

Něco jsem si nastudoval a možná by to mohlo zajímat i další lidi. Ale nemám tolik času, abych všechno napsal hned, bude to chvíli trvat a také by pro přehlednost bylo lepší, aby informace byly rozdělené do více příspěvků. A bylo by škoda, aby se téma rozbilo a pokazilo příspěvky mimo téma, jak se na fóru již stalo.

Rozumím, že fórum má vlastníka, který si může fórum vést podle svého. Když to nejde, nedá se nic dělat.

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Re: Dotazy
« Odpověď #42 kdy: Červenec 07, 2018, 10:09:32 odpoledne »
Vlákno se dá zamknout. Pokud to nedokážeš už nyní jako uživatel, tak ti Sahaw nastaví potřebné moderátorské pravomoci.
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline BartH8

  • ***
  • Příspěvků: 1946
Re: Dotazy
« Odpověď #43 kdy: Srpen 17, 2018, 11:48:20 odpoledne »
Mě se ten nápad nelíbí. Spíš mám problém s tím, že v každém tématu se diskuse zvrhne v kolotoč kravin, které s původním vláknem nemají vůbec nic společného. Ať už útoky nebo nesmysly. Jednoduché řešení to rozhodně nemá.
Dobré časy dělají slabé muže.
Slabí muži dělají špatné časy.
Špatné časy dělají silné muže.
Silní muži dělají dobré časy.

www.no-deal.eu

chpslst

  • Host
Re: Dotazy
« Odpověď #44 kdy: Srpen 18, 2018, 07:09:49 dopoledne »
Reagujem na samotara:
Myslím že by to bolo na škodu aby po čase mohol prispievať len "majiteľ " vlákna. Častokrát aj drobná nápoveda móže mať vo vlákne informačnú hodnotu a zakladateľa posunúť ďalej. Teda ak o to stojí. Ak je v danej problematike najmúdrejší tak potom nech má dlhý monológ. Mna osobne však mrzí keď sa bavím sam so sebou...
Sedlák: s tým je zasa problém. Ja osobne často dávam lajka za vtipnosť príspevku aj keď jeho hodnota móže byť  nula. A naopak vela príspevkov co majú hodnotu  ako píše vvitty sú nelajknutých...

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7534
Re: Dotazy
« Odpověď #45 kdy: Srpen 18, 2018, 11:37:38 dopoledne »
Tož, je nás tu 5,5 a tu by bolo dobré, keby si každý sám nastavil vlastnú autocenzúru. Bolo by fajn, keby ludia moc necibrili ego a ješitnosť. Proste debatili k téme, a vyhýbali sa osobným invektívam... a nebudeme potrebovať umelú inteligenciu aby nás riadila...  ;D
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline TNT1973

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 1803
Re: Dotazy
« Odpověď #46 kdy: Březen 06, 2019, 06:46:38 dopoledne »
tema jednoduchý princip ostrovní elektriky je uzamknuta,neviem do temi prispievat.poprosim niekoho kto to ma na starosti o odomknutie.dakujem
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

SoňaR

  • Host
Re: Dotazy
« Odpověď #47 kdy: Březen 06, 2019, 08:22:12 dopoledne »
Pardon, já to jen sloučila s již existujícím tématem a nevšimla jsem si, že je zamknuté. Napraveno a díky za upozornění  :)

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: Dotazy
« Odpověď #48 kdy: Únor 12, 2020, 04:11:10 odpoledne »
Ale ono se tady prý nemaže.  :) Nebo že by snad přece?  P:-/
Maže se jen moje kategorie Komunitní zahrady a přesouvám je na nové forum, abych tu moc neplevelnil.

Nemyslíš tohle téma o EET?

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: Dotazy
« Odpověď #49 kdy: Únor 13, 2020, 08:38:27 dopoledne »
Máš pravdu. Jsem to přehlídl. Je to v kategorii Vyřazená temata, které byli umístěny, aby forum bylo přehlednější. Tak jsem je přesunul do Utajené diskuze, tak by to mělo jít tam dát.