Autor Téma: Kecání jen tak  (Přečteno 189676 krát)

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
Re: Kecání jen tak
« Odpověď #5450 kdy: Únor 05, 2018, 01:30:34 odpoledne »
Z jakého to je filmu?
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
  • Mus uni non fidit antro.
« Odpověď #5451 kdy: Únor 05, 2018, 01:37:29 odpoledne »
Tuším že z Resident Evil 5?
Dagu ty budeš tak dlouho vybírat až přebereš  ;D. Samé půvabné cizinky  "omg". To vám tam po kopcích neběhají vlastní krásné modely ke studiu ;) :pa:.

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #5452 kdy: Únor 05, 2018, 01:53:15 odpoledne »
Debata je o fantazírování. :D A to je povolené v každom veku.  ::)

S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5453 kdy: Únor 05, 2018, 10:48:48 odpoledne »
Tak s kometou to v Brně nedopadlo a teď tuším hrajeme s Libereckými tygříky. Soňo jak to vidíš? Budu optimista 2:2.

A Haška bych na hradě moc nemusel :). Já našemu staronovému lidovému velkovévodovi přeji pevné zdraví, protože bych nechtěl jit za pár měsíců k dalším volbám. A taky ať má čas ukázat svým voličům své jedinečné kvality, aby na něj mohli dlouho s láskou vzpomínat. Třeba se mu i splní jeho sen a konečně si potřese tlapou i s Trumpem, když s Obamou mu to nevyšlo ;).

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
  • Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
« Odpověď #5454 kdy: Únor 06, 2018, 09:11:22 dopoledne »
No já měla na mysli spíš reprezentaci, blíží se olympiáda, tak vytáhli ve zprávách vzpomínky na Nagano a povídali tam, že to "spojilo celý národ"  :D

Obávám se, že extraligový hokej ten národ zase rozděluje  :D ...no co s tym budeme robit?  :D

S Libercem je to jak na houpačce - buď poměrně vysoko vyhrajou, nebo poměrně velkým rozdílem prohrajou a nemá na to moc vliv proti jak silnému týmu hrajou. Jsou schopni rozsekat tým ze začátku tabulky a pak to projedou s někým na chvostu. Trochu mi tím připomínají nás... takže se nechám překvapit  :D

Ale na remízu bych to neviděla, spíš něco jako 4:1, nebo 1: 4  :D

edit: Mauno, tak hele:  ... to už má Zeman splněno ;D
http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/138750/zeman-se-v-new-yorku-setkal-s-trumpem-jen-si-tak-trochu-potrast-rukou.html

Offline Včeliš

« Odpověď #5455 kdy: Únor 06, 2018, 10:04:17 dopoledne »
Při vší úctě.
Opravdu si někdo myslíte, že dojde na výrobu krytiny (nebo čehokoliv jiného) z orobince? Kdo to umí, prosím? A proč se tím vůbec zabývat? Nedostává se tady už prepperská myšlenka do jakéhosi podivného extrému?

Orobinec a rákos se v dobách nouze používá k jídlu a jako krmivo pro hospodářská zvířata.
V Rusku za války, ale i jinde zachránily spoustu lidí od vyhladovění.

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #5456 kdy: Únor 06, 2018, 11:30:48 dopoledne »
Hej, na to som už aj zabudol.... https://www.youtube.com/watch?v=BIKVD-mPu_A

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5457 kdy: Únor 06, 2018, 11:05:16 odpoledne »
Falcon Heavy úspěšně odstartoval, první elektromobil je na cestě k Marsu :D

Oba dva boční stupně přistály současně, střední stupeň snad taky..

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
« Odpověď #5458 kdy: Únor 10, 2018, 12:05:23 dopoledne »

Milí kolegové, poslední dobou se nám tu téměř každá diskuze zvrhne k politické debatě, nebo ke kritice systému, je to opravdu nutné? Vyřešíme / změníme tím něco? Tak jsme na Preppers, tak bychom měli spíš řešit, jak se s případnou hrozbou poprat za situace, jaká je. Už docela dlouho to tu připomíná spíš politické diskuzní (no někdy taky jen politické remcací) fórum. Tak jako probrat výjimečné události v politice, chápu, nebráním se tomu. Ale zas na druhou stranu - proč tu politiku vytahovat pořád a všude?  :rose:

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #5459 kdy: Únor 10, 2018, 12:11:53 dopoledne »
To mi povídej. Ste sa pri tých volbách rozšoupli.  ::)

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5460 kdy: Únor 10, 2018, 12:17:15 dopoledne »
Předpokládám, že to bylo na mě. S Maunovým příspěvkem jsem plně souhlasil a pouze jsem vyjádřil svůj názor, že toto rozhodně nebude dnes nikdo řešit a že je to podle mě špatně. Takže to rozhodně nebylo OT. Jestli ti to vadí, tak si zde kecej Soño o píčovinách.

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
« Odpověď #5461 kdy: Únor 10, 2018, 01:10:48 dopoledne »
Bylo to na tebe, na Maunu, na mě, na Votroubka a na všechny ostatní, kteří tady posledních x měsíců zatahují politiku téměř do všech diskuzí. Myslím, že jsem to napsala jasně a slušně a rozhodně nebylo cílem toho příspěvku někoho urazit, ale domluvit se s vámi a pokusit se vrátit fórum do prepperských kolejí.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5462 kdy: Únor 10, 2018, 04:36:54 dopoledne »
Snažím se, aby moje příspěvky měly vždycky alespoň nějakou informační hodnotu.Snažím se psát slušně a spisovně a tak přemýšlím, jestli ten vulgarismus v mém posledním příspěvku byl namístě. A on byl. Nejde jenom o to, že i náš prezident se vyjadřuje mnohem hůř (a jsme zase u politiky). Jde o to, že ty skutečně mnohdy píšeš o "píčovinách". Mě opravdu nezajímá, že jsi venčila psa, že jsi koupila mýdlo za dvě kačky, nebo že v Pardubicích prší. Nikdy jsem ale proti tomu nic nenamítal, prostě to ignoruji.
Nemůžeš dělat totéž? Nemůžeš respektovat právo druhého psát (do příslušného vlákna a slušně) cokoli? Nebo musíš mít vždy poslední slovo? Nebo platí, že
1/ SoňaR má vždy pravdu.
2/. Když ji nemá, platí bod 1 ?

Ano, založil jsem tady politické vlákno "volba prezidenta" ale myslím, že tam zazněla celá řada dobrých a hlavně dobře vyargumentovaných a podložených názorů. Chápu tvoji euforii po vyhraných volbách, ale my se opravdu řítíme (s politiky v čele) k velkému průseru. K hodně velkému průseru. A tady jsme u toho, co nás všechny zajímá. A ta politika se tím vším prolíná. Možná, že za pár set nebo tisíc let přiletí asteroid a zničí život na Zemi. Ale mnohem dřív si ho zničíme sami ať už jadernou, ekologickou, nebo ekonomickou katastrofou. A vždycky u toho budou politici a vždycky to bude následek jejich špatného rozhodnutí.

Takže, jedná se o cenzuru? Ne. Zatím ne. Ale jedná se o autocenzuru. Ale i tu odmítám. Nejsem diplomat a odmítám se vyjadřovat diplomaticky o čemkoli jen proto, že někdo tady má jiný politický názor. Odmítám při psaní příspěvku přemýšlet o tom, zda můj názor bude vyhovovat SoněR.

Offline milo1944

« Odpověď #5463 kdy: Únor 10, 2018, 07:58:52 dopoledne »
Při vší úctě.
Opravdu si někdo myslíte, že dojde na výrobu krytiny (nebo čehokoliv jiného) z orobince? Kdo to umí, prosím? A proč se tím vůbec zabývat? Nedostává se tady už prepperská myšlenka do jakéhosi podivného extrému?
Ale ano. Dost lidí se tím zabývá.
Stejně se můžeš zeptat, proč vyrábím svíčky, proč peču chleba další ! 
To je dost preperský ?
Nebojte se dělat to, co neumíte !
Amateři postavili Noemovu archu, ale TITANIC stavěli profesionálové  ;D

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
« Odpověď #5464 kdy: Únor 10, 2018, 09:09:59 dopoledne »
Sedláku, tady vůbec nejde o mě, ale o fórum a jeho čtenáře a přispěvatele.

No a já jdu raději zase s tím psem ...do lesa.

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5465 kdy: Únor 10, 2018, 10:57:20 dopoledne »
Jelikož jsem se k politické situaci v poslední době na tomto foru vyjadřoval poměrně hodně, asi bych měl reagovat i na mě názorově zpřízněného Sedláka, mě oponující SoňuR Votroubka a ostatní na které jsem zapomněl. Já toto forum beru jako příležitost ujasnit si své názory a politické postoje a pokud to vím, vždy uvádím své argumenty (a někdy asi i dost vehementně, protože mi to připadá důležité). Ale stejně vážně beru i své kritiky, pokud mě neuráží, argumentují a vysvětlují mi svůj odlišný názor. A to Soňa i Sedlák i Votroubek většinou dělají. A pokud se SoňaR potřebuje vypsat ze svého pocitu že prší a ona si jde do lesa se psem...i to lze brát jako informačně-emoční vzkaz a protože se známe, nemám s tím problém. Třeba se tím chce odpoutat od tématu, které ji stresuje a přinést sem trochu tepla a pohody. Od pravěku je toto úlohou žen a fandím každé, která to umí. I Votroubkovi příspěvky sem patří, mají svůj charakter a zastupují názor skupiny lidí v určité situacii a postavení. Ale zastanu se i Sedláka, protože mi jde jak často zmiňuji o rovnováhu a tu vytvíří odlišné, ale tolerující se osobnosti. Ta politika a ekonomika nás přivádí do konkrétních situací a ty budou přímo ovlivňovat život všech. Proto mi připadá, krátkozraké před tím strkat hlavu do písku. Ano možná to tu nevyřešíme, ale můžeme se zde navzájem informovat a vyjasnit si své postoje k dané situaci. A to může pomoci při hledání řešení....třeba že raději prodám dům zatížený hypotékou a půjdu raději do bytu bez dluhu, protože tím získám klid, pokud vypukne finanční krize a já nebudu mít na splátky. Nyní je stále klid, ale je vidět, že odlišné názory lidí vedou k vyostření situace. Co by asi nastalo, pokud by opravdu vypukla nějaká krize? Zavřeme to tu a půjdeme si navzájem po krku, jen proto, že mě nezajímá, kde se dá koupit levné mýdlo, nebo že neuznávám zákonnou volbu prezidenta osobou, která má jiné nízory než já? Víte toto je přesně důvod proč se respektovat. Společný problém prý lidi stmeluje. Ale to platí jen za předpokladu, že budu ostatní respektovat a jsem respektován. Jinak totiž nemá smysl obětovat hodiny svého nejcenějšího kapitálu - času a čímkoliv sem přispívat. A abych přispěl k nastolení rovnováhy a utlumil vášně, které jsem zřejmě z části svými příspěvky vybudil, budu se nyní snažit tlumit za sebe politiická témata. Ne snad proto, že by nebyla důležitá, nebo proto, že bych si za svými názory nestál, ale proto, že soudržnost fóra je nyní asi důležitější. A všem příznivcům i oponentům děkuji za to, že tu věcně a slušně argumentovali. A obzvláště své oponenty ujišťuji, že nad jejich argumentací, pokud obsahuje fakta a slušně vyjádřené emoce přemýšlím. Často je to pro mě poučné. 

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #5466 kdy: Únor 10, 2018, 12:31:28 odpoledne »
Zlín-Prílepy, včera.... z FB

Offline Včeliš

« Odpověď #5467 kdy: Únor 10, 2018, 07:31:49 odpoledne »
Na tomto fóru je zakázáno o politice diskutovat. Je spousta jiných možností jak se politicky projevovat, tak už toho všichni nechme.
Ode mě je to poslední příspěvěk na jakékoliv politické téma a i když chápu, že politika je důležitá, budu o ní diskutovat jinde. :pa:

Offline Včeliš

« Odpověď #5468 kdy: Únor 10, 2018, 07:39:39 odpoledne »

To musel bejt magor. Konkurence by to spálila, nebo otrávila, takhle včelky přežijou. Případný alergik by ničil něco u lidského sídla, což tohle nevypadá.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
« Odpověď #5469 kdy: Únor 10, 2018, 08:02:25 odpoledne »
odlišný názor nemůže být důvodem, proč odlišného názorníka nemít rád, nebo se na něj dívat s despektem, nedej bože se zlobou.Mám za kámoše komunistu, jezuitu, zednáře, skinheda, faráře a taky evangelíka, oba spolu vycházejí, jednoho žida a plukovníka palestinské armády z ambasády v praze. Že má každej odlišný a naturel je naprosto irelevantní, důležité je, že jsou lidé ochotni žít přátelství a tolerovat druhého.Nepřejte si znát názor palestinců na američany, na izraelce, kteří jim každý rok kradou území už vůbec ne.
Já  si myslím, že zrovna tohle je limitním rozpoznávacím znakem.Schopnost se přenést přes svoje názory a vyslechnout bez emocí druhé.Nemusíme všemu rozumět, ani s tím souhlasit.

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5470 kdy: Únor 10, 2018, 09:52:52 odpoledne »
Všimněte si, že jsem si odpustil vítězoslavné "Já jsem to říkal", protože si Sedláka vážím a nejen za to, že je úspěšný sedlák. Mám bráchu docela těžkého rusofoba, jsem zvyklý..  Konec konců, jak řekl Jan Werich, i Kain a Abel byli bratři :D

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5471 kdy: Únor 10, 2018, 10:00:11 odpoledne »

Ty včely měly být alespoň za plotem a před česny mělo minimálně něco růst tak, aby tu silnici přeletovaly. Majitel včel je debil..

Souhlasím ale s tím, že vandalství je neomluvitelné..

Offline Včeliš

« Odpověď #5472 kdy: Únor 10, 2018, 10:24:47 odpoledne »
Není debil. Oplotit zimoviště by sice mohl, ale těžko by včely v sezoně obtěžovaly řidiče, či chodce po silnici. Ale je pravda, že by mohli někoho srát. Ten kdo kosí trávu mezi úly a silnicí tak ten je asi pěkně vytočenej. :bee:
Měli by se domluvit :)

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5473 kdy: Únor 11, 2018, 12:26:02 dopoledne »
Já teda nevím , jak kdo, ale pro mne jsou odjakživa včeličky posvátné a nedotknutelné, takže bych případného zločince bez mrknutí oka potrestal tím nejkrutějším způsoubem, bez ohledu na jeho jakékoli pohnutky. Tohle se totož omluvit nedá a ten, kdo ubližuje včeličkám nemá právo na nějaKÉ OHLEDY.

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5474 kdy: Únor 11, 2018, 01:27:42 odpoledne »
Ale svět není sluníčkovej a ploty dělají sousedy. Neříkám kočování za snůškou, ale zimoviště by prostě mělo být za plotem..

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5475 kdy: Únor 11, 2018, 02:29:25 odpoledne »
Mám bráchu docela těžkého rusofoba, jsem zvyklý..  Konec konců, jak řekl Jan Werich, i Kain a Abel byli bratři :D
Pozdravuj bráchu, doufám, že nedopadnete jako ti bibličtí bratři.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5476 kdy: Únor 11, 2018, 03:15:01 odpoledne »
to je divný, já mám sestru, rusofobku, žije v praze a pracuje jako novinářka v nějakým pražským plátku.Je placená za to, že je rusofobka, kdyby jí nebyla, neměla by práci.Takže jí to schvaluju, koho chleba jíš, toho písen zpívej......

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5477 kdy: Únor 11, 2018, 11:03:14 odpoledne »
Mám bráchu docela těžkého rusofoba, jsem zvyklý..  Konec konců, jak řekl Jan Werich, i Kain a Abel byli bratři :D
Pozdravuj bráchu, doufám, že nedopadnete jako ti bibličtí bratři.

Neboj, já jsem v pohodě, ale brácha je schopen i velet mojí popravčí četě, a jak ho znám, určitě by to nepovažoval za nijak zvláště výrazný střet zájmů :D

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5478 kdy: Únor 13, 2018, 10:16:57 odpoledne »
kdyby jste chtěli cestovat s karavanem, volili byste přívěs, a nebo obytný automobil???

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5479 kdy: Únor 13, 2018, 11:19:51 odpoledne »
Obytný automobil je více sexy..

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5480 kdy: Únor 13, 2018, 11:46:11 odpoledne »
Tak pokud neřešíš peníze, je obytné auto podle mě komfortnější jak na jízdu, tak na kemping. Ale jeli jsme i přestavěnou Avií ve 4 lidech do hor a až na ten dýchavičný motor  to docela šlo. A to jme měli každý 2 batohy, lana, kupu jídla...

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5481 kdy: Únor 13, 2018, 11:50:31 odpoledne »
Jako prepper? OT 64.

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #5482 kdy: Únor 14, 2018, 12:51:44 dopoledne »
Oboje má svoje výhody.
Príves má výhodu, že sa môže nechať v kempe, a autom jazdiť na výlety.
Obytné auto zase menej platí na dialniciach, je obratnejšie, a výhoda je, že hoc kde zaparkuje, a stačí len preliezť do zadu, a už sa večeria a chrní. A netreba ani z auta vychádzať.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5483 kdy: Únor 14, 2018, 11:48:44 dopoledne »
Chcete si vydělat půl milionu? Není problém. Stačí mít lupu a trochu štěstí.
https://ekonomika.idnes.cz/drazba-bankovka-penize-rarita-unikat-dsj-/ekonomika.aspx?c=A171130_135010_eko-doprava_rts

Offline CyPro

« Odpověď #5484 kdy: Únor 14, 2018, 02:10:40 odpoledne »
Toto je dobré. Neměla by podobná věc být ve výbavě preppera, "pro případ ztroskotání"?

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5485 kdy: Únor 14, 2018, 04:25:03 odpoledne »
to jsi tady špatně, to je pro spolek přátel žehu, tady se chystáme přežít, nikoli ztroskotat....

Offline PooM

• Praktikující prepper
  • Když do pekla, tak na pořádným koni.
« Odpověď #5486 kdy: Únor 14, 2018, 04:51:56 odpoledne »
Nikdy nejsi poražen, dokud si to nepřipustíš...a taky sytej hladovýmu nevěří.

Prepper přeci něco takovýho má: http://www.gunner.cz/cs/p-401-sellier-bellot-357-magnum-fmj/?cat=71

Je to skladnější, rychlejší, efektivnější a hlavně má to mnohostrannější využití. A navíc to šetří tekutý dusík.  8)

https://www.youtube.com/watch?v=C8aB67fNUPw
...poslední náboj
já tady v dlaních mám.
Poslední náboj
pro sebe schovávám...
Když zešílet, tak s plnou parádou hned.

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5487 kdy: Únor 14, 2018, 05:44:39 odpoledne »
Tak Slováci proti Rusům uhráli fantastický výsledek. A Rusové mají silný tým. Fakt jsem nečekal, že je zdolají 3:2...

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #5488 kdy: Únor 14, 2018, 07:04:26 odpoledne »
Aha, už to začalo? Už sme tréneri?  :D

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5489 kdy: Únor 14, 2018, 09:24:06 odpoledne »
nikdo nerozumí sportu, jako my....dnes mi pomocník donesl, že slováci vyhráli zázračně nad rusákama a já mu řekl, že jsem nevěděl, že slováci tak dobře hrajou fotbal.....

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5490 kdy: Únor 15, 2018, 12:33:31 dopoledne »
Aha, už to začalo? Už sme tréneri?  :D
Ale ne. Jen jsem chtěl poškádlit SoňuR, že jste se tak proti Rusům a Švábům tak pochlapili. Teď se ji půjdu v SZ zeptat, jestli se to hraje na trávě nebo na ledu ;).

chpslst

• Host
« Odpověď #5491 kdy: Únor 15, 2018, 03:15:15 dopoledne »
Ide to s vami bratia dolu vodou. Premiera sme vám museli dať, hokej ako sa hra vám musime ukazovať. A za chvíľu pre vašu lenivost aby ste nevymreli budeme musiet vám aj deti robiť...
Jak to bolo? - "dejte mi lidi ja to udelam"

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5492 kdy: Únor 16, 2018, 03:32:37 odpoledne »
Chlaste chlaste, abys na tu ochotu vypomáhat s výrobou dětí nedojel  ;D, co kdyby byla ošklivější polovina ochotné přítulky tvým konáním zaskočena a nedej bože by to byl třeba  pistolník ;).

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5493 kdy: Únor 16, 2018, 03:34:22 odpoledne »
Jinak Sáblíková má stříbro a moc jsem ji nějakou tu medaili přál. Ne že bych tomu sportu rozuměl, ale ta ženská je mi prostě sympatická. A umí dřít jako kůň a začínala v podmínkách až hanba...

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5494 kdy: Únor 16, 2018, 11:09:59 odpoledne »
Sáblíková je famózní. Na ten její věk skvělá.
Chlaste, premiéra vám možná brzo vrátíme i s eskortou. Přece ho tady nebudeme živit těch osm let, co dostane za padesát miliónů.

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5495 kdy: Únor 17, 2018, 09:02:34 dopoledne »
Tak nám 22 letá žába Ledecká vybojovala 1. zlato. Naši hokejisté zdolali o gól a v nájezdech favorizovanou Kanadu....a člověk má v duši najednou radost, že se o nás svět dozvídá i jinak, než z politických skandálů. Nejsme naštěstí provaření dopinkovými aférami (stačí ty korupční z hokeje a fotbalu) a každý ten olympijský kov je vykoupen tunami potu, odříkání, bolesti, únavy....Mnoho z těch sportovců končí kariéru a mají existenční a zdravotní potíže. Mnoho se jich zraní či odejde, aniž by se o nich obecně vědělo. A v té chvíli jsou ty jásající davy daleko a nikdo o nich neví. I proto jim ty chvíle extremního štěstí a minuty slávy moc přeji.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5496 kdy: Únor 17, 2018, 01:09:27 odpoledne »
já se fakt ve sportu nevyznám, ani trošičku, ale vím, že sáblíkové tleskáme už fůru let a letos jsem zjistil, že je sedmnáctkrát mistryní světa.....To už je taková zásluha, že kdyby už nikdy nic nevyhrála, má splněno do smrti.Dobře reprezentuje tu naši zemičku v tom velikém a dravém světě. Reprezentuje ji tak dobře, že to snad ani lépe nejde.Já si na ledě maximálně rozbiju držku, a ona lítá jako šílenec. Jistěže nemůže být do smrti nejlepší, vyrostou noví a lepší drzouni, tahle hubená holka pro naši zemi udělala víc, než poslední čtyři ministři zahraničí.
Když je někdo mistr světa, je nejlepší z těch sedmi miliard lidí, a když tolikrát, jako ta martina, pak nezbývá, než veliký obdiv, úcta a pokora.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5497 kdy: Únor 17, 2018, 06:06:42 odpoledne »
Nepředpokládám, že by tady bylo moc komunistů.
Tak sem snad můžu dát pozvánku na protikomunistickou demonstraci.

http://www.asz.cz/cs/aktualne-z-asz/asociace-spoluorganizatorem-demonstrace-za-svobodu-demokracii-a-svobodne-podnikani.html

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5498 kdy: Únor 18, 2018, 01:16:40 odpoledne »
Sedláku, máme tě tu rádi, protože jsi sedlák a taky trochu druhý Votroubek a líbí se nám, jak se tu špičkujete..

Ta demoška s komunisty souvisí jen velmi okrajově, ve skutečnosti je opět proti Zemanovi a hlavně Babišovi, který se nejvíce provinil tím, že zemědělské dotace pro jeho vlastní firmy mu jsou milejší, než podpora "Neziskovek" co živí většinu pražské kavárny a dávají jim pocit, že jsou lepší, morálnější a já nevím co ještě.

Jestli nás Babiš ušetří migrantů, tak ať si postaví nejméně jedno Čapí hnízdo v každém, dnes už bývalém okrese, a Zeman může klidně vládnout z Jednotky Intenzivní Péče v prezidentském apartmá na Homolce..

Offline Samotář

• Praktikující prepper
« Odpověď #5499 kdy: Únor 18, 2018, 02:27:00 odpoledne »
A v čem vidíš problém?

Zeman i Babiš byli členy komunistické strany. Proto je to protikomunistická demonstrace.