Autor Téma: Kecání jen tak  (Přečteno 166698 krát)

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
Re: Kecání jen tak
« Odpověď #5500 kdy: Únor 10, 2018, 12:31:28 odpoledne »
Zlín-Prílepy, včera.... z FB

S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline Včeliš

« Odpověď #5501 kdy: Únor 10, 2018, 07:31:49 odpoledne »
Na tomto fóru je zakázáno o politice diskutovat. Je spousta jiných možností jak se politicky projevovat, tak už toho všichni nechme.
Ode mě je to poslední příspěvěk na jakékoliv politické téma a i když chápu, že politika je důležitá, budu o ní diskutovat jinde. :pa:

Offline Včeliš

« Odpověď #5502 kdy: Únor 10, 2018, 07:39:39 odpoledne »

To musel bejt magor. Konkurence by to spálila, nebo otrávila, takhle včelky přežijou. Případný alergik by ničil něco u lidského sídla, což tohle nevypadá.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
« Odpověď #5503 kdy: Únor 10, 2018, 08:02:25 odpoledne »
odlišný názor nemůže být důvodem, proč odlišného názorníka nemít rád, nebo se na něj dívat s despektem, nedej bože se zlobou.Mám za kámoše komunistu, jezuitu, zednáře, skinheda, faráře a taky evangelíka, oba spolu vycházejí, jednoho žida a plukovníka palestinské armády z ambasády v praze. Že má každej odlišný a naturel je naprosto irelevantní, důležité je, že jsou lidé ochotni žít přátelství a tolerovat druhého.Nepřejte si znát názor palestinců na američany, na izraelce, kteří jim každý rok kradou území už vůbec ne.
Já  si myslím, že zrovna tohle je limitním rozpoznávacím znakem.Schopnost se přenést přes svoje názory a vyslechnout bez emocí druhé.Nemusíme všemu rozumět, ani s tím souhlasit.

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5504 kdy: Únor 10, 2018, 09:52:52 odpoledne »
Všimněte si, že jsem si odpustil vítězoslavné "Já jsem to říkal", protože si Sedláka vážím a nejen za to, že je úspěšný sedlák. Mám bráchu docela těžkého rusofoba, jsem zvyklý..  Konec konců, jak řekl Jan Werich, i Kain a Abel byli bratři :D
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5505 kdy: Únor 10, 2018, 10:00:11 odpoledne »

Ty včely měly být alespoň za plotem a před česny mělo minimálně něco růst tak, aby tu silnici přeletovaly. Majitel včel je debil..

Souhlasím ale s tím, že vandalství je neomluvitelné..

Offline Včeliš

« Odpověď #5506 kdy: Únor 10, 2018, 10:24:47 odpoledne »
Není debil. Oplotit zimoviště by sice mohl, ale těžko by včely v sezoně obtěžovaly řidiče, či chodce po silnici. Ale je pravda, že by mohli někoho srát. Ten kdo kosí trávu mezi úly a silnicí tak ten je asi pěkně vytočenej. :bee:
Měli by se domluvit :)

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5507 kdy: Únor 11, 2018, 12:26:02 dopoledne »
Já teda nevím , jak kdo, ale pro mne jsou odjakživa včeličky posvátné a nedotknutelné, takže bych případného zločince bez mrknutí oka potrestal tím nejkrutějším způsoubem, bez ohledu na jeho jakékoli pohnutky. Tohle se totož omluvit nedá a ten, kdo ubližuje včeličkám nemá právo na nějaKÉ OHLEDY.

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5508 kdy: Únor 11, 2018, 01:27:42 odpoledne »
Ale svět není sluníčkovej a ploty dělají sousedy. Neříkám kočování za snůškou, ale zimoviště by prostě mělo být za plotem..

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5509 kdy: Únor 11, 2018, 02:29:25 odpoledne »
Mám bráchu docela těžkého rusofoba, jsem zvyklý..  Konec konců, jak řekl Jan Werich, i Kain a Abel byli bratři :D
Pozdravuj bráchu, doufám, že nedopadnete jako ti bibličtí bratři.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5510 kdy: Únor 11, 2018, 03:15:01 odpoledne »
to je divný, já mám sestru, rusofobku, žije v praze a pracuje jako novinářka v nějakým pražským plátku.Je placená za to, že je rusofobka, kdyby jí nebyla, neměla by práci.Takže jí to schvaluju, koho chleba jíš, toho písen zpívej......

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5511 kdy: Únor 11, 2018, 11:03:14 odpoledne »
Mám bráchu docela těžkého rusofoba, jsem zvyklý..  Konec konců, jak řekl Jan Werich, i Kain a Abel byli bratři :D
Pozdravuj bráchu, doufám, že nedopadnete jako ti bibličtí bratři.

Neboj, já jsem v pohodě, ale brácha je schopen i velet mojí popravčí četě, a jak ho znám, určitě by to nepovažoval za nijak zvláště výrazný střet zájmů :D

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5512 kdy: Únor 13, 2018, 10:16:57 odpoledne »
kdyby jste chtěli cestovat s karavanem, volili byste přívěs, a nebo obytný automobil???

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5513 kdy: Únor 13, 2018, 11:19:51 odpoledne »
Obytný automobil je více sexy..

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
  • Mus uni non fidit antro.
« Odpověď #5514 kdy: Únor 13, 2018, 11:46:11 odpoledne »
Tak pokud neřešíš peníze, je obytné auto podle mě komfortnější jak na jízdu, tak na kemping. Ale jeli jsme i přestavěnou Avií ve 4 lidech do hor a až na ten dýchavičný motor  to docela šlo. A to jme měli každý 2 batohy, lana, kupu jídla...

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5515 kdy: Únor 13, 2018, 11:50:31 odpoledne »
Jako prepper? OT 64.

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #5516 kdy: Únor 14, 2018, 12:51:44 dopoledne »
Oboje má svoje výhody.
Príves má výhodu, že sa môže nechať v kempe, a autom jazdiť na výlety.
Obytné auto zase menej platí na dialniciach, je obratnejšie, a výhoda je, že hoc kde zaparkuje, a stačí len preliezť do zadu, a už sa večeria a chrní. A netreba ani z auta vychádzať.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5517 kdy: Únor 14, 2018, 11:48:44 dopoledne »
Chcete si vydělat půl milionu? Není problém. Stačí mít lupu a trochu štěstí.
https://ekonomika.idnes.cz/drazba-bankovka-penize-rarita-unikat-dsj-/ekonomika.aspx?c=A171130_135010_eko-doprava_rts

Offline CyPro

« Odpověď #5518 kdy: Únor 14, 2018, 02:10:40 odpoledne »
Toto je dobré. Neměla by podobná věc být ve výbavě preppera, "pro případ ztroskotání"?

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5519 kdy: Únor 14, 2018, 04:25:03 odpoledne »
to jsi tady špatně, to je pro spolek přátel žehu, tady se chystáme přežít, nikoli ztroskotat....

Online PooM

• Praktikující prepper
  • Když do pekla, tak na pořádným koni.
« Odpověď #5520 kdy: Únor 14, 2018, 04:51:56 odpoledne »
Nikdy nejsi poražen, dokud si to nepřipustíš...a taky sytej hladovýmu nevěří.

Prepper přeci něco takovýho má: http://www.gunner.cz/cs/p-401-sellier-bellot-357-magnum-fmj/?cat=71

Je to skladnější, rychlejší, efektivnější a hlavně má to mnohostrannější využití. A navíc to šetří tekutý dusík.  8)

https://www.youtube.com/watch?v=C8aB67fNUPw
...poslední náboj
já tady v dlaních mám.
Poslední náboj
pro sebe schovávám...
Když zešílet, tak s plnou parádou hned.

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5521 kdy: Únor 14, 2018, 05:44:39 odpoledne »
Tak Slováci proti Rusům uhráli fantastický výsledek. A Rusové mají silný tým. Fakt jsem nečekal, že je zdolají 3:2...

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #5522 kdy: Únor 14, 2018, 07:04:26 odpoledne »
Aha, už to začalo? Už sme tréneri?  :D

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5523 kdy: Únor 14, 2018, 09:24:06 odpoledne »
nikdo nerozumí sportu, jako my....dnes mi pomocník donesl, že slováci vyhráli zázračně nad rusákama a já mu řekl, že jsem nevěděl, že slováci tak dobře hrajou fotbal.....

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5524 kdy: Únor 15, 2018, 12:33:31 dopoledne »
Aha, už to začalo? Už sme tréneri?  :D
Ale ne. Jen jsem chtěl poškádlit SoňuR, že jste se tak proti Rusům a Švábům tak pochlapili. Teď se ji půjdu v SZ zeptat, jestli se to hraje na trávě nebo na ledu ;).

Offline chlast

• Praktikující prepper
« Odpověď #5525 kdy: Únor 15, 2018, 03:15:15 dopoledne »
Ide to s vami bratia dolu vodou. Premiera sme vám museli dať, hokej ako sa hra vám musime ukazovať. A za chvíľu pre vašu lenivost aby ste nevymreli budeme musiet vám aj deti robiť...
Jak to bolo? - "dejte mi lidi ja to udelam"

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5526 kdy: Únor 16, 2018, 03:32:37 odpoledne »
Chlaste chlaste, abys na tu ochotu vypomáhat s výrobou dětí nedojel  ;D, co kdyby byla ošklivější polovina ochotné přítulky tvým konáním zaskočena a nedej bože by to byl třeba  pistolník ;).

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5527 kdy: Únor 16, 2018, 03:34:22 odpoledne »
Jinak Sáblíková má stříbro a moc jsem ji nějakou tu medaili přál. Ne že bych tomu sportu rozuměl, ale ta ženská je mi prostě sympatická. A umí dřít jako kůň a začínala v podmínkách až hanba...

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5528 kdy: Únor 16, 2018, 11:09:59 odpoledne »
Sáblíková je famózní. Na ten její věk skvělá.
Chlaste, premiéra vám možná brzo vrátíme i s eskortou. Přece ho tady nebudeme živit těch osm let, co dostane za padesát miliónů.

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #5529 kdy: Únor 17, 2018, 09:02:34 dopoledne »
Tak nám 22 letá žába Ledecká vybojovala 1. zlato. Naši hokejisté zdolali o gól a v nájezdech favorizovanou Kanadu....a člověk má v duši najednou radost, že se o nás svět dozvídá i jinak, než z politických skandálů. Nejsme naštěstí provaření dopinkovými aférami (stačí ty korupční z hokeje a fotbalu) a každý ten olympijský kov je vykoupen tunami potu, odříkání, bolesti, únavy....Mnoho z těch sportovců končí kariéru a mají existenční a zdravotní potíže. Mnoho se jich zraní či odejde, aniž by se o nich obecně vědělo. A v té chvíli jsou ty jásající davy daleko a nikdo o nich neví. I proto jim ty chvíle extremního štěstí a minuty slávy moc přeji.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5530 kdy: Únor 17, 2018, 01:09:27 odpoledne »
já se fakt ve sportu nevyznám, ani trošičku, ale vím, že sáblíkové tleskáme už fůru let a letos jsem zjistil, že je sedmnáctkrát mistryní světa.....To už je taková zásluha, že kdyby už nikdy nic nevyhrála, má splněno do smrti.Dobře reprezentuje tu naši zemičku v tom velikém a dravém světě. Reprezentuje ji tak dobře, že to snad ani lépe nejde.Já si na ledě maximálně rozbiju držku, a ona lítá jako šílenec. Jistěže nemůže být do smrti nejlepší, vyrostou noví a lepší drzouni, tahle hubená holka pro naši zemi udělala víc, než poslední čtyři ministři zahraničí.
Když je někdo mistr světa, je nejlepší z těch sedmi miliard lidí, a když tolikrát, jako ta martina, pak nezbývá, než veliký obdiv, úcta a pokora.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5531 kdy: Únor 17, 2018, 06:06:42 odpoledne »
Nepředpokládám, že by tady bylo moc komunistů.
Tak sem snad můžu dát pozvánku na protikomunistickou demonstraci.

http://www.asz.cz/cs/aktualne-z-asz/asociace-spoluorganizatorem-demonstrace-za-svobodu-demokracii-a-svobodne-podnikani.html

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5532 kdy: Včera v 01:16:40 odpoledne »
Sedláku, máme tě tu rádi, protože jsi sedlák a taky trochu druhý Votroubek a líbí se nám, jak se tu špičkujete..

Ta demoška s komunisty souvisí jen velmi okrajově, ve skutečnosti je opět proti Zemanovi a hlavně Babišovi, který se nejvíce provinil tím, že zemědělské dotace pro jeho vlastní firmy mu jsou milejší, než podpora "Neziskovek" co živí většinu pražské kavárny a dávají jim pocit, že jsou lepší, morálnější a já nevím co ještě.

Jestli nás Babiš ušetří migrantů, tak ať si postaví nejméně jedno Čapí hnízdo v každém, dnes už bývalém okrese, a Zeman může klidně vládnout z Jednotky Intenzivní Péče v prezidentském apartmá na Homolce..

Offline Samotář

• Praktikující prepper
« Odpověď #5533 kdy: Včera v 02:27:00 odpoledne »
A v čem vidíš problém?

Zeman i Babiš byli členy komunistické strany. Proto je to protikomunistická demonstrace.

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #5534 kdy: Včera v 02:47:04 odpoledne »
Saladin : vzdyt tam nemusis chodit, ne ?

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5535 kdy: Včera v 03:17:48 odpoledne »
Vadí mi tam ta Pražská kavárna a Umělecká fronta, která to přinejmenším spoluorganizuje.. Určitě tam nepůjdu.

Komunismus je vyčpělý a členství v něm promlčené, lidem je to prostě ukradené, protože mají aktuálně zcela jiné starosti.

A mráz přichází aktuálně nikoliv z Kremlu, ale z Bruselu.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5536 kdy: Včera v 03:34:13 odpoledne »
členem komunistické strany byl každý druhý této země, takže bude demonstrace proti každému druhému.Že se komunisti dostanou do vlády není jejich odznakem schopnosti, ale důkazem neschopnosti ostatních politických stran.Máme jen to, co si zasloužíme, dementního ulhaného babiše, který může bačovat, než mu peníze dojdou, a pak ho lidi budou volit ještě více.I ty komunisty volili lidé, takže se demokraticky bude demonstrovat proti názoru lidí. To mi není nikterak srozumitelné, komunisti nám vadí a fašistický stropnický, podporující fašistickou ukrajinu nikomu nevadí, ani ti vrahouni ze spojenýých států nikomu nevadí. Proto mi ten svět připadá zvláštní a divotvorný. Naštěstí je  po masopustu a já ze sebe ten cholesterol musím zuřivě vyležet......dá to ale práci.Proč se nedemonstruje proti babišovi??To bych pochopil, nebo proti demokraticky zvolenému zemanovi, taky bych to pochopil, ale proti komančům, kteří už třicet let nepředvedli vůbec nic,třicet let neovlivnují naše životy, to je  zvláštní. Ale žijeme už v takové době.....Nemám rád komunisty úplně stejně jako ostatní politické strany, které mi připadají jako zločinná spolčení, nic víc.

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #5537 kdy: Včera v 03:44:05 odpoledne »
hele to bys mi mohl vysvetlit kdo to teda ta Prazska kavarna vlastne je?

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5538 kdy: Včera v 04:07:06 odpoledne »
Každý druhý ne, to přeháníš.. Bylo jich dost a většina už je v důchodu..

Spíše mi vadí bývalí svazáčtí funkcionáři, jako Buzková a Bobošíková, těm je něco mezi padesátkou a smrtí, ti dnes určují směr a mravy. Lenost a korupce. Jsou to moji vrstevníci, vychcípáme společně.

Babiš by mi vadil jen, kdyby tu byl někdo lepší než on. Ale není. Ti, co mu jdou po krku kradli více a bezostyšněji. Babiše z toho advokáti vysekají, určitě neudělal žádnou formální chybu, žádný laciný faul či zkratku. Takže když Babiš vypucuje tu bandu, co tam je už od devadesátek, ty, co můžou za to, co tu je dnes za bordel, a nahradí je svými zaměstnanci, tak mi to až tak vadit nebude. Babiš jednou zestárne a umře a hnutí Ano se rozpadne a bez charismatického vůdce prohraje první další volby, protože nedovolí, aby mu v Ano vyrostl někdo, kdo by byl o hlavu vyšší než je on.

Babiš je taková mangusta, co se postará, aby už zas nebylo hadů až Bůh brání.. (to je od Vysockého) Hezky to popisuje Ondřej Neff v Miléniu - Na hady na plážích se přiveze náklaďák ježků.. Když ježci hady vychytají, a je jich tolik, že turisté šlapu místo na hady na ježky, tak přijde čas ježků, protože hoteliéři nemají rádi hady ani ježky. Hoteliéři mají rádi jen čistém pláže..

Dav je možná blbý, primitivní a někdy i destruktivní, ale národ má svůj egregor a intuici. Zvolení Babiše a Zemana nebyla náhoda, to byla praktická aplikace kvantové fyziky v politice.

Mezi tím se ODS vzchopí a třeba i ČSSD, staré k...y půjdou do důchodu a mladí, co byli ve světě a viděli, jakm se žije jinde, si tu udělají republiku podle svého.. Američtí republikáni jsou na tom podobně.. Po vyhraných volbách celou generaci chřadnou a slábnou, Demokrati rozmrví v USA co mohou, a pak zase přijde nová generace republikánů, co udělají za dvě volební období pořádek.

Na nás je jen nedopustit, aby to tu nezasrali nekompatibilní imigranti. Stačí, jak se tu přemnožili jiní škůdci, kteří ale nejsou tolik nebezpeční, protože na rozdíl od muslimů nejsou schopni spolupracovat ve větší skupině než je pokrevní rodina. A s takovým klanem si snadno poradí okolní vesnice či vedlejší ulice, když dojde na rozpad společnosti.

Na udržení status quo je lepší Zeman a Babiš, než Drahoš a Kalousek (Fiala by mu jen sekundoval a další lídry neznám).

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #5539 kdy: Včera v 04:15:47 odpoledne »
hele to bys mi mohl vysvetlit kdo to teda ta Prazska kavarna vlastne je?

To jsou intelektuální lehkoživkové, někdy i vzdělaní, z dobrých rodin, většinou lidé kteří nevytváří hodnoty. Možná že mají o pár bodů vyšší IQ, ale zase ne o tolik, ale to jim nebrání v tom, aby pohrdali zbytkem národa. Je docela možné, že to z dost velké části ani nejsou po krvi Češi, "jen" čeští občané. Česká Hospoda je její zrcadlový obraz, nebo spíše negativ - vše je v ní obráceně.

Mají zpravidla lehkou práci, dost času a jsou slyšet. Opanují veřejný prostor a pak se diví, že když dojde k lámání chleba, že ta mlčící lůza si furt myslí něco úplně jiného než co oni říkají. Dále bych to už nerozebíral, došli bychom ke konspiračním teoriím a k tomu, kdo financuje červené karty, červené trenky, barevné revoluce..

Jsem rád, že jsme vybouřený národ a nebaví nás se prát, i fotbalových chuligánů máme docela málo.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #5540 kdy: Včera v 06:03:20 odpoledne »
ale máme lepší lidi, lepší než babiš, a  převyšují jej odborně, lidsky i mravně o mnoho sáhů....jmenovitě klaus ml, ten má co říct a je v něm veliký kus logiky.Ale většina lidí se klidně může mýlit, jako když přísahali vůdci věrnost, za pár let poté zase přísahali věrnost gottwaldovi, čtyřicet let poté zase štěrchali klíčema a já se třepu nedočkavostí, co budeme vyzývat za deset let, kdy se překulí ten kýžený cyklus...

Offline Samotář

• Praktikující prepper
« Odpověď #5541 kdy: Včera v 09:05:38 odpoledne »
Každý druhý možná u vás. Naše rodina je dost početná (včera jsme zaplnili velkou hospodu-kavárnu) a nemáme tam ani jednoho komunistu.
A bývalý komunista je něco jako bývalý černoch.

A kdo je lehkoživka? Programátor, projektant?
Kdyby nebyl zákon, že se musí periodicky provádět revize, byla by Tvoje práce zbytečná, stačilo by poprvé pořádně zapojit.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #5542 kdy: Včera v 10:33:55 odpoledne »
Saladin : vzdyt tam nemusis chodit, ne ?
Ano, tak nějak jsem to pozvání myslel, stačí, když tam z rodiny půjde jenom jeden, tedy jeho brácha.  :)
Proč se divíte, že protikomunistická? Asi jsem dost nezdůraznil to datum: 25 února.
Každý druhý v KSČ? U nás v dědině byli komunisti jen dva a stačilo to k tomu, aby v jednapadesátém vystěhovali polovinu obyvatel. Předtím jim samozřejmě zkonfiskovali majetek. Tady asi bude počátek mojí averze ke všemu komunistickému.

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #5543 kdy: Včera v 10:40:09 odpoledne »
No, zhodou okolností mám rozčítaný tento článok... http://pravyprostor.cz/o-fasismu-nacismu-a-komunismu/

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #5544 kdy: Včera v 11:31:19 odpoledne »
Spíše mi vadí bývalí svazáčtí funkcionáři, jako Buzková a Bobošíková, těm je něco mezi padesátkou a smrtí, ti dnes určují směr a mravy. Lenost a korupce. Jsou to moji vrstevníci, vychcípáme společně.
Co ta náhlá změna?
http://preppers.cz/forum/index.php/topic,4264.msg36240.html#msg36240

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #5545 kdy: Dnes v 12:30:22 dopoledne »
Poslední ostružinová marmeláda. Letos budeme muset zdvojnásobit dávku.