Autor Téma: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami  (Přečteno 509 krát)

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« kdy: Květen 07, 2021, 06:49:22 odpoledne »
Fakt se nudím. Dal jsem si pauzu se seriály, tak jsem se vrhnul na hazard.

Zkusím naposledy sázet na tutovky. Pokud se to nepovede, tak to vzdám. Poslední pokus.


Offline Chinalady

  • ***
  • Příspěvků: 1045
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #1 kdy: Květen 07, 2021, 07:42:39 odpoledne »
Máme na něj špatný vliv.  f-)

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #2 kdy: Květen 07, 2021, 09:23:01 odpoledne »
Tak jsem zatím vyhrál 60 halířů. Vím, že je to vtipné. Propálil jsem víc za elektřinu.:)

Ale kdybych místo 5Kč sázel 1000Kč, tak bych měl více.:) Ale jen zkouším. Dal jsem vklad 100Kč a budu zkoušet jestli o ně přijdu.Pokud budu se držet, tak pak přejdu na větší částky.




Offline Chinalady

  • ***
  • Příspěvků: 1045
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #3 kdy: Květen 07, 2021, 09:36:42 odpoledne »
A není to klasická psychologická finta?
Nechat začátečníka párkrát vyhrát a až vsadí víc tak začne prohrávat?

Samotář

  • Host
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #4 kdy: Květen 08, 2021, 12:06:37 odpoledne »
Sahawe držím palce, aby to vyšlo.

Prý jsou lidé, kteří se kurzovým sázením živí. Ale soustřeďují se jen na určitý druh sportu, o kterém mají více informací než bookmaker.

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #5 kdy: Květen 08, 2021, 01:27:07 odpoledne »
Sázení na tutovky je tutovka.:) Já nikomu nedoporučuji, aby sázel. Sázení je hazard a jen hodně riskujete. Já doporučuji jen člověku, který se aktivně zajímá o určitý sport, tak zkusit vsadit na tutovky.
Já jedu jen hazard. Řídím se jen kurzem a sázím jen tak. Ale díky online a to, že není manipulační poplatek je o dost lehčí. Pamatuji, když jsem chodil na střední školu, tak jsem poznal kluka, který se živil od 16 let jen tím. Sázel na tutovky. Hrál fotbal, tak i na něj sázel. Vždy mu to vycházelo a to musel sestavit tiket, aby získal 1,11 kurz. Dnes stačí jen 1,01.
Zkoušel jsem sázet na střední a nedopadlo. Pak jsem zkusil před lety, když jsem zjístil, že je to online sázení a bez manipulačního poplatku. A taky to dopadlo špatně.  Teď zkouším sázet jen na live zápasy  a kurz 1,01-1,03. A to musím ještě vybrat na co. Sázet na tenis nikdy. Ono kurz 1,01 je o ničem, ale pokud vsadíte 50 000Kč, tak máte 500Kč. A člověk, který se třeba vyzná ve fotbale, tak mu stačí vsadit 24krát do roka a tak má vyděláno na celý rok.


Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #6 kdy: Květen 08, 2021, 01:43:38 odpoledne »
Tak mám dvě prohry. 16,64Kč a 5Kč. To je 21,64Kč. A na účtu mám aktuálně 94,58Kč. A vložil jsem na něj 100Kč. Tak jsem v mínusu 5,42Kč.  Vsadil jsem celkem cca 60 tiketů. Z toho 2 jsem prohrál a 6 se vyhodnocuje.

Sázím jen na kurzy. Ani nevím na co sázím. 16,64Kč byl na zápas 3 ligy islandského fotbalu. A 5 Kč byl na stolní tenis. Fakt se musím vyhýbat všemu co je tenis.



Samotář

  • Host
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #7 kdy: Květen 08, 2021, 06:46:17 odpoledne »
Ze sportů hraju trochu kulečník a sleduji světový snooker.

A i ve snookeru bych si troufl vsadit jedině tak na první kola v turnajích, protože nejlepší patnáctka-šestnáctka světových hráčů je tak vyrovnaná, že výsledky zápasů mezi nimi jsou vždy nejisté.
Na druhou stranu, kdybych vsázel jen na výsledky prvních kol, asi bych bookmakera porážel. Jenže když si vsadím, ztrácím požitek za sledování hry, a to mi za to nestojí. Stejně bych vždycky vsázel jen na svého oblíbence Trumpa a teď na posledním mistrovství světa těžce zklamal.

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #8 kdy: Květen 09, 2021, 06:47:59 dopoledne »
Ze sportů hraju trochu kulečník a sleduji světový snooker.
Tak tu mám odborníka?
Kdo vyhraje?  Pokud nezapomenu, tak zkusím sledovat a i kurz těch prvních kol pokud tam bude možné.


Samotář

  • Host
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #9 kdy: Květen 09, 2021, 12:53:32 odpoledne »
Jimi White je bývalý nejlepší hráč. Ale už je to starší pán a spoustu let závodně nehrál, hlavně komentuje v televizi.
V posledním roce se snaží vrátit mezi hráče. Ale zatím vždy vypadl v prvním kole. I když na posledním turnaji, kde jsem ho viděl, postoupil do druhého kola, asi se trochu zlepšuje.
Ostatní hráče neznám. Je to nějaké seniorské mistrovství světa, to moc nesleduji.

Doporučuji si počkat na nějaký turnaj, kde budou hrát hráči z první patnáctky. A potom v prvním kole vsadit na tyto nejlepší hráče proti hráčům, kteří prošli kvalifikací. Tam je velká jistota, že favorité vyhrají. Asi to budou nízké kurzy, ale kdy je šlo dát na nějaký "kumulovaný" tiket, třeba by z toho mohl být zajímavý kurz.

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #10 kdy: Květen 16, 2021, 03:16:08 odpoledne »
Propadl jsem hazardu. Jdu na léčení. Jen žertuji.:)


U mně je to hazard, ale u člověka, který ví něco o fotbalu je tutovka. Jsem až teď zjístil, že 90+4min znamená, že 4 minuty neni prodloužení, ale náhrada za střídání hráčů.

Od 17.05. budu dodržovat pravidla. Sázet až o 55 minuty(někdy od 42 minuty už nejde sázet) a pokud tým dal 2 góly nebo má náskok 2 góly. A třeba i u 3:1 bych byl opatrný. A kurz 1,01

Natočil jsem svoje sázky.
https://youtu.be/og_uUe68PNw

Kromě pár pokusných tiketů, kdy jsem sázel podle doporučení ostatních hráčů, tak jsem dopadl špatně u Condal - Avilés Stadium Ve 43 minutě bylo 2:0 a dokonce to bylo 2:3. Tak jsem přišel o 50Kč. A pak Wing Go Fu Moon - Kwong Wah kdy 53 minutě 3:1  a na konci 3:3.

Tady je video jak  se Live mění kurz
https://youtu.be/P_KJcbsyd0Q

Mám starý mobil, tak tam nejde naistalovat aplikace Tipsport, tak nemůžu vyzkoušet  jestli bšží Live kurzy. Bez Live bych nešel do toho.



Samotář

  • Host
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #11 kdy: Květen 16, 2021, 03:33:49 odpoledne »
Převážná většina sázek je zelená. Na začátečníka dobré, ne?

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #12 kdy: Květen 16, 2021, 03:54:05 odpoledne »
Řídím se jen kurzem. Tak nic moc.

Samotář

  • Host
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #13 kdy: Červenec 15, 2021, 11:21:43 dopoledne »
Sahawe nevím, jestli ještě sázíš ...

O víkendu začne turnaj ve snookeru Championship league. Není to žádná špička, ale koukám, že se zúčastní i Mark Williams.

Mark Williams je už starší hráč, ale stále patří do světové patnáctky. Nejlepší roky, kdy byl mistrem světa už má asi za sebou, ale na posledním mistrovství světa (přelom dubna a května 2021) hrál moc pěkně a porážel lepší hráče.

Myslím si, že sázka na vítězství Marka Williamse v těchto zápasech prvního kola
Williams Mark J. - Miah Hammad
nebo
Williams Mark J. - Lines Peter
v kurzu 1.39 : 10 by nemusela být marná.

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Re: Hazard se sahawem - Tipsport s tutovkami
« Odpověď #14 kdy: Červenec 18, 2021, 07:11:56 dopoledne »
S hazardem jsem skoncil.