Autor Téma: Otázky na Konca a jeho opovede...  (Přečteno 320 krát)

Offline Akutol

Otázky na Konca a jeho opovede...
« kdy: Leden 27, 2021, 07:29:13 odpoledne »
Dovolil som si založiť toto tema.
Viacerí máme otázky na kolegu Konca. Je to roztrusene po množstve vlákien. Preto sa ani nedivím že kolega prepper nestíha odpovedať...

Takze začnem: kolega, čo očakávaš od miestneho osadenstva ( keďže sa už strácam v záplave tvojich rôznorodých otázok). Ďakujem za odpoveď.
Ešte chcem poprosiť diskutujúcich, zdržme sa urážok a napádania navzájom...

Offline Akutol

Re: Otázky na Konca a jeho opovede...
« Odpověď #1 kdy: Leden 28, 2021, 09:36:18 dopoledne »
Ešte raz poprosim prispievatela Konca o odpoveď.
Ďakujem

Offline Akutol

« Odpověď #2 kdy: Leden 28, 2021, 11:01:16 dopoledne »
Vidim že prispievatel koniec nadalej prispieva aj po mojich vyzvach nema zaujem komunikovať a zodpovedavať nam otázky... čo som si všimol už v inych vlaknach... zrejme sa potrebuje len vyrozpravať...

Tak si dàvam otázku: z ktorého fóra k nám presedlal? Predpokladam že sa nerozhodol "otvoriť" len v tomto priestore, len teraz... ako kobylky, niekde niečo zaplnia a opotrebuju a presunu sa inde...

Offline Včeliš

« Odpověď #3 kdy: Leden 28, 2021, 06:17:20 odpoledne »
Aby sem nebyl nasazenej ;)

konec

• Host
« Odpověď #4 kdy: Leden 28, 2021, 06:37:35 odpoledne »
Tady je nějký chudáček, kterému jsem šlápnul na kuří oko. @-->
Vzhledem k tomu, že mi zcela běžně vkládáte do úst, co jsem neřekl, tak si to nebudu ani číst. A co bych z toho měl?
Tak si tu sami sobě naserte nějaké sračky, když vás to poléčí.

konec

• Host
« Odpověď #5 kdy: Leden 28, 2021, 06:45:15 odpoledne »
Nezapomeňte v anketě hlasovat, že chcete, abych umřel.
http://preppers.cz/forum/index.php/topic,15259.50.html

Offline Goof

• Praktikující prepper
    • Goofy's vintage workshop
« Odpověď #6 kdy: Leden 28, 2021, 08:04:33 odpoledne »
Jak psal výše doufám, že toto nebude číst. A ano právě teď jsem si asi po 10 dnech otevřel vínko a tak budu snad splňovat jeho myšlenku o tom že jsme tu všichni opilci :-)

Kdyby šlo o mě tak bych asi hlasoval, ať žije (jelikož to bude asi pro něj větší utrpení, než kdyby zemřel), s jeho názory může bezpečně vést své monology, tak možná jen u nás na fóru, jinde by ho už dávno smazaly, proto se tu asi drží tak dlouho.

Prosím autora ankety o doplnění dalších možností (mě to nejde):
Chci, aby ten člověk s účtem konec zemřel a za své slova hodně trpěl.
Chci, aby ten člověk s účtem konec zmizel a byl smazán (koš) i se svými "příspěvky".
Chci, aby ten člověk s účtem konec pokračoval dále, je mi sympatický.

Doufám, že to pochopí jako nadsázku, ale nechci mu vkládat do úst své myšlenky  ;)
"Člověk je jediný tvor, který konzumuje, aniž by produkoval."

George Orwell (vlastním jménem Eric Arthur Blair)

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #7 kdy: Leden 29, 2021, 09:07:56 odpoledne »
Tomu sa vraví "hádzať perly sviniam" :D

Na apokalypsu se netěším proto, že bych byl tak chladnokrevný a morbidní, ale proto, že pro mne apokalypsa znamená šanci na lepší život, protože jsem žil celý svůj dosavadní život hrozně....

Jestli se identifikujete podle opilosti, tak se nedivím, že vám to nefunguje, protože opilci jste uplně všeci.

Do armády vstupují více-méně psychopati, takže pro mě to není. O medicíně skutečně něco vím, právě proto jsem nežádoucí. Je to hodně špinavá hra. Dag Björndal bude v post-apo vesnici pouštět lidem žilou, víme.

A mimochodem právě lékaři jsou psychopati....

....Psychopati si často vybírají právě povolání učitelů. Psychopat chce mít někoho POD sebou. Učitel je povolání, kde i hlupák může mít pod sebou 30 lidí...

A pokud někdo uvažuje zjednodušeně, pak se stane obětí psychopata, neboť je to hlupák.
A v čem jsou lidé tak hloupí?
1. v tom, že hlásají lásku všem bez rozdílu, tedy lásku k psychopatům
2. nechají se oblbnout kecama psychopatů, aby si mysleli, že psychopati jsou ti hodní

.............Škola je postavená tak, aby všichni lidé zůstaly hlupákama.

...Já jen závidím Robinsonovi Crusoe z pustého ostova, protože se měl evidentně lépe, než já....

Psychopat jako Robinson Crusoe by nepřežil, protože by tam nebyl nikdo, koho by mohl okrást nebo zotročit a podmanit si. ....

Já nepotřebuji nikoho pod sebou. Pokud bych se ujal vedení, tak jen proto, abychom jako skupina přežili. A snažil bych se lidi učit být nezávislými. A tolerantními. .......

....A pokud někdo uvažuje zjednodušeně, pak se stane obětí psychopata, neboť je to hlupák.

Jak se říká: Potrefená husa se vždycky ozve.

....Víra v boha: já nevím, jestli mám věřit v boha, ale kdyby náhodou hrozilo, že půjdu do pekla, tak raději budu předstírat víru v boha a pojistím se, abych nešel do pekla.

.... Inteligentní člověk, jako já, by do hospody nikdy nešel...

....  Místo toho, aby jste se snažili svrhnout své krutovládce, pod kterými trpíte, tak se snažíte svrhnout mě / vytrolovat z tohoto webu pryč. Proč mě?
Chráníte systém, který vás zotročuje.
Váš problém. Vy na to dojedete....

...Apokalypsa bude skutečně masakr, protože ani preppeři nejsou připraveni. Jejich činost spočívá v machrování na internetu a podtrhování svobody a demokracie. ...

S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline Akutol

« Odpověď #8 kdy: Leden 29, 2021, 09:29:15 odpoledne »
Tady je nějký chudáček, kterému jsem šlápnul na kuří oko. @-->
Vzhledem k tomu, že mi zcela běžně vkládáte do úst, co jsem neřekl, tak si to nebudu ani číst. A co bych z toho měl?
Tak si tu sami sobě naserte nějaké sračky, když vás to poléčí.
Naopak, ja som loboval za tvoje nezmazanie. Aj vdaka mne stale prispievaš. Považujem to za velmi potrebné, aby mohli ludia mať pristup k tomuto. Malokto sa tak otvori ako ty. Pre preppera je nevyhnutne studovat povahy roznych ludi... Ta tvoja je dokonala ukažka postapo cloveka s ktorim sa prepper v buducnosti bezne stretne. Je potrebne studovat ludi ako si ty! Ďakujem ti za tvoje prispevky ( uprimne). A ospravedlnujem sa ludom ktorich sa dotkli tvoje " vsuvky". Verte mi kolegovia povazoval som za nevyhnutne Konca neukončiť...

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #9 kdy: Leden 29, 2021, 10:22:08 odpoledne »
Verte mi kolegovia povazoval som za nevyhnutne Konca neukončiť...
To já zase to nejcennější co mám, tedy svůj čas, dokážu zužitkovat lépe, než čtením takovýchto "perel", nebo dokonce reakcí na ně...

Offline Akutol

« Odpověď #10 kdy: Leden 29, 2021, 11:09:45 odpoledne »
No rozhodne nas obohatil...

Offline k.vancura

• Praktikující prepper
« Odpověď #11 kdy: Leden 30, 2021, 09:51:29 dopoledne »
No rozhodne nas obohatil...
Kulturně obohatil....

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #12 kdy: Leden 30, 2021, 11:33:44 dopoledne »
Vypada to ze stejne jako kulturni obohacovaci z Afriky kteri odsud vypadli za lepsima davkama do Nemecka zmizel i konec za lepsim...

Offline BartH8

« Odpověď #13 kdy: Leden 30, 2021, 02:02:59 odpoledne »
Nechval dne před večerem...
Slepému neukážeš
Hluchému neřekneš
Hloupému nevysvětlíš