Autor Téma: 7 životú  (Přečteno 121 krát)

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5271
7 životú
« kdy: Leden 04, 2021, 12:37:45 odpoledne »
Tak trošku katastrofický film. Zaujímavý je pohlad do blízkej budúcnosti, ktorému sme sa vdaka covidu hódne rýchlo priblížili.

https://www.csfd.cz/film/307898-7-zivotu/prehled/

Citace
Sedm životů, sedm sester, jedna společná identita. Originální akční sci-fi thriller o sedmi identických sestrách, které tají svou existenci před okolním světem. Dokud jedna z nich nezmizí. Přelidněný svět roku 2073 se řídí drastickým zákonem jednoho dítěte na rodinu. Pokud úřady objeví přestupek, mladší sourozenec je nesmlouvavě odebrán. V jednom bytě se ale už třicet let skrývá a žije sedm sester. Vypadají stejně, přesto je každá jiná a každá je svá. Všechny dohromady pak mají jednu identitu pro pohyb venku, kde vystupují jako jedna osoba a žijí jeden společný oficiální život. Chodí do školy, do práce, s kolegy do baru, vztahy pouze na jednu noc. Každá ze sester chodí ven jeden den v týdnu. Pondělí vychází v pondělí, Úterý v úterý a tak dále až je řada na Neděli. Jejich systém funguje po mnoho let skvěle. Až do toho dne, kdy se Pondělí nevrátí domů. Šest zbylých sester musí opustit svůj úkryt a zjistit, co se stalo. Jakákoliv chyba je ale může prozradit a jejich život se z pevného klidného řádu mění v napínavou futuristickou akci plnou adrenalinu a nečekaných momentů.
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline pamelnik

  • ***
  • Příspěvků: 150
Re: 7 životú
« Odpověď #1 kdy: Říjen 14, 2021, 07:55:20 odpoledne »
Pokud už to tady někde je, nebo to sem nepatří, tak to smažte.
https://www.csfd.cz/film/812579-bariera/galerie/
V roce 2019 vznikl španělský seriál Bariéra.
Boj jedné rodiny o přežití v dystopickém Madridu budoucnosti vykresluje propastné rozdíly mezi dvěma světy rozdělenými zdí. A tím to nekončí.