Autor Téma: Série epidemií  (Přečteno 351 krát)

konec

  • Host
Série epidemií
« kdy: Prosinec 09, 2020, 04:36:11 dopoledne »

Přijde epidemi, slabá. Pak přijde další epidemie, také slabá. Jenže státy se restriktivními opatřeními finančně vyčerpají a značně zadluží.
Pak přijde další epidemie, na tu se již bude umírat. A pak přijde epidemie, která bude kosit lidi ve velkém.
V krátkém časovém horizontu několika málo let vznikle mnoho nových infekčních chorob. V průměru dvě nové infekční choroby v jednom roce. Budou se šířit nové a nové infekce, ale ty staré infekce nebudou mizet a budou mezi lidmi stále kolovat. Každá další infekční nemoc bude horší a horší.
Co budete dělat?


konec

  • Host
Re: Série epidemií
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 09, 2020, 04:42:02 dopoledne »
prosím o přesun do Možné scénáře PA, mě to přesouvat nejde, nemám práva

Nalim

  • Host
Re: Série epidemií
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 09, 2020, 09:39:43 dopoledne »
V krátkém časovém horizontu několika málo let vznikle mnoho nových infekčních chorob. V průměru dvě nové infekční choroby v jednom roce. Budou se šířit nové a nové infekce, ale ty staré infekce nebudou mizet a budou mezi lidmi stále kolovat. Každá další infekční nemoc bude horší a horší.
Co budete dělat?
Že ty v tom máš prsty?
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/v-indii-se-objevila-u-stovek-lidi-neznama-choroba-hlasena-je-prvni-obet-40344588#seq_no=2&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.hp&dop_req_id=XYX7iLNmBHN-202012090834&source=clanky-home

Offline Včeliš

  • ***
  • Příspěvků: 888
Re: Série epidemií
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 12, 2020, 07:27:07 odpoledne »
Začalo mi to připadat pravděpodobné (už dřív) a dost mě to zneklidňuje.
Asi se trochu začnu připravovat. Respirátory, dezinfekce, hygiena a drogerie obecně + izolace ve větší míře.

Nalim

  • Host
Re: Série epidemií
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 12, 2020, 07:49:04 odpoledne »
Tak až najdeš FUNKČNÍ respirátory za ne-přemrštěnou cenu, poděl se tu, prosím.
V dTestu ty, co byly testovány jako dobře funkční (a navíc byly druhé nejlevnější), byly vyprodané, než se výsledky pro nás ovčany zveřejnily. Jo, ale stále je vídáme na xichtech na tiskovkách.