Autor Téma: Kdyby právě dnes nastala apokalypsa, jak by jste dopadli?  (Přečteno 1248 krát)

Nalim

• Host
Re: Kdyby právě dnes nastala apokalypsa, jak by jste dopadli?
« Odpověď #50 kdy: Prosinec 08, 2020, 07:05:37 odpoledne »
Samotáři, půst je jenom první krok, pak musí následovat další. Na všem se musí pracovat, nic nejde jen tak samo od sebe ... úbytek váhy je jen vedlejší produkt. Navíc hubnu převážně svalovou hmotu, ne tuk...
Tuhle zkušenost s nežádoucím směrem hubnutí mohu potvrdit. Asi před 10 roky jsem asi 3 roky makal na (eko)farmě jako dobrovolník, majitelé byli vegetariáni, já měl immer währe hlad. Pupek zůstal, svalová hmota fuč. Přes dennodenní tréning, a ne ve fitku, ale prací na zdravém vzduchu.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #51 kdy: Prosinec 09, 2020, 12:47:47 dopoledne »
Jestli jsem mu dobře rozuměl, tak nahoru to bral po žebříku venkem a dolů slaňoval vnitřkem, takže těch 100 metrů zase nahoru musel po laně.  "hold"

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #52 kdy: Prosinec 09, 2020, 01:23:32 dopoledne »
sedlak: taky tomu tak rozumim... a smekam, ja jsem vetsinou zvyklej tak do 25m (60 lano ukotvene dole a prehozene pres rozsochu), vyjimecne do 50m....

Offline konec

« Odpověď #53 kdy: Prosinec 09, 2020, 03:58:23 dopoledne »
Njn, já na věci jdu často iracionálně. Jinak, knížka i film "Cesta pokojného bojovníka" mě nezaujala, film jsem ani nedokoukal, daleko bližší je mi ten King. Já pacifista nejsem, bližší je mi rozhodně násilí. Ale o duchovno a sociologii se zajímám - tedy o Kingovo pojetí. Můj Bůh je brutální a krvavej. No, pěkně jsme tady to vlákno Koncovi hodili na jinou kolej...
No právě. Teď bych to vlákno smazal, protože pozbylo smyslu. Ale mohl bych jej přejmenovat na film a knihy. Na post apo scénář si založím další.

Offline Akutol

« Odpověď #54 kdy: Prosinec 09, 2020, 07:06:37 dopoledne »
To já su v pohode...  :pa:
Jen na týden? Hahaha... "hold"
A jsi ochoten podělit se o použitá řešení nějak konkrétněji?
Rad by som, ale Dag byva čoby kameñom... ste videli ake ma baňdero? Sa bojim o zasoby. Sice zbrane aj naboje mam ale som škulavý ako starý pes...
Inak hej, voda samospadom, studña na dvore + bonus kusok odomña verejny prameñ... krbova vložka s rozvodom do izieb. Teraz sme dobudovali đalšiu izbu... čo by si chcel konkretne ešte vedieť? Nikoho nehladàm, ale rád sa pochválim... :)

Online Norman

« Odpověď #55 kdy: Prosinec 09, 2020, 07:07:54 dopoledne »
Ano, rozumíte tomu dobře - sedlák s vvittym. Ale tohle byl extrém, do kteryho už se, doufám, nikdy nedostanu. Chtěl jsem tím říct, že to, jak co budeš snášet, je nastavením v hlavě - i ty půsty. A to se týká i těch postapo scénářů, když se tím člověk nechá drtit, nejspíš ho to sežere.

Online Norman

« Odpověď #56 kdy: Prosinec 09, 2020, 07:10:43 dopoledne »
A co máš na drony, Akutole?  ;D

Offline Akutol

« Odpověď #57 kdy: Prosinec 09, 2020, 08:17:41 dopoledne »
Ja su nehdajsi zenovy mnich, drtit ma to nebude...
Na drony mam zdravy rozum...

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #58 kdy: Prosinec 09, 2020, 10:55:05 dopoledne »
Na drony je nejlepsi Terminator.

Offline Chinalady

Offline konec

« Odpověď #60 kdy: Prosinec 11, 2020, 05:19:46 odpoledne »
Zrovna říkali v televizi, že letos spadalo mimořádně mnoho listí. Je to velká katastrofa a nikdo neví, co si s tím počít.
Dnešní lidé jsou tak zhýčkaní, neuvěřitelné!

Nalim

• Host
« Odpověď #61 kdy: Prosinec 11, 2020, 07:44:47 odpoledne »
Říká se, že nejhorší smrt je z vyděšení.
Proto na tom politici i sdělovací prostředky makají na plné pecky.

Byl vlhčí rok, proto narostlo víc biomasy, zvířata ještě teď mají zelenou pastvu, což je pro sedláky i zvířata úžasný dar přírody.

Že ve městech spadalo extrémní množství listí, je pro běžně připravené neměšťáky naprosto úsměvné. Zas bude kompost, čili výživa pro zeleninu, čili slušná soběstačnost.