Autor Téma: Příprava na profesi - rybář  (Přečteno 83 krát)

Offline sahaw

• Minimalista
    • Forum Chedrbí
Příprava na profesi - rybář
« kdy: Prosinec 02, 2020, 07:16:35 odpoledne »
Je tu nějaký rybář? Chtěl bych se postupně o tom dozvědět pěkně od PC .:)

Offline Goof

• Praktikující prepper
    • Goofy's vintage workshop
Re: Příprava na profesi - rybář
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 02, 2020, 08:51:51 odpoledne »
Jde o to co od toho očekáváš, jestli chceš legálně/ nelegálně chytat ryby, které si necháš a sníš, nebo po ulovení pustíš? Chceš chytat v místě bydliště, krajově, nebo po celé ČR, nebo jen na soukromých lovištích? Popřípadě i jaké ryby chceš chytat (dravce, nebo klasiku kapra, malé, velké ryby, atd.)

Máš nějaké vybavení, popřípadě jaké (malé pruty na potoky, větší na rybníky, velké na přehrady) atd.? Chceš chytat tradičně (jako lidé cca před dvaceti lety, žížala, chleba), nebo novodobě na boilies a podobné voňavé a atraktivní pochutiny pro ryby, co zaručují úlovek (alespoň dle nápisu na pytlících) :-) 

Kolik do toho chceš investovat, jelikož toto je koníček, ve kterém návratnost investic je minimální. Jde spíš o relax a sem tam něco chytíš.

Chytal jsem ryby aktivně jako mladý, asi 5 let, pomalu každý víkend u rybníka, pak už se mi to finančně nevyplatilo, vybavení mám stále a zkušenosti jsou tam taky, v PA době se budou jistě hodit, možná až budu v důchodu a jestli tady budou ještě ryby, tak znovu začnu :-)

Mám spoustu kamarádů co stále chytají a občas s nimi zajdu na ryby, jako čumil :-) , tak jsem zvědav jestli se ti tady někdo ozve, popřípadě ti mohu trochu poradit, ale nejdřív si musíš ujasnit otázky v úvodu.

"Člověk je jediný tvor, který konzumuje, aniž by produkoval."

George Orwell (vlastním jménem Eric Arthur Blair)