Autor Téma: Jedlý jíl, kaolín a bentonit  (Přečteno 1202 krát)

Offline Chinalady

  • ***
  • Příspěvků: 1045
Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« kdy: Červen 06, 2020, 02:17:25 odpoledne »
Jedení jílu typické pro západní Afriku a Haiti. Haitské jílové sušenky "Bon bon terre" jsou běžnou součástí jídelníčku chudých lidí žijících ve slumech, zatímco v Ghaně, Kamerunu a okolních státech se opečené jílové pelety  "ayilo" prodávají na trhu jako zákusek a doplněk stravy pro těhotné ženy.
Jedlý jíl se prodává i v ČR a obchodníci nadšeně popisují jeho údajně zázračné léčivé  vlastnosti.

Jí se běžný jíl, bentonit nebo kaolín. Samy o sobě obsahují nula kalorií, na druhou stranu jsou ceněné pro svůj vysoký obsah minerálních látek - železo, hořčík, zinek, vápník a schopnost zaplnit žaludek. Většina místních tradičních lékařů je doporučuje těhotným ženám a dětem.
Jíl má pomáhá proti průjmům, otravě jídlem i proti jedům a toxinům v potravinách.

Pojídání jílu může mít i svou stinnou stránku, protože ve vzácných případech může obsahovat kadmium nebo arsen, zároveň nezpracovaná hlína může obsahovat bakterie a zárodky parazitů. Proto je důležité před konzumací jíl vždy upéct.

Příprava jílových sušenek Bon Bon terre - jíl se několik minut opeče, aby se zbavil všech potencionálních mikroorganismů. Následně se rozdrtí na prášek a smíchá s vodou do bahnité konzistence.  Při přilévání vody t krásně vodí po dešti. Přimíchá se trocha rostlinného oleje nebo ztuženého tuku a pár špetek soli nebo cukru. Z "těsta" se vytvoří tenké sušenky které se buď pečou v troubě na tři sta stupňů nebo jednoduše nechají uschnout.
Chutnají zvláštně, typické je že vám už při prvním kousnutí vysají z úst veškerou vlhkost, zůstává po nich v ústech hlinitá pachuť. Doporučuje se zapíjení vodou.  Kupodivu jsou celkem oblíbené mezi dětmi a ženami, některé jejich chuť popisují jako návykovou.

Jíl jako lék: Slyšeli jste o bezoáru, zázračném středověkém léku pna otravy? Bezoár (kámen z kozího žaludku) se rozdrtil na prášek a smíchal s jílem a kozí krví. Opravdu to fungovalo a zachránilo mnoho životů, zvláště pokud byl podán v čas. Tajemstvím tohoto léku ale nebyl bezoár, nýbrž obyčejný jíl, který dokáže vázat i silné jedy.

Jíl - pochopitelně očištěný a propečený- se používá proti žaludečním a středním potížím a k detoxikaci organismu. Jílový prášek se využívá v kosmetice na bodnutí hmyzem, na vyrážky způsobené jedovatými rostlinami i na očištění akné  a ekzémů.


Offline Chinalady

  • ***
  • Příspěvků: 1045

Offline MaunaKea

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 3625
  • Mus uni non fidit antro.
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #2 kdy: Červen 06, 2020, 06:31:10 odpoledne »
Jen pár postřehů:
1) Každý zná asi smektu, která se pouřívá jako suspenze ve vodě při žaludečních problémech.....je to v podstatě upravený a ochucený bentonit s velkou soprpční schopností vůči polárním látkám......podobně jako živočišné uhlí účinkuje na látky nepolární.....
2) Mnoho zvířat i třeba kočky, psy a dokonce i koně požírají písek, hlínu a jíl jako prodoplnění minerálú a jako podpůrný prostředek pro dtávení a čištění žaludku.

3) I v primitivních podmínkách lze použít ve vodě plavený jíl, který se přežívá v ohni a jemně umele rozplavený ve vodě ideálně společně s umletým dřevěným uhlím.......

4) Pokud by někdo dlouhodobě žil bez zdroje soli, lze podle bodu 3) doplňovat ionty hořčíku, vápníku, sodíku a draslíku......pokud si k tomu občas uděláte výluh z kopřiv, doplníte si i zdroj železa.....a to i bez komerčních doplňků stravy

Offline Chinalady

  • ***
  • Příspěvků: 1045
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #3 kdy: Červen 08, 2020, 08:56:34 dopoledne »
4) Pokud by někdo dlouhodobě žil bez zdroje soli, lze podle bodu 3) doplňovat ionty hořčíku, vápníku, sodíku a draslíku......pokud si k tomu občas uděláte výluh z kopřiv, doplníte si i zdroj železa.....a to i bez komerčních doplňků stravy
V téhle souvislosti mě napadlo, čím by šla nahradit sůl v době velkého nedostatku?
Tedy kromě Vincentky, do Luhačovic to mám docela daleko. Který, volně se vyskytující druh rostlin nebo živočichů, obsahuje nejvíc soli?
Přírodní sůl získáš spálením listu podbělu lékařského- listy podbělu lehce usuš, smotej do “doutníku” a zapal jako cigaretu.  Popel obsahuje přírodní NaCl, i když nechutná slaně a nedá se moc použít ke konzervování. Sůl získáš i vařením ořešákových a pampeliškových kořenů.
Asi to vypíšu detailně do jiného vlákna, pokud budu mít dneska čas.

Add2 - z toho co seženeš v ČR - slanorožec evropský, chutná, zdravá a hezká bylinka, na zahradě jednoletka, uvnitř trvalka. Jenom volně neroste.
Hodně soli (a železa) obsahuje zvířecí krev.
Jinak v malých dávkách je sůl přítomna v zelenině, zvláště pokud je sušená.

konec

  • Host
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #4 kdy: Leden 20, 2021, 12:35:59 dopoledne »
Hmm, zajímavé. Měl sem za to, že si bezoár vymyslela Rowlinková pro svého Harryho Pottera.
Ale vím, bylo to v dokumentárním filmu, že opice v pralese požírají jíl, aby se mohli krmit jedovatým listím. A jíl tam žerou i ptáci.
Hlína navíc může být potenciální zdroj vitamínu B12, protože v půdě je hodně bakterií a bakterie vitamín B12 vyrábí.
Jinak je to vitamín, který mají v nedostatku vegani - v rostlinách není. Proto by měl člověk "jíst živočišné produkty", to znamená vejce mléko maso. Avšak vyšší koncentrace vitamínu B12 je v hlíně a pěstovaných bakteriích.

Offline Včeliš

  • ***
  • Příspěvků: 888
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #5 kdy: Leden 23, 2021, 04:57:48 odpoledne »
B12 v hlíně je zajimavé téma. Máš něco, čím by jsi to doložil?

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7545
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #6 kdy: Leden 24, 2021, 12:58:14 dopoledne »
No musíš to jesť aj s dáždovkami.
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline Včeliš

  • ***
  • Příspěvků: 888
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #7 kdy: Leden 24, 2021, 06:39:17 odpoledne »
A mohl bych je jíst i bez té hlíny? ;D

konec

  • Host
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #8 kdy: Leden 27, 2021, 08:24:27 odpoledne »
Áááá tři hlupáci se tu sešli.
Budu citovat sám sebe:
v půdě je hodně bakterií a bakterie vitamín B12 vyrábí.

Asi nebude hlína jako hlína, důležité je, aby tam bylo co nejvíce bakterií, protože B12 je produktem bakterií.
Takže hlínu můžete jíst i bez deštovek.

Nebudu nic dokládat, nejste malé děti a měli by jste si informace o B12 vyhledávat sami.
A chováte se hnusně od prvního dne, kdy jsem na preppers přišel.

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7545
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #9 kdy: Leden 27, 2021, 08:32:43 odpoledne »
Väčšiu blbosť, ako dokázať vlastnú blbosť svojim blbým citátom a nazvať blbcom toho, čo nie je taký blbý aby mu to stačilo, nie je blbosť naša, ale blbosť tvoja.  ;D
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline Včeliš

  • ***
  • Příspěvků: 888
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #10 kdy: Leden 27, 2021, 08:42:44 odpoledne »
Hele Konče a smysl pro humor ti nic neříká?

Celkem seriózně jsem se zeptal na B12 v hlíně a ty mě pošleš do ... , ať si to najdu sám. Tak to téma neotvírej, když o něm nechceš diskutovat.

konec

  • Host
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #11 kdy: Leden 27, 2021, 09:31:19 odpoledne »
Väčšiu blbosť, ako dokázať vlastnú blbosť svojim blbým citátom a nazvať blbcom toho, čo nie je taký blbý aby mu to stačilo, nie je blbosť naša, ale blbosť tvoja.  ;D

Souvětí, které jsi napsal, nemá hlavu ani patu. Dlouhodobě je jediným tvým cílem mě urážet. Cílem tohoto souvětí bylo mě  urazit, jenže... se ti to nepovedlo, protože tvoje souvětí nemá hlavu ani patu.
Jestliže mi nevěříš , že bakterie vyrábí B12, tak je to jenom a pouze tvoje blbost a nadutost. Kdyby jsi měl rozum, tak jsi mohl ode mě získat know-how.
Někdo mi napsal, že jsem ještě nenapsal nic užitečného a zrovna mě zesměšnil. Ale ano napsal, ale pokud si někdo myslí, že vše, co napíšu, je blbost, tak je to blb, protože si mohl vzít moje know-how a nevzal.
A pokud mi nevěříš, nic ti nebrátí v tom si informaci ověřit a zjistit, že je to pravda.
Já ti zdroje hledat nebudu, protože se ke mě chováš hnusně a já bych ti ještě dělal blbce, tím, že bych hledal zdroje. Jsi nevděčný a nevděčným nic.

konec

  • Host
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #12 kdy: Leden 27, 2021, 09:34:16 odpoledne »
Hele Konče a smysl pro humor ti nic neříká?

Celkem seriózně jsem se zeptal na B12 v hlíně a ty mě pošleš do ... , ať si to najdu sám. Tak to téma neotvírej, když o něm nechceš diskutovat.

Tobě se omlouvám, viděl jsem vvitty a Dag Björndal a spojil jsem si vás všechny dohromady.
Není to jednoduché být neustále trolován.
vvitty a Dag Björndal prakticky nic jiného nedělají.

konec

  • Host
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #13 kdy: Leden 27, 2021, 09:41:25 odpoledne »
cituji: Vitamín B12 je vytvářen pouze mikroorganismy, jako jsou bakterie.
zdroj:     https://www.magazinzdravi.cz/vitamin-b12

cituji z článku dál:
Dietetické zdroje vitamínu B12

Pouze produkty živočišného původu, jako jsou maso, vejce a mléčné výrobky, obsahují vitamín B12, který je v lidském organismu biologicky aktivní. Maso a živočišné výrobky tento vitamín obsahují proto, poněvadž zvířata jsou schopna vstřebat tento vitamín ze své trávicí soustavy, kde je tato látka ve velkém množství vytvářena bakteriemi. Poměrně velké množství tohoto vitamínu ve srovnání s mlékem a mléčnými výrobky obsahují vejce.


Ještě dodám, že vegani uživají z pravidla tablety vitamínu B12 a tyto tablety je vhodné nechat rozpustit pod jazykem, kde se vitamin B12 také vstřebá. Pokud člověk tabletu spolkne, tak se dopouští chyby, protože vstřebatelnost vitaminu B12 lidskými střevy je nízká.
Tzn. že kdyby někdo jedl hlínu, tak ji nemusí polykat, může ji klidně zase vyplyvnout, ale měl by tu hlínu podržet co nejdéle v puse.

konec

  • Host
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #14 kdy: Leden 27, 2021, 10:13:23 odpoledne »
cituji z http://veganskaspolecnost.cz/vyziva/vitaminy/b12/
Vitamin B12 netvoří živočichové ani rostliny. Je produkován bakteriemi a jinými jednobuněčnými organismy v trávicím traktu zvířat a v půdě. V důsledku kontaminace potravin se dříve vitamin B12 vyskytoval ve vodě i na povrchu rostlin. Tento zdroj však není při současném hygienickém standardu spolehlivý.

Naše tělo, přesněji bakterie v tlustém střevě, jsou rovněž schopny vitamin B12 tvořit, ale vzhledem k tomu, že se kobalamin vstřebává v tenkém střevě (ileu), nemůže být námi vytvořený vitamin využit. Proto musíme tento vitamin doplňovat stravou nebo výživovým doplňkem. Tělo je schopné zásoby vitaminu B12 uložit v játrech a postupně ho uvolňovat do oběhu. Tyto rezervy vydrží zhruba 3-5 let.


zhrnutí:

Nejlépe se vitamín B12 vstřebává v ústech pod jazykem, proto je vhodné tabletu s vitamínem nezapíjet ale nechat rozpustit v ústech.
Vitamín by se měl vstřebávat i v tenkém střevě, ale hůře.
V tlustém střevě se nevtřebává.

Někteří vegani si mohou myslet, že vitamín B12 nepotřebují, protože to trvá hodně dlouho, než se vyčerpá zásoba vitamínu B12 v játrech. (z toho vlastně logicky vyplývá, že játra na talíři by měli být skvělým zdrojem vitamínu, ale já je stejně nejím)

Vitamín B12 vyrábí bakterie.
Vitamín B12, jenž je obsažen v mase, byl ve skutečnosti vyroben bakteriemi.

Offline Včeliš

  • ***
  • Příspěvků: 888
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #15 kdy: Leden 28, 2021, 06:14:22 odpoledne »
V nějakém jiném vlákně už dřív někdo psal, že Indové si tvoří B12 i při veganské stravě a je to způsobené nečistotou v jejich potravě. Pokud se přestěhují do Evropy a začnou jíst místní veganskou stravu, schopnost jim zmizí.
Takže něco na tom bude. Pokud by se k zelenině snědlo trochu bakterií v hlíně, mohlo by to fungovat. Pravděpodobně i ve zvířatech se B12 tvoří, protože nemají veškeré jídlo sterilní.

Offline Dag Björndal

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 7545
Re: Jedlý jíl, kaolín a bentonit
« Odpověď #16 kdy: Leden 28, 2021, 07:07:49 odpoledne »
Tak vám dvom prajem dobrú chuť. Ja si varím domáce živé nefiltrované a nepasterizované pivo, ktoré je neskutočne dobré, a neskutočne zdravé. A moje baktérie na výrobu potrebných vitamínov sa volajú pivné kvasinky <3

Citace
Pivovarské kvasnice majú vysokú nutričnú hodnotu. Z päťdesiatich percent sú tvorené bielkovinami. Nielen z týchto dôvodov sú odporúčané športovcom, vegetariánom a vegánom. Je to jeden z najlepších prírodných zdrojov na doplnenie vitamínu B a to vrátane B12. Z výpočtu minerálnych látok je dobré zdôrazniť obsah horčíka, vápnika, železa alebo draslíka či selénu. Zároveň sú kvasnice vyváženým zdrojom esenciálnych aminokyselín. Tie sú pre fungovanie ľudského organizmu nepostrádateľné. Telo si ich však nevie vyrobiť samo, preto je veľmi dôležité ich dopĺňať potravinami v dostatočnom množstve. Všetky vymenované zložky sú pre telo veľmi dôležité a pravidelným užívaním pivovarských kvasníc ich môžeme telu veľmi ľahko dodať.



S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.