Autor Téma: Kdo zvládne mluvit o preperství v podcastu?  (Přečteno 829 krát)

Offline Produkční StandaShow

  • ***
  • Příspěvků: 2
Kdo zvládne mluvit o preperství v podcastu?
« kdy: Leden 29, 2020, 09:11:36 odpoledne »
Zdravím ve spolek,
vzhledem k probíhající epidemii máme zájem o pozvání některého zkušeného prepera, který by rád rozšířil povědomí o preperství a také dokázal mluvit o přípravě na případné epidemie (včetně té aktuální). Pokud máte zájem, dejte mi prosím vědět do zpráv ASAP. Určitě se nějak domluvíme.
Ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=ghH0bvarFco

produkční StandaShow

Offline Loki

  • ***
  • Příspěvků: 1235
  • I'm the Key I'm the Gate
Re: Kdo zvládne mluvit o preperství v podcastu?
« Odpověď #1 kdy: Leden 29, 2020, 10:39:51 odpoledne »
Jako že by ten "zkušený prepper" třeba dal divákům nějaký ten návod na přípravu na celosvětovou epidemii? P:-/

Kdyby to nebylo tak smutné, tak bych se asi i smál. Takhle jen nevěřícně kroutím hlavou.

 

SoňaR

  • Host
Re: Kdo zvládne mluvit o preperství v podcastu?
« Odpověď #2 kdy: Leden 29, 2020, 10:50:16 odpoledne »
Pán /paní položil/a slušný návrh, zaslouží i slušnou odpověď. Loki, doporučuji ti přečíst si důkladně pravidla. Na rozdíl od Produkční / Produkčního je tvůj příspěvek skutečně "smutný".. no a vzhledem k tomu, co se na fóru poslední dny probírá, tak asi i poněkud trapný. Do budoucna važ slova i tón příspěvku, abych nemusela zbytečně mazat.

4.   Chovejte se slušně,  vulgarismy a urážky ostatních diskutérů jsou zakázány, včetně vulgarismů a urážek jen naznačených (vytečkovaných, zkomolených apod.).

5.   Nevyvolávejte hádky, nepoužívejte zbytečně provokativní sdělení. Mezi diskuzí a hádkou je rozdíl.

[/b]

Mr.Builder

  • Host
Re: Kdo zvládne mluvit o preperství v podcastu?
« Odpověď #3 kdy: Srpen 12, 2020, 03:44:20 odpoledne »

Offline Goof

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 489
    • Goofy's vintage workshop
Re: Kdo zvládne mluvit o preperství v podcastu?
« Odpověď #4 kdy: Srpen 12, 2020, 06:43:08 odpoledne »
Ano to je ono, ale původně to mělo něco přes hodinu, někde jsem na fóru asi v jiném tématu psal o čem tam hovořily, ale nebylo to nic objevného, co by tady nikdo neznal, nebo se nedalo zjistit z jakékoliv příručky pro přežití.
"Člověk je jediný tvor, který konzumuje, aniž by produkoval."

George Orwell (vlastním jménem Eric Arthur Blair)

Mr.Builder

  • Host
Re: Kdo zvládne mluvit o preperství v podcastu?
« Odpověď #5 kdy: Srpen 12, 2020, 09:34:24 odpoledne »

 Já jsem od toho čekal trošku víc.

 Jinak byl taky v tom kupředu do minulosti  https://www.youtube.com/watch?v=x3WHeEdFsrc