Autor Téma: Jen ve Vaší hlavě jste otrokem systému  (Přečteno 415 krát)

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3654
    • Forum Chedrbí
Jen ve Vaší hlavě jste otrokem systému
« kdy: Září 29, 2019, 01:03:27 odpoledne »
Jen ve Vaší hlavě jste otrokem systému
Stěžujete si, že jste otrokem systému a nemůžete se z něj dostat? Je to jen ve Vaší mysli. Žijeme v ČR, kde od roku 1989 na Vás kašle stát. Nikdo neříká, že jednou Vás system najde a stane se otrokem, ale v letech 1989-2019 na Vás systém kašlal. Očekávám, že ještě nějaké roky na Vás bude kašlat.

Zmizet ze systému se dá a je to kupodivu snadné. Zmizet z povrchu zemského v ČR se nedá.

Návodů jak zmizet ze systému je všude dost.


CyPro

  • Host
Re: Jen ve Vaší hlavě jste otrokem systému
« Odpověď #1 kdy: Září 29, 2019, 01:43:31 odpoledne »
Ty ses tedy ale rozjel. Tvoje příspěvky jsou stále více psychedelickým zážitkem, než seriosním sdělením. Samozřejmě jsi zcela mimo. Ty ve skutečnosti nestojíš mimo to, čemu říkáš systém. Ve skutečnosti jen využíváš drobků a zbytků toho, co od "systému" odpadne.  Tvůj přístup k žití a životu je zcela neudržitelný a nezajímavý. Přemýšlej proč. Není to tak těžké.

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3654
    • Forum Chedrbí
Re: Jen ve Vaší hlavě jste otrokem systému
« Odpověď #2 kdy: Září 29, 2019, 01:55:42 odpoledne »
Ty ve skutečnosti nestojíš mimo to, čemu říkáš systém.
Já nežiji mimo systém.

  Tvůj přístup k žití a životu je zcela neudržitelný a nezajímavý.
Proč každý mluví o nějakém udržitelném systému. Nic neni udržitelné. Ach jo.

konec

  • Host
Re: Jen ve Vaší hlavě jste otrokem systému
« Odpověď #3 kdy: Listopad 22, 2020, 11:27:10 odpoledne »
Ty ses tedy ale rozjel. Tvoje příspěvky jsou stále více psychedelickým zážitkem, než seriosním sdělením. Samozřejmě jsi zcela mimo. Ty ve skutečnosti nestojíš mimo to, čemu říkáš systém. Ve skutečnosti jen využíváš drobků a zbytků toho, co od "systému" odpadne.  Tvůj přístup k žití a životu je zcela neudržitelný a nezajímavý. Přemýšlej proč. Není to tak těžké.

Drobků, co odpadnou ze systému? Cože???
Nikdo nesbírá drobky ze systému, je tomu přesně naopak, systém nás všechny vysává!!!

Léta závidím Robinsonovi Crusoe, protože ten pracoval jen sám na sebe. Zatímco my tady pracujeme na ten zkurvený systém.
Robinson Crusoe nemusel pracovat 8 hodin denně, ale jen 2 hodiny denně a to i přesto, že měl mizernou produktivitu práce, která je spojená s mizernými pracovními nástroji.

konec

  • Host
Re: Jen ve Vaší hlavě jste otrokem systému
« Odpověď #4 kdy: Listopad 22, 2020, 11:43:09 odpoledne »
Jen ve Vaší hlavě jste otrokem systému
Stěžujete si, že jste otrokem systému a nemůžete se z něj dostat? Je to jen ve Vaší mysli. Žijeme v ČR, kde od roku 1989 na Vás kašle stát. Nikdo neříká, že jednou Vás system najde a stane se otrokem, ale v letech 1989-2019 na Vás systém kašlal. Očekávám, že ještě nějaké roky na Vás bude kašlat.

Zmizet ze systému se dá a je to kupodivu snadné. Zmizet z povrchu zemského v ČR se nedá.

Návodů jak zmizet ze systému je všude dost.



Já naprosto souhlasím, je to skutečně v našich hlavách.
Tedy rozdělil bych lid na dvě polovina.
Ta první, to jsou idioti, kteří si nikdy neuvědomí, že jsou otroci.
Ta druhá jsou lidé, kteří nemají odvahu se vzepřít. Může za to výchova. Já jsem celý život vychováván  ve strachu. Vím, že jsem otrok, ale mám výchovou vyrobenou neurozu, tedy strach ze systému a strach ze všeho. 
Chodil jsem 13 let do školy a celých 13 let jsem chodil do té školy ve strachu a hrůze, jako kdybych musel každý den chodit do domu, ve kterém straší. Takto to začíná.
Všichni se bojí. Ale mladá generace obzvlášť. Systém je fikaný a v každé další generaci vyrábí větší a větší strach, aniž by to generace předešlé zpozorovaly.
V Japonsku je extrémně nízká porodnost, protože mladí Japonci tráví čas doma a bojí se lidí. Říkali to dokonce v televizním dokumentu, což je už hodně co říct, protože televize má obvykle snahu všechno cenzurovat.
U nás se děje to samé, jako v tom Japonsku.
Japonsko neznám, ale Českou republiku znám velmi dobře.
Lidé v České republice jsou stále více a více agresivní, což se týká jak mladé generace, tak i té staré generace.
A jelikož jsou lidé agresivní na lidi, tak jsou lidé stále více a více ustrašení, ale největší dopad to má na ty lidi, kteří v tom musí vyrůstat, tedy na děti, kterým ta ustrašenost zůstane již celý život. Proto platí, že každá další generace je více a více ustrašená.

Krom toho raketově roste počet autistů, což je způsob, jak se lidská populace sama sebe ničí ekonomicky.