Autor Téma: Bydlení na vesnici v chatce - Výhody i nevýhody  (Přečteno 398 krát)

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Bydlení na vesnici v chatce - Výhody i nevýhody
« kdy: Září 28, 2019, 12:25:51 odpoledne »
Snažím se zjístit jaké má výhody a nevýhody bydlení na vesnici(nebo na kraji města) v chatce. Já bydlim v unibuňce, tak netušim jaké jsou reální výhody a nevýhody. Postupně je dám dohromady.

Upřesním pro lidi starších 40let. To je čas, kdy většinou chlapy maji krizi v práci, kdy smyslem života byla práce a ztráceji ten smysl. Někdy to zas, že je díte už nepotřebuje. V tu dobu člověk přemýšlí, že změní svůj život. S pár lidmi, kteří se připravují na nízkonákladový život právě je ten důvod, že očekávaji, že budou mít krizi v životě. Neplánuji mít děti, tak podle článků co četli je krize postihne prý na 100 procent.

Offline xB.H

  • ***
  • Příspěvků: 1510
Re: Bydlení na vesnici v chatce - Výhody i nevýhody
« Odpověď #1 kdy: Říjen 11, 2019, 10:06:57 dopoledne »
Budu reagovat na tu krizi,ne na bydlení. Co mám vypozorované z okolí tak je důležité mít nějaký koníček. Něco, co člověka naplňuje a věnuje se tomu. Pak se krize dostavit nemusí.

Offline MaunaKea

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 3625
  • Mus uni non fidit antro.
Re: Bydlení na vesnici v chatce - Výhody i nevýhody
« Odpověď #2 kdy: Říjen 11, 2019, 11:25:19 dopoledne »
Jde o to se nějk smysluplně zabavit, dělat cokoliv co považuji za užitečné. Pokud kvůli tomu nechci měnit zaměstnání, tak se prostě sebevzdělávat, hrát šachy, cvičit a udržovat si fizičku, dělat instruktora nebo vedoucího v nějakém kroužku...pěstovat zeleninu, chodit do přírody, číst kvalitní knížky, přemášlet o problémech aniž bych se jim poddával, přispívat na toto forum, neremcat u piva a TV nad polickou a jinou nepříznivou situací, kterou nemohu změnit....A smířit se se stářím, vráskami, úbytkem sil jako něčím přirozeným. Pokud žiji se ženou podobného věku můžeme se v tom s něžným humorem podporovat...I ona si uvědomuje, že končí její role matky roditelky a nastupuje další životní etapa zatímco já se pozvolna přesouvám z role lovce do role stařešiny kmene  ;D.