Autor Téma: Peníze jsou všechno  (Přečteno 235 krát)

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3654
    • Forum Chedrbí
Peníze jsou všechno
« kdy: Srpen 26, 2019, 12:35:18 dopoledne »
Já fakt nechápu lidi, kteří mluví o tom, že peníze nejsou důležité. Peníze jsou fakt důležité, protože kdyby pro ně nebyli, tak by žili brutalně skromně. Skromněji než já.

Je to jen povzdech. Je to stejný, když někdo radí jak žít ekologicky a je to jen kosmetická úprava a na konci říká, že tím zachraní svět. Jen se konec oddálí.

Teď se šíří facebookem, že Amazonské pralesy hoří kvůli masu. Tak bojkot masa. To, že se omezí nebo přestane jíst maso mně netrápí. Mně trápí, že lidi tomu věří. Vůbec nevědí, že v Brazilii je ekonomická krize a lidi jsou chudí. Tyhle lidi jsou jako ovce, které se nechaji zmanipulovat ve volbách za lepší budoucnost. Tak moci se dostanou lidi, kteří kašlou na ekologii, ale chtěji bohatství země a zlepšit ekonomiku státu na úkor pralesu. Místo, aby lidi v ČR přemýšleli jak docílit, aby v Brazilii se měli dobře a začli chránit prales, tak začnou bojkotovat maso. Proč nebojkutojí věci, které se vyrobili ze surovin, které byli vytěžené z toho pralesu? Neni to jen zěmědělství, ale i těžba surovin.

Já si jen občas povzdechnu, protoželidi  si  kupují odpustky na špinavé svědomí, když cestují po světě nebo jinou věc, která neni ekologická. Ale maji odpustek, tak maji přece právo hřešit.Můj povzdech je, když ten odpustek je neekologický nebo založen na klamu. Naštěstí  mam většinou klapky na očích, tak jsem minimalizoval povzdechy. Tim povzdechem si my vybaví, že svět se žene do ekologické záhuby a nikdo tomu nechce zabránit.

Offline PooM

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 2627
  • Když do pekla, tak na pořádným koni.
Re: Peníze jsou všechno
« Odpověď #1 kdy: Srpen 26, 2019, 09:52:39 dopoledne »
Teď se šíří facebookem, že Amazonské pralesy hoří kvůli masu. Tak bojkot masa. To, že se omezí nebo přestane jíst maso mně netrápí. Mně trápí, že lidi tomu věří. Vůbec nevědí, že v Brazilii je ekonomická krize a lidi jsou chudí. Tyhle lidi jsou jako ovce, které se nechaji zmanipulovat ve volbách za lepší budoucnost. Tak moci se dostanou lidi, kteří kašlou na ekologii, ale chtěji bohatství země a zlepšit ekonomiku státu na úkor pralesu. Místo, aby lidi v ČR přemýšleli jak docílit, aby v Brazilii se měli dobře a začli chránit prales, tak začnou bojkotovat maso. Proč nebojkutojí věci, které se vyrobili ze surovin, které byli vytěžené z toho pralesu? Neni to jen zěmědělství, ale i těžba surovin.

Protože to nedává žádnej smysl. V Brazílii jsou lidé chudí. To znamená, že nemají práci/mají málo práce. Když začneme bojkotovat to, co vyprodukují, budou mít ještě méně práce a budou ještě chudší...

 
Když zešílet, tak s plnou parádou hned.