Autor Téma: Nebojme se sucha  (Přečteno 403 krát)

Offline sahaw

  • Minimalista
  • *****
  • Příspěvků: 3652
    • Forum Chedrbí
Nebojme se sucha
« kdy: Duben 26, 2019, 12:44:33 odpoledne »
Každou chvilku se píše o suchu. Lidi začínaji panikařit. Jako prepper bych měl mít obavy ze sucha. Nemám. Mám obavy z toho co vláda a lobisté protlačí díky těm článkům a panice lidí.

Já mám jako pidi pěstitel obavy až strach :
1. Zákaz nový studen a placení vyčerpané vody ze studny.
2. Jen velké firmy budou moc vlastnit pozemky.
3. GMO potraviny. Nebojím se GMO, ale toho, že semena jsou patentovaná a pokud by došlo ke křížení s mým osivem na sousedním políčku, tak budou chtít zaplatit a dát k soudu a můžu přijít o všechno.
4. Stát bude určovat, co bude dělat vlastník s pozemkem.

Pokud lidi propadnou panice, tak některé zákony projdou snadno a doplatíme tím všichni v budoucnu.

Mám strach, že lidi maji strach ze sucha.:( A nevím řešení jak tomu zabránit.

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2796776-sucho-se-stupnuje-a-voda-dochazi-situace-je-vyjimecna-varuje-reditel-chmu?fbclid=IwAR2gz5nv3VJrDcGJTqX8EXeCZO8Kl9ERuMmFLH0v8E2C3GwvV4RzLdEEKIc

Offline votroubek

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 5151
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: Nebojme se sucha
« Odpověď #1 kdy: Duben 26, 2019, 03:08:03 odpoledne »
obchod se strachem je nejlepší kšeft. Přijdou daně ze sucha, potom nějakej rozumbrada napíše, že za sucho může putin,a tak podobně.A tak si postavíme na baltu odsolovací stanici, nebo budem kupovat vodu sladkou z ruska, které ochotně přesměruje jednu z řek rovnou do evropy, protože, za peníze v praze dům.Takže ani plynovod, ani ropovod, ale vodovod  bude aktuální. Brzy se ve vyšším zájmu budou rekvírovat pozemky s nějakým hydrologickým potenciálem, takže se ve vyšším zájmu dočkáme pošlapání dalších práv jednotlivce ve prospěch exekutivy.A telefon si necháme zavést až do maštale.