Autor Téma: Německo  (Přečteno 973 krát)

Offline stepan-hawk

• Teoretik prepper
Německo
« kdy: Únor 13, 2017, 08:47:52 dopoledne »
Tak jsem si přečetl jeden článek a musím říci, že jsem se rozhodl založit tady téma německo.

https://www.novinky.cz/zahranicni/429130-mesias-schulz-zabral-ale-na-jak-dlouho.html

Tak prý už je celkem jasné s kým se Merkelová sřetne v příštích volbách - bude to Martin Schultz. Ano šéf parlamentu, kterému šéfuje přestože jako jediný z něj nemá ani maturitu. A člověk, který se s Merkelovou v téměř všech názorech shoduje. Hmmm takže to vypadá fakt zajímavě. Asi se bude volit podle toho jestli je kandidát žena nebo muž (v tom se ti dva liší) nebo podle toho jestli je to katolík nebo protestant. Tím bohužel rozdíly kromě vzdělání tak trochu končí. Takže s odpuštním tedy tak to potěš koště.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline Anakin

• Moderátor
    • Blog Prepper.cz
Re: Německo
« Odpověď #1 kdy: Únor 13, 2017, 04:22:56 odpoledne »
No vidíš, ani jsem netušil že nemá maturitu. Němci se zbláznili.

Offline kmet

« Odpověď #2 kdy: Únor 13, 2017, 05:29:47 odpoledne »
"Následně šel do učení na knihkupce, které kvůli alkoholismu také nedokončil."

říká m.j. pan Bystroň zde: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zhrouti-se-to-vime-to-Knihkupec-alkoholik-Schulz-to-ne-Lide-radeji-mlci-Petr-Bystron-hlasi-nove-zpravy-z-Nemecka-475323

A to bude souhlasit, to by si jako šéf bavorské AfD nemohl dovolit, šířit lži.

Offline stepan-hawk

• Teoretik prepper
« Odpověď #3 kdy: Únor 16, 2017, 06:04:36 dopoledne »
Ale pánové... to že je Schultz jediným poslancem evropského pardlamentu, který nemá maturitu a navzdory tomu té hašašárně šéfuje (či šéfoval) jsem bral za informaci značně profláklou. Přesvědčujete mne o opaku. :)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline k.vancura

• Praktikující prepper
« Odpověď #4 kdy: Únor 16, 2017, 06:59:29 dopoledne »
Upřímně, toho pána neznám, je mi celkem jedno co dělá, protože to nemohu nijak aktivně ani pasivně ovlivnit a snažím se pokud možno nezajímat tedy o to, co ovlivnit nedokážu, už třeba jen v zájmu zachování si zdravého rozumu.

Na druhou stranu, to, že někdo nemá maturitu a nebo na druhou stranu má 4 vysokoškolské tituly naprosto nic nevyjadřuje o jeho inteligenci a použitelnosti.

Offline stepan-hawk

• Teoretik prepper
« Odpověď #5 kdy: Únor 18, 2017, 07:06:04 dopoledne »
Já se občas zajímám i o lidi, kteří mohou ovlivnit mě navzdory tomu, že já je ovlivnit nemohu. Trup, Putin, Merkelová, Juncker, Schultz.

Beru to sice jako léčbu šokem, ale beru to tak, že se alespoň předem duševně trošičku připravovat co přijde.

Offline TNT1973

• Praktikující prepper
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 22, 2017, 09:08:39 dopoledne »
nemecko žaluje českych a slovenskych občanov za zločiny spachane na nemeckych občanoch za byvaleho rezimu.zaujimavy članok a precitat by si ho mali najme ty ktory ziju v sudetoch

https://aeronet.cz/news/nemecka-prokuratura-je-pripravena-provadet-razie-a-domovni-prohlidky-v-cr-a-na-slovensku-u-podezrelych-osob-ktere-jsou-obvineny-ze-smrti-nemeckych-obcanu-na-ceskoslovenskych-hranicich-v-dobach-opony/
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

nacelnik Seattle 1854

Offline votroubek

• Praktikující prepper
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 22, 2017, 10:05:25 dopoledne »
to je v naprostém pořádku, německo ještě nezaplatilo válečné repatriace, takže, až zaplatí i s úrokama, pak se můžeme bavit dál. Do té doby musejí držet ty svoje nevymáchané, válkychtivé huby.

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 22, 2017, 12:10:33 odpoledne »
No, počkajte čecháčkovia, vás smích prejde, až vám vysolia cifru za to, že ste im odpicli Haindricha...  ;D
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 22, 2017, 09:29:37 odpoledne »
Dagu, nebyl náhodou Gabčík Slovák? No, já jen, že tam u vás máte to Gabčíkovo.

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 23, 2017, 01:25:23 dopoledne »
Záleží, kto sa pýta :D
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

chpslst

• Host
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 23, 2017, 10:44:34 dopoledne »
Pravda, pravda...
By som vám nechal platiť reparacie aj za zmanipulovanie nášho brata...

Offline stepan-hawk

• Teoretik prepper
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 24, 2017, 07:42:19 dopoledne »
Němci už své poslední reparace zaplatili. A paradoxně poslední reparace nebyly z druhé světové války, ale z první světové války.

Mimochodem to, že cizí stát bude moci u nás provádět domovní prohlídky svojí policií a jen za asistence naší policie, která nebude mít právo do ničeho zasahovat mi přijde jako poslání státní suverenity naprosto do pr....

Takže chlapci až u vás zazvoní pár chlapíků a představí se, že jsou Estonská policie a za nimi stojící strážník české policie vám potvrdí, že jim máte dát přístup do všech prostor.... tak se nedivte a vítejte v Lisabonu.

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
  • Mus uni non fidit antro.
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 24, 2017, 09:31:14 dopoledne »
To bychom si ovšem s těma prohlídkama opět připomněli protektorát, kdy české četnictvo sloužilo říši. To že se lidé jako pan Schultz dostávají k moci...Stačí se rozhlédnou zde...bude se volit prezident a kolik lidí zná Zemanův životopis, co a jak studoval, jak se dostal k moci, kdo mu sloužil....koho využíval a jak se měnily jeho postoje....

Ale každý si jistě vzpomene, že Jistý Augustus Germanicus (Caligula) jmenoval svého oře Incitáta senátorem. A když vidím, jakou spoušť tropí někteří jedinci, tak mi ta kupička hnoje ve Valdštejnském paláci připadá jako menší zlo.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 25, 2017, 12:05:52 odpoledne »
Mauno,  dovolím si upřesnit:
Četníci sice sloužili Němcům, ale z donucení. A v drtivé většině také zůstali Čechy.
Příběh z naší rodiny:
Bratr mojí babičky ( ročník 1921) utekl z Německa a schovával se u nás na statku. Jednou babičku potkal v blízkém městečku četník a řekl:
Dostali jsme hlášku, že Váš bratr utekl z Německa. Zítra přijdeme prověřit, jestli se u vás neschovává...

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
  • Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

Offline BartH8

« Odpověď #16 kdy: Listopad 04, 2018, 05:49:30 odpoledne »
Jojo. Na tohle v Německu voliči slyší. Zelení asi potřebují hlasy  ;D a něčím je ten plebs potřeba strašit.  f-)

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
« Odpověď #17 kdy: Listopad 04, 2018, 06:01:22 odpoledne »
No já bych se zas tak nesmála, vzhledem k okolnostem...

Offline BartH8

« Odpověď #18 kdy: Listopad 04, 2018, 06:08:40 odpoledne »
Jakým okolnostem? Tohle téma je tam často a pravidelně. Asi potřebují zakrýt zase nějaký průser s imigranty

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
« Odpověď #19 kdy: Listopad 04, 2018, 06:22:03 odpoledne »
Nejde o téma v novinách, jde o vznikající a velmi rychle se rozrůstající hnutí. Hnutí tohoto typu nevznikají, když jsou lidé spokojení, ale když je fakt velký a trvalý problém (v současnosti migrace) a z toho plynoucí strach a touha po změně. A když se k tomu přidá nějaká pěkná hospodářská krize (k níž u směřujeme), tak se z toho může leccos vyvinout. Stačí se mrknout do historie. Prostě je to možný zdroj problémů.

Jako prepper si to "píšu" a určitě to budu nadále sledovat.

Offline BartH8

« Odpověď #20 kdy: Listopad 04, 2018, 06:29:44 odpoledne »
Já ne. Říkám že tohle téma se tam objevuje pravidelně. Kdyby to byla pokaždé pravda, tak... Prostě je to blbost. Klasickej hoax.

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
« Odpověď #21 kdy: Listopad 04, 2018, 06:35:43 odpoledne »
Dobře, možné to je, zkusím k tomu najít víc informací.

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
« Odpověď #22 kdy: Listopad 04, 2018, 06:54:00 odpoledne »
Tak už jsem toho načetla dost... hoax to není.

Offline BartH8

« Odpověď #23 kdy: Listopad 04, 2018, 07:16:15 odpoledne »
Brát ti to nebudu :)
A co od toho čekáš, proč tě to zajímá?

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
« Odpověď #24 kdy: Listopad 04, 2018, 07:47:31 odpoledne »
Jak už jsem naznačila - za určitých "nepříznivých" okolností (které ale do určité míry jsou, nebo nastupují) by se to mohlo zvrtnout ve scénář, ze kterého by mohlo plynout spousta problémů s celoevropským dopadem.... viz historie.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
« Odpověď #25 kdy: Listopad 04, 2018, 08:20:07 odpoledne »
rád bych připomenul, že i u nás kvete krajně pravicové hnutí, pořádají pravidelná setkání v jednom velkém hostici u nás, Lidi z celé republiky a už přijíždějí stovky hlavounů. nejsou hloupí, pěkně vše drží pod pokličkou a tutově  pokaždé přijede pár aut z němec.Je poptávka po nevyčpělých stranách s dobrou orgaizací, neprofláklé a vyhraněné. Ono to vlastně jinak dopadnout nemohlo, je to podle mne veliké nebezpečí.V určité fázi se to musí vymknout kontrole.