Autor Téma: ... proroctví šamanů a další  (Přečteno 1321 krát)

Offline George

 • ***
 • Příspěvků: 9
... proroctví šamanů a další
« kdy: Duben 16, 2018, 11:08:28 odpoledne »
Ahoj,
nedá mě to a když jsem to slíbil, tak Vám musím sdělit, co mám za informace o roku 2018.

Informace nejsou z mé hlavy, tvrdí to andští indiáni (jasnovidní šamani).

jsme na konci cyklu trvajícího 26 tisíc let

Náš svět vstoupil v r. 2012 do období Pačakuty - vše je převráceno nohama vzhůru a také odbobí "velkých změn".
V roce 2018 může dojít ke katastrofě
V roce 2021 by měl být konec „doby chaosu a prudkých změn"
rok 2100 začátek doby "taripaj" Doba poznání, nebo také „věk, kdy poznáme sebe sama“

Ale jelikož je rok 2100 daleko, tak dobrá zpráva je, že může být "taripaj" bezprostředně po konci „doby chaosu a prudkých změn“ a to už v roce 2021 - je to pouze na nás.

To jen tak zkráceně, asi to není moc srozumitelné :-)

Peace

Offline Loki

 • ***
 • Příspěvků: 390
 • I'm the Key I'm the Gate
Re: Re: seznam jídla a věcí potřebných na 1 rok pro jednoho člevěka
« Odpověď #1 kdy: Duben 17, 2018, 09:35:45 dopoledne »
@George
Naopak, je to perfektně srozumitelné. Díky za tyto, pro seznam zásob na jeden rok, naprosto klíčové informace. Je skvělé, že jsi se o ně podělil a nedá mi to abych se s tebou nepodělil také:

Šamani jižní Sibiře, respektive jejich šamanka Aj-čurek (její jméno znamená "Luně rovná") věštila na břehu Malého Jeniseje z nad ohněm povařeného tuku z beraní zadnice - už v roce 2013, právě na zlomu cyklu (ono to ve skutečnosti je 5 minicyklů po 5125 letech). Tady je o ní informace

Co ale zapsané není a dostalo se to jen v ústním podání od lidí přítomných rituálu, bylo znamení, kdy se k výkalům obětovaného zvířete připlazilo batole, sáhlo na ně a chtělo si je strčit do úst. Kmet, který batole měl hlídat ale vyskočil ze svého sedátka a dítě zachránil. Stařec přitom už od mládí byl po pádu z koně chromý a od pasu dolů zcela nepohyblivý. Potvrdilo se, že opravdu začalo "období chaosu a prudkých změn", ale současně také vyšlo najevo, že Pačakuta bude mít oponenta v Pičakundě - a jistě víš, jak je tohle významné a co to pro nás všechny znamená... Já osobně jsem z toho úplně vyděšený!

Samozřejmě tohle nešiř, je to informace určená jen zasvěceným - ale to vlastně víš  "hold"


chpslst

 • Host
Re: Re: seznam jídla a věcí potřebných na 1 rok pro jednoho člevěka
« Odpověď #2 kdy: Duben 17, 2018, 10:23:24 dopoledne »
Loki si to doplietol...
To preto že citas veľa a rýchlo.
Picakunda nieje oponent ale oponentka...

Offline TNT1973

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 1497
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #3 kdy: Duben 17, 2018, 06:28:30 odpoledne »
haha Loki a uz som ta prichytil pri šireni dezinformacii ;D
samozrejme srandujem,tentokrat som sa na tvojom prispevku pobavil
az zomrie posledny strom a posledna rieka bude otravena a posledna ryba bude chytena,az potom si uvedomime,ze penazi sa nenajeme!

         nacelnik Seattle 1854

Offline George

 • ***
 • Příspěvků: 9
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #4 kdy: Duben 17, 2018, 09:16:59 odpoledne »
Ahoj,
dal jsem to sem jen proto, že jsem to slíbil. Je mi jasné, že to nesouvisí se seznamem, ale jiné vlákno nechci zakládat.

Pár let hledám opravdovou pravdu a není to jednoduché se v tom orientovat.

Vůbec se nedivím, že se tomu smějete. Taky bych se dříve smál. Teď už vím co lze považovat za skutečně důležité a pravdivé.

Zjistil jsem, co už asi stejně všichni víte, že politici lžou, média lžou, dějiny lžou. Indiáni a pseudošamani jsou zkurvený naší "moderní civilizací a penězma. Bible má spoustu možností překladu a ten překlad je dost zkurvený, jsou z ní vyjmuty podstatné věci.

Takže čemu lze věřit v dnešní době? Jediné co zbylo je příroda (a nejblíže k přírodě mají opravdoví šamani). Od té je třeba se učit. Nelze ji vylepšovat, jak to furt člověk zkouší, to nejde, vdycky to akorát zhorší. Všechny vymoženosti "moderní doby" jsou jen kopií přírody. Stačí se nad tím zamyslet bez předsudků, bez "programů" které jsou do nás vkládány. Pravdu Vám ukáže srdce, ale jen pokud chcete se srdcem komunikovat.

Rozhodně nechci někoho děsit (od toho máme média, politiky a další). Pokud si myslíte, ze jsou to dezinformace upozorněte admina ať to smaže.

Klidně si dělejte srandu s humorem jde vše lépe.

Jen se prosím na chvílku zamyslete kde je skutečná PRAVDA, kdo opravdu jsme a co tu děláme? Já už to vím :-) A každý si na to musí přijít sám.

peace

Offline MaunaKea

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 2387
 • Mus uni non fidit antro.
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #5 kdy: Duben 17, 2018, 10:50:57 odpoledne »
No s přírodou a jejímy zákony ti dám za pravdu. V podstatě ji můžes uznávat jako vědec i jako spiritualista. Je totiž každým okamžikem zrcadlam i prostorem reality a my jsme pouhou zlomkovou součástí. Mohu ji vnímat jako materiálista brát v potaz fakta jako vědec nebo vnímat své emoce a přes smysly ji zachytit jako umělec v hudbě, malbě.... Ale není se tím třeba trápit ani usilovně něco hledat. Stačí ji vnímat a snažit se ji nechat prostoupit. Spoustu věcí děláme naprosto bezděčně na základě tisíciletách zkušeností...které jsme učinili kontaktem s přírodou. Naopak pokud někdo žije v bublině virtuální reality, dřívě či později mu příroda nastaví zrcadlo. A to pak múže být nepřijemné prozření.

Offline sedlák

 • Včelaři sobě
 • *
 • Příspěvků: 1111
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #6 kdy: Duben 17, 2018, 11:07:45 odpoledne »
George, v hodně věcech máš pravdu. Přesto si tě dovolím opravit. Dějiny nelžou. Lžou lidi, kteří je falšují. A co se týče bible, nic ti nebrání číst ji v originále, pokud se naučíš hebrejsky, aramejsky a řecky.

Offline votroubek

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 5225
 • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #7 kdy: Duben 18, 2018, 08:04:13 dopoledne »
Ale nutno ještě vědět, jestli ten originál bible vůbec potřebujeme.Ale není to o textu, je to o víře....my se smějeme šíítům a sunitům, my máme luterány, protestanty, české bratry, a fůru dalších směrů, které spolu vůbec nekoexistují a nejraději by si vypíchali či.Příroda je pro mne synonymum boha, takže v tom nemám problém, stejně tak, že jedu podle desatera, takže ty mraky zákonů ve mně vyvolávají shovívavý úsměv. Šamanismus beru, ale taky tam jsou mouchy, staří šamani obětvali krev a mnohdy krev dětí....Nemyslím si, že víra musí člověka poznamenat tak, že by byl nutně nepoužitelný.Mám kámoše šintoistu, budhistu, žida, zenbudhistu, hinduistu a já, jako starozákonní křestan nemám žádný problém s nimi komunikovat, , všechny nás spojuje matka příroda, a veliká úcta k ní.A to je ono, spojovací prvek, bez něj to nefunguje.Nemám nic proti šamanismu, to rozhodně ne, ani proti novozákonným evangeliím, ale to nastavování druhé tváře mi nikdy dobře nešlo.
Takže si myslím, že, pokud má člověk přírodu v úctě, pak je ungefer jedno, v kterého tralaláčka věří. A ty lži kolem....přeci bychom si z toho něco nedělali, lidi toho nablábolí.....

Offline Loki

 • ***
 • Příspěvků: 390
 • I'm the Key I'm the Gate
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #8 kdy: Duben 18, 2018, 09:08:44 dopoledne »
@Geroge,
čoveče - sorry - ale musíš uznat, že to je nátěr. V říjnu začít zjišťovat, jak vyrobit zásoby na rok, být u toho tajemný jak mstitel s píšťalou a za půl roku vytasit šamana, Pičakundu a Velkého Pikachu - to je prostě na pos*ání  ::)

Nic proti etnopornu, respekt - každý ujíždíme na něčem jiném a vždycky je dobré mít nějaký motor - ale slovy klasika, "všeho s Mírou,voe". Jsem rád, že to bereš v klidu - taky jsi na nás mohl poslat ještírky nebo toho prcíře z Malé Atlantýdy, aby nám za trest natrhli pr*el.

Slunce v duši a kocoura v troubě "hold" @-->

Offline Ursa Minor

 • Gardening
 • *****
 • Příspěvků: 67
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #9 kdy: Duben 18, 2018, 09:54:17 dopoledne »
Tady je srandy kopec. Lepší než Vtipnější vyhráva s OH  :D

Offline George

 • ***
 • Příspěvků: 9
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #10 kdy: Duben 18, 2018, 11:00:18 dopoledne »
Děkuji všem za postřehy a vtipné komenty :-)

Jsem rád že to berete v nadhledem, jo Loki trochu jsem si na tom ulítl. Jen jsem si vzpomněl, že když jsem začal jako malé dítě vnímat svět okolo sebe tak jsem si položil otázku... Co tady kurva dělám a co to tady je za divný pravidla, zákony a další hovadiny některý až skoro mimo chápání (v té době tu byli komouši). Teď tu máme demokracii. Je to o něco lepší, ale furt cítím, že to není ono.

Dle mého názoru je tu náboženství jen od toho aby lidi rozdělovalo, aby lidé byli poddajní a manipulovatelní. Je mě u prdele v co kdo věří nebo nevěří...

Skutečnou pravdu ukáže čas. A myslím si, že se bude hodně lidí divit jak mohli být tak slepí a naivní. Třeba pravda o 11. září 2001 taky už pomalu prosakuje napovrch. Třeba, že místo 2 budov spadli 3 už ví dost lidí a že to byla řízená demolice je taky bez debat - důkazy mluví jednoznčně a inteligentní člověk (to je když nemá vymytou hlavu) to vidí. Jasný, teď mě můžete označit za konspiračního teoretika a vysmát se mi, ale pokud Vás to teď někoho napadlo tak si uvědomte, ten program to nastavení jak je ve vás zakódováno. A pokud jste se nad tím zamysleli a dokážete nahlížet na věci z více úhlů tak jsem moc rád, že se lidé probouzejí.

Omlouvám se, ale muselo to ze mě ven :-)

Jak říká můj kámoš "hlavně se z toho neposrat".

peace

Offline SoňaR

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 4422
 • Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #11 kdy: Duben 18, 2018, 11:13:57 dopoledne »
Pánové, slušnost máme v i v pravidlech fóra, zkuste prosím omezit vulgarismy. Děkuji  :rose:

Offline vvitty

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 2053
 • a
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #12 kdy: Duben 18, 2018, 12:53:12 odpoledne »
Loki: Bud rad, ze nevis co na letosek urcil saman Asatchaq z Aljasky. Trasl by ses strachy a prestal si delat ze samanu legraci.  ;D

Offline Loki

 • ***
 • Příspěvků: 390
 • I'm the Key I'm the Gate
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #13 kdy: Duben 18, 2018, 02:21:48 odpoledne »
@vvitty
...tyve šamani - ti jsou v pohodě, ale představ si ten nářez, kdyby by tě přišla ztrestat tahle šamanka  :bee:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YeAp1fPt8Eg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YeAp1fPt8Eg</a>

chpslst

 • Host
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #14 kdy: Duben 18, 2018, 03:20:55 odpoledne »
Loki: Bud rad, ze nevis co na letosek urcil saman Asatchaq z Aljasky. Trasl by ses strachy a prestal si delat ze samanu legraci.  ;D
Za chvíľu sme v polke roka tak sa rýchlo tras bo budúci rok sa budeš na tom už len smiať...

Offline Dag Björndal

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 4483
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #15 kdy: Duben 18, 2018, 03:47:41 odpoledne »
Tož, poznám ludí, čo pred 2012 rokom nabrali úvery, a hýrili, ako sa patrí osláviť koniec sveta. A teraz budú splácať až do dalšieho konca sveta, či do smrti.  ;D

Decká, preperstvo nie je len o konci sveta a o apokalypsách. Je to super koníček. Lietame po strelniciach, splavoch, na ryby, polovačky, čundre, šperkujeme autopark: offroady, motorky, štvorkoly, trachtóry, kobyly.... pestujeme a chováme, robíme si zdravé potraviny a tie si konzervujeme, aby bolo čo na zimu, pestujeme ovocie, aj tabak. Pálime slivovičku, robíme vína a pivá, venujeme sa starým remeslám, hromadíme starožitnosti, a vercajk, s ktorým si pomôžeme, keď treba dačo zmajstrovať.... cvičíme a športujeme, aby sme mali kondičku. Bo v zdravom tele zdravý duch.

Proste nerobíme len zásoby, aby sme si oddialili o pár dní smrť hladom. Snažíme sa žiť a učíme sa prežiť. Aj teraz aj potom. A ak to niekto robí inak, nevadí. Zdravému rozumu zdar.
:D
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline Včeliš

 • ***
 • Příspěvků: 303
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #16 kdy: Duben 18, 2018, 05:52:11 odpoledne »
Dagu, to snad ani nejde lépe napsat "hold" "hold"

Offline MDobromila

 • Včelaři sobě
 • *
 • Příspěvků: 2734
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #17 kdy: Duben 18, 2018, 08:11:03 odpoledne »
Dagu, díky...po delší době hezké připomenutí, proč vzniklo toto fórum a proč jsem tu přišla...

Bohužel pro mě se posunulo úplně jinam...možná bohudík pro jiné...


Offline George

 • ***
 • Příspěvků: 9
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #18 kdy: Leden 12, 2019, 08:09:39 odpoledne »
Zdavím lidičky,
Jsem rád, že jsme vstoupily do roku 2019. Jen Vám chci zdělit svůj názor, že žádná apokalypsa nebude a v tomto roce se budou dít velice zajímavé věci. Přeji příjemný rok 2019 všem.

Offline Včeliš

 • ***
 • Příspěvků: 303
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #19 kdy: Leden 12, 2019, 08:22:38 odpoledne »
Jako každý rok, díky za informaci "omg" "omg"

Offline votroubek

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 5225
 • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #20 kdy: Leden 12, 2019, 11:00:54 odpoledne »
to je pravda, těch konců světa už bylo.....

Offline Loki

 • ***
 • Příspěvků: 390
 • I'm the Key I'm the Gate
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #21 kdy: Leden 13, 2019, 12:38:15 dopoledne »
Právě dorazilo ke mne poselství, které musím předat dál!
 
V dnešní den, na vrcholu ezokřivky posvátné lunárno-měsíční konjukce, šamani na druhém konci světa naslouchali posvátnému zvířeti a z kakafonie chaosu určili, že letošní rok bude jedna velká exkremantální pohroma. Dokonce byl pořízen záznam z této události, takže se každý může přesvědčit na vlastní oči, co nás čeká!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PSKQ3ZNQ_O8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PSKQ3ZNQ_O8</a>

Offline SoňaR

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 4422
 • Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #22 kdy: Leden 13, 2019, 10:03:50 dopoledne »
POZOR DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ!!!

Experti varují před zatměním oblohy 13.1.2019! "Obloha se začne stmívat od východních častí Tichého oceánu přibližně o půl 11 našeho času. Bude postupovat přes Austrálii, území Čínské lidové republiky, Ruska, Ukrajiny a na naše území dorazí přesně v 16 hodin 25 minut. Vyzýváme obyvatele ČR, aby nepodléhali panice. Tento jev bude dočasný a v klidnějších dobách byl známý také pod pojmem noc."


Offline SoňaR

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 4422
 • Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #23 kdy: Leden 13, 2019, 11:29:23 dopoledne »
ALE POZOR! KONEC SRANDY! TOTO JE NAPROSTO SKUTEČNÁ A REÁLNÁ HROZBA!

JE TO NOVÁ ZPRÁVA!

MLÉČNÁ DRÁHA SMĚŘUJE K VELKÉ SRÁŽCE, KTERÁ BY MOHLA ODMRŠTIT SLUNEČNÍ SOUSTAVU DO VESMÍRU!

K této srážce má dojít brzy, mnohem dříve, než před očekávanou srážkou s galaxií v Andromedě... a to už za 2 miliardy let  :o !!!
A o osm miliard let později do nás drcne Andromeda... no to jsou teda vyhlídky  ;D

https://magazin.aktualne.cz/veda/mlecna-draha-miri-k-srazce-muze-odmrstit-slunecni-soustavu/r~cd3de3ca15aa11e98b38ac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_content=default&utm_term=position-1&utm_campaign=AktualneOffline Anakin

 • Moderátor
 • *****
 • Příspěvků: 2445
  • Blog Prepper.cz
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #24 kdy: Leden 13, 2019, 11:36:40 dopoledne »
Ještěže za 2 miliardy let už tu žádné lidstvo nebude :)

Offline sedlák

 • Včelaři sobě
 • *
 • Příspěvků: 1111
Re: OT seznam jídla a věcí... proroctví šamanů a další
« Odpověď #25 kdy: Leden 13, 2019, 12:20:03 odpoledne »


MLÉČNÁ DRÁHA SMĚŘUJE K VELKÉ SRÁŽCE, KTERÁ BY MOHLA ODMRŠTIT SLUNEČNÍ SOUSTAVU DO VESMÍRU!

K této srážce má dojít brzy, mnohem dříve, než před očekávanou srážkou s galaxií v Andromedě... a to už za 2 miliardy let!

Fuj, to jsem si oddychl. Na první pohled jsem se přehlédl a četl 2 miliony let. To jsem se teda fakt vyděsil!

Offline SoňaR

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 4422
 • Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
... proroctví šamanů a další
« Odpověď #26 kdy: Leden 13, 2019, 12:37:33 odpoledne »
Takže myslíte, že nemusíme kvůli tomu dělat větší zásoby?  :D

Offline BartH8

 • ***
 • Příspěvků: 832
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #27 kdy: Leden 13, 2019, 04:15:07 odpoledne »
Nechcete tohle celé vlákno hodit do off topic? Není to zrovna nic odborného charakteru...
Slepému neukážeš
Hluchému neřekneš
Hloupému nevysvětlíš

Offline SoňaR

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 4422
 • Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #28 kdy: Leden 13, 2019, 04:23:46 odpoledne »
Chceme  :) ... taky se divím, že to tam ještě nikdo nedal  ???

Offline BartH8

 • ***
 • Příspěvků: 832
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #29 kdy: Leden 13, 2019, 04:36:00 odpoledne »
 <3
Slepému neukážeš
Hluchému neřekneš
Hloupému nevysvětlíš

Offline vvitty

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 2053
 • a
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #30 kdy: Leden 13, 2019, 10:49:00 odpoledne »
Takže myslíte, že nemusíme kvůli tomu dělat větší zásoby?  :D

Musíme, ale pozor na výběr dostatečně trvanlivých zásob.

Offline k.vancura

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 1086
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #31 kdy: Leden 14, 2019, 12:33:48 odpoledne »
Ptá se Mars Země: " proč jsi tak celá modrá a mokra od oceánu?"
Zeme odpovida: "Ale, pláču."
Mars: A proč?
Zeme: Jsem nemocná, vyrazili se mi lidi.
Mars na to: Neboj se, to brzo přejde

Offline Hohepa

 • ***
 • Příspěvků: 2
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #32 kdy: Leden 14, 2019, 04:00:20 odpoledne »
Jakožto Pastafarian nevěřím na naplánovaný konec světa .
Na to bylo FSM při jeho stvoření až příliš opilé.

Ale to nic méně neznamená , že ten "konec" nemůže nastat , jak tvrdili dinosauři......

Offline PooM

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 2589
 • Když do pekla, tak na pořádným koni.
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #33 kdy: Leden 14, 2019, 05:09:22 odpoledne »
Ahoj,
nedá mě to a když jsem to slíbil, tak Vám musím sdělit, co mám za informace o roku 2018.

Informace nejsou z mé hlavy, tvrdí to andští indiáni (jasnovidní šamani).

Peace

Já bych se tomu nesmál. Možná jsou to ti samí, co předpověděli konec světa v roce 2012. Možná taky jinej gang. Ale o to úplně nejde.
Jde o to, že i v roce 2012 měli být spaseni jen ti, kteří budou blízko toho šutru či co. A někteří prodali vše co měli, dali to za cestu k šutru...a ono nic. Takže se od šutru nejspíš vraceli pěšky..jako nácvik na PA podle mě dobrý...
Když zešílet, tak s plnou parádou hned.

Offline votroubek

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 5225
 • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #34 kdy: Leden 15, 2019, 01:26:24 odpoledne »
i když jsem křestan, tak mi šamanismus přijde jako nejbližší přírodě. Byl jsem kdysi na setkání šamanů, kouzelníků, čarodejnic a divoženek a ulpěl mi infrazvuk, alikvotní zpěvy a výživa podle choroby...Kupodivu to funguje a to i z hlediska špičkového internisty. Na kůži je třeba jíst kůži, na srdce srdce, na plíce plíce a na mozek mozek.I když nejsem ochotný přijmout filozofii jako takovou, tak vydloubávat ty rozinky a mandle rozhodně ano.

Offline Loki

 • ***
 • Příspěvků: 390
 • I'm the Key I'm the Gate
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #35 kdy: Leden 15, 2019, 01:52:24 odpoledne »
Na kůži je třeba jíst kůži, na srdce srdce, na plíce plíce a na mozek mozek

...a na zdravou stolici kloktat ho*na  P:-/

Pravidla fóra, bod 2: Chovejte se slušně... Děkuji. SoňaR

Offline votroubek

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 5225
 • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #36 kdy: Leden 15, 2019, 02:28:06 odpoledne »
To je v pořádku, loki to pochopil naprosto exaktně.....přesně tak to ti šamani mysleli.

Offline SoňaR

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 4422
 • Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #37 kdy: Leden 15, 2019, 02:33:18 odpoledne »
Stejná myšlenka se dá vyjádřit různými způsoby  ;)

Offline MaunaKea

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 2387
 • Mus uni non fidit antro.
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #38 kdy: Leden 16, 2019, 07:45:21 dopoledne »
V souvislosti se šamanstvím vyjadřuji pochyby k lidem, kteří se zde za ně vydávají, podobně jako k léčitelům. Znám pár lidí, kteří mají prokazatelné schopnosti a aktivně spolupracují i s lékaři, řeknou mi co umí a čím mohu přispět já a vím, že pracují s čistým svědomím....A znám i spoustu komerčních léčitelů a šamanů, kteří na lidském strachu a zoufalství slušně vydělávají a klidně poradí i vědomou blbost. Ale kdo to má soudit....vždyť i farmaceutické firmy masově manipulují s lidskými emocemi pro svůj byznys....a léčitelé již nemohou uvádět léčivé účinky rostlin u svých produktů a odkazují nás na herbáře a knihy....legislativa jim brání šířit i užitečné informace. Je třeba třídit a oparně vybírat. Vždyť každý lákař složil Hypokratovu přísahu a každý kdo se ženil a vdával sliboval že setrvá ve svazku dokud ho smrt nerozdělí....a realita je trošku jinde ;).

Offline votroubek

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 5225
 • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #39 kdy: Leden 16, 2019, 07:57:57 dopoledne »
pokud znáš nějakého šamana s šamanistickým vyznáním na území našeho státu, budu rád, když se podělíš. Neplést si šamana s šarlatánem nebo podvodníkem, kterých je obrovské množství, ale to patří k českému národu obecně.
Čínská medicína patří mezi metody šamanismu, před konfuciem to bylo jasné....Ale už z principu se šamanem čech nemůže stát, takže to je debata o ničem.

Offline MaunaKea

 • Praktikující prepper
 • *****
 • Příspěvků: 2387
 • Mus uni non fidit antro.
Re: ... proroctví šamanů a další
« Odpověď #40 kdy: Leden 16, 2019, 12:03:35 odpoledne »
Votroubku nepodělím, jelikož je to plachá osůbka, která s veřejností prakticky nekomunikuje. Ale máme společného kamaráda, mého spolužáka, který pracoval  dlouhé roky na IKEMU a nyní je v zahraničí a ten na jeho "šamanskou" diagnostiku nedal dopustit. Občas bylo složité nají společný jazyk, ale i tip zaměřte se na poruchu ledvin....pár měsíců než se vyskytly opravdu potíže, je rada k nezaplacení. Když vezmu cenu této diagnostiky a úspěšnost měly by ho zdravotní pojišťovny vyvažovat zlatem a chtít jeho komunikativnější klony...a kolika pacientům ušetřil bolestivá a nepřijemná vyšetření...protože když doktor tápe, vyšetří Vás kompletně a většina těchto vyšetření se i dubluje...přejdete na jiné pracoviště a oni si vás "pro jistotu" vyšetří znovu a samy...