Autor Téma: Volba prezidenta  (Přečteno 5792 krát)

Offline Včeliš

Re: Volba prezidenta
« Odpověď #50 kdy: Leden 09, 2018, 05:03:46 odpoledne »
Líbí se mi názor SoňaR, že by každý měl volit koho chce a nespekulovat o jeho průchodnosti do druhého kola, možná bysme se divily, jak by první kolo dopadlo.
V druhém kole už půjde o to, vybrat tu lepší (méně horší) variantu.

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #51 kdy: Leden 09, 2018, 05:20:18 odpoledne »
Také souhlasím, že je třeba volit někoho a ne proti někomu. Nejspravedlivější by bylo zakázat pod přísnou sankcí  předvolební průzkumy, dejme tomu měsíc před volbami.. Jenže to je ten nástroj, kterým se volby manipulují.
Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #52 kdy: Leden 09, 2018, 07:39:11 odpoledne »
Někoho budu volit v prvním kole. A v tom druhém s velkou pravděpodobností budu volit proti někomu.

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
  • Mus uni non fidit antro.
« Odpověď #53 kdy: Leden 10, 2018, 06:12:45 odpoledne »
Obávám se, že se celá prezidentská kampaň zvrhne na volbu Zeman a Antizeman, přičemž se ještě víc rozpoltí společnost a jednotlivé skupiny pro sebe nenajdou vlídného slova. Pak bude rozhodující nejspíš volební účast. Své postoje i pohled na věc jsem zde dost detaině popsal, ale stejně nemám úplně jednoznačného kandidáta pro 1. kolo. Zeman je ve velké počáteční výhodě a je si ji plně vědom. Také vnímám sílící vliv sociálních sítí jako určitou protiváhu profesionálních volebních kampaní hnaných penězi. Ale nedovedu posoudit, do jaké míry je vše ovlivněno zahraniční dezinformační kampaní až už ze západu či z Ruska. Zajímavé by bylo vidět i pod lobbystickou pokličku. Nezbývá než nechat se překvapit. Ale pořád jsme na tom lépe než v USA, protože tam by se člověk jako Hilšer na kandidátku prezidenského úřadu zřejmě přes průmyslově finanční lobby nedostal.

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #54 kdy: Leden 10, 2018, 06:31:05 odpoledne »
Sakriš, už nech máte po volbách. Veď s vami nie je už žiadna sranda. Akoby záležalo na tom, kto bude na hrade chlastať...
S prúdom dokáže plávať aj mŕtva ryba.

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #55 kdy: Leden 10, 2018, 07:08:42 odpoledne »
Dagu volby jsou příležitost, jak sledovat dění ve státě. Je to jediná chvíle, kdy se normální politik snaží ukázat hezkou tvář. A já si při tom porovnávám své vnitřní hodnotové postoje s veřejností. Ale Soňa to řekla pěkně. Vydrž to ještě chvíli a i já pak dám pokoj a budu se věnovat něčemu jinému. Ale to víš stabilní společnost je nadějí, že si to prepperství vyzkoušíme jen jako zábavu a ne jako životní nutnost.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
  • do nebe si bereme to, co jsme v životě rozdali....
« Odpověď #56 kdy: Leden 10, 2018, 08:52:54 odpoledne »
volby jsou příležitostí, aby se národ rozpoltil a rozeklál při výběru osoby, s kterou se většina lidí ani neuvidí a na jejich životy bude mít minimální vliv.
Takže mi to osobně připadá jako hodně humbuku pro nic.Co se ,má stát, to se stane a naši loutkovodiči dobře vědí, kam nás dostat, abychom nezlobili.

Offline Anakin

• Moderátor
    • Blog Prepper.cz
« Odpověď #57 kdy: Leden 10, 2018, 09:18:14 odpoledne »
Ahoj, po dlouhé době. Já to hodím Topolánkovi. Možná by se našli jiní vhodní kandidáti, ale ti nemají šanci. Drahoš je marketingový projekt, ohebný rosol, tomu to nedám ani kdyby stanul proti Milošovi v druhém kole. Topol je silný a tvrdý politik, ostřílený.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #58 kdy: Leden 10, 2018, 09:22:36 odpoledne »

Co udělat pro odlehčení anketu, který kandidát má nejhezčí manželku?

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #59 kdy: Leden 10, 2018, 10:41:34 odpoledne »

Co udělat pro odlehčení anketu, který kandidát má nejhezčí manželku?

Horáčková, Hynková i Talmanová vypadají dost dobře..

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #60 kdy: Leden 11, 2018, 08:30:54 dopoledne »
Mně se líbí Hilšerová. Asi to souvisí s mým věkem.

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
  • Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
« Odpověď #61 kdy: Leden 11, 2018, 09:23:02 odpoledne »
Debata... díváte se?

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #62 kdy: Leden 11, 2018, 10:31:21 odpoledne »
já chvilku a je mi naprosto jasné, že nerozhodnutí voličové s láskou a pohnutím  a se slzou v oku prchnou do náruče zemanově.....Mám z toho husí kůži jako struhadlo.Ty tleskače už musí bolet ruce a hlavy.A protože mají lidi spojených států plné zuby, vyhraje zeman, protože lidi chtějí slyšet něco jiného.A protože už mají lidi evropské unie plné zuby, tak nepůjdou volit vůbec, protože jim nikdo neunijní alternativu nenabízí.Lidi mají na výběr, že si vůbec vybrat nemůžou, protože ty figurky mluví jako jeden muž.Eurokandidáti na europrezidenta.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #63 kdy: Leden 11, 2018, 11:33:26 odpoledne »
Ano, opravdu mezi těmi osmi kandidáty není jediný, který by si přál posunout nás kamsi na východ. Takže rusofilové skutečně moc velký výběr nemají. I Babiš oznámil, že bude volit Zemana.

Offline votroubek

• Praktikující prepper
« Odpověď #64 kdy: Leden 12, 2018, 06:27:27 dopoledne »
západ a východ je dělení pošetilé. Mne zajímá jen jediný fakt, a to je setrvání míru. A to nám spojení se spojenými státy nedokáže zajistit, ani kdyby opravdu chtělo.Takže uvidíme, jak to vidí většina národa, ........ale to sborové flusání na zemana mi připomělo politické školení mužstva na vojně.....

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #65 kdy: Leden 12, 2018, 06:36:35 dopoledne »
A tam flusali kterým směrem?

Offline bartolomej

• Praktikující prepper
« Odpověď #66 kdy: Leden 12, 2018, 07:34:16 dopoledne »
jako prezidenta volit nemuzu, nejsem obcanem teto republiky. ale kdyz vidim tu diskusy, na prpper foru, su nejake prepperske kritetia na volbu prezidenta a kdyz tak jake...
ktery z kandidatu podporuje zvyseni potravinove sobestacnosti statu?
ktery s kadnidatu ma vlastni zahradku, nebo aspon sklenicek.
ktery s kandidatu pochazi s vesnicke rodiny, kde meli kravy slepice prasata..?
a pdbne tazky bych si kladl
kdo chce kam, pomožme mu tam

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #67 kdy: Leden 12, 2018, 08:53:45 dopoledne »
V té debatě /viz první příspěvek/ zaznělo, že kromě Kulhánka jsou všichni z vesnice, nebo mají k vesnici nějaký vztah, umí síct trávu, sušit seno, stáhnout králíka, někteří včelaří a všichni bez rozdílu by nepodporovali JZD, ale rodinné farmy, tedy sedláky.  :)

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
« Odpověď #68 kdy: Leden 12, 2018, 10:49:07 dopoledne »
já chvilku a je mi naprosto jasné, že nerozhodnutí voličové s láskou a pohnutím  a se slzou v oku prchnou do náruče zemanově.....Mám z toho husí kůži jako struhadlo.Ty tleskače už musí bolet ruce a hlavy.A protože mají lidi spojených států plné zuby, vyhraje zeman, protože lidi chtějí slyšet něco jiného.A protože už mají lidi evropské unie plné zuby, tak nepůjdou volit vůbec, protože jim nikdo neunijní alternativu nenabízí.Lidi mají na výběr, že si vůbec vybrat nemůžou, protože ty figurky mluví jako jeden muž.Eurokandidáti na europrezidenta.

S tím bych tak úplně nesouhlasila. Můj kandidát Hynek se poměrně pěkně vyjádřil (tuším že k Fischerovi)... něco ve smyslu, že v tom je mezi nima rozdíl, že Fischer se chystá hájit zájmy EU v České republice, zatímco on (Hynek) se chystá hájit zájmy České republiky v EU. Taky mě pobavil a potěšil prohlášením, že na rozdíl od ostatních, kteří by (tradičně) jeli na první zahraniční návštěvu na Slovensko, tak on by jel do Bruselu, protože už je nejvyšší čas, aby si tam český prezident s Junckerem leccos vyjasnil. :)

Offline šotek

• Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš
« Odpověď #69 kdy: Leden 12, 2018, 11:04:09 dopoledne »
Na to nelze než říci, slibem nezarmoutíš, natož když to nejspíš ani nejsou sliby. To mají všichni kandidáti stejné.

OT:
Politice by k zlepšení prospělo zjednodušení pravidel (méně a za to jasnějších zákonů).
Transparentnost (přestože se s tím jako populistickým kecem ohání každý slovenský kňourač).
Nějaká průhledná páka od lidí taková, aby lidé sledovali dění a mohli efektivně mizeru odstřihnout od moci...
Jak? nevím  :'(
Pokud by zmizely na Zemi včely, zbývají lidem jen čtyři roky života.

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #70 kdy: Leden 12, 2018, 11:16:04 dopoledne »
Tak jsem si poslechla další rozhovor s Hynkem a kvůli paní moderátorce jsem měla co dělat, abych to shlédla do konce. Jako půlku času řešit (útočně) jeho prezidentskou kampaň a pokládat otázky proč mu někdo neposlal peníze na kampaň, to je fakt úúúúroveň. Z nějakého záhadného důvodu paní moderátorka útočila celou dobu, asi by potřebovala něco na uklidnění  "omg"
Se musím podívat, jestli se stejně ostře chová i k ostatním kandidátům na prezidenta. Jsem měla pocit, že Hynek něco provedl a je u výslechu  ;D
https://video.aktualne.cz/dvtv/hynek-jde-mi-o-narodni-zajmy-kdyz-zeme-neni-bezpecna-ostatni/r~ed24ebcef47311e7be860cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=editor1-static&utm_term=position-2

Rozhovory na DVTV jsou vedeny "utocne" pomerne casto, cimz by se kandidat na vysokou statni funkci nemel nechat rozhodit. A na rozdil od jinych televizi jsou reporteri velice dobre pripraveni. Otazka proc mu neprispeli clenove asociace mi prijde relevantni i kdyz se tim asi mohli zabyvat kratsi dobu.

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #71 kdy: Leden 12, 2018, 12:15:28 odpoledne »
Clenove asociace nebyli pozvani :-)
Ale vazne - otazka mi prijde v poradku, odpoved "protoze jsem je o to nepozadal" taky, tim to mohlo skoncit.

Offline CyPro

« Odpověď #72 kdy: Leden 12, 2018, 01:14:22 odpoledne »
Budu stručný.

Je třeba rozlišovat, co je podstatné a co ne.
Není větší hrozby pro naše národy (český, moravský, slezký, slovenský ...), kam se budeme ubírat v budoucnu naše země. Bojím se, velmi se bojím, že to nebude ani na západ, ani na východ, ale bude to na jih. Do Afriky. Afrika (a islám) je totiž už na cestě k nám (https://deliandiver.org/2017/11/globalni-demograficky-vyvoj-a-budoucnost-belochu-co-je-treba-udelat.html).
Jde o to, jestli jí otevřeme dveře nebo ne. Západní Evropa už ty dveře otevřela a už je pravděpodobně ztracená (http://www.pewresearch.org/fact-tank/2017/12/04/europes-muslim-population-will-continue-to-grow-but-how-much-depends-on-migration/). Rokem 2050 zajisté dějiny nekončí (viz obrázek v odkazu).
Nyní se jedná pouze o to, kde bude ležet hranice mezi Spojenými evropskými emiráty a naší zemí. Rád bych věřil, že to bude na západ od Aše.

Je to velký úkol. Naděje na úspěch je malá. Tlak blbců v EU je silný. Každý člověk, který je s to něco pro náš úspěch udělat je vítán. Není pochyby, že Miloš Zeman takovým člověkem je. Vzpomínám si, že už před mnoha lety, jako mladý politik na vzestupu tvrdil, že budoucí velký konflikt bude mezi islámem a naší civilizací. Tehdy mi takové tvrzení vypadalo jako čirá spekulace. Ale čas ukázal, jak přesný byl jeho odhad.

Nikdo z ostatních kandidátů nemá takovou politickou váhu a takové zkušenosti aby byl schopen Zemanovi konkurovat. I když proti mnohým z nich nic nemám.
Různé "kauzy" spojené se Zemanem jsou spíše pseudokauzy okopávačů kotníků. Údajná slušnost? .... Chamberlain byl také zajisté slušný člověk. Ale průser nakonec musel řešit tlustý kuřák a ochlasta.
A jak vypadají manželky kandidátů je už úplně irelevantní.

Uvažujme, prosím, v sázce je mnoho. Byl bych velmi nerad, aby se moje vnučky musely bát nějakých přivandrovalých primitivů ve vlastní zemi.

Offline šotek

« Odpověď #73 kdy: Leden 12, 2018, 01:32:47 odpoledne »
to CyPro:
A má opravdu prezident takovou sílu/moc?
Islám se sem (Evropa) stěhuje prostě tak, jak mu to je dovoleno. Pomalé vaření žáby... Žábě to dojde až bude pozdě...

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #74 kdy: Leden 12, 2018, 01:48:26 odpoledne »
Prepáčte, ale je to komické. V podstate ste tu asi 6 voliči. A neviete sa zhodnúť na jednom vhodnom kandidátovi. A keďže bude voliť každý iného, tak ako by ste ani nevolili :D

Hynek mi je sympatický. Ale na správneho prezidenta asi málo chlastá....

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #75 kdy: Leden 12, 2018, 02:00:06 odpoledne »
Prepáčte, ale je to komické. V podstate ste tu asi 6 voliči. A neviete sa zhodnúť na jednom vhodnom kandidátovi. A keďže bude voliť každý iného, tak ako by ste ani nevolili :D

To vis, uzivame si moznosti vyberu dokud se netisknou jednotne kandidatky narodni fronty s.r.o.

Offline Včeliš

« Odpověď #76 kdy: Leden 12, 2018, 04:05:48 odpoledne »
Dotaz na adminy - to už neplatí osmé pravidlo fóra?

Offline šotek

« Odpověď #77 kdy: Leden 12, 2018, 04:22:35 odpoledne »
O zbraních se tu psalo dost, evidentně v tom problém není ;)

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #78 kdy: Leden 12, 2018, 04:33:23 odpoledne »
Spravne, smazat a vsechny ucastniky zabanovat aspon na mesic ;D

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #79 kdy: Leden 12, 2018, 04:40:56 odpoledne »
Ono to začne platiť až keď to začne byť otravné a zbytočné.  ;D / hlavne to má platiť pre novo príchodzích, ktorý sem prídu výhradne za tým účelom.../
Starý členovia tu v podstate debatia o všetkom, o čom chcú, bez zbytočného buzerovania. Preto som tu rád.

Offline MaunaKea

• Praktikující prepper
« Odpověď #80 kdy: Leden 12, 2018, 05:32:52 odpoledne »
Pokud se vede diskuze slušně a v tom určeném vláknu, pak bych problém neviděl. Komu je to proti mysli, může debatovat o jiném tématu kousek vedle ;). Ale je dobré, když se názory různých lidí mohou tříbit.

Offline Včeliš

« Odpověď #81 kdy: Leden 12, 2018, 06:03:02 odpoledne »
Ne, ne, není mi to proti mysli. Naopak. Ptal jsem se jen, protože jsem šťoura :)

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #82 kdy: Leden 12, 2018, 06:21:11 odpoledne »
NARUŠENÍ VOLEB V PRAZE!
My sedláci chceme klid pro práci
a proto požadujeme exemplární potrestání!
Ta dívčina sice neukradla padesát milionů jako Babiš, ale zase vyzradila státní tajemství!

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #83 kdy: Leden 12, 2018, 06:32:53 odpoledne »
Tak v rádiu hlásili, že češi žijúci, či momentálne sa nachádzajúci na SK volia hlavne Zemana.

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
« Odpověď #84 kdy: Leden 12, 2018, 06:50:02 odpoledne »
A které to rádio má už sečtené hlasy?  :)

Offline vvitty

• Praktikující prepper
  • a
« Odpověď #85 kdy: Leden 12, 2018, 06:51:45 odpoledne »
Radio Jerevan. S 53.25689523456102% platnych hlasu se prezidentem stava Fíkus.

Offline CyPro

« Odpověď #86 kdy: Leden 12, 2018, 07:17:52 odpoledne »
to CyPro:
A má opravdu prezident takovou sílu/moc?
Islám se sem (Evropa) stěhuje prostě tak, jak mu to je dovoleno. Pomalé vaření žáby... Žábě to dojde až bude pozdě...
Nenapsal jsem, že prezident má moc zastavit invazi. Ale z kandidátů na funkci prezidenta je nejvíce kompetentní k zastavení afrikanizace a islamizace této země přispět.

Offline Samotář

• Praktikující prepper
« Odpověď #87 kdy: Leden 12, 2018, 08:16:44 odpoledne »
Pro odlehčení.

Dnes večer měl přednášku historik Martin Kovář o Brexitu.

Když se loučil, popřál nám, aby mu nevyšla předpověď, že zítra odpoledne vyhraje Zeman s 51,3 % hlasů. Dříve předpověděl správně výsledek Brexitu i zvolení Trumpa.

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #88 kdy: Leden 13, 2018, 11:26:32 dopoledne »
.. napjaté ticho před ukončením voleb..  :bee:   :bee:   :bee:

Offline bartolomej

• Praktikující prepper
« Odpověď #89 kdy: Leden 13, 2018, 11:31:11 dopoledne »
ja nevim kde to ziju, je pravda ze sem nemocni a lezim v posteli, ale vsychny kolem mne volili zemana.....osobne neznam nikoho kdo by volil nekoho jiniho, a nebo se k tomu nepriznal.... zvlastni ze jo
kdo chce kam, pomožme mu tam

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #90 kdy: Leden 13, 2018, 02:56:22 odpoledne »
29% sečteno, 43% Zeman a 25% Drahoš.. Takže to vypadá na druhé kolo..

Volební komise se snaží, procento sečtenosti stoupá rychle.. https://www.volby.cz/pls/prez2018/pe2?xjazyk=CZ

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #91 kdy: Leden 13, 2018, 03:17:17 odpoledne »
Škoda že se asi Martin Kovář tentokrát zmýlil, čeká nás ještě dva týdny prolévání kýblů hnoje pod sloganem "Zeman je Putinova kurva" Nakonec to stejně vyhraje Zeman.

Co myslíte, dostane Ukro-Angolanka veřejně prospěšné práce, nebo ji jen vyhostí? Na každý pád je vidět, že Zeman leží kavárně v žaludku a to moc. Kolik asi novinářů bylo do toho zapleteno a bude za to někdo potrestán?

Zeman vypadal docela dobře, s ohledem na věk a životní styl..

Offline Anakin

• Moderátor
    • Blog Prepper.cz
« Odpověď #92 kdy: Leden 13, 2018, 03:35:55 odpoledne »
Asi to druhé kolo budu muset k volbám. Státní pohřeb je dost drahá věc, takže budu muset podpořit Drahoše. Zeman je troska co chcípne a do nové volby převezme jeho pravomoce Babiš. Vlastně kterýkoliv z kandidátů zvládne jednat s Merkelovou líp než Zeman, protože ten je naprosto odepsanej. Bude to jak za komoušů, kdy si tahle země vydržovala v této funkci největší trosky.

Offline Dag Björndal

• Praktikující prepper
« Odpověď #93 kdy: Leden 13, 2018, 03:46:23 odpoledne »
Ísť k volbám, až keď je neskoro? To je ako stať sa preperom až v momente, keď sa už začalo rabovať...  ;D

Offline CyPro

« Odpověď #94 kdy: Leden 13, 2018, 04:00:41 odpoledne »
Asi to druhé kolo budu muset k volbám. Státní pohřeb je dost drahá věc, takže budu muset podpořit Drahoše. Zeman je troska co chcípne a do nové volby převezme jeho pravomoce Babiš. Vlastně kterýkoliv z kandidátů zvládne jednat s Merkelovou líp než Zeman, protože ten je naprosto odepsanej. Bude to jak za komoušů, kdy si tahle země vydržovala v této funkci největší trosky.
Jednat s Merkelovou? O čem? Kterýkoliv z kandidátů kromě Zemana je schopný jet k Mrkačce maximálně pro rozkazy.

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #95 kdy: Leden 13, 2018, 04:03:55 odpoledne »
Ísť k volbám, až keď je neskoro? To je ako stať sa preperom až v momente, keď sa už začalo rabovať...  ;D

Ale no tak.. Ještě bude druhé kolo :D

Ta Praha, to je ale vřed :D

Offline Saladin

• Praktikující prepper
  • I' ll be back!
« Odpověď #96 kdy: Leden 13, 2018, 04:30:51 odpoledne »
Skoro 99%..

Už se dopočítávají poslední největší městské okrsky, Zeman trochu klesá a Drahoš zase stoupá..

Offline Samotář

• Praktikující prepper
« Odpověď #97 kdy: Leden 13, 2018, 05:14:45 odpoledne »
Co myslíte, dostane Ukro-Angolanka veřejně prospěšné práce, nebo ji jen vyhostí? Na každý pád je vidět, že Zeman leží kavárně v žaludku a to moc. Kolik asi novinářů bylo do toho zapleteno a bude za to někdo potrestán?

Neviděl jsem to. Ona ho fyzicky napadla?
Pokud ne, tak to vypadá spíš jen na přestupek a pokutu. Nevím.

Já být soudce nebo v podobném postavení, nechal bych provést detailní rekonstrukci, abych mohl všechno důkladně posoudit :-)

Offline SoňaR

• Praktikující prepper
« Odpověď #98 kdy: Leden 13, 2018, 05:59:47 odpoledne »
No tak máme skoro jasno... a já mám v tom případě taky jasno a ve druhém kole budu volit Zemana. Protože se obávám, že Drahoš nás se svojí superkorektností zavede přímo do náruče uprchlických kvót a co nevidět budeme stavět mešity.

Offline sedlák

• Včelaři sobě
  • *
« Odpověď #99 kdy: Leden 13, 2018, 06:34:21 odpoledne »

Neviděl jsem to. Ona ho fyzicky napadla?
Pokud ne, tak to vypadá spíš jen na přestupek a pokutu. Nevím.

Já být soudce nebo v podobném postavení, nechal bych provést detailní rekonstrukci, abych mohl všechno důkladně posoudit :-)
Já to viděl, takové pěkné dvojky to byly...