Autor Téma: Spermagedon se blíží - Neplodnost jako PA  (Přečteno 447 krát)

Offline Saladin

  • EMERITNÍ PREPPER
  • *
  • Příspěvků: 9585
  • I' ll be back!
Spermagedon se blíží - Neplodnost jako PA
« kdy: Únor 03, 2013, 08:15:58 odpoledne »
Když jsem si nesl z porodnice dvojčátka, tak se mne jeden pán ptal, zda jsou "také ze zkumavky" Docela mne to ranilo, protože nejsou ani ze zkumavky, dokonce ani plánovaná, prostě se tak nějak povedly (díky Bohu)..

O důvod více k potravinové soběstačnosti a zdravému životnímu stylu. Třeba Ovčany nakonec přeplemeníme díky své vyšší natalitě :D

http://www.novinky.cz/veda-skoly/286964-spermagedon-se-blizi-plodnost-muzu-klesa-kazdym-rokem.html

Co jednomu nemožno, to všem dohromady snadno..
(Cyril František Kampelík - zakladatel družstevního hnutí)

Offline stepan-hawk

  • Moderuje
  • *****
  • Příspěvků: 4914
Re:Spermagedon se blíží - Neplodnost jako PA
« Odpověď #1 kdy: Únor 04, 2013, 06:34:16 dopoledne »
Já myslím Alwarezi, že jsi to nepochopil. Tam není psáno, že lidi nechtějí děti,a le že je větší a větší problém přijít do jiného stavu při snaze.

Předchozí příspěvek s hloupými plky o "přemnožené Evropě přesunut do topicu Sdělení od Alwareze"
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.

Offline Cataleyo

  • ***
  • Příspěvků: 155
Re:Spermagedon se blíží - Neplodnost jako PA
« Odpověď #2 kdy: Únor 07, 2013, 12:32:34 odpoledne »
Takéhoto PA by som sa toľko nebál. Neplodnosť sa zvyšuje u mužov, už nie ako v minulosti u žien.
Žene stačí zájsť do spermobanky a problém je vyriešený. Neviem či napísať našťastie alebo na nešťastie.
U mužov dochádza k zníženému počtu spermií a to v dôsledku pozerania TV, a celkovo používania technológií ktoré vyžarujú a ovplyvňujú spermie (a nielen tie). Taktiež v dôsledku nízkej pohybovej aktivity, ľudia nešportujú.
Avšak počas prieskumov nezaznamenali zníženie tak vysoké aby muž nebol schopný oplodniť ženu.

Takže ovčanov bude stále nadostač, je to asi vo vyšších záujmoch ;)
Netreba objavovať to čo už bolo objavené pred nami, stačí to iba prispôsobiť a využiť v našej dobe.

Offline Hrobař

  • ***
  • Příspěvků: 176
Re: Spermagedon se blíží - Neplodnost jako PA
« Odpověď #3 kdy: Září 29, 2015, 03:13:30 odpoledne »
Pokud pokojně vymřeme na neplodnost tak to bude ještě docela elegatní konec, na tohle se hold nepřipravíš :-) Ale je to absurdní scénář, populace je schopná fungovat dokud má alespoň 1000 jedinců. No a 1000 zdravích jedinců se někde najde vždycky.
Veď, následuj, nebo jdi z cesty.

Offline androidprepper

  • ***
  • Příspěvků: 167
Re: Spermagedon se blíží - Neplodnost jako PA
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 18, 2020, 11:48:38 odpoledne »
populace je schopná fungovat dokud má alespoň 1000 jedinců. No a 1000 zdravích jedinců se někde najde vždycky.

Dovolil bych si nesouhlasit. Co když bude sice 1000 jedinců, ale ani jeden nebude práceschopný?
Permanentně se snižující plodnost povede k tomu, že budou jen samí starci a nikdo mladý, což bude pracovní problém.

Offline androidprepper

  • ***
  • Příspěvků: 167
Re:Spermagedon se blíží - Neplodnost jako PA
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 18, 2020, 11:55:18 odpoledne »
Takéhoto PA by som sa toľko nebál. Neplodnosť sa zvyšuje u mužov, už nie ako v minulosti u žien.
Já ano. Já se obávám.

Citace
Avšak počas prieskumov nezaznamenali zníženie tak vysoké aby muž nebol schopný oplodniť ženu.

No jo, ale postupné snižýování počtu spermií se nezastavilo, ono stále pokračuje. Situace není špatná a stagnující, jak si ji představuješ, ale situace je špatná a zhoršující se.
Což znamená, že porodnost bude rok od roku klesat a klesat.

A ano, žena může zajít do spermobanky, ale chceme to? Chceme používat darované spermie od Ahmeda, který sem přišel jako migrant?

Říci, že to spermobanka jistí, je jako říci, že nezáleží na tom, kdo je otec.

Offline androidprepper

  • ***
  • Příspěvků: 167
Re: Spermagedon se blíží - Neplodnost jako PA
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 19, 2020, 12:13:15 dopoledne »
cituji z toho článku "Skutečnost, že problém začíná být vážný, potvrzují zkušenosti i z dalších evropských zemí, kde v průměru má s plodností problémy každý pátý mladý muž."


Offline androidprepper

  • ***
  • Příspěvků: 167
Re: Spermagedon se blíží - Neplodnost jako PA
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 19, 2020, 12:13:26 dopoledne »
Kdyby se jednalo o prostý problém, tak by stačilo najít příčinu, odstranit příčinu, a bylo by po problému.
Jenže se nejedná o prostý problém.
Je tam problem nad problémem, který spočívá v tom, že
pokles plodnosti si světová vláda plánovala.
Tedy vždy vymyslí alternativní řešení, tak lidi zneplodnit.