Autor Téma: Obstrukční spánková apnoe a deprese  (Přečteno 3358 krát)

Offline PooM

  • Praktikující prepper
  • *****
  • Příspěvků: 2627
  • Když do pekla, tak na pořádným koni.
Re: Obstrukční spánková apnoe a deprese
« Odpověď #50 kdy: Červen 09, 2017, 03:47:05 odpoledne »
Nevím proč, ale když to tak čtu, vybaví se mi píseň skupina Kabát z doby jejich největší slávy:
"...potom s chutí do těla si nacpu ňákej jed,
kafe s rumem kvanta cukru dvacka cigaret
uklidí mě pocit že tu nebudu sto let..."

A nebo oldschool od Kapitána Kida:
"...nepečuju o svý zdraví, kolem mě jsou samý krávy,
jsem tak utahanej od sedla, ani Mary Lou by mě nesvedla...
...večír karty k jídlu uzený,
tak si žije kauboj bez ženy..."
 8)
Když zešílet, tak s plnou parádou hned.

Samotář

  • Host
Re: Obstrukční spánková apnoe a deprese
« Odpověď #51 kdy: Červen 09, 2017, 04:02:51 odpoledne »
Jsme úplně OT. Mělo by se to přesunout do jiného vlákna nebo chlívku :-)

A nejhorší je, že až zhubnete, budete to nákladné.

Opasek zapínám o čtyři dírky blíž a brzy budu zapínat až na poslední. Košile ke kravatám jsou u krku tak volné, že se tam vejde ještě jeden krk. Všechny obleky na vás visí jako na ramínku. Zapnete si kalhoty a spadnou vám ke kolenům, protože se v pasu neudrží. Pořizujete všechno nové.

Ale má to i jednu pozitivní věc. Sexuální partnerky jsou v poslední době nadmíru spokojené.

Offline bara

  • ***
  • Příspěvků: 270
Re: Obstrukční spánková apnoe a deprese
« Odpověď #52 kdy: Červen 09, 2017, 04:10:03 odpoledne »
Jsme úplně OT. Mělo by se to přesunout do jiného vlákna nebo chlívku :-)

A nejhorší je, že až zhubnete, budete to nákladné.

Opasek zapínám o čtyři dírky blíž a brzy budu zapínat až na poslední. Košile ke kravatám jsou u krku tak volné, že se tam vejde ještě jeden krk. Všechny obleky na vás visí jako na ramínku. Zapnete si kalhoty a spadnou vám ke kolenům, protože se v pasu neudrží. Pořizujete všechno nové.

Ale má to i jednu pozitivní věc. Sexuální partnerky jsou v poslední době nadmíru spokojené.

Naopak, dám dolu 8 kilo a budu mít zase skříň věcí na sebe  :)
Vždyť jsem to říkala..

SoňaR

  • Host
Re: Obstrukční spánková apnoe a deprese
« Odpověď #53 kdy: Červen 09, 2017, 06:05:13 odpoledne »
Recept na hubnutí má celkem jednoduchý název - "Zdravý životní styl"  ;)

Tzn. jíst 5 - 6x za den přiměřené porce zdravého jídla (ne, guláš s 12 knedlíky to fakt není  ;) ), dodržovat pitný režim, zařadit přiměřený pohyb (Saladine - chůze super, gratuluju!) a také dostatečný odpočinek a relax (stres nabourává zdravý životní styl, takže i jakékoliv snahy o hubnutí).

Taky už jsem slyšela stesky od jedné paní, jak nemůže a nemůže zhubnout a přece žije TAK zdravě! A ke snídani měla kafe, ke svačině jablko, oběd nic moc, pak kafe s dortíkem, večer kilo hranolek, dva smažené sýry a mísu tatarky. Pitný režim - litr až dva coly za den.


No tak Soni, dovol nám aspoň homeopatickou dávku neřesti  8)

Homeopatickou dávku neřesti můžeš v jakémkoliv množství... Představuju si to nějak tak, že vezmeš čtvereček čokolády, vložíš ji do sklenice se studenou vodou, hodinku tam tu čokoládu necháš, pak ji vyndáš a vypiješ vodu... no ta voda samozřejmě už v sobě ponese tu informaci o čokoládě  ;D

Offline bara

  • ***
  • Příspěvků: 270
Re: Obstrukční spánková apnoe a deprese
« Odpověď #54 kdy: Červen 09, 2017, 07:05:29 odpoledne »
Recept na hubnutí má celkem jednoduchý název - "Zdravý životní styl"  ;)

Tzn. jíst 5 - 6x za den přiměřené porce zdravého jídla (ne, guláš s 12 knedlíky to fakt není  ;) ), dodržovat pitný režim, zařadit přiměřený pohyb (Saladine - chůze super, gratuluju!) a také dostatečný odpočinek a relax (stres nabourává zdravý životní styl, takže i jakékoliv snahy o hubnutí).

Taky už jsem slyšela stesky od jedné paní, jak nemůže a nemůže zhubnout a přece žije TAK zdravě! A ke snídani měla kafe, ke svačině jablko, oběd nic moc, pak kafe s dortíkem, večer kilo hranolek, dva smažené sýry a mísu tatarky. Pitný režim - litr až dva coly za den.


No tak Soni, dovol nám aspoň homeopatickou dávku neřesti  8)

Homeopatickou dávku neřesti můžeš v jakémkoliv množství... Představuju si to nějak tak, že vezmeš čtvereček čokolády, vložíš ji do sklenice se studenou vodou, hodinku tam tu čokoládu necháš, pak ji vyndáš a vypiješ vodu... no ta voda samozřejmě už v sobě ponese tu informaci o čokoládě  ;D

A ještě ji tisíckrát naředím, čím větší ředění, tím větší potence  :) Ve výsledku to bude mnohem větsí síla než ta čokoláda. Rovnou toho vyrobím kanystr, rozleju do 5ml lahviček a budu to prodávat po pětistovce  8)
Vždyť jsem to říkala..

SoňaR

  • Host
Re: Obstrukční spánková apnoe a deprese
« Odpověď #55 kdy: Červen 09, 2017, 07:44:07 odpoledne »
Přesně  :D

Samotář

  • Host
Re: Obstrukční spánková apnoe a deprese
« Odpověď #56 kdy: Červen 09, 2017, 08:10:25 odpoledne »
Velký potlesk!

Krásné vysvětlení homeopatie :-)